wtorek, 10 maja 2011

Powiat choszczeński - Zawiadomienie


Powiat choszczeński - Zawiadomienie: "WNIOSEK STAROSTY CHOSZCZEŃSKIEGO O ODWOŁANIE WICESTAROSTY"

9 komentarzy:

 1. Moim zdaniem wszystko jest przez media podkolorowane. Każdemu z nas zdarza się wypić, nie każdy w siada potem do auta, fakt – ale przez jeden incydent, w którym nikomu nic się nie stało nie można skazywac człowieka na całkowitą klęskę. Łatwo wytykac błędy, a zastanowił się ktoś jak wiele Starosta(w poprzedniej wice) zrobił dla Powiatu, dla miasta Choszczno?! Zobaczcie jak Choszczno zaczeło się rozwijac! Zachowujecie się jak dzieci, zdarzyło się, straci prawko. Co do pracy, wywiązuj się solidnie, wiec dajcie sobie spokój i nie kompromitujcie się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się w zupełnosci z komentarzem powyżej!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymamy za Pana kciuki. Precz z JUDASZAMI potrafiącymi tylko szczuć i konfidentami

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapomnieli jak odpychali Policje i na siłe jechali dalej. Za tych się bierzcie. Pan został wystawiony

  OdpowiedzUsuń
 5. masakra jakie wpisy na zyczenie - tak slodzic i wybielac !!
  dobry chlopak byl i malo pij !
  a co tam kazdemu zdazy sie wypic , zabic po pijanemu a co!!
  dobry chopak byl!!
  a jak ! niech jeszcze kogos zabije - to tez ni ebedzie jego wina - zostanie "wystawiony"
  jacy debile tak pisza - dno totalne, pegerusy, dewianci

  OdpowiedzUsuń
 6. pan starosta myslal ze sie uda w choscznie moze by i sie udalo jechac w stanie wsazujacym nikt by go nie zatrzymal ale pech chcial ze to policja ze strzelec go zatrzymala i nie obchodzilo ich kim ten pan jest prawo dla wszzyystkich takie samo a co do rozwiniecia sie choszczna to nie wiem w ktora strone sie rozwinelo nic tam nie ma i nie bedzie chciala bym sie zapytac te osoba co ma na mysli ze sie choszczno rozwinelo bo naprawde niewiem w ktora strone

  OdpowiedzUsuń
 7. Pan Starosta czuł się bezkarny ,słyszałam to z jego ust i to mnie przerażało , Ja go zgłosiłam ,bo widziałam jak pijany z Drezdenka wyjeżdżał ,potem przez telefon poinformował mnie ,że "małpkę" wyborowej wypił jak oranżadę .Bliską znajomą byłam Pana Starosty, wiedziałam o każdej jego kochance, albo osobie , które kochał,je także wywoził ze swojego domu pod wpływem alkoholu ,wtedy o ile pamiętam, był przewodniczącym rady powiatu .Wtedy jeszcze żyła jego żona , przebywała w szpitalu na chemioterapii.Akceptowała w/g mnie cała rodzina ,łącznie z chorą , a czy miała wybór?

  OdpowiedzUsuń
 8. Pan starosta nigdy nie pił. Też byłam jego znajomą. I nie był nigdy przewodniczącym rady

  OdpowiedzUsuń
 9. Kim Pani jest? to nigdy nie pił - jakieś bzdury totalne! poprzedni Starosta R. L.nie raz wyciągał go od Komendanta Policji w Choszcznie za jazdę po pijaku! Nie był to jedyny raz ! Niech pije - nie ważne , ale niech nie jeździ pijany ! - to różnica!I taki przykład dla młodzieży!!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty