niedziela, 18 września 2011

Autor: Xawery - burmistrz otoczył się nieudacznikami

Autor: Xawery:"(...), a nie sprzedawać tego terenu obcemu zagranicznemu kapitałowi, który wszystkie pieniądze wyssa do poznania lub za granicę. Tu burmistrz powinien pokazać swoją silną rękę i konsekwencję, można skorzystać z programu „mój rynek” i dostać do 750 tys zł, mozna postawić skromne, acz estetyczne budki, ale trzeba chcieć i umieć, burmistrz otoczył się nieudacznikami, którzy grzeją stołki, są mierni ale wierni :) Łatwiej sprzedać i pozbyć się problemu, a ludzie… a co go obchodzą ludzie SKUTECZNIE przepędzić ich na cztery wiatry…"

18 komentarzy:

 1. "przetrwać" to jest ich cel i ukręcić trochę lodów

  OdpowiedzUsuń
 2. Adamczyk co z drobną przedsiębiorczością głupcze?
  Zabiłeś ich podatkami i innymi śmiesznymi opłatami. Twoi pracownicy boją się podjąć samodzielnie jakąkolwiek decyzję bez twojej wiedzy
  Gdzie INWESTORZY? Gdzie STREFA?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tacy mocni jesteście w pyskach, ciągle obrażacie władze która dostała mandat w pierwszej turze, to proponuję przejśc się na wycieczkę na sportową na przyszłą sesję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i każdy jest mocny w pysku ale tu ludzie mają racje bo pan burmistrz dużo ludzi wykończył takimi marketami i chce ich dobić do końca a na sesje poco iść jak tam nikogo niechcą wpuścić

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślcie barany KOwiec burmistrza autor strony miasta, który uzurpował sobie nie na stronie UM bitwe za 4000zł naszych pieniędzy nie wyświetli , że jest sesja czy nie wstawi sesji rady . Bo by pojechali z "keczupem" jak z baranią łąką.
  Ciemną masą najlepiej rządzić !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. władze która dostała mandat w pierwszej turze,
  HAHAHAHAHA, NIE ROZŚMIESZAJ MNIE, WSZYSCY W CHOSZCZNIE I OKOLICACH WIEDZĄ JAK "DOSTAWANIE" TEGO MANDATU SIĘ ODBYWAŁO

  OdpowiedzUsuń
 7. OKRADAJA WAS A WY DALEJ GŁOSUJECIE NA "ZŁODZIEI" !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jutro o godzinie 12.00 w sali nr 20 sądu w Strzelcach Krajeńskich odbedzie się rozprawa Lesława Sliżewskiego starosty choszczeńskiego, za jazdę pod wpływem alkoholu (1,8 promila ) służbowym samochodem w dniu 26 kwietnia b.r. (święta wielkanocne)

  OdpowiedzUsuń
 9. http://www.youtube.com/watch?v=QyZzIinexiw&feature=uploademail

  wniosek z tego taki że załoga z choszczeńskiego peło walczy juto o życie

  OdpowiedzUsuń
 10. Kilkusettysięczna armia urzędników, rodzin, znajomych i kolesi. Czeka na wasze portfele. Wystarczy, tylko jeszcze raz na nich zagłosować.
  Przez ostatnie 4 lata zadłużyli kraj o kolejne 400 000 000 złotych. Wierz mi z nowymi 300 poradzą sobie również doskonale.

  OdpowiedzUsuń
 11. jak się ma takich fachowców jak Burmistrz to jest jak jest;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piszecie że markety wykończyły ludzi - pytanie gdzie i jakich bo jakoś o nich nie słychać. Prywaciarz e jak byli tak są.
  Co do targowiska - dlaczego handlujacy tam nie skrzykna sie i nie postawią hali targowej ktorej byliby włascicielami, co ??????

  OdpowiedzUsuń
 13. Za to, że frajerzy łamią podstawowaą zasadę gospodarczą w choszcznie
  CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIE KRZYWDA
  Ludzie tą "mafie z PO" "odstrzelą" w akcie wyborczym

  OdpowiedzUsuń
 14. I jak po sprawie Starosty? sa jakieś informacje?

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak Adamczyk tak szybko znalazł "inwestora" niech znajdzie jeszcze szybciej kogoś kto kupi długi, które narobił w naszym mieście

  OdpowiedzUsuń
 16. RECEPTA dla baranów z PO
  W pierwszej kolejności należałoby zacząć szanować to co jeszcze istnieje. Katowanie przez Jaśnie Pana Adamczyka lokalnych przedsiębiorców maksymalnymi podatkami, podnoszenie opłat za wieczyste, odmawianie możliwości ratalnej spłaty zadłużenia z tytułu tych należności, traktowanie jak intruzów nie jest dobrym rozwiązaniem. W Choszcznie nie ma żadnych dużych firm. Te rodzinne małe interesy, wypruwające sobie żyły żeby zapłacić daniny są podstawą naszego miasteczka. Dzięki nim gmina ma wpływy do kasy. Dzięki nim burmistrz Adamczyk i reszta wiejskiej świty może pobierać ogromne wynagrodzenia. Więc najpierw szanować tych, którzy od wielu lat bardzo ciężko pracują, a nie tak jak przedstawiciel handlowy pudliszek biorą bez wysiłku. Nie potrafisz to się nie bierz. Daj tylko godnie żyć tym, którym to się należy. Nie nabijaj kabzy kolesiom i szanuj ludzi Panie Burmistrzu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgadzam sie z przedmówcą w 100%. Aż żal patrzec jak Adamczyk rządzi - dramat. Ale cóż się można spodziewać po PRZEDSTAWICIELU PUDLISZEK - żenada. A pomijając kwestie merytoryczne to jego kultura osobista jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. No cóż, teraz tylko trzeba to zmienic na kolejnych wyborach.

  OdpowiedzUsuń
 18. Pomidory na dzień nauczyciela? Skąd kasa na nagrody?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty