wtorek, 24 maja 2011

Henryk Bokun - budżet z 6 milionowym deficytem

Henryk Bokun: "(...)budżet nie wygląda dobrze, więc trzeba sprzedać PEC, bo inaczej budzet się zawali. Ciekawa sytuacja jest z tym naszym budżetem na 2011 rok. Jeszcze 15 listopada 2010 r. w projekcie budzetu, który otrzymali radni wyglądał on bardzo obiecująco bo była zaplanowana nadwyżka blisko 1,5 mln złotych. Niestety był to typowy zabieg księgowy, jeszcze przed wyborami. Na tę sesję radni otrzymali już całkowicie inny projekt budzetu z 6 milionowym deficytem. Pobawili się chłopcy w minionej kadencji, dobijąc budżet, dlatego teraz, żeby się to wszystko nie zawaliło, trzeba będzie wynosić 'ostatnie pierzyny z domu' i je sprzedać, a że nowa ekipa w radzie jest jeszcze lepsza niz ostatnio, to nie będzie żadnego problemu. Oczywiście Adamczyk nie czuje się winny zadłużenia
(...) Zresztą za komentarz niech posłużą słowa burmistrza, iż nie widzi powodu, dla którego 2/3 mieszkańców będzie dokładało do ciepłowni, z której korzysta 1/3 mieszkańców gminy. Taka mała uwaga, jak ta 1/3 mieszkańców ze swoich podatków finansuje inne dobra dla tych 2/3, z których nie korzysta, to co wtedy, tego już się nie bierze pod uwagę. Tylko pogratulować Adamczykowi zrozumienia ideii samorządności."

2 komentarze:

  1. Życzyłbym sobie i mieszkańcom, żeby wreszcie władze skończyły z mamieniem i oszukiwaniem nas, że to niby dla naszego dobra.

    OdpowiedzUsuń
  2. http://forum-choszczno.blogspot.com/2011/02/autor-red-czy-sprywatyzowac-ciepownie.html

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty