środa, 4 maja 2011

24Kurier - Starosta rezygnacji nie złożył i nie zamierzał

24Kurier - Starosta rzuca cień na platformę: "Starosta rzuca cień na platformę"

"Osoba z wyrokiem nie może też być starostą ani radnym. Wyroku jeszcze nie otrzymał, ale to tylko kwestia czasu. Lesław Śliżewski we wtorek powiedział „Kurierowi”, że nie zamierza uchylać się od odpowiedzialności. Niestety, nie udało się z nim porozmawiać w ciągu następnych dni, choć... chętnie pokazywał się publicznie.

--- Ubolewamy nad tym, ponieważ nie jest to tylko osoba publiczna, ale jeden z ważnych członków PO. To osoba, której udzielono rekomendacji na stanowisko starosty. Cała sytuacja rzuca cień na ugrupowanie, które reprezentuje. Szkoda, że pan starosta o tym nie pamięta, bo w momencie wyboru został osobą publiczną. Takim ludziom stawia się większe wymagania. Platforma Obywatelska cofnie rekomendację, jakiej mu udzieliła – mówi Krystyna Wiśniewska-Bugaj, radna sejmiku samorządowego województwa zachodniopomorskiego i zarazem przewodnicząca PO w powiecie choszczeńskim. Uważa ona, że Lesław Śliżewski powinien złożyć rezygnację. Podobnie sądzi Robert Adamczyk, burmistrz Choszczna, który jest członkiem tej samej partii. – Starosta powinien ustąpić ze stanowiska – oznajmił włodarz.

- Można mu współczuć jako człowiekowi, który w jednym momencie stracił wszystko, ale nijak ma się to do reprezentowania PO – dodała Krystyna Wiśniewska-Bugaj.

Nieoficjalnie wiadomo, że ugrupowanie to oczekiwało na jego dymisję do południa w piątek. Starosta Lesław Śliżewski rezygnacji nie złożył i raczej nie zamierza, bo w sobotę reprezentował powiat podczas otwarcia Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbywają się w Choszcznie, chętnie, z uśmiechem, prezentując się na scenie."

2 maja odbyła się sesja Rady Powiatu, podczas której przedstawiony został wniosek o odwołanie Lesława Śliżewskiego ze stanowiska starosty choszczeńskiego.

84 komentarze:

 1. Przeciez nikomu nic sie nie stalo, a autorytet Kosciola kat na tym nie ucierpial..


  --
  "Państwo i Kościół katolicki są to instytucje skazane na walkę ze sobą zawsze i wszędzie." Józef Grabiec-Dąbrowski
  Historyk, Sekretarz Ligi Państwowości Polskiej w roku 1917
  Whisky, moja zono, tys najlepsza z dam, juz mnie nie opuscisz, juz nie bede sam.

  OdpowiedzUsuń
 2. czy władza powiatu wykręci się ? chyba tak -oni zawsze się obronią.

  OdpowiedzUsuń
 3. BRAWO POLICJA ! Jesli okaze sie winnym, wywalic na "zbity p..." !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś starosta policki śpiewał w wesołym autobusie i ...już go nie było!

  OdpowiedzUsuń
 5. Starosta powinien złożyć dymisję to oczywistę, chociaż ja akurat popierałem w pełni jego i jego działania przed tym incydentem. Prawo jest identyczne dla wszystkich !!

  Chciałbym jednak zaznaczyć, że kocham ten kraj:
  za prowadzenie samochodu jak jesteś najebany masz do 2 lat + utrate prawka, mimo że mogłeś zabić ludzi na ulicy
  za POSIADANIE pół gieta dobrego palenia masz do 3 lat,

  Wszyscy marihuaniści, przestańcie palić zielsko - dawajcie na wóde i za kółko !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Powinien ponieść konsekwencje swojego czynu, tak jak każdy inny obywatel,powinien być ukarany

  OdpowiedzUsuń
 7. W Szczecinie wszyscy od dawna wiedzą że urzędnicy pochodzący z Choszczna to specyficzni ludzie. Najczęściej niewiele potrafiący próbują wygryzać ze stanowisk rodowitych szczecinian stosując nieczyste zagrania w pracy. Służą jako "asystenci" dyrektorów do dostarczania informacji o innych pracownikach. To powoduje że czują się ważniejsi od innych. Poznań czy Trójmiasto takich zachowań nie toleruje. Dlatego Szczecin jest i będzie miastem biedoty okupującej ścisłe centrum miasta. Niemcy muszą mieć z czego się śmiać.

  OdpowiedzUsuń
 8. w choszcznie byla i jest korupcja,wladze sa falszywe i dwulicowe,duzo gadaja i malo robia a wracajac do starosty pewnie wyjdzie z tego bez szwanku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Powinni go powiesic albo rozstrzelac. Będzie dobrym przykładem dla innych burmistrzów i starostów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Biedaczek, nie stać go na taryfę.

  OdpowiedzUsuń
 11. a co oni maiom innego do roboty,wiekszosc z nich i politykuw pijom....

  OdpowiedzUsuń
 12. ambitny człowiek klepnąłby się w piersi, powiedział przepraszam moja wina, stało się, podaję się do dymisji...

  OdpowiedzUsuń
 13. przecież to starosta powiatu choszczeńskiego, woj.zachodniopomorskiego , a tutaj policja ze Strzelec Krajeńskich, woj.lubuskie, inny powiat inne województwo dlatego mieli to gdzieś czy to jest starosta burmistrz czy ktoś inny z innego regionu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie potrafi myślec rozsądnie . Nie powinien prowadzic samochodu i sprawować funkcji starosty ani żadnej innej funkcji publicznej . Głupota musi kosztować....
  Zero tolerancji dla pijaków za kierownica!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Szkoda gościa znam osobiście taka wpadka, mam nadzieje ze sie nie podda i nie odda stanowiska tym wszystkim zlodzieja, kierowanie samochodem pod wplywem oczywiscie jest niewybaczalne ale czy ma to jakikolwiek wplyw na jakosc wykonywanej prac?

  OdpowiedzUsuń
 16. za to co zrobił niech idzie teraz ulice w choszcznie zamiatać albo sprzedawać do sklepu za 1000 złotych

  OdpowiedzUsuń
 17. wstyd
  jak spojrzy teraz ludziom w oczy
  tym, którzy mu zaufali?

  OdpowiedzUsuń
 18. A do czasu prawomocnego wyroku pieniążki będą płynąć....Śmierdzi mi to prowokacją w wykonaniu samego Jarosława....

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o wyrozumiałość i wstrzemięźliwość do czasu rozstrzygnięcia sprawy

  Że koorwa co? Do więzienia a nie na urzędzie siedzieć!

  OdpowiedzUsuń
 20. Księża jeżdżą po pijaku i dobrze. I jakoś każdy to rozumie.
  A dla członka PO półtora promila to tyle co nic. Inna sprawa, że tylko debil siada za kółko po spożyciu. Ale i tak tysiące debili z Platformy piastuje wysokie stanowiska państwowe!
  Dlatego proponuję przeprosić pana starostę za niedogodności związane z kontrolą drogową, oddać prawo jazdy i wręczyć przy okazji medal zasłużonego dla ziemi choszczeńskiej.
  I tyle.
  Co innego gdyby był to człowiek z SLD albo PiS. Wtedy jak najszybciej należałoby w TVN zmieszać z błotem gnoja ustami posła Niesiołowskiego lub klempowiastej posłani Pitery.

  OdpowiedzUsuń
 21. Taki srarosta, to w hierarchii państwa jest pionkiem, żeby było jasne, to potępiam tego bandytę drogowego, ale dopuki w najważniejszym urzędzie państwa, czyli sejmie, gdzie uchwala się prawo, jest wyszynk z wódą i schabowym panierowanym na zagrychę, dopuki burdel będzie wszędzie w państwie, jest przyzwolenie władz. Posłowie pijani jak przysłowiowe świnie pałętają się po sejmje głosując po pijanemu! Doputy w polsce prawa nie będzie, to znaczy będzie, ale dla babci która fiskusowi 30. gr. ukradła. Qrevski kraj qrevskie obyczaje, jak powiedział Ulrich Von Plauen już w roku 1409.
  A piszę o tych szmatach z małej litery specjalnie, i innym wrogom tej mafji państwowej też to proponuję, wbrew kanonom ortografii.

  OdpowiedzUsuń
 22. w grudniu startował na burmistrza Pełczyc

  OdpowiedzUsuń
 23. HAHAHA!!!! Ci na wyższych stołkach mają za dużo swobody więc dlatego tak postępują.

  OdpowiedzUsuń
 24. auto którym jechał jest autem służbowym

  OdpowiedzUsuń
 25. z zawartością półtora promila alkoholu prowadził samochód nie zamierza rezygnować ze stanowiska. Na sesji powiatu tylko przeprosił za swoje zachowanie ??? What the fuck

  OdpowiedzUsuń
 26. zapraszam do darłowa woj zachodniopomorskie tu sąd pijanemu radnemu PO nawet nie zabrał prawa jazdy , takie dziwne a jednoczesnie zwyczajne

  OdpowiedzUsuń
 27. To jest możliwe tylko w PO-wskim folwarku. Ale porównanie do folwarku jest obelgą dla starych, polskich dziedziców.

  OdpowiedzUsuń
 28. Jestem chory, mam cukrzycę i jadłem po drodze kilka jabłek

  OdpowiedzUsuń
 29. Odwołać bezwzględnie. Popełnił przestępstwo. Pijak.Mówi się na takich mordercy. Proszę spojrzeć na statystyki wypadków. Hańba by ktoś taki mógł byc na stanowisku. Do pielenia buraków.

  OdpowiedzUsuń
 30. Szanowni choszcznianie,
  Jak ogólnie wiadomo, lokalne władze robią co chcą, ponieważ pozwala na to prawo. Poza tym sama rada powiatu nie załatwi tej sprawy sprawiedliwie (znów drania nie odwołają), ponieważ boją się w przyszłości o własne "tyłki" . Pani Kaszak jak zwykle powie , że czarne to białe i na odwrót. Czyli pieniądze robią swoje. Po prostu "taniec ogólnej niemozności". Starosta przeprosił, bo to nic nie kosztuje a kilka miesięcznych wypłat jeszcze chce wziąć. Jazda pod wpływem alkoholu i do tego służbowym autem w Święto??? Czy to za mało, aby Go usunąc ze stanowiska??? Wstydu nie ma!!! Osoba publiczna, obdażona zaufaniem daje taki przykład społeczeństwu. W głowie się nie mieści!!!Wstyd i hańba! Powinien być odwołany automatycznie po udowodnieniu winy (co do tego chyba nie ma juz wątpliwości). Kiedy wreszcie nadejdzie kres układom i układzikom w Choszcznie. Czy to możliwe??? Bardzo wątpliwe. Rada powiatu powinna wiedzieć, że społeczeństwo to wszystko widzi i ciągle się dziwi...Jak w większości przypadków cwaniactwo piastuje władzę. To nie są uczciwi ludzie i fachowcy!

  OdpowiedzUsuń
 31. Chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za tę sytuację. Jest mi wstyd. Proszę o wyrozumiałość i wstrzemięźliwość do czasu rozstrzygnięcia sprawy- powiedział Lesław Śliżewski.
  Zdarzenie to umotywował problemami osobistymi i wyszedł z sali.
  A moze za duzo kredytow zaplanowanych na całą kadencję ???
  Pieniążki już się wydało. O co kaman z tymi osobistymi
  wezmie sie kase majowa 10 000
  A mieszkancy mieliby juz niezla impreze extra na dni choszczna

  OdpowiedzUsuń
 32. Jak się okazuje kolejna sesja odbędzie się dopiero za miesiąc, a głosowanie musi być tajne. Nie wiadomo jak będzie głosowała siedemnastka radnych, bo z odwołaniem starosty wiąże się również odwołanie wszystkich członków zarządu. Jest ich czworo: Stanisław Gacek (wicestarosta z PSL), Wioletta Kaszak (PO), Bogdan Wojciech Brzustowicz (PO) i Małgorzata Buchajczyk (Lewica i Demokraci).

  OdpowiedzUsuń
 33. Bedzie jak u Walesy "pomrocznoscJasna" i po sprawie

  OdpowiedzUsuń
 34. Cii ludzie nie dosc,ze rozbijaja sie sluzbowymi samochodami za nasze pieniadze to do tego sa jak swiete krowy.
  Wybierajcie tak dalej a pojdziecie na zebry do UE-jeszcze troche

  OdpowiedzUsuń
 35. W POstkomunistycznej biednej, prowincjonalnej i skorumpowanej Polsce nic nie moze juz dziwic.

  OdpowiedzUsuń
 36. teraz wezwą 250 świadków i proces potrwa aż do przedawnienia tak jak sędzia na procesie dr G.

  OdpowiedzUsuń
 37. nic mu niezrobiom tak odwrucom kota ogonem w sądzie że to nie on prowadził

  OdpowiedzUsuń
 38. szkoda
  dopiero zaczela sie kadencja i taka skucha

  OdpowiedzUsuń
 39. ludzie wladzymoga wszystko
  wladza moze wszystko pic i sie bawic komuna wrocila

  OdpowiedzUsuń
 40. A PO go nie odwoła? Też z nim piła?
  Ciekawe dlaczego partyjni koledzy nie odwołają Starosty? Cała partia alkoholików?

  OdpowiedzUsuń
 41. ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

  OdpowiedzUsuń
 42. Nie pijany, ale cierpiący na "pomroczność jasną"!

  Polska nauka i polski porządek prawny znają takie przypadki...

  OdpowiedzUsuń
 43. Starosta jest z PO
  nic mu nie zrobią.PO-wcy są nietykalni.

  OdpowiedzUsuń
 44. a może zażywał płyn do płukania ust, jak jeden z posłów?
  Zażenowanie budzi poczucie bezkarności osób, które posiadają trochę władzy oraz członków ich rodzin. Bazują na strachu o utratę pracy przez np. kontrolującego policjanta czy laboranta, wykonującego badania. Wszystko można załatwić i anulować, a w ostateczności adwokat wybroni, powołując się na "goleń prawą" czy "pomroczność jasną". Powinny być znacznie surowsze konsekwencje prawne, bezwzględnie i szybko oraz nieuchronnie wdrażane dla tej kategorii osób. Powiedzenie o "żonie cezara" musi obowiązywać. Może wtedy znikną przypadki pijanych prokuratorów, sędziów, posłów czy samorządowców.

  OdpowiedzUsuń
 45. Pijany prowadził auto na sznurku
  A to nie jest zakazane.Można powiedzieć że jako starosta to trochę zdziecinniał.

  OdpowiedzUsuń
 46. Policjanci patrolujący w nocy miasto zauważyli skodę octavię odjeżdżającą ze stacji paliw. Postanowili pojechać za nią. Auto było prowadzone niepewnie, jechało wężykiem. Kieorwca został zatrzymany - mówi Justyna Migdalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Tuż po zatrzymaniu policjanci poczuli od kierowcy woń alkoholu. 53-letni starosta został przewieziony na komendę, tam został zbadany na zawartość alkoholu w organizmie. Powtórzone dwa razy badanie wykazało, że poziom alkoholu wzrasta. Oznacza to, że był spożywany niedawno. W organizmie Lesława Ś. było niemal 1,5 promila alkoholu. Również na komendzie okazało się, że zatrzymany kierowca jest starostą powiatu choszczeńskiego. Jakby tego było mało okazało się, że skoda, którą prowadził starosta jest autem służbowym.

  OdpowiedzUsuń
 47. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. W drugiej połowie maja zostanie przesłuchany
  a kasa zapierda......
  W innych zawodach jak pały prowadzą postępowanie wypierdal..... na bruk

  OdpowiedzUsuń
 48. Nóż do pleców mi od tyłu wbijacie?
  A kto się żywił moimi piersiami?!

  OdpowiedzUsuń
 49. WASZEGO STAROSTE ZLAPALA NASZA POLICJA W CENTRUM STRZELEC BO JECHAL OD ORLENU NA CHOSZCZNO ZYGZAKIEM WIDAC ZE NASI STAROSTOWIE NIE TRZYMAJA SZTAMY BO BY CHLOPINA COS ZALATWIL

  OdpowiedzUsuń
 50. Pewnie wypić każdy może ale nie w każdych okolicznościach. Jednak z jednym się nie mogę zgodzić. Napiętnować go jako kierowcę to owszem jak najbardziej ale czemu jako starostę....? Pretensje drogi elektoracie tylko do siebie, ktoś go wybrał, ktoś na niego głosował. Nawet jak nie [...]

  OdpowiedzUsuń
 51. Nawet jak nie byłeś na głosowaniu to po prostu oddałeś swój głos komuś!

  OdpowiedzUsuń
 52. wszystko i tak sie politycznie rozejdzie po kosciach

  OdpowiedzUsuń
 53. „Mógłbym powiedzieć o panu Puczyńskim, że to złodziej, kłamca, że pan Puczyński to człowiek bez honoru. Pan Puczyński to złośliwy cynik, łajdak a przy tym lubi obrażać innych ludzi” - powiedział Lesław Śliżewski. A kończąc to wyliczanie stwierdził - „Oczywiście nie mogę tego powiedzieć, bo tak nie jest.”

  - Pan Śliżewski to niedoszły morderca

  Oczywiście mogę to powiedzieć bo tak jest

  - Pan Śliżewski usiłował zabić innych uczestników ruchu drogowego siadając pijany za kierownice

  Czy mogę tak powiedzieć ?

  OdpowiedzUsuń
 54. starosta to skończony idiota, jak można po pijaku prowadzić auto ,taki stary a jaki głupi

  OdpowiedzUsuń
 55. Moim zdaniem wszystko jest przez media podkolorowane. Każdemu z nas zdarza się wypić, nie każdy w siada potem do auta, fakt - ale przez jeden incydent, w którym nikomu nic się nie stało nie można skazywac człowieka na całkowitą klęskę. Łatwo wytykac błędy, a zastanowił się ktoś jak wiele Starosta(w poprzedniej wice) zrobił dla Powiatu, dla miasta Choszczno?! Zobaczcie jak Choszczno zaczeło się rozwijac! Zachowujecie się jak dzieci, zdarzyło się, straci prawko. Co do pracy, wywiązuj się solidnie, wiec dajcie sobie spokój i nie kompromitujcie się.

  OdpowiedzUsuń
 56. Takie zjawiska trzeba napiętnowac i zadac pokutę: nie pic do końca życia alkoholu

  OdpowiedzUsuń
 57. Bardzo jestem ciekaw co z tego wyniknie.
  1 Samochód służbowy do celów prywatnych- koszta paliwa i amortyzacji
  2 jazda po kieliszku - punkty? więzienie?

  OdpowiedzUsuń
 58. Więzienie????? Pomroczność jasna!

  OdpowiedzUsuń
 59. Żadnego pobłażania dla tego człowieka.Przecież my wszyscy za to płacimy wysokie podatki a buta arogancja pycha
  urzędnika jaka była taka jest.

  OdpowiedzUsuń
 60. Pewnie, że auto służbowe. Przecież nie będzie swojego po pijaku rozwalał.

  OdpowiedzUsuń
 61. Jakby spowodował wypadek i zginąłby w nim ktoś z bliskich piszących a co to nie może się napić itp. wtedy moglibyśmy pogadać.
  Niestety ktoś kto jedzie po wypiciu alkoholu jest potencjalnym zabójcą lub samobójcą i nie ma dla takich osób usprawiedliwienia, a jeszcze gdy jest osobą publiczną to powinien
  zawsze i wszędzie być w porządku i dawać przyklad

  OdpowiedzUsuń
 62. Wielka szkoda, że się zbir nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.

  STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

  OdpowiedzUsuń
 63. jacy komentatorzy i znawcy sie znaleźli hehe, siebie oceńcie a później innych, pewnie wy nigdy niczego nie zrobiliście złego, krzyżem w kościele się połóżcie, święci

  OdpowiedzUsuń
 64. A ja jestem LESŁAW i możecie mnie pocałować w dupę

  OdpowiedzUsuń
 65. Niedoszły morderca musi odejść !

  OdpowiedzUsuń
 66. Panie Lesławie z osobistych powodów trwasz a życie Ci zbrzydło i stało się piekłem
  Wsadź łeb do sedesu i nakryj się deklem

  OdpowiedzUsuń
 67. W tym powiecie nie ma pracy CHŁOPIE !!! . I co teraz zrobisz ???
  A kredytów na pewno się nabrało za stałą pewną pensje 10tys przez 5lat
  Rzucić się na sznur pozostaje.

  OdpowiedzUsuń
 68. Wstyd Panie Starosto! Jest Pan najzwyczajniejszym potencjalnym mordercom. Mógł Pan kogoś zabić! Powinien Pan siedzieć w więzieniu!

  OdpowiedzUsuń
 69. "Ale i tak tysiące debili z Platformy piastuje wysokie stanowiska państwowe!"-dać chamom wódy do oporu!Tylko tak możemy się wyswobodzić od tej socjalistycznej tłuszczy,łażącej na pasku Donalda,uzależniającej każde posunięcie od reakcji elektoratu....

  OdpowiedzUsuń
 70. do jakiego cuurwa rozstrzygnięcia sprawy? Przecież był pijany!
  ... co za dziki kraj!

  OdpowiedzUsuń
 71. Gdyby sprawy dla Starosty przybrał niepomyślny obrót, to ma zapewnione miejsce w przechowalni pani Mańki Biernat na przystani edukacyjnej Młodzieży w Żeglarstwie.

  OdpowiedzUsuń
 72. To sa te slawne standardy PO

  Pani Mani to ten cienias nie da rady. Pani Mania jako pedagog idyrektor z PO miala ponad 3 promile a jeszcze tego dnia nie zamierzala zakonczyc. PO ma wyjatkowa tendencje do tolerowania mordercow za kierownica-wieksza niz samoobrona.

  OdpowiedzUsuń
 73. klient w krawacie i w aucie ale z po
  czy moje skojarzenia sa uzasadnione czyli jak mowi pewna subkultura pasozytnicza - czy sa uprawnione?
  otoz o ile slysze : pijany lub zanarkotyzowany kierowca to zaraz kojarzy mi sie nazelowany aktywista (nawet posel) po lub natapirowana aktywistka tej samej partii; ktore to zreszta aktywistki trzymaja tu wyraznie parytet.
  jak widzicie wiec nazelowanego kolesia (lub lysego) w krawacie, garniturze a wiecie, ze jest z po lub jak widzicie kobiete z wczorajszym tapirem z flaszka w rece w samochodzie to .....uciekajcie na pobocze lub nawet zjezdzajcie w pole.

  OdpowiedzUsuń
 74. Choszczno. I wszystko jasne. Lepiej unikajcie urzędników z tego miasta.

  OdpowiedzUsuń
 75. musi odejść. jeśli ma trochę godności. masakra .To druga wysoko postawiona odsoba z Pełczyc która prowadziła po pijanemu.Trzeba im w tym mieście pozamykać monopolowe

  OdpowiedzUsuń
 76. zastępca - zaciera ręce . . .

  OdpowiedzUsuń
 77. ALE WY JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI!!! te wszystkie posty są tak proste, ze aż się niedobrze robi, ze wokół mnie mieszkają tacy ludzie! To WAS mi żal - nie starosty...

  OdpowiedzUsuń
 78. jak ci zal to sezwal

  OdpowiedzUsuń
 79. A co ty reprezetujesz tym postem ? jak Ci zal to nie czytaj

  OdpowiedzUsuń
 80. Szkoda.. może dobrze że go złapano bo nigdy nie wiadomo.. gdyby np spowodował wypadek było by o wiele gorzej... Ja mam o nim dobre zdanie, co prawda zrobił źle ale nie było aż tak postępować by wyrzucać go ze stołka. Trudno życie bywa okrutne, trzeba płaci za swoje błędy.

  OdpowiedzUsuń
 81. Właśnie , za błędy trzeba płacić! Ładnie się ubrać, opalić to nie wszystko ( tak nawiasem przy pensji 8 tys. ma za co)więc nie ma co ie dziwić że przyrósł do stołka, i w tym przypadku to honor mu się chyba spalił na solarium.

  OdpowiedzUsuń
 82. pan starosta jechał służbową skodą a policjanci widzieli go na stacji benzynowej, ciekaw jestem jak za paliwo zapłacił bo na pewno faktura na starostwo poszła.. ;\

  OdpowiedzUsuń
 83. zjadłem literke w nicku:)

  OdpowiedzUsuń
 84. Tylko w Polsce są nietykalni!! Babcię za szczypiorek szybko by zamknęli!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty