niedziela, 1 grudnia 2013

telewizja nowicka

Najgorsze zdjęcia z imprez zrobi Ci e-cho, światłowód położony za oszukiwanie klientów za poprzednie lata.
Choszczeniacy przeczytajcie dobrze umowę jest napisana słowem "do"
czyli za miast 10KB/s mogą wam dać 1kb/s i też będzie >do.
Mamy dobry internet z PSK -NETa , omijajcie e-cho.

2 komentarze:

 1. Nie możemy zgodzić się taką opinią. Po pierwsze nie robimy zdjęć imprez. Po drugie, każdy może wziąć "Internet na testy" i sprawdzić jakie prędkości wyciąga. Zapraszam do Biura Obsługi Klienta. ul. Rynek 2.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do telewizja nowicka:
  PSK-NET na swojej stronie zachęca do instalacji takim oto zdaniem: "Prędkość nawet DO 100 Mb/s." Czy to oznacza, że zamiast obiecanych 100 Mb/s można otrzymać 1 Mb/s? Idąc twoim tokiem myślenia - jak najbardziej.
  Piszesz również "Mamy dobry internet z PSK -NETa". Podaj szczegóły czym ta "dobroć" się objawia (ładniej tobie w domu pachnie, przewód jest smaczniejszy?).
  Zanim zaczniesz trolować, polecam zapoznanie się z podstawami budowy sieci komputerowych (w szczególności.: topologią, mediami, nowoczesnymi urządzeniami sieciowymi), ponieważ o ile mi wiadomo, światłowód jest obecnie najszybszym medium służącym do transmisji danych, tym bardziej na terenie Choszczna, czym (ubolewam nad tym niezmiernie) PSK obecnie nie dysponuje. Owej firmie pozostaje "antenka" na kominie i kabel koncentryczny, który w dzisiejszych czasach może z powodzeniem służyć do wieszania prania na podwórku, holowania zepsutego samochodu albo do dziecięcych zabaw na podwórku.
  O ile masz prawo wyrazić swoje zdanie na temat zdjęć widmo, które powiązałeś z firmą E-CHO, o tyle zdanie:
  "światłowód położony za oszukiwanie klientów za poprzednie lata." - to już bardzo poważny zarzut. Masz na to jakieś dowody czy piszesz żeby pisać?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty