sobota, 29 marca 2014

kanikuły opalonego STAROSTY - szuler

Za górami za rzekami ...
Pośród starych drzew,
Ze swej nory się wyczołgał
Uśmiechnięty Lisi Plew.


Wydarł papę chytry lis,
Nie pomoże puder róż ...
O debaty błaga: Pliiiis !
Ja tu królem a ty tchórz !

Któż to taki Królik Plew,
Co się czepia ptaka ?
Robię sobie wielki zieeew ...
A odpowiedź będzie taka:

Nich się ruda fizjonomia
O debaty nie wydziera,
Rozpatrzę jak wrócę z Radomia,
A na razie się tam nie wybieram !

Morał:
W trosce o przyszłość kaczego stada,
Proszę poważnie to rozważyć:
Z szulerami do stołu się nie siada,
Postronni różnicy mogą nie zauważyć !
Na sesji Rady Powiatu w dniu 21 marca skutecznie przyjęto wniosek o odwołanie Starosty naszego powiatu OPALONEGO Starosty.
Komplikacje wystąpiły nąstępnego dnia bowiem nasz opalony goru moralności nie przyjął karty urlopowej ,rozpoczynając okupację gabinetu staosty,a Pani Sekretarz LUSI ma zadanie przekazania pełniącemu obowiązki starosty stanowiska opalonego w kwestii jego jego wykonywania pracy i okupacji gabinetu starosty.Postawa taka budzi odrazę,Odmowa przyjęcia katy urlopowej podyktowana jest wieloma powodami,jednym z nich jest dalsza chęć skubania powiatu z forsy,marzy się forsa za ekwiwalent urlopu ,


Kolejnym powodem jest posadowienie czarnej wdowy niedoszłej mecenas Sylwi na stanowisko kierownika wydziału prawno-organizacyjnego .Szanowni wasza misja w starostwie dobiegła końca wyszukajcie odrobinę godnosi i opuście swe stanowiska.Dotyczy to nie tylko opalonego starosty ale także Pani Skarbnik i Sekretarz oraz Pani Rzezniewskiej. Pani Elusi picie kawy z Ludowy Stasiem nie uratuje już tyłka przyjdzie zapłacić za wszystkie podłości jakie Pani uczyniła w tym środowisku,znając Polską tradycję należałoby Was wywiedż na taczkach.Wyborcy nie zapominajmy .że szulerami Opalony do stołu sie nie siada.Należy zadać pytanie co będzie działo po wysadzeniu opalonego Starosty.Największym szulerem polityki choszczeńskiej jest sławetny loczek i o tym przekonaleś sie samopalony.Akcja ta podyktowana jest tylko wzgłędami politycznymi ale zbliżającymi się wyborami.Wieści powiatowe przekazywane nie liczym zawierają sensację taką ,iż obecny włodarz gminy Robert Adamczyk pragnie przejać stanowisko dyrektora choszczeńskiego ZOZ,pomaga w tym dawny przyjaciel Jan Kiela który zna się doskonale na prywatyzacji.Morał z tej baki jest taki ,że należy patrzeć na ręce szulerom i pamiętać przy wyborach kto jaką ma kartę

166 komentarzy:

 1. A buhaj-a Opalonego pierwszego powiatowego gównologa w tym wspiera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto umieścił to zdjecie? Usuńcie je bo na ten ryj nie idzie patrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za niewynaturzone elementy tu piszą,co za kultura językowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś słusznie zadał pytanie -Co będzie się działo po wysadzeniu obecnego starosty???? nikt nie patrzy, że podłoże jest głębsze a Starosta jest tylko ofiarą ( bo tak jest wygodniej)- proste- wszystkim sterował i steruje PUCZYŃSKI( pod przykrywką obecnych na stanowiskach)- obsadzą do wyborów swoich na stołkach- typu Bil, doktorek od siedmiu boleści i chyba Zaniewska, dobiorą jeszcze kogoś i będą się przygotowywać do WYBORÓW za cudze pieniądze. A Adamczyk będzie pracował nad przejęciem szpitala

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzustowicz szuler-zdrajca, wyjątkowa gnida w tym towarzystwie. Z Loczkiem i Bilem tworzą niezłe trio. Nowa mafia? Śliżewski może tylko powspominać Gacka, mimo wszystko trzymał się pewnych zasad.

  OdpowiedzUsuń
 6. Spierdalaj durna cioto!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zasad to się trzyma: Brzustowicz, Puczyński, Zaniewska i Bil. Stare komunistyczne zasady, jak Lenin - Wiecznie żywe!
  Komuna znowu rządzi!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gównolog zobaczy jak to fajnie wylecieć z roboty. Tak jak to zrobił ze Stasiem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Stasiu niestety jest niepewny. Pojawia się tam, gdzie może "dorobić' Raz wsiadł na bombę próbując odwołać Sliżewskiego. Przecież był u Adamczyka na "garnuszku" i trzymany na sznurku. Dostał odszkodowanie pieniędzmi mieszkańców i tyle (super pensja za adamczykowskie zasługi).... Poprostu Gacek to Gacek, czyli taki nijaki gość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic dodać, nic ująć :D

   Usuń
 10. Ehhhh...
  Bagno i gówno (chodzi mi o politykę i polityków)zawsze było i będzie w Choszcznie....
  Aby tylko dorwać się do władzy...a potem to już mają wszystko i wszystkich w d...ie...
  A tacy są grzeczni, mili, usłużni....ale to tylko przed wyborami...
  Choszczno już dogorywa...
  Taka jest prawda.....lepiej już nie będzie!!!!!
  I każdy sobie co roku mówi......oby nie było gorzej niż jest teraz..
  GORZEJ już chyba nie może być !!!!!
  Takie ładne miasto.....

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli ktoś chce darmowe badania to proszę kupić pojemnik w aptece i wysyłamy go do gównologa z podaniem o analizę i numerem czterocyfrowym (np.2987). Analiza będzie umieszczana na blogu zgodnie z kolejnością nadesłanych próbek. Proszę pamiętać aby numery były zróżnicowane (nie jedna cyfra 2222 czy 7777). Adres wszyscy znacie jak nie to jest w Internecie na stronie. Proszę pamiętać aby dobrze zakręcić żeby nie wylało się w kopercie. Koperta bąbelkowa. Proszę nadsyłać , darmowa analiza!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. A starosta sra w gacie a rybka mu dupe podciera

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Gacek niech sie pan dobrze zastanowi, odwolanie starosty to dobra zemsta ale on sam pana nie odwolal, moze lepiej zostawic obecnego staroste zeby zrobil porzadek z takimi co naprawde pana zdradzili jak puczynski, brzustowicz. Sledziu powyzuca ich braci, wnukow i corki z pracy- chyba lepiej zalatwic kilku niz jednego co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tego radzi ci Śledź. Śledzie do Gdańska!

   Usuń
  2. i właśnie dlatego powinni go odwołać bo on nie myśli o pracy tylko o dręczeniu i zwalnianiu ludzi. Doradczynie tak nim kierują, ale dosyć tego, może inny człowiek na miejscu starosty będzie dbał o powiat i pracowników wszystkich nie tylko wybranych. Za zwolnienie pani Salach spotka was kara bo zło zawsze wraca, może zachoruje ktoś z waszej rodziny co Lusi i Elusi boicie się to słusznie bo takie postępowanie musi zostać ukarane.

   Usuń
 14. Pieprzysz dupo wołowa! Nie sraj ogniem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Śliżewski chodzi jak cień po urzędzie. Z głową przy ziemi. Liczy dni do końca.

  OdpowiedzUsuń
 16. W urzędzie już się cieszą że tego że gościa pogonią na zbity pysk.

  OdpowiedzUsuń
 17. A co ma Gacek do tego?

  OdpowiedzUsuń
 18. pierdolony złodziej Zbieralski i jego kokubina pojebana Łałuszcz znowu atakują ludzi oszuści z firmy krzak ZEBRA. Zarejestruj działalność oszuście i przestań pisać w stopce redakcyjnej nieistniejące adresy redakcji krzak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo brzydko ,widać braki w kulturze

   Usuń
 19. No właśnie co do tego ma Gacek ,czyżby powrót syna marnotrawnego ,ale gdzie ten Gacek usiądzie???? , w ZOZ-ie

  OdpowiedzUsuń
 20. W oślej ławce u Brzustowicza.

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzisiaj jest piękna pogoda i ciepło i deszczowo cieszmy się.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jutro bedzie jeszcze słoneczniej!

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy można już siać pietruszkę?

  OdpowiedzUsuń
 24. A można posadzić seler?

  OdpowiedzUsuń
 25. Na naszym Turzynku są przepiękne sadzonki bratków!

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie tylko bratków ale i pierwiosnków!

  OdpowiedzUsuń
 27. Masz rację one są przssliczne!

  OdpowiedzUsuń
 28. Malo powiedziane przeurocze!

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie co ma gacek do tego, tylko co ma Gacek z tego.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zasadź sobie kaktusa. Wiesz gdzie?
  Będzie przeuroczo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można go wsadzić Brzustowiczowi może zacznie szybciej myśleć i chodzić

   Usuń
 31. Blagam was rodacy radni nie odwolujcie mnie, nie jestem taki najgorszy i obiecuje, ze juz nikogo nie zwolnie z pracy i odsune moje dwie doradczynie i nie bede im dawal wielotysiecznych nagrod tylko nie zwalniajcie mnie! Mam wrocic do szkoly . z czego bede zyl, jestem skromnym czlowiekiem, blagam was.

  OdpowiedzUsuń
 32. Chyba błagania do B. Zaniewskiej, K. Bila i B. Brzustowicza a nie do rodaków. Te trzy porządne i wiarygodne osoby na pewno go wysłuchają bo nie mają innego wyjścia. Razem z nim też wylatują na zbity pysk. I oby nigdy nie wróciły! Tak im życzy Naród Choszczeński.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta trójca to jeszcze za mało wykopać też trzeba PUCZYŃSKIEGO sterownik się znalazł, rządzi wszystkimi za plecami( taki grzeczny, ułożony) - komuch stary. pół rodziny ma zatrudnionej po urzędach. Wypierdolić całą czwórkę - stado baranów

   Usuń
  2. od kiedy to sylwia rzeżniewska z buchajową to naród choszczeński

   Usuń
 33. A ten chodzący relikt komuny -Puczek? Powinni go wypchać słomą i wystawić na rynku jako przykład nieroba nr 1 w powiecie.

  OdpowiedzUsuń
 34. A Lubienieniecki? Jako główny donosiciel i kapuś komuny. Karierowicz i zakała powiatowa od wielu lat. Kto go zrobił starostą?

  OdpowiedzUsuń
 35. Po długich przemyśleniach lecz z wielką niechęcią ustępuję ze stanowiska. Ale na urlop i tak nie pójdę a kaskę zainkasuję. Na nowe wybory ją przeznaczę lub na projekt szkoleniowy pod tytułem ,,gówno wiem gówno analizuję"

  OdpowiedzUsuń
 36. Na urlop nie pójdę, samochodem będę jeździł. A czym będę woził moje dziewczyny? Trochę ich mam. Co może pobiegnę do sklepu i kupię sobie nowy? nie mam na to pieniędzy. Zainwestowałałem w hektary. Proszę o wyrozumiałość! Nie odwołujcie mnie! Błagam!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Odnośnie kaktusa. Zgadzam się. Posadzimy na nim zastępcę zacznie szybciej i skuteczniej mysleć, a nie "bułkę przez bibułkę". Stary do Gównologa ten język nie dociera! Obudź się bo za nim spuszczą go w klopie to ty wylecisz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaktus też mu nie pomoże, on jest tak wybielony, czyściutki. Do Krzęcina nich wraca tam się najlepiej kamuflował, tylko udawał ze coś robi, - POZORANT

   Usuń
 38. Pani Barbaro Zaniewska! Nie wstyd Pani, siedzi Pani na tym blogu i takie bzdury wypisuje. Wstyd! Była dyrektor, działaczka kościelna, polityczna, a teraz radna. Kto to widział żeby takie harce urządzać! Gdzie Pani zasady? Pani rodzina i dzieci się za Panią wstydzą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ONA nie ma wstydu. Komunistka. Siedzą z Puczkiem i obradują co by tu jeszcze i kogo posunąć

   Usuń
 39. Pada deszcz, pada deszcz ....

  OdpowiedzUsuń
 40. Kwiatki rosną, pachnie wiosną.

  OdpowiedzUsuń
 41. Zna ktoś przepis na babkę wielkanocną?

  OdpowiedzUsuń
 42. Widział ktoś bazie? Muszę zrobić palmę na niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
 43. A może kup gotową.

  OdpowiedzUsuń
 44. A jaka pogoda będzie w święta? Mam szykować sandały?

  OdpowiedzUsuń
 45. I krótką spódniczkę oraz bluzkę z dużym dekoltem aby się nie zapocić.

  OdpowiedzUsuń
 46. A wiadro na wodę masz?

  OdpowiedzUsuń
 47. Aby urządzić lany poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń
 48. A ha. Coś się znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 49. Wolne żarty! Zaniewska i rodzina? Raczej rodzinny obóz koncentracyjny. Bardziej to do tej psycholki pasuje. Czy ktoś ją choć trochę szanuje, oprócz tych co muszą?

  OdpowiedzUsuń
 50. Kto w te święta pójdzie do kościoła?

  OdpowiedzUsuń
 51. Uwielbiam te święta!

  OdpowiedzUsuń
 52. Bardzo lubię jak zasiadamy do stołu. Może spotkać się cala rodzinka

  OdpowiedzUsuń
 53. Lany poniedziałek dlaczego nie. Byle z kulturą.

  OdpowiedzUsuń
 54. Przypominam! Najbliższa niedziela to niedziela palmowa!

  OdpowiedzUsuń
 55. moje dzieci bardzo się cieszą, że będzie dyngus. Kupiły już sikajace jajka.

  OdpowiedzUsuń
 56. Bardzo fajna tradycja.

  OdpowiedzUsuń
 57. A wiecie, że w tym roku 2 maja to dzień wolny. Hura!

  OdpowiedzUsuń
 58. Super! Czy dotyczy to wszystkich pracowników?

  OdpowiedzUsuń
 59. Od 1maja dostalem prace w solarium :-) :-) jak mnie odwolacie to i tak bede mial lepiej

  OdpowiedzUsuń
 60. Pani dyrektor Kmetyk odchodzi na emeryture - dziekujemy Pani za wszystko co Pani dla nas zrobila - pracownicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha,ha,ha koń by się uśmiał. A co ona takiego zrobiła, oprócz tego co jest tajemnicą poliszynela. Ta kobieta mózgu nie ma

   Usuń
  2. Jedzie na samych układach........ ale to działa

   Usuń
 61. Ona ma z 70 lat to juz najwyzsza pora zaraz zacznie zapominac gdzie ma gabinet i tak byla za dlugo, wszyscy wiemy, o wielkich kontraktach dla wybranych lekarzy a reszta to mieso armatnie

  OdpowiedzUsuń
 62. Proponuje,mze ok ja odchodze ale starosta zeby nie byl ten tchorz brzustowicz, ktory jako moj zaufany zastepca sprzedal mnie bo musi zaspokoic swoje puste ambicje malo ze brat jest nadal dyrektorem? Dopiero teraz chca mnie odwolac przeciez bil zostal czlonkiem zarzadu zeby brac pensje jak go burmistrz wyrzucil i z loczkiem przyszli do mnie blagac o prace a basce dla corki tez zalatwilem dwie prace o intratnych zleceniach ze starostwa nie wspomne i to sa ci uczciwi? Jeszce troche i wiecej napisze o niektorych np o dyrektorze od bezrobotnych :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
 63. pierdol, pierdol ja posłucham!

  OdpowiedzUsuń
 64. I ha­ve got the gift to gi­ve lo­ve. And I am going to use this gift.

  OdpowiedzUsuń
 65. kwieciem pachnie

  OdpowiedzUsuń
 66. słonko świeci

  OdpowiedzUsuń
 67. szansa opadów 0%

  OdpowiedzUsuń
 68. o! jest juz zielono

  OdpowiedzUsuń
 69. pogoda długoterminowa dla Polski

  OdpowiedzUsuń
 70. albo będzie słońce

  OdpowiedzUsuń
 71. albo będzie padał deszcz

  OdpowiedzUsuń
 72. masz zawsze o jeden wirus wiecej niż sadzisz

  OdpowiedzUsuń
 73. Brzustowicz juz chodzi pewny ze wykopie sledzia i zostanie starosta , a basia co dostanie? Moze dla meza sanepid w prezecie za lojalke? Ach ten puczek wszystkich ogrywa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydupasy Puczka, - Brzustowicz i cała inna gówniana świta

   Usuń
  2. jak ta gówniana świta dojdzie do władzy to się wtedy z rozumem nie połapiecie, będą wydawać wasze pieniądze na swoje wybory

   Usuń
  3. Tyle dobrego, ze już Buchajowa z Lesiem ich nie wyda

   Usuń
 74. Opalony Starosto napisz o swoich przekrętach ,załatwianie spraw sądowych ,to będzie ciekawie ???????

  OdpowiedzUsuń
 75. Sledziu masz jeszcze dwa tygodnie i wyjazd ! Rybka ma kilka dni dluzej , ale niewiele

  OdpowiedzUsuń
 76. Brzustowicz jest tak zapatrzony w siebie, że nic nie widzi co się wokół niego dzieje jak żołnierz wykonuje rozkazy Puczyńskiego. Nie ma własnego zdania, nie ma swojej koncepcji. Sprzedawczyk zakompleksiony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a komu się sprzedał?

   Usuń
  2. Puczyński nim steruje

   Usuń
 77. jaką mamy dzisiaj pogodę?

  OdpowiedzUsuń
 78. od jutra cieplej

  OdpowiedzUsuń
 79. Dzisiejszy Judasz jutro zostanie starosta , gratulacje panie Brzustowicz

  OdpowiedzUsuń
 80. Powiem wam wszystkim jak bedzie , odwolaja obecnego staroste na nowego wystawia brzustowicza ten niedostanie wymaganych glosow i nowym prawdziwym kandydatem bedzie Pan Bil, wiem to bo przypadkiem podsluchalem rozmowe puczynskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koń by się uśmiał - ten leń, oszust Bil kandydatem - chyba siebie nie słyszycie/ Jajka jedźcie , świętujcie- a nie zajmujecie się g........

   Usuń
 81. śmingus-dyngus!!!

  OdpowiedzUsuń
 82. To wszystko Tadziu dla Gacka szykował. Bil wyruchany bo głosów nie dostanie. Hi, hi !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tadziu musi Gacka posadzić na jakimś zydelku, bo sam już nic nie zdziała. A jak Gacka ustawi to będzie rządził jego rękami i znowu całą rodzinę, pociotków ustawi w całym powiecie.
   To samo będzie z Brzustowiczem doktorkiem od siedmiu boleści

   Usuń
 83. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Redaktor XXXL "Zboral" i jego konkukpina Łausz czyli Fałusz to choszczeńskie celebryckie niedojdy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież coś muszą robić, a ponieważ nic nie umieją to jako celebryckie niedojdy choszczeńskie to im dobrze wychodzi. Łgarze, oszuści, nieroby, lizusy itp.równowaga im się zachwiała

   Usuń
 84. Zamiast pisać na blogu weź się dziewczyno za naukę. No cóż prawa ręka i gumowe ucho Buchajowej znowu nie zdała egzaminów. Jak się chce być powiatową celebrytką i nosić krótkie spódniczki. Lesio i tak woli forsiatą Kasię od cycoliny. A latka lecą....

  OdpowiedzUsuń
 85. Celebrytka to Buchajowa. Widzieliście jak się babie odkleiło? Pop\obgryzane pazury wymalowane na czerwono, okulary zmienia jak DJ Adamus, żeby w końcu zrobiła bo swojemu idolowi porcelany pozazdrościła i cały czas kombinuje jak zarobić na bezrobotnych.

  OdpowiedzUsuń
 86. Będzie dziś gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 87. Wieczorem może być burza, taka prawdziwa wiosenna

  OdpowiedzUsuń
 88. Zielono jest coraz bardziej, świat pięknieje

  OdpowiedzUsuń
 89. A widziałeś, że rzepak kwitnie.

  OdpowiedzUsuń
 90. Tak wolę jednak magnolie

  OdpowiedzUsuń
 91. Weekend majowy już niedługo. Co będziecie robić?

  OdpowiedzUsuń
 92. Jak to co -1 maja maszerować a w pozostałe dni grillować

  OdpowiedzUsuń
 93. a gdzie maszerować zamierzasz?

  OdpowiedzUsuń
 94. Ja się idę pierdolić, to mi najlepiej wychodzi. C.M.

  OdpowiedzUsuń
 95. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Redaktor XXXL "Zboral" i jego konkuDUPA - Łausz czyli Fałusz to choszczeńskie niedojdy.

  OdpowiedzUsuń
 96. Stowarzyszenie Buchajczykowej broniło starostę w sądzie bo dawał im pieniądze. Na co im dawał te pieniądze? trzeba zapytać bezrobotnych w Drawnie jak im pomagają Buchajczyki. Im samym powodzi się nieźle.

  OdpowiedzUsuń
 97. Co łączy wdowę Sylwię z radną Buchajczyk?

  OdpowiedzUsuń
 98. Coś cicho o przewodniczącej Czarnej Mambie. Jak tam jej pozycja w starostwie? Płakać po Lesiu nie będzie. Już niedługo to ona zastąpi SS.

  OdpowiedzUsuń
 99. Fakt popadało mocno

  OdpowiedzUsuń
 100. A Wy ciągle tylko to samo, pożyjemy zobaczymy za tydzień sesja. i mam nadzieję,że pogonią tego zarozumialca starostę,

  OdpowiedzUsuń
 101. Za tydzień kilku oszustów, kłamców i zdrajców przejdzie do historii z Puczyńskim, Bilem, Lubienieckim, Brzustowiczem, Gackiem na czele. Opisze to w swoim brukowcu jako niesprawiedliwość dziejową Zboralski z redaktor Łausz.

  OdpowiedzUsuń
 102. Ja bym dodał jeszcze do nich mega zdrajcę Konopelskiego Andrzeja. Szefa Caritasu. Porażka dla tej organizacji! Komuch zarządzający Caritasem. Niezłe!

  OdpowiedzUsuń
 103. A ja Zaniewską Barbarę. Wyjątkowo niedobry człowiek. Kto ją poznał bliżej ten wie jak mocno nienawidzi wielu ludzi, często jak by się wydawało bliskie jej osoby. Nienawiść to jej całe życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaniewska nienawiść ma wypisaną w oczach, jakby mogły zabijać to by szczelała do wszystkich. Okropne babsko

   Usuń
  2. Co to znaczy szczelała? nie znam takiego słowa w języku polskim.

   Usuń
  3. Wejdź w słownik i będziesz wiedział

   Usuń
  4. Buchajowe plemię ma dysleksję, nie dziwota mama absolwentka z Suliszewa

   Usuń
 104. To ostatnia niedziela
  we wtorek się rozstaniemy
  we wtorek się rozejdziemy
  na wieczny czas
  to ostatnia niedziela
  więc nie żałuj jej dla nas
  spojrzyj czule dziś na nas
  ostatni raz
  Małgosia B. i Sylwia R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytacie co zrobię i dokąd pójdę.
   Dokąd mam iść? Ja wiem!
   Dziś dla mnie jedno jest wyjście,
   Ja nie znam innego,
   Tym wyjściem jest... no, mniejsza z tym.
   Jedno jest ważne, macie być szczęśliwe,
   O mnie już nie troszczcie się.
   Lecz zanim wszystko się skończy,
   Nim los nas rozłączy,
   Tę jedną niedzielę dajcie mi.
   Lesio

   Usuń
 105. O mnie się nie martw, o mnie się nie martw Ja sobie radę dam
  Jesteś to jesteś, a jak cię nie ma To też niewielki kram.
  Jeśli chcesz wiedzieć same zmartwienia Tylko przez ciebie mam.
  O mnie zapomnij, o mnie się nie martw Ja sobie radę dam
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 106. Do Małgorzaty B.
  nie myśl - że inni ludzie na świecie
  są zawsze od ciebie głupsi przecież
  i że nie zgadną prawdy ukrytej
  w twej akcji sprytnej, fałszem podszytej
  bardzo często tak bywa moja droga
  że kłamstwo ma krόciuteńkie nogi
  zdarza się - dla świętego spokoju
  nikt nie docieka prawdy
  choć jest tak oczywista
  lecz ludzie twego pokroju
  nie bardzo są lubiani
  więc wbij sobie do głowy
  że cały twόj sprytny plan
  to jest całkiem do bani

  OdpowiedzUsuń
 107. Jemu chyba te pomidory zaszkodziły i ma halucynacje.

  OdpowiedzUsuń
 108. A Puczyński ile nas kosztuje? To dopiero kurewskie nasienie. Jak Lenin wiecznie żywy. Kto takich gnoi wybiera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację dobre stwierdzenie Lenin wiecznie żywy - on dopiero pokaże rękoma Brzustowicza co potrafi. Ten mały doktorek wszystko zrobi bo będzie się bał

   Usuń
 109. Kuźmiński na starostę! On dobrze doi. Ma wprawę, w tym jest dobry.

  OdpowiedzUsuń
 110. Nic nie rozdadzą ! Bo powiat biedny i zadłużony. Potrzeba nowego starosty żeby pochowaną kasę wyciągnął i porozdawał. A jest tego z 7 mln. Jest o co walczyć. Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 111. Och, Lesio! Tyś jedyny, najdroższy, niepowtarzalny. Kusisz swą ogładą, elokwencją, męstwem. Bez wątpienia jesteś czarujący. I do tego zdolny. Ponad wszelką wątpliwość. To wyczucie koloru, estetyki, ten otwarty umysł, bezkresny i pełen pomysłów – to mnie zachwyca. Twoja przebiegłość i nietuzinkowość nie pozwalają się nudzić, zawsze jest dreszcz, adrenalina, coś nowego. Lesio. Mój ty jedyny. Otaczasz się ludźmi podobnymi sobie. Przy tobie siedzenie w biurze to przygoda, o jakiej można tylko marzyć

  OdpowiedzUsuń
 112. Na twarzy Lesia pojawił się wyraz bezgranicznego przerażenia. Mniej więcej zdawał sobie sprawę z tego, co czynił przez całe popołudnie i wieczór, i nagle pojął, że oto ma skutki. Halucynacje! Delirium tremens! I to nie nędzne myszki, króliki, nietoperze, ale od razu słoń!... I to jaki?! Różowy!!!... Lesio zamknął oczy na długa chwilę, a potem je ostrożnie otworzył. Słoń stał nadal. Lesio powtórzył operację z oczami. - Zgiń przepadnij - powiedział ze zgrozą zduszonym głosem. - A kysz! A kysz! W odpowiedzi na zaklęcie nastapiło coś strasznego.

  OdpowiedzUsuń
 113. Lesio Kubajek postanowił sobie, że zamorduje personalną. Straceńczą myśl podyktowała mu rozpacz. Personalna była jego wrogiem numer jeden oraz zasadniczą przeszkodą na drodze do zrobienia kariery. Dzień w dzień zatruwała mu życie, dzień w dzień sępimi szponami szarpała jego zdrowie i nerwy i każdego poranka przeistaczała się w symbol klęski. Nielitościwie i bez żadnego zrozumienia dla jego artystycznie niezorganizowanej duszy wyłapywała wszystkie jego spóźnienia i bez cienia miłosierdzia zmuszała go do opisywania ich szczegółowo w specjalnej księdze dużego formatu, zwanej książką spóźnień. Nazwisko Lesia powtarzało się tam z podziwu godną regularnością.

  OdpowiedzUsuń
 114. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Bo redaktorzy to Zboralski i Łausz zakłamana para łgarzy i oszustów choszczeńskich. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
 115. Witam poetów, zostawmy bajki maluchom. Niedziela, wielkie wydarzenie dla nas Polaków, a wy ciągle szczujecie, wyszydzacie. Może już czas przestac, to nic nie zmieni. Powiat i tak bedzie dalej istniał, z tym czy innym starostom. Niedziela Bożego Miłosierdzia, zmieńmy nastawienie do bliżnich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świeta prawda. Pokażcie, że umiecie uszanować to wielkie wydarzenie i uszanujcie drugiego człowieka.

   Usuń
 116. Puczyński, Kużmiński, Chruściel, Zaniewska, Brzustowicz, Bil mają ciśnienie za wysokie? Jak im pomóc?

  OdpowiedzUsuń
 117. Bo Lesio, jak prawdziwy artysta, był niesłychanie czuły na urodę płci, słusznie zwanej piękną. A kobieta, siedząca przy stole, była doprawdy godną tej płci przedstawicielką! Lesio nie potrafił bez drżenia patrzeć w piękne, przepastne, błękitne oczy, ocienione tak nieprzyzwoicie długimi, czarnymi rzęsami, nie mógł tkwić nosem w głupiej, prozaicznej pracy, kiedy tuż obok poruszała się giętko smukła kibić i pozostałe bujne kształty, nie mógł powstrzymać się od spoglądania w głęboki dekolt i na nieporównane nogi, nie mógł wyrzec się myśli, że kiedyś tę wspaniałą kobietę zdobędzie. Zdobędzie, przeżyją razem chwilę, jakiej nikt jeszcze dotąd nie przeżył i jakiej nikt nigdy nie przeżyje, a potem ją porzuci. Porzuci, bo musi.

  OdpowiedzUsuń
 118. Kiedy zakończy się kontrola skarbowa tych dwóch oszustów "redaktorów" Fałsz i Zbieralskiego? Słyszałam, że sprawę przejęła Izba Skarbowa ze Szczecina. Nielegalna niezarejestrowana działalność gospodarcza pod nazwą ZEBRA pod nieistniejącym adresem przy Ogińskiego w Szczecinie w nieistniejącej redakcji na Murze Południowym w Choszcznie gdzie jest sklep z gaciami. Dziennikarstwo na najwyższym poziomie intelektualnym. Dwóch oszustów złodziei i przestępców skarbowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odwalcie sie suki od nich szlag was trafia ze pisza prawde o was gdyby nie ta gazeta nikt by nie wiedzial o waszych przekretach

   Usuń
  2. cmoknijcie ich tam gdzie slonce nie dochodzi hahaha!!!!!!!!!!!!!!! tylko przez papierek

   Usuń
  3. Na twarzy Lesia pojawił się wyraz bezgranicznego przerażenia. Mniej więcej zdawał sobie sprawę z tego, co czynił przez całe popołudnie i wieczór, i nagle pojął, że oto ma skutki. Halucynacje! Delirium tremens! I to nie nędzne myszki, króliki, nietoperze, ale od razu słoń!... I to jaki?! Różowy!!!... Lesio zamknął oczy na długa chwilę, a potem je ostrożnie otworzył. Słoń stał nadal. Lesio powtórzył operację z oczami. - Zgiń przepadnij - powiedział ze zgrozą zduszonym głosem. - A kysz! A kysz! W odpowiedzi na zaklęcie nastapiło coś strasznego.

   Usuń
 119. Lucyna weź się za pracę. Bo niedługo przyjdą do Ciebie i nie będzie to kadrowa ze starostwa ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lucyna i praca to dwie sprzeczności hahaha jedzenie tj żarcie to jej domena,już na emeryturę chyba ma uprawnienie a więc wykrochmalać i w domu sprzątać douczać się mądrości życiowych i pomagać sąsiadowi w kampanii wyborczej tak jak obiecałaś. weż z sobą przyjaciółkę świętojebliwą Elunię bo opalony takich starych brzydkich bab nie lubi.

   Usuń
 120. Elusi już dzisiaj chodziła na czarno ubrana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i słusznie już widać jej koniec , a poszła na bezrobocie. I tak musi byc. zwykla szuja, podla bezwzgledna ss

   Usuń
 121. Bo Lesio, jak prawdziwy artysta, był niesłychanie czuły na urodę płci, słusznie zwanej piękną. A kobieta, siedząca przy stole, była doprawdy godną tej płci przedstawicielką! Lesio nie potrafił bez drżenia patrzeć w piękne, przepastne, błękitne oczy, ocienione tak nieprzyzwoicie długimi, czarnymi rzęsami, nie mógł tkwić nosem w głupiej, prozaicznej pracy, kiedy tuż obok poruszała się giętko smukła kibić i pozostałe bujne kształty, nie mógł powstrzymać się od spoglądania w głęboki dekolt i na nieporównane nogi, nie mógł wyrzec się myśli, że kiedyś tę wspaniałą kobietę zdobędzie. Zdobędzie, przeżyją razem chwilę, jakiej nikt jeszcze dotąd nie przeżył i jakiej nikt nigdy nie przeżyje, a potem ją porzuci. Porzuci, bo musi.

  OdpowiedzUsuń
 122. Na twarzy Lesia pojawił się wyraz bezgranicznego przerażenia. Mniej więcej zdawał sobie sprawę z tego, co czynił przez całe popołudnie i wieczór, i nagle pojął, że oto ma skutki. Halucynacje! Delirium tremens! I to nie nędzne myszki, króliki, nietoperze, ale od razu słoń!... I to jaki?! Różowy!!!... Lesio zamknął oczy na długa chwilę, a potem je ostrożnie otworzył. Słoń stał nadal. Lesio powtórzył operację z oczami. - Zgiń przepadnij - powiedział ze zgrozą zduszonym głosem. - A kysz! A kysz! W odpowiedzi na zaklęcie nastapiło coś strasznego.

  OdpowiedzUsuń
 123. Pytacie co zrobię i dokąd pójdę.
  Dokąd mam iść? Ja wiem!
  Dziś dla mnie jedno jest wyjście,
  Ja nie znam innego,
  Tym wyjściem jest... no, mniejsza z tym.
  Jedno jest ważne, macie być szczęśliwe,
  O mnie już nie troszczcie się.
  Lecz zanim wszystko się skończy,
  Nim los nas rozłączy,
  Tę jedną niedzielę dajcie mi.
  Lesio

  OdpowiedzUsuń
 124. Na twarzy Lesia pojawił się wyraz bezgranicznego przerażenia. Mniej więcej zdawał sobie sprawę z tego, co czynił przez całe popołudnie i wieczór, i nagle pojął, że oto ma skutki. Halucynacje! Delirium tremens! I to nie nędzne myszki, króliki, nietoperze, ale od razu słoń!... I to jaki?! Różowy!!!... Lesio zamknął oczy na długa chwilę, a potem je ostrożnie otworzył. Słoń stał nadal. Lesio powtórzył operację z oczami. - Zgiń przepadnij - powiedział ze zgrozą zduszonym głosem. - A kysz! A kysz! W odpowiedzi na zaklęcie nastapiło coś strasznego.

  OdpowiedzUsuń
 125. Lesio Kubajek postanowił sobie, że zamorduje personalną. Straceńczą myśl podyktowała mu rozpacz. Personalna była jego wrogiem numer jeden oraz zasadniczą przeszkodą na drodze do zrobienia kariery. Dzień w dzień zatruwała mu życie, dzień w dzień sępimi szponami szarpała jego zdrowie i nerwy i każdego poranka przeistaczała się w symbol klęski. Nielitościwie i bez żadnego zrozumienia dla jego artystycznie niezorganizowanej duszy wyłapywała wszystkie jego spóźnienia i bez cienia miłosierdzia zmuszała go do opisywania ich szczegółowo w specjalnej księdze dużego formatu, zwanej książką spóźnień. Nazwisko Lesia powtarzało się tam z podziwu godną regularnością.

  OdpowiedzUsuń
 126. Rybka teraz nic nie mowi bo obciaga 10 zeby ja bronil swoja stara naloznice

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty