środa, 14 września 2011

stanislawgacek.pl - pomawiają osoby lub instytucje

stanislawgacek.pl: "Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne.
Fora internetowe w szczególności stanowią miejsca, gdzie dochodzi do przekroczenia granicy pomiędzy wolnością słowa a naruszeniem dóbr osobistych, czy wręcz czynem karalnym. Obecnie w sieci funkcjonują serwisy umożliwiające zamieszczanie komentarzy na temat usług świadczonych przez lekarzy, adwokatów, architektów itp, czy też opinii o byłych pracodawcach. Niejednokrotnie ich niezadowoleni klienci lub pracownicy nie skąpią komentarzy, które odbiegają od rzeczywistości.
"

24 komentarze:

 1. Panie Gacek, ma pan rację z anonimowością, ale w tym miejscu obawiam się, że chciałby Pan zwrócić uwagę czytelników na obraźliwe wpisy zarówno tutaj, jak również na Pańskim blogu oraz innych forach, na temat Pańskiej osoby. Otóż nie wszystkie są pomówieniami czy znieważeniami. Mamy wolność słowa drogi Panie, hmm jak to tytułować teraz, asystencie?, i jak ktoś uważa kogoś za debila, to ma pełne prawo się wypowiedzieć i ostrzec innych przed kretynami prawda? Jak ktoś uważa kogoś za nic niewartego dupoliza, to również ma prawo o tym powiedzieć, prawda?
  Chciałbym z tego miejsca również zaznaczyć, że aby ukarać kogoś za 'pomówienia', musiałyby one być nieprawdziwe, także użyte w tym komentarzu epitety, nie będą raczej podstawą do takowych. Jak ogólnie wiadomo debil jest terminem naukowym, nie wulgaryzmem, i ma faktyczne zastosowanie w określeniu niektórych "zamieszanych" w politykę miasta i powiatu obywateli, natomiast dupoliz, nie powinien budzić negatywnych emocji po tym co Pan zrobił ostatnio.
  Dziękuję, pozdrawiam.

  GG

  OdpowiedzUsuń
 2. Sram na tego "dupowłaza" i na cały ten wasz POrąbany układ.
  jak ci nie pasuje polityku "nietoperzu" co tu o tobie piszą to po kiego grzyba tu wchodzisz.
  Niech sprawdzą moje IP i niech przyjedzie załoga DŻI przecież macie układy w ABW
  Prawica I PIS rządzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gacek robi na swoim blogu akcje przeciwko 2 jedynkom z jego byłej partii.
  Jak bym miał tak „zaplutą mordę” odszedł bym do biznesu przecież się Pan tym interesuje
  Poza tym jest Pan tchórzem, który boi się napisać o sobie, że pierdzi u burmistrza w stołek

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedługo czas na lewicę. I niech mówią o nich co chcą. Ja wiem tylko tyle, że to ludzie z honorem i zasadami. Nie skaczą z partii do partii w zależności od tego jak zawieje. Przykładów takich obiektów w naszym otoczeniu jest mnóstwo. Weźmy sobie np. Naszą kochaną Panią radna sejmiku wojewódzkiego K.W.B. Ona chyba była już w każdej partii. Pani wice przewodnicząca rady powiatu B.Z. Zagorzała fanatyczka Pis. Jak przyszło co do czego jest już w Platformie, a i do SLD pójdzie jak tylko będzie potrzeba. Masakra, cyrk. A wszyscy glupiutcy jak te małpki glosują

  OdpowiedzUsuń
 5. TAK TRZYMAĆ NIE POPUSZCZAC PUCZEK POKAZAŁ JAK SIE ODRZUCA ZIARNA OD PLEWU ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ide o zakład, że Puczek wyroluje także sliżewskiego i jeszcze w tym roku zostanie starostą - brawo Tadek

  OdpowiedzUsuń
 7. Głupiutkie małpki głosują non stop na cztery 'główne' partie, podczas gdy zarówno prawica jak i lewica pośród nich to to totalne zera rozwojowe. Głupiutkie małpki teraz obrażą się na PO i PIS i pójdą głosować na PSL i SLD i będzie tak samo jak było do tej pory. Głupiutkie małpki są zdania, że cała reszta partii politycznych nic nie wskóra bo nikt na nich nie głosuje więc jak te małpki głupiutkie pójdą zagłosować na to co było jest i będzie póki to całe zoologiczne pokolenie nie zdechnie we własnym gównie, to młodzi będą się dalej taplać w szambie. Wszystkim, którzy zdecydowali się wyjechać za granicę i żyć jak człowiek życzę powodzenia i pozdrawiam, cała reszta gamoni niech dalej głosuje na Popisy i inne stronnictwa lewactwa demokracji ludowej (hahaha). Ja osobiście mam nadzieję, że to postkomunistyczne społeczeństwo zdechnie jak najszybciej, a zmiana pokoleniowa przyniesie poważne zmiany w polityce tego kraju, bo bez wymiany WSZYSTKICH 460 elementów z sejmu i 100 z senatu, dalej będziemy gięli karki przed ZSRE.
  Jak zwykle podrawiam serdecznie barwny korowód baranów w mundurach na usługach tych idiotów z wiejskiej.
  Dziękuję,

  GG

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie najbardziej wkurw.. te płacze i straszenie "krytyki dzisiejszych elit" Nic dziwnego bo koryto się z pod przysłowiowego "ryja" wymyka..

  OdpowiedzUsuń
 9. JA Wierze jeszcze w SĄDY
  Jako jedna z 4 władz - Niezawisła
  POKARZE KLASE i uniewarzni ustawkę wyborczą tej BANDY i pokaże patałachom moc najwyższej ustawy
  z dedykacją dla trzeźwomyslących naszych mieszkańców powiatu
  http://www.youtube.com/watch?v=CB3pgot8hHU&feature=player_embedded#!

  OdpowiedzUsuń
 10. HA HA zyczę fanom NP sukcesu w zmianie decyzji KKW ale nie spodziewam sie pozytywnej decysji OBWE kontrolowanej przez bylych Komuchow. Jesli nie to zaglosujcie na PIS a wrazie ewntualnej powtórki dzięki SN na swjego Korwina ;)
  Na układy nie ma rady

  OdpowiedzUsuń
 11. Nóż się w kieszeni otwiera (wirtualny, dla czytających to służb) kiedy widzę, kto nami rządzi. Miejmy nadzieję, że już niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 12. PO zastrasza urzędników,by nie kandydowali z innej partii,bo pożegnają się z pracą(Naciski PO,o których mówił pan Poncyliusz)
  Dowiedziałem się od kolegi, że po ostatnich wyborach cały urząd jest zastraszony. Niewiecie czy w tym roku Pani KWB znowu chodziła i zbierała podpisy? na jedynie słusznych.
  Słyszałem, że jednemu byłemu pracownikowi robią schody z uruchomieniem działalność a dostał pieniądze z unii

  OdpowiedzUsuń
 13. Obawiam się że sama nadzieja nic nie zmieni. Trzeba iść na wybory i głosować na kogoś kto może faktycznie przynieść jakieś zmiany (nie personalne ale polityczne!!). Trzeba się obudzić, bo bez świadomości tego co się dzieje, będzie działo się tak dalej w coraz większym stopniu. Ten kraj to ruina, którą rujnują codziennie dodatkowo. Ruszać dupe na wybory!!

  GG

  OdpowiedzUsuń
 14. Stop KWB - stop, na emerytyrę

  OdpowiedzUsuń
 15. za rzadów PO co 8 polski obywatel jest inwigilowany

  OdpowiedzUsuń
 16. Prawda w oczy kole Panie "gniazdosrajco" jak się mówi źle o "rodzinie"
  Co do pomówień Pan jako polityk nie masz, żadnych praw i najwyższa władza ludu bo mamy przecież "demokracje" zawsze może z pobłażaniem na was nasrać. Dlatego nie bójcie się ludzie korzystać z wolności słowa.
  a propo pomówień chodzą plotki po mieści że osoba, którą pomówiliści o założenie kont na Nasza Klasa wygrała z wami z kretesem

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Stanisławie nie strasz PAN
  NIE PODNOŚ RĘKI NA DŁOŃ KTÓRA CIĘ KARMI!
  bo po przegranej kampanii PO będzie mocne uderzenie....w muszlę klozetową. I tyle ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. dokładnie nie strasz, nie strasz bo się ........,.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mr."członku Powiatu" głos opinii publicznej jest chyba bardziej ważny niż takiego "fachofca" od prawa jak pan.

  OdpowiedzUsuń
 20. Poziom intelektualny i moralny tego sługusa jest zenujacy

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę szykować po wyborach dupki na "wibratora"
  http://www.youtube.com/watch?v=J-GsSA8ng3k&feature=uploademail

  OdpowiedzUsuń
 22. Niech Pan sobie zasubskrybuje kanał MISTRZA
  Gorąco polecam i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie G.


  Zapytajcie się byłych podwładnych jego( jak jeszcze był pracownikiem Starostwa) , jak on ich traktował i jak ich poniżał, To mam być człowiek który ma nas reprezentować. ?????????? tylko gdzie może w ...........

  moi przedmówcy mówią prawdę i tylko prawdę

  OdpowiedzUsuń
 24. Piyush Group is today one of the leading real estate developers of the country.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty