poniedziałek, 5 listopada 2012

choszczenski zamach stanu - nasza gazeta


"Zachodzący od kilku miesięcy proces zmian w radzie miejskiej w Choszcznie miał swój finał podczas ostatniej sesji, która odbyła się 26 października br. Rozlam w klubie "Odrodzenia" doprowadził do powstania nowego klubu radnych, co w dalszej konsekwencji stało się przyczyną odwołania Bogusława Szymańskiego z funkcji przewodniczącego rady...
Pod wnioskiem o odwołanie podpisali się radni Teresa Kasior, Beata Mitera, Mariola Kołodko, Remigiusz Szczęsny, Józef Sakowski, Zbigniew Żółkiewicz, Piotr Nahorski, Paweł Nahorski, Mirosław Jędrowski, Tomasz Gębarski i Sylwester Stefanski..."

80 komentarzy:

 1. Kogo obchodzą żałosne roszady w Radzie Miejskiej. Czy ostatnie i najbliższe" przepychanki" w radzie wpłyną chociaż w minimalnym stopniu na poprawę kondycji finansowej gminy? Czy przez to zmniejszy się bezrobocie, wzrosną inwestycje i przybędzie miejsc pracy a ludzie zaczną wracać z zagranicy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, najpierw była w koalicji, łapkę podnosiła, bo tak kazał Adamczyk, a teraz robi to co każe Śliżewski z Puczyńskim.Tak się płynie na fali i z falą.Dziwne,że to się podoba Nachorskim.

   Usuń
 2. No roszady ponoć pozytywnie wpłynęły nA FINANSE GFMINY -
  madam Zaniewska ma obcięty fundusz motywacyjny zdaje się o 15 %, Szymański nie otrzymuje diety przewodniczącego i nie jest w żadnej komisji, czyli null diety, a Kołodkowa bedąc przewodniczącą rady i członkiem dwóch komisji obniża koszty rady . Ciekawe czy to potrwa dłużej niż do 1 grudnia, bo się keczupy, adasie i gajowi grzeją od narad w urzędzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Finanse gminy padały, bo za dużo łapek było w górze.Pani Kołodko robi oszczędności, bo za dużo pracowała w komisjach, m.in.w komisji rewizyjnej.Najbardziej ucierpiała Pani Zaniewska,bo jak to ciężko pogodzić świadczenie pracy z mandatem radnej.

   Usuń
  2. Pani Zaniewska już dawno honor i godność sprzedana za stanowiska. Trzeba być debilką, żeby dla kasy tak się zeszmacić. Ten chłopina, któremu Pani mało laski nie zrobi to moralny impotent, który się dobrze bawi za naszą kasę.

   Usuń
 3. Jak się zachowa Pani Bikowska, jak przyjdzire jej zagłosować za odwołaniem Pani Kołodko ? Czy będzie wierna układowi Pana Burmistrza , czy będzie lojalna wobec siostry ? Moim zdaniem powinna zdecydowanie dać szansę swojej siostrze, przynajmniej na jakiś czas próby. Pani Kołodko może się sprawdzić w nowej funkcji, nie przesadzajmy z p. Nahorskim. Panie zawsze
  lagodza atmosfere.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Bikowska zachowa sie tak,jak biznes każe. Przecież żyje na wysokim poziomie nie z pensji nauczyciela ale dzięki mężowi, a ten
   jest drugi w kolejce obecnego burmistrza wsród lokalnych biznesmenów, zaraz po p. Kobeszce.

   Usuń
  2. Lista kolesiów jest dłuższa

   Usuń
 4. Oby ta zmiana nie była kompromitacją dla Pani Kołodko i dla całej rady.Fakt zmiany i odwołania oczekiwaliśmy, ale kto się spodziewał takiego wyboru.Prawdopodobnie nie chciała, została wypchnięta przed szereg.Chociaż czy to będzie stały układ, przecież takiego wyboru teraz można dokonywać na każdej sesji. Przecież każdy radny może być tym jedenastym w grupie przeważającej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wydaje mi się żeby ewentualna nowa większość w Radzie Miejskiej odwoływała każdorazowo przewodniczącego. Gmina ma jednak zdecydowanie większą klasę niż powiat, który jest przykładem moralnego zepsucia utrzymując moralne szambo tj. trzymanie tego oszusta Śliżewskiego przy korycie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgodziłbym się o tej klasie, te zepsucie i moralne szambo przechodzi na gminę niestety z powiatu.U kogo pracuje Pani Kołodko, u Pana Adamczyka, czy u Pana Śliżewskiego? Od kogo otrzymała awans w pracy i dlaczego?

   Usuń
 6. Nie wiem, ale tych sześciu starych opozycyjnych radnych to raczej matoły. Krzyczeć potrafią, ale do układania się to smykałki im brakuje.W opozycji byli tyle czasu, wypracowali sobie pozycję, a ze swego grona nie mają ani przewodniczącego rady, ani wiceprzewodniczącego. Wydaje mi się, że znowu dali się wykręcić.Za tanio sprzedali swoją skórę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację , dupy wołowe a nie politycy.Wpuścili wynalazki, nawet nie zadbają o włASNĄ KASĘ.

   Usuń
  2. Te wynalazki typu Jędrowski,Stefański,Gębarski, oczywiście przewodnicząca rady sprawdzone były już przez Adamczyka.Kiepski i lichy towar,jedynie wciąż chcą być na fali.My jednak pamiętamy ich wazeliniarstwo.

   Usuń
  3. Dupy wołowe dały dupy.Jak można wazeliniarzy dopuścić do większości decydującej w głosowaniu.Tą adaptowaną piątkę z "Nowego czy zepsutego Choszczna" Nachorscy i ta reszta powinni wcisnąć ich pod stół.Z kim oni chcą się zadawać?Radni z Forum i Lewicy zatrzymajcie sobie honoru!Wytrzymajcie sami, zostało Wam tylko dwa lata!

   Usuń
  4. I co dalej w wiecznej i jak do tej pory bezowocnej opozycji to dzięki tej piątce jest szansa to gówno uprzątnąć ale widzę że bardzo ci to nie na rękę pozdrów keczupomatoły

   Usuń
  5. Wieczna,bezowocna,mocna ale z honorem.Jeżeli ma coś uprzątnąc to bałagan pozostawiony m.in. po tej piatce.W zasadzie cały czas robiła porządki i starała się trzymac twarz tej rady.

   Usuń
  6. nie rozśmieszaj mnie z tym mocna po 6 latach zaczyna coś dopiero się dziać i to tylko dlatego ze częsć pozostałych radnych nie mogła znieśc już dalej tego matoła i odważyła sie na zmiany.Zobacz i opisz kto pozostał i wspiera tego ciepłego kartofla obraz nędzy i rozpaczy .Tylko coś mi się wydaje ze nie masz w tym żadnego interesu ...

   Usuń
  7. Chyba zdajesz sobie sprawę,że 6 nigdy nie było i nie będzie większe od 15.Te pięć osób to nic specjalnego, podnosili łapki jak mieli zaprogramowane, jedynie co się zgodzę to większość matematyczna i ta obecna opozycja dalej oparta będzie na starej opozycji.Tylko 11:10 co to jest.

   Usuń
  8. Coś Ci na oczy padło albo dopiero teraz wróciłeś po roku do Choszczna .Nikt tej szóstce niczego nie odbiera ale bez tej piątki to co robili nie było nic warte liczy się skutek .Brak absolutorium dla burmistrza ,nie podejmowanie uchwał zaproponowanych przez burmistrza rujnujących finanse gminy ,odwołanie ułożonego przewodniczącego,agonia odrodzenia 3 radnych na 21 w radzie.no i nie tylko ale aż 11 mam nadzieje ze innym się też oczy otworzą i przestaną robić z siebie kretynów trochę odwagi i charakteru

   Usuń
  9. Teraz mówi się, że ułożony przewodniczący , a w jaki sposób była ułożona z nim ta piątka. Stanowili jedno ciało. Niech się pochwalą jak się bawili.Ile tak naprawdę było nie podjętych uchwał zaproponowanych przez burmistrza rujnujących finanse? Łykali wszystko bez popijania.Niech się przestaną wybielać!!!!Świętymi już nie zostaną !!!

   Usuń
  10. oj boli mocno zmiana i pewnie o to chodziło w polityce nie ma Świętych nie ma się co łudzić burmistrz jest cienki jak sik pająka i pewnie myślal że to sobie w prosty sposób poukładał a tu trzeba było czasu i niespodzianka powieźli przewodniczącego powiozą i pseudo burmistrza

   Usuń
  11. Tak postronnie, przecież przewodniczący rady miejskiej to nie zawód, dziwię się, że Szymański chciał tak długo być na tym stanowisku. Nigdy nie ma pewności jak na długo ten fotel będzie zagrzany. Ciekawe kiedy te teksty będzie można dopasować dla p.Kołodko? Burmistrz uważam, ze może być raczej pewny swoich działań i rządów. Ci co zostali /10/to dokona cudu i przegłosuje tą "mocną 11 osobową grupę".

   Usuń
  12. Ponoć pan Żółkiewicz po wizycie pana Szymańskiego chodzi po radnych i szuka wsparcia na wiceprzewodniczącego rady wzamian za przejście do obozu burmistrza. Wróci Szymański, odpalą Stefańskiego i wszystko wróci do 'pożątku". Ale dupeczki będą się cały czas trzęsły ....

   Usuń
  13. No to żółkiewicz byłby ostatnią świnią nie chciałbym być w jego skórce

   Usuń
  14. Ogólnie, tuczniki mają to do siebie, że nie interesuje ich gospodarz ani jaka jest obora, ważne jest pełne koryto i to jak najdłużej.

   Usuń
  15. Racja jeżeli Żółkiewicz tak postąpi to będzie to oznaczało, że chodzi mu tylko o kasę i stołek. A tak notabene to razem z Szymańskim stworzą wspaniały duet_ jeden i drugi nie potrafi się poprawnie wysłowić po polsku. No ale będzie im towarzyszyć elokwentna i ułożona pani Bikowska. Panie Żółkiewicz trochę szacunku dla swoich wyborców i samego siebie.

   Usuń
 7. Klasa gminy to burmistrz. Pan całą gębą. Nikt mu nie podskoczy jedynie Ślizewski może go powstrzymać w szerzeniu jego wrodzonej głupoty. Drugi taki jak ketchup w starostwie to kataklizm dla Choszczna. Starosta przynajmniej robi z głową inwestycje dla Choszczna. Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze co -Człowieku podnieś mordę z jego dupy wytrzyj ją z gówna i rozejrzyj się. A i okulary też wytrzyj. Ślepok !!!

   Usuń
  2. Na oczach łzy, a w dupie kał
   Taka normalność, inaczej szał
   Piana na ustach, bordowa twarz
   Coś do ukrycia w sumieniu masz

   Usuń
  3. Czyściutkie włosy, pośladki, twarz
   Jakże radosną burmistrz ma twarz
   Na głos dziekana modli się lud
   Niech lud Go kocha, Boże zrób CUD.

   Usuń
 8. Porządki w choszcznie trzeba zrobić gruntowne. Wrócić do tego co władze robiły kilkanaście lat temu. Do burmistrzów nigdy nie mieliśmy szczęścia. KIELA zrobił kilka inwestycji za grubą kasę dlatego dzisiaj ma się dobrze, jak większość komuchów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwórz oczy i nie ściemniaj kiela przy obecnym operatorze koparki to jest cienki gościu

   Usuń
  2. Nie masz racji obecny operator koparki ryjen i kopie maksymalną łyżką, kiela kopał małą koparką ale urobek odkładał i dzisiaj ma z czego żyć.

   Usuń
  3. właśnie miałem na myśli tą wielkość łyżki

   Usuń
 9. Fajne babki:) Wiem,że baardzo się angażują dla gminy. Trzeba TO przyklasnąć. Redaktora portalu,proszę o przeprowadzenie z W/w solidnych reportaży.takich szczerych do rosołu.Wz-J.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No całkiem do rosołu to może nie, chyba że razem z Szymańskim i Adamczykiem.

   Usuń
 10. Ktoś wcześniej pisał o lichym towarze i wazeliniarstwie(wiadomo o kogo chodzi)ale wtedy osoby te były wyróżniające sie tylko z tłumu,dziś ich role są publiczne.Należy więc dać szansę na własną inwencje,na normalność. Powinniśmy raczej podpowiadać,sugerować,dawać problemy do rozwiązywania. Rolą radnej przewod.(burmistrz jest obecnie tylko urzędasem)jest częściej informować mieszkańców o podjętych uchwałach i rozwiązanych problemach.Zapraszać na sesje inne ciała opniotwórcze,by widać było,że naprawdę chce się CHCIEĆ.
  WZ-J

  OdpowiedzUsuń
 11. To,że w kościele ludzie się modlą to chyba oczywiste, ale żeby proboszcz podczas Mszy Św. w dzień niepodległości kazał się ludziom modlić za burmistrza to chyba lekka przesada. A w ogóle co to było? Obrona pana Adamczyka? Przed czym. Lub przed kim? Niech Suchomski zamówi intencję w swoim kościele i modli się za "swoich Wiernych-przyjaciół" z PO. Ciekawe czy Biskup wie Komu udziela poparcia tutejszy dziekan? Jeśli nie, to czas najwyższy żeby się dowiedział. A kościół miał się nie mieszać do polityki. W niedzielę na kazaniu nic nie było na temat patriotyzmu i wolności Polski tylko same peany na temat tej upadłej naszej gminnej władzy. Żenada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tonący brzytwy się chwyta proboszcza i tak już mało kto słucha przez to co zrobił autorytet mu spadł do zera choć pewnie nie sam to wymyślił szkoda gościa ,a łapy Akcji POlitycznej chruściela i kaszakowej precz od Kościoła

   Usuń
  2. Święta prawda, Już sobie szykują kampanię przedwyborczą- i to gdzie? W kościele przy boku proboszcza. Tak jak piszesz Suchomskiego nikt nie słucha i jego autorytet jest tak mały jak i burmistrza. Może dlatego jeden drugiego tak popiera? Trafił swój na swego. A pani K. i p. Ch. niech przestaną robić politykę w Kościele, bo i tak wszyscy wiedzą o co im chodzi- o stołek starosty. Tylko jak się pogodzą, bo i ona i on chcą na nim zasiąść. No i jeszcze jest ich przyjaciel-knuwacz Gacek.

   Usuń
 12. Może Pan burmistrz jest ciężko chory a Ty przyjacielu nie dosłyszałeś lub nie zrozumiałeś intencji,wszak jest póżna jesień i wierni często i głośno pokaszlują. a tak na poważnie,z władzą trzeba się ułożyć,wtedy żyje się lepiej,cokolwiek to znaczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie w kościele wszystko znaczy jedno- wiara, nadzieja, miłość. A dzień niepodległości to Bóg, Honor i Ojczyzna. I nie ma że cokolwiek to znaczy. A pan burmistrz jak jest chory ro niech idzie do lekarza i się leczy, a nie jeszcze szuka układów w kościele, o którym jak sam słyszałem nie jeden raz wypowiadał się w sposób łagodnie mówiąc nicenzuralny. Tylko na co ma się leczyć? Jak to mówią chyba na nogi bo na głowę już za późno.

   Usuń
  2. a ja zrozumiałem że o rozum mamy się modlić bo go nie ma ,przypadek jest beznadziejny ale jakby się udało to jakie Choszczno stało by się sławne,cuda nad cudami ale chyba nie o takie Bogu chodziło ?

   Usuń
 13. Komentarz o chorobie burmistrza to był sarkazm. Potwierdzam,co pisze w/w , o rozum należy się modlić ,nie tylko osób na świeczniku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za burmistrza rozum to juz sam kanonik się modli. A może coś wymodli.

   Usuń
  2. Kanonik to chyba należy do tej grupy księży co bardziej wierzą w pieniądze i złote spinki niż w Boga

   Usuń
 14. Właściwie to powinni się parafianie szczerze modlić za dziekana szczególnie o pokorę, bo tak jak Szymańskiemu tak i jemu bardzo tego brakuje. Chrystus nie imprezował z notablami, czego nie można powiedzieć o obecnym pasetrzu Choszczna.

  OdpowiedzUsuń
 15. To prawda, zwłaszcza przyglądając się nowym organom. Ciekawe czy Chrusciel jako szef rady parafialnej rozliczy się z tego wydatku przed parafianami? A warto by sprawdzić ile naprawdę jest wart ten nabytek. Zacnym parafianom opadłyby szczęki ze zdziwienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że o takich rzeczach mówi się w forach internetowych, ale ...
   Zdumienie budzi przyznanie stypendium ze zbiórki w Dzień Papieski dziecku urzędnika gminy, który wybudował sobie dom warty pewnie conajmniej 500-600 tys. zł. Tam drzwi wejściowe są warte z 5 tys. zł. Czy taką propozycję składał Chruściel czy kanonik - nieważne , efekt będzie taki, że Dzień papieski będzie umierał w Choszcznie, tak jak na pysk leci składka na tacę w dużym kościele.

   Usuń
  2. A gdzie ten dom biednej rodziny ???

   Usuń
  3. Obejrzyj ulicę 23 lutego. A swoją drogą jak program Arka filmował to mogli "biedacy" usiąść na drewnianych krzesłach a nie skórzanych fotelach, chyba że te fotele przekaża na aukcję do Chruściela i Kaszakowej.

   Usuń
 16. czytam i oczom nie wierzę , jeden przez drugiego moi poprzednicy zaskakują mnie swoją wiedzą + naiwnością .
  albo jesteście kłamcami , albo mając taka wiedzę jesteście głupcami.

  OdpowiedzUsuń
 17. Burmistrz ma teraz większe problemy, w jaki sposób wprowadzić możliwość głosowania dla koalicji na dwie ręce, bo widać, że opozycja jest zwarta i mocno się trzyma, co dla niektórych spekulantów politycznych było to wątpliwe.To był faktycznie cud, opozycja powiększyła się i stało się możliwe co było nie do przyjęcia.Po prostu doczekaliśmy się normalności

  OdpowiedzUsuń
 18. Widać, że plociarze, którzy liczyli na zmiany w radzie miejskiej do przeszłości to pospolite głupki.

  OdpowiedzUsuń
 19. Radni i sołtysi dostli śmieciowe uchwały i ponoć stoi w nich, że mamy płacić od mieszkańca albo 10 albo 16 zł miesięcznie. Pięcioosobowa rodzina będzie bulić między 50 a 80 zł miesięcznie. Mój radny powiedział, że to tyle samo co było, a mi k... się to nie zgadza.

  OdpowiedzUsuń
 20. W takim przypadku musisz zmienić radnego, bo jak będzie głosował co mu burmistrz podsunie to jeszcze trochę to w zimie będziesz w japonkach biegał.Rząd za pomocą samorządu chce podoić kasę, a ludziom wpierają, że chodzi o ekologię.

  OdpowiedzUsuń
 21. Po krytyce, że proboszcz modlił się o zdrowie burmistrza, pan Adamczyk w towarzystwie pana Szymańskiego jeżdzi na niedzielną mszę do Stradzewa. Obiecał na najbliższej sesji drogę na wsi. Całą publikę ze Stradzewa zaprosił na obrady. Program tak nakręcili, że temat drogi był na koniec sesji. Wydawało się, że celowo , bo po sesji było uszykowana libacja w sali kominkowej na przystani i wszyscy ze Stradzewa na nią pójdziemy. Figa z makiem. Jeszcze okazało się, że na tą drogę było ustawianych tyle pieniędzy, ze dawno powinna być zrobiona, a tyle czasu ludziom obiecywano.

  OdpowiedzUsuń
 22. Pan Bóg ponoć wysłuchuje modlitwy szczerej, widocznie Adamczyk, Andriaszkiewicz i Szymański do tak modlących się nie należą. Ważne , że dali na tacę - to też parafia kanonika z Choszczna. A może by tak jakieś nabożeństwo pokutne za tych wrednych Kasionahorów, ministrantem mógłby być Szymański, jest teraz bez stanowiska.

  OdpowiedzUsuń
 23. ...nie wiadomo jaka byłaby taca, to i tak Kasionahory nie przyjmą wyznania Adamczyka. W tym przypadku nie pomoże żadna modlitwa. Po ostatniej sesji widać, że burmistrz zaczyna tonąć. Nikt nie ma litości, a opozycja twardo się trzyma.I tak trzymać!!!!

  OdpowiedzUsuń
 24. Rada tak tnie wydatki, obniża swoje diety, to może ciachnie trochę burmistrzowi, przecież ma z czego , pewnie z 8 tysiączków ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba ma więcej dochodu, ale jakby po ciachnięciu zostałoby 8 tysiączków to powinien radnych po rękach całować. Rada tnie wydatki? Dobrze robi, bo brać następne kredyty, a spłatę obligacji odraczać do około 2020 roku, to w czasie nieciekawa perspektywa. Spokojnie to, że tnie wydatki nie oznacza złego budżetu na 2013. Teraz jest taka rola rady, a potem w trakcie roku burmistrz może wnosić zmiany w budżecie. Oczywiście za zgodą rady. Ważne, że rada przetarła oczy i opozycja głosuje mądrze oraz w dobrym kierunku.

   Usuń
 25. Może burmistrz sam obetnie sobie dochody. Chociaż patrząc na Szymańskiego jak był przewodniczącym rady to wydatki na diety jego nie przerażały, a jak już nie jest to wystawia wniosek o obcięcie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. burmistrz strzela sobie w kolana nowy prezesik mpgkim czkawką mu się odbije nie dość że własny radny burmistrza bezinteresowny oczywiście go protegował to gość pracował w nadzorze budowlanym a później kontrakty na nadzór budowy marketów wygrywa ciekawe ...ten to potrafi sobie dobierać towarzystwo, do tego Billaden ma pewnie dużo do opowiadania ciekawe co za matoł albo matoły burmistrzowi doradzają

   Usuń
 26. Binladen przeszkadzał biznesie, teraz mozna rozkręcić śmieciowe eldrado. Adamczyk i drug Adamczyk zrobią nieżly biznes na wysypisku w Stradzewie. W końcu bywało się z rodziną na wczasach w Istebnej, prawda Robert ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej opozycja na to nie pozwoli. Biznes na wysypisku w Stradzewie powinien zostać dla miasta. Już były przymiarki do wydzierżawienia wysypiska dla prywatnego inwestora. Niestety na nic się zdały.

   Usuń
 27. Dzisiaj sesja. W którym kościele Adamczyk był w niedzielę na mszy św.i w której wiosce podstawił autobus dla zaproszonych gości na sesję?

  OdpowiedzUsuń
 28. Teraz trwa dochodzenie, który radny ma interes w wiatrakach, albo który urzędnik gminy ma mieć kasę z wiatraków. Aż strach pomyśleć, że burmistrz przegapił taką okazję i dał zarobić innym , a o sobie zapomniał ???

  OdpowiedzUsuń
 29. Teraz plany na zrobienie kasy na wiatrakach pękną jak bańka mydlana. Skończą się "ekologiczne" marzenia o "odnawialnej energii".

  OdpowiedzUsuń
 30. Burmistrzowi plany z budową farm wiatrowych pójdą koło nosa, tzn. raczej nie wypalą, musi pomyśleć dla Nachorskiego o tańszym prądzie, a może panu Szymańskiemu lepiej powiedzie się z fermami. Panie Szymański jeżeli jest pan jednej myśli z burmistrzem, to niech pan promuje farmy wiatrowe, a nie fermy, bo tak wysławiał się pan na sesji, a to jest różnica.

  OdpowiedzUsuń
 31. Krzęcin stawia wiatraki -kilkaset metrów do granic naszej gminy i robi na tym pieniądze. A my wielcy miastowi będziemy mieli wielkie g..., a i tak na horyzoncie będą wiatraki tylko w innych gminach.Będziemy wysepką ekologi ogrodzoną wiatrakami, u nas będzie bieda bo gmina biedna a wokoło kasą będą szasta. Krzęcin drugi autobus za 500tysiecy zł w ciągu roku do wożenia dzieci kupuje a u nas stary gimbus wozi małe dzieci- ale co tam ...byle wiatraków nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Ty w ogóle wiesz co piszesz? Nikt nie mówi, że nie chce wiatraków- tylko nie za domami. Ciekawe czy ty byś chciał mieć wiatrak 50 m od swojego okna? Piękny widok? A ciekawe czy wiesz ile tak naprawdę gmina zarobi na tych wiatrakach? Krzęcin? Taka niby taka twoim zdaniem bogata gmina to ciekawe czemu likwiduje szkoły?

   Usuń
  2. biznes na wiatrakach ma mieć nie gmina a kilku jej mieszkańców pozostałych ponad 20 tys mieszkańców ma na nie patrzeć i wierzyć że przywieje do nich dobrobyt kto jest kim nie trudno zgadnąć widać kto na nie ciśnie burmistrzyna , skarbulina ,prezesina z rzecka , rolniczyna co musi dorabiać w pecu .....niezła spółka która zmierza ku upadłosci nie tylko miasta ale i własnej

   Usuń
  3. Właśnie o to chodzi. Twoja lista jest dłuższa. Wystarczy tylko poczytać oświadczenia majątkowe i zobaczyć kto w ostatnim czasie kupił działki. Niektórzy się zdziwią.

   Usuń
 32. Jeżeli patrzeć na majątek gminy Krzęcin i odnosić się do zakupu przez gminę drugiego autobusu za 500 tys.zł., to gmina Choszczno gdy sprzedała PEC mogła kupić takich autobusów 10 szt. Można powiedzieć, że byliśmy bogatą gminą. Niestety jak jest cienki gospodarz,to nie ma PEC, nie ma kasy, a jedyna satysfakcja, to stary gimbus chyba jeszcze garażuje na posesji ciepłowni. Jeżeli mieszkaniec Rzecka promuje farmę na swoich polach pod Wardyniem, to napewno nie zrozumie dramatu mieszkańców, którzy mają powody do obaw.

  OdpowiedzUsuń
 33. W końcu jaki jest finał, czy wiatraki to krajobraz przed ucztą biznesową choszczeńskich beneficjentów czy krajobraz po uczcie ?

  OdpowiedzUsuń
 34. Tylko wszystko dla EL-POMu.
  Zobaczcie jakie rodziny Stoja za tym.

  Interes rodzinny - MAFIA w CHOSZCZNIE

  OdpowiedzUsuń
 35. Ciesze sie na nastepne wybory wiejskie w choszcznie.

  Np: BILL kontra ADAMOWICZ (kowboje z Betlejem)
  czyli.
  FEL-PASZ kontra EL-POM i restauracja PROMENADA

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty