wtorek, 31 maja 2011

Henryk Bokun - Praca tylko dla ludzi z PO i ich sympatyków

Henryk Bokun: "Na spotkaniu poruszono tematy dotyczące efektów rządów PO i PSL -u. Wśród tematów poruszone były m.in. wzrastajace bezrobocie, w tym bardzo niebezpieczne bezrobocie wśród młodzieży do 25 roku życia, wzrost kosztów utrzymania, wzrastajace ceny, wzrastające bardzo szybko zadłużenie, co grozi sytuacją w Grecji i Portugalii, upadek polskich stoczni i rybołóstwa bałtyckiego, jako główne zagrożenie dla woj. zachodniopomorskiego a także błędna polityka rozwoju lansowana przez rząd PO-PSL tzw. modelu - 4B, bogaci się bogacą, biedni biednieją, oraz zasady ' Praca tylko dla ludzi z PO i ich sympatyków.'"5 komentarzy:

 1. Święta prawda jak przychodzisz do pracy do Jegomość Pana Adamczyka to słyszałam od koleżanki, że musisz podpisać lojalkę. Dokument jest gdzieś w Biuletynie mówiła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wciąż to komunistyczne myślenie.Każdy chce pracę z gotowym stołkiem.A może by tak zastanowić się nad tym,co by można zrobić samemu.Rozwinać jakiś mały biznes?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie rozwinąć puknij się w czoło. Przy choszczeńskich obciążeniach. Jesteś sługusem grupy trzymającej władzę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Bzdura to nie jest prawdą, że przyjmuje tylko z PO. żeby im się nie pomyliło kto jest kto to przyjmuje się klanami (czyt. rodzinami) np. Kaszaki, Okońskie.A proboszcz to błogosławi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Adamczyk, burmistrzu Choszczna niech Pan się przebudzi. Pana szlachetna akcja wyborcza, optymistyczne prognozy i programy są jeszcze na starcie. Uciekają Panu radni z koalicji. Pozostali Ci, co jeszcze mogą kasę podoić i jeszcze na coś liczą. Liczą na perspektywy swoje osobiste, a nie na miasta i gminy.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty