środa, 4 maja 2011

Starosta Choszczna: był pijany - z urzędu nie rezygnuje

Starosta Choszczna: był pijany - z urzędu nie rezygnuje: "Lesław Śliżewski, starosta choszczeński, który z zawartością półtora promila alkoholu prowadził samochód nie zamierza rezygnować ze stanowiska. Na sesji powiatu tylko przeprosił za swoje zachowanie.Co działo się na poniedziałkowej sesji powiatu, 2 maja - relacjonuje 'Kurier Szczeciński'. Jak podaje dziennik starosta oświadczył , że nie zamierza rezygnować z funkcji i powiedział: 'Chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za tę sytuację. Jest mi wstyd. Proszę o wyrozumiałość i wstrzemięźliwość do czasu rozstrzygnięcia sprawy.'

Lesław Śliżewski na jeździe pod wpływem alkoholu został zatrzymany tydzień temu. Prowadził służbową skodę octavię. Policja zabrała mu prawo jazdy. Za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu grozi do dwóch lat więzienia.

Lesław Śliżewski starostą powiatu został z rekomendacji PO. Teraz radni Platformy postulują odwołanie go z funkcji. Jeżeli radni tego nie zrobią, to starosta zostanie pozbawiony urzędu po prawomocnym wyroku sądu."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty