niedziela, 22 grudnia 2013

Stowarzyszenie będzie sprzątało ulice - http://choszczno.pro/

Stowarzyszenie będzie sprzątało ulice

http://choszczno.pro/stowarzyszenie-bedzie-sprzatalo-ulice/#more-612


29 komentarzy:

 1. A jakie koszty „operacyjne” dla komunistów Buchajczyków ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy przestepca Slizewski zarzuca cały powiat propaganda sykcesu. Jakies kolorowe rozkladowki z jego opalona kryminalna mordą . To się nazywa glos powiatu Kto te guwno kolportuje. Zajabał nam cała klatke tymi śmieciemi. A gdzie Policja? Pytał się ktoś tego szamba dlaczego zasmieca i za nasze pieniadze. Podwojnie płacimy za śmieci

   Usuń
  2. U nas też tego wszędzie pełno. Ciekawa jestem ile sobie płacimy za te cudeńka. Niestety nie było tym razem żadnej diety ani potrawy wigilijnej.

   Usuń
  3. Niech facet sobie odpuści stanowisko zamiast zajmować się nową wizerunkową propagandę. Dzięki powiatowi mamy łatkę lokalnej mafii. Tego się nie zatuszuje gazetką.

   Usuń
  4. Lesiu ściemniać tak w Wigilię Bożego Narodzenia. Niezły z ciebie pozer. Nadajesz się w sam raz na rozkładówkę do gejowskiego plejboja.

   Usuń
  5. Myślałem, że Rada z okazji świąt wystrzeli go w kosmos bez biletu powrotnego. Zawiodłem się na PSL

   Usuń
  6. Buchajczyki poprą go na burmistrza Pełczy z ramienia SLD. Tyle zrobił przecież dobrego dla czerwonego towarzystwa

   Usuń
 2. Raczej "zapomoga" od powiatowych kryminalistów za darmowe koryto do końca kadencji haha

  OdpowiedzUsuń
 3. PARADOKSEM TEGO RODZINNEGO WOLONTARIATU POWINIEN SIE ZAJAC URZAD SKARBOWY I CBA

  OdpowiedzUsuń
 4. Arogancja Śliżewskiego jest przerażająca!!!!!!!!!. Teraz jak kolega z Pełczyc umoczył to będzie szedł na całego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy odpowiednie służby nie powinny się przypadkiem naszego powiatu zainteresować i w odpowiedni sposób monitorować. Banda złodziei i nierobów. Patałachy chodzą po mieście i się śmieją nam w oczy.

   Usuń
  2. Być albo nie być, taki jest sens życia prostytucji politycznej (Zaniewska, Brzustowicz, Gacek, Bil, Wieszak, i inne polityczne damskie i męskie kurwy)

   Usuń
 5. Ewidentne obejście ustawy o działalności gospodarczej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadza się sprytna próba obejścia tej ustawy i pozyskania przez komunistów powiatowych elektoratu i utrzymania się przestępców powiatowych przy korycie do końca kadencji. Głupi lud wszystko kupi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Radna powiatu wykazuje w sprawie polityki proprzestępczej kompetencje należne sądowi i urzędowi prokuratorskiemu, więc chyba trzeba się odwdzięczyć.

  OdpowiedzUsuń
 8. ŚLEDZIU JAK TO SIĘ PIĘKNIE PROWADZI POLITYKĘ PRORODZINNĄ DLA SWOICH KLAKIERÓW HAHA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śledziu ładnie bryluje za nasze pieniądze odkupuje za nie swoje winy

   Usuń
 9. Kolega Leszek musi koryto napełnić obficie swojemu towarzystwu, które tak lojalnie tłumaczyło przed sądem jego usprawiedliwione przestępstwo

  OdpowiedzUsuń
 10. Powiat nasz to istne bagno kierujące się zasadą psy szczekają a karawana idzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nikt nie chce tego gówna ruszyć bo pewnie sam jest nieźle uwalony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komuchy kierują się zasadą trzymajmy się kupy, kupy nikt nie ruszy. Rzuć się w kupę będę dwie. Banda degeneratów widać po układankach powiatowych i ich jednostkach

   Usuń
  2. W podczerwieni gówno świeci na biało ;)

   Usuń
  3. Gówno do gówna ciągnie nie licz na honor i zasady.

   Usuń
 13. osoby dokonujące bezprawnych wpisów zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej za naruszenie dóbr osobistych oraz karnej zgodnie z art. 212 k.k., który stanowi odpowiednio: §1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo ograniczenia wolności.

  §2 Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy pomówieniem jest ,że stowarzyszenie wkracza do świata polityki ,czy nie złożyło do WSA Szczecinie wniosku o dopuszczenie do udziału na prawach strony w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Opalonego Starosty?.
   Czy kłamstwem jest ,że stowarzyszenie korzysta z kasy publicznej przeznaczanej na walkę z bezrobociem ,otrzymując kasę na prace interwencyjne, staże, a co dzieje się z kasą z przetargów . Pani radna Buchajczyk winna pani pilnie zgłosić to na policję zanim dopadnie panią ból głowy ,bo migrenę mają ludzie inteligentni. Straszenie prawem jest infantylne ,widzimy jak ono działa w stosunku do opalonego starosty i zręcznie jest wykorzystywane przez stowarzyszenie.

   Usuń
  2. Nikt nie jest w stanie udowodnić mi , że to stowarzyszenie ma czyste łapy,skoro wokół niego przestępcy albo podejrzani.
   CBA ma gdzieś widocznie indziej misje, że nie prześwietli choszczeńskiej patologii

   Usuń
  3. Postawienie zarzutów dla tej skorumpowanej kliki, to sprawa dla nowej władzy. Przyjrzałbym się nominacji nowej Pani dyrektor i związkami z wymiarem sprawiedliwości chyba w Gorzowie.

   Usuń
  4. Kogo masz na mśli?

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty