wtorek, 17 maja 2011

Ewa J. - STAROSTA

Szanowni forumowicze, fajnie jest pisać anonimowo można obrażać wypisywać różne epitety, sumować innych, rozliczać, pouczać, stawiać zarzuty, a gdy przyjdzie powiedzieć wprost - milczymy, dlaczego? Ja w pierwszym dniu napisałam, że to co się stało jest naganne i faktycznie od takich ludzi wymaga się więcej, ale zastanówcie się to co wypisujecie jest okropne, chamskie. Pan Starosta nie jest moim idolem, ale czytam to wszystko i już mam dość, jest wybrany w demokratycznych wyborach i szanuję urząd jaki pełni. Popełnił rzecz kary godną, a więc poczekajmy na tę karę i wyciągnijmy wszyscy wnioski z tego co zrobił, nie róbmy z siebie tylko cnotliwych ludzi. Dajcie już spokój to jest ohydne i niesmaczne, czy Wy wszyscy tu piszący jesteście tacy kryształowi? zadajcie sobie pytanie i uderzcie się w piersi. Pozdrawiam życzę miłej i spokojnej nocy.5 komentarzy:

 1. Dokładnie, Anonimowo każdy tylko karci. Moim zdaniem powinno się oddzielić życie prywatne od zawodowego. Może i w prywatnym zachował się nieodpowiedzialnie, ale coś się na to złożyło. Nie wiem czy pamiętacie, ale Pan Starosta wcześniej był Wice, i za swój trud i zaangażowanie został doceniony, przez co objął obecną funkcje. I teraz pytanie, chcecie zabrać losy naszego powiatu z rąk osoby która się na tym zna i znakomicie robi to co do niej należy, tylko dlatego ze miała incydent w życiu prywatnym?! Wybaczcie, ale zachowujecie się bynajmniej jak obrażalskie dzieci..

  OdpowiedzUsuń
 2. dokładnie dziwie się że partyjni koledzy wbili mu od razu noz w plecy

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko ok, ale ja nigdy nie wsiadłbym za kółko po alkoholu. A na co tu czekać. Wina jest oczywista. Facet nie miał nawet honoru zrezygnować z urzędu. I co ja jak i inni mam płacić na takiego Gnojka? Hola, hola. lekka przesada. Fakt jest faktem. W tym przypadku wszystko jest jasne. Więc niech facet spada.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piastowanie urzędu starosty zobowiązuje. to od takich ludzi wymaga się odpowiedzialności. Społeczeństwo nie może pozostać bierne.Starosta stracił zdolność honorową i moralną do sprawowania tak zaszczytnej funkcji.Powinien sam złożyć rezygnację. nie można przyzwalać i akceptować takiej postawy.mam nadzieję że radni dadzą wyraz swej dezaprobaty dla tego typu postawy i zachowania, aby nie narażać na szwank siebie i całego powiatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. ta osoba była kiedyś dyrektorem szkoły - wstyd. Bzdury o bardzo dobrej paracy- kto go tak ocenia- chyba tylko jego kolesie. Jako starosta -ocena mierna i nic więcej, Gacet - ocena mierna. Starostwo bardzo słabo pracuje - zlikwidować starostwa a zadania rozdzielić na gminy - będzie taniej

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty