wtorek, 24 maja 2011

Henryk Bokun - o co wogóle chodziło w sprawie uchwały o śmieciach

Henryk Bokun: "Pan radny Roman Czapiewski nie wie o co wogóle chodziło w sprawie uchwały o śmieciach. Pan Korzeniewski powiedział, że tam chodziło o jakieś słowa, radny Nahorski, też nie trafił na 'ślad' i twierdził że był szefem klubu Forum Samorządowe (przypomnę że ten klub nie istniał już od roku, po moim opuszczeniu tego klubu w październiku 2009 r.), kompletna paranoja. Wszyscy wiedzą dokładnie kto tę sprawę skierował do prokuratury, że był to Henryk Bokun. Ale oczywiście lepiej w świetle kamer udawać głupa, niż przyznać komuś rację. Całość zakończył pan Kalina, który stwierdził, że on przepisów wykonawczych nie zna, ale się wypowiada, o tym że obowiązujace stawki 'chyba' były poniżej ustawowych ,no to już jest mistrzostwo manipulacji. Wszyscy są siebie warci."

6 komentarzy:

 1. Pan Bokun niech poda sobie rękę z Kaczyńskim. Ciągle sączy jadem

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzyłbym sobie i mieszkańcom, żeby wreszcie władze skończyły z mamieniem i oszukiwaniem nas, że to niby dla naszego dobra.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co Pan Bokun dobrego dla gminy zrobił przez ostatnią kadencję?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbliżają się wybory, więc Pan Bokun zączął kampanię. tylko szkoda że w taki sposób. Znowu nic dobrego tylko szukanie i opluwanie innych

  OdpowiedzUsuń
 5. stary cwaniak z niego nic wiecej - darmozjad z niego , rudy lis

  OdpowiedzUsuń
 6. a co powiesz o rudym TUSKU ?
  Wyciągasz wniski po kolorze włosów?
  PO to są cwaniaczki najwieksze wiekszosc zdracy z innych parti i agenci

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty