środa, 25 maja 2011

Choszczno - konferencja z udziałem Naczelnego Rabina Polski Michaela Schudricha

Choszczno.info.pl – Niezależny Serwis Społecznościowy Mieszkańców Powiatu Choszczeńskiego: "26.05.2011 o godzinie 15.00 w Zespole Szkół nr 1 odbędzie się konferencja z udziałem Naczelnego Rabina Polski Michaela Schudricha. Konferencja będzie poświęcona historii Żydów w Polsce oraz projektowi edukacyjnego o wielokulturowości. Będzie także prezentacja muzyki żydowskiej oraz okazja do spróbowania jedzenia koszernego.

Zapraszają:
Dyrektor ZS1 dr Grzegorz Jacek Brzustowicz
Izabela Grzesik – autorka projektu o wielokulturowości."

2 komentarze:

 1. W krajach,które wprowadziły model "multikulti" to sie nie sprawdzilo.Wypowiadała sie na ten temat Angela Merkel,a Niemcy mają swoje zle doświadczenia z wielokulturowoscią.Nie rozumiem,dlaczego w Polsce propaguje się to,co nie wypaliło na świecie.
  Toronto to najbardziej wielokulturowe miasto na świecie i tam,aby utrzymać porzadek zatrudnia się ogromną liczbę policjantów,by utrzymali porzadek.
  Poprawność tolerancyjna nie zdała w świecie egzaminu,więc po co probuje się wmawiać Polakom,że to poprawne politycznie.
  No i jak ma się ta wizyta rabina w Zespole Szkół nr 1 do nacisków na Obamę,by wywarł wpływ na polski rząd w sprawie rekompensat za zrabowane Żydom mienie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielokulturowość to nie to samo,co wielonarodowość.Wielokulturowość oznacza istnienie obok siebie np.katolicyzmu,islamu,hinduizmu,protestantyzmu itp.
  Kraje,które wprowadziły ten model społeczeństwa bardzo tego żalują.Powstały getta kulturowe,a imigranci z Azji wcale się nie zaasymilowali.Wykorzystuja opiekę socjalną krajów,do ktorych przybyli.Żeby to zrozumieć,wystarczy sobie przypomnieć niedawne problemy Polski z Cyganami.Obecnie Włochy mają problem z naplywem Afrykanów.Kiedy zaczynają się problemy,kończy się tolerancja.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty