czwartek, 12 maja 2011

Autor: zachira - Niech zrobią aktywną promocję,

Autor: zachira: "
Wczoraj byłam obok starostwa około 19.30. Ku mojemu zdziwieniu spotkałam wielu spacerowiczów:
 - osoby na rowerach, z kijkami
 - osoby biegające
 - młodzież i dorośli
 Przez 4o minut naliczyłam 96 osób korzystających ze ściezki.
 To jest wymowne. Dlaczego więc asystent burmistrza d/s wizerunku i promocji p. ćwierka uczepił się wyborów mis, które i tak nie wypalą . Niech pokaże turystą, że choszczno oferuje jakieś atrakcje. Niech ruszą się z gabinetów policzą ile osób korzysta z atrakcji. Niech zrobią aktywną promocję, a nie umieszczają infantylne artykuliki byłego redaktora z lubuskiej."

2 komentarze:

 1. Bardzo dobrze,że w końcu zaczęli robic coś pozytywnego w kierunku zewnętrzego wyglądu naszego miasta,oczywiście o ile nie tylko mi wiadomo w wewnętrznym wyglądzie miasta nasz cudowny "burmistrz"ma kieszenie wypełnione naszymi pieniędzmi!Ponaglając wybory "Miss Choszczna"to niestety ten pomysł nadaję się tylko po to,by poprawic humor mieszkańcom
  Ch-na!2tysiące z wygranych misserka przeznaczyna całoroczny zakup tapety i kolorowych szmatek!Nie ma co kryc,będzie ubaw po pachy,bo niestety wylansowac się w Choszcznie na Miss to porównanie z całorocznym tarciem chrzanu!Przykładów jest masa np.Co niektóre baaardzo wytapetowane,wylakierowne,świecące z daleka rude modeleczki(K.L) nie nadrabiają ani wyglądem ani elokwencją..u nich pracą fizyczną jest nałożenie pięciu kilo tapety przy 30stopniach upału,
  15-stki(szpilki)na nogach,rude włosy,których ich właścicielka bacznie pilnuje by nie daj boże nie był widoczny czarny odrościk na głowie;(Aaale kto z wiochy ten z wiochy..wieś śpiewa i tańczy!SŁAWA CO NIEKTÓRYM BAAARDZO W NASZYM MIEŚCIE CO NIEKTÓRYM PANIOM DOSKWIERA JAK ŻAR SŁOŃCA W UPAŁ UUFF..
  Niestety Choszczno jest żałosne w stosunku do paradujących tu niektórych dziewcząt!Można pokazac dupę cycki,ale umiejętność łatwego i przekonywającego wysławiania się jest nim bardzo obca!A jak wiadomo miss powinna byc dośc inteligentną dziewczyną z wykształceniem..ale co tam wykształcenie!!??Duuupa wyżej niż głowa to u nich zasada!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co Ty mozesz wdziec o tych dziewczynach.Nie wszystkie sa takie!A ogolnikowo to mozesz sobie mowic o kolesiach ktorzy nie potrafia dostrzec zalet u dziewczyny naturalnej.Wiec dziewczyny biora sie na sposob i upiekszaja na sile.A to cale "Miss Choszczna" to jest fajna sprawa.W pewnym sensie jakas atrakcja.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty