poniedziałek, 16 grudnia 2013

przybieżeli pasterze samorządowi do żłobu - pasterz

Pewien młody człowiek złożył podanie o pracę jako pomocnik na farmie. Gdy farmer zapytał go o kwalifikacje, młodzieniec odpowiedział,” Mogę spać gdy wieje wiatr.” Farmer był trochę zaskoczony bo nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Polubił jednak młodego człowieka i dał mu pracę. Parę dni później, farmer i jego żona zostali obudzeni przez gwałtowny sztorm. Szybko zaczęli sprawdzać wszystko na farmie, aby upewnić się, że ich dobytek jest bezpieczny. Odkryli, że wszystkie drzwi i okiennice zostały zamknięte i zaryglowane. Duża ilość drewna na rozpałkę została przygotowana zaraz przy kominku. Młody człowiek chrapał aż dudniło. Farmer i jego żona przeprowadzili dalszą inspekcję farmy. Zauważyli, że wszelkie maszyny i narzędzia zostały umieszczone w szopie, z dala od żywiołów. Traktor znajdował się w garażu. Wszystko co powinno być zamknięte zostało zamknięte na cztery spusty. Nawet zwierzęta były spokojne. Wszystko było w najlepszym porządku. Farmer nagle zrozumiał co młody człowiek miał na myśli mówiąc, że „Może spać gdy wieje wiatr.”
Wewnętrzny spokój można osiągnąć jedynie wtedy gdy przykłada się szczególną uwagę do swoich codziennych obowiązków. Wykonywać w sposób uczciwyi rzetelny,bez szkody dla innych.
Powracając na podwórko samorządowe czas podsumować bieżący rok ,który wkrótce przejdzie do historii. Ostanimi czasy na naszym blogu szokującą informacją są oświadczenia majątkowe działaczy samorządowych naszego powiatu dochody radnego Dychy są nie do pobicia 300.000 tys zł rocznie , to i Ameryki nie potrzeba,rodzi się pytanie ,czy pracownicy ośrodka Ci z obsługi osiągaja dochód jedną dziesiątą mając netto trzy tysiące?.Nie lepiej przedstawia się sytuacja biednej Gminy Choszczno ,gdzie zastępca bumistrza Andraszkiewicz osiągnął zarobki w wysokości 167000,00 zł. w tym miejscu należy zadać pytanie czy najbiedniejsza rodzina w Choszcznie ma przynajmniej dochód netto 1600.zł.Nie sposób też pominąć nasz powiat ,który do skromnych nie należy po za wysokimi dochodami starostów w tym także sławetnej Elusi i Lusi.
Na skandal zakrawa sprawa PCPR w Choszcznie ,gdzie Dyrektor Maria Jęrzejczyk w 2012r otrzymała wynagrodzenie 100.000,00 zł,a brak jest w bieżącym roku kasy na komisję orzekającą o stopniu niesprawności ,bo cóż tam biedacy nie zdychają z gołdu bo elita gminna i powiatowa ma pełne brzuchy,radni w tym radny Dycha nie upomni się o biednych ,ale za to będzie mamił wyborców by oddali głos na niego bądż jego rodzinę.Nie lepiej wypada Opalony Strosta ,który bierze tyle ile może ,bez skrupułu szastając forsą na lewo i prawo dla sowich pupilek,któe nie przykładają sie do pracy.Opalony Starosta ,gdy mówi o przestrzeganiu prawa to kpina ,której nie można słuchać,to jawna
drwina z naszego społeczeńtwa w sposób mało wyrafinowany. W tym roku nie należy pominąć członków zarządu w tym radną Buchajczyk i radną Zaniweską ,które przy pomocy madatu napychają kieszenie rodzinie.Rodzina z Drawna to nie pisani demokraci ,którzy są stworzeni do władzy bez skrupułów.Do historii Gminy Choszczno przejdzie radny Tomasz Jabłecki ,któy dla synowej załatwił posadę za 30 głosów zadłużając gminę Choszczno o kolejne 5 milionów złotych.Podobnie ma się sytuacja w Gminie Bierzwnik ,gdzie Wójt nie mało bierze bo,aż 145.000,00żł podobnie ma się sytuacja w zadłżonej Gminie Pełczyce Burmistrz Kluk nie krzywdzi się i tez zarabia około 145 000,00 zł.Możnaby jeszcze długo pisać o wyczynach elity samorządowej w tym o zachowaniu burmistrza Adamczyka ,ale czas na podsumowaniie przybieżeli samorządowi pasterze do żłobu pełnego forsy,grając wyborcom na kasie ,podskakując szkocznie do żłobu .

57 komentarzy:

 1. jak dobrze pamiętam w stajence było więcej zwierząt a nie tylko osioł i hieny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lesławie jaśnie panujący starosto nie pij dzisiaj - mamy na ciebie OKO.

   Usuń
  2. Zejdźcie z naszego biednego starosty, przecież otrzymał zgodę na tzw. koleżeńskie prawo łaski

   Usuń
 2. Radnemu DYSZE nie potrzeba Ameryki zarabia blisko tyle co Prezydent USA ,TYLKO NIE TEN INTELEKT.

  OdpowiedzUsuń
 3. Grajdołek samorządowy a w óświadczeniach półprawdy ,nie tylko u PANI Alicji ,ELUSI I INNYCH.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czytać przepisy gamonie nieuki, a później komentować i posądzać ludzi o kłamstwa i półprawdy. Zazdrość to bardzo zła i niska cecha szanowny anonimowy internauto jak się weźmiesz do solidnej pracy też zarobisz kasę !!!!!!!!! wesołych świąt

   Usuń
  2. dokładnie czytać uczyć się hołoto bo kraść to trzeba umieć hehe

   Usuń
 4. Przyjdą następni będzie jeszcze gorzej. Nowe to zawsze bardziej nienapasione. Przynajmniej wiem teraz, że nie oddam głosu swojego za darmo. Przynajmniej 1L. dobrego trunku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kłamstwo, kumoterstwo i obłuda króluje w samorządach. Dobrze, że można jeszcze gdzieś poczytać ciekawe rzeczy o naszej elicie. Pan premier Miller obiecał powrót do 49 województw i likwidacje powiatów jak będzie po wyborach w rządzącej koalicji. Na przykładzie naszego powiatu widać że pozbylibyśmy się pasożytów i przestępców, którzy za rozdzielenie pieniędzy między swoją sitwą, okradają społeczeństwo z tak ogromnej kasy. A są dzieci które chodzą głodne w szkole.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tak sobie marzę, ale żeby to zrobić trzeba mieć jaja, żeby Pan Stanisław Gacek wstał na najbliższej sesji i wprost do tych wszystkich proprzestępczych szmat jak Buchajczyk, Zaniewska, Biesiada i całej tej reszty popierdolonej chałastry, która czerpie korzyści z przestępstw i liże dupe przestępcom niech publicznie rozstrzela na oczach wszystkich oglądających przyszłą sesję pytaniem czy w nowym roku będziemy nadal oglądać kryminalistów i czy zrobią mieszkańcom prezent choinkowy i zrezygnują z mandatów. Dziękuję Wesołych Świąt z Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 7. A Gacek to nie przestępca i darmozjad? Tyle lat się pasł na ciepłych posadkach i się opierdalał w bezczelny sposób!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem Stasiu nie ma żadnego zarzutu ani nie był skazany. Chyba że coś wiesz to możesz opisać. Mi Staszek dużo np. pomógł a opierdalanie wypomina mu zazdrosna młodego wieku i kariery komunistyczna i nieudolna geriatria powiatowa a także młoda kadra starostwa tzw. żołnierze starych wyleniałych czerwono zielonych ubeckich lampartów.

   Usuń
  2. Pomogl Ci za darmo .

   Usuń
  3. nie zrobiłem mu laskę, bo po ostatniej sesji okazał się pedałem. chyba za dużo przebywa z duchowym przywódką Loczkiem. Może jak nauczy się pić to rozum wróci.

   Usuń
 8. Największy opierdalacz i przestępca to stary komuch i pijaczyna Loczek-Puczek. Całe życie leser brał za darmo grube pieniądze. Na stare lata wyrolował swojego parobka Gacka i dostał w nagrodę jego stołek, duże odprawy, nagrody, urządził swoją rodzinkę a teraz bezczelnie wszystkim smieje się w twarz. Co na to PSL?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mógłbym nawet powiedzieć cytując klasyka złodziej. Ale mafia pro przestępcza potrzebuje Wańki. Bo takiego człowieka bez honoru znajdź, który za potpierdalawszy umiłowany system otrzymuje złodziejską emeryture i jeszcze zabiera 15 etatów młodym bezrobotnym. To jest ten wrzut na dupie i na zdrowej tkance starostwa.

   Usuń
  2. Uczcie się gamonie jak kombinować. Do polityki się nie idzie charytatywnie tylko dla biznesu. Zakładać własne komitety i mamić wyborce to takie trudne. Tylko pamiętać barany, że nic w życiu nie jest za darmo. Za darmo można dostać tylko w ryj. Więc nie wylewać proszę swoich gorzkich żali. Pożalić się to można dla księdza w konfesjonale. A jak komuś doskwiera niesprawiedliwość zapraszam w niedziele na modlitwy mamy dwie świątynie boże w których na modlitwie można się wyciszyć i dać zarobić plebanowi. Nara baranki i owieczki stwórcy

   Usuń
  3. Ostatni Anonimowy 926 - Pięknie powiedziane przez jakiegoś mądrego człowieka

   Usuń
 9. Ubogi starosta ma w dupie powiat modli się tylko aby jego układanka się nie rozpadła do końca kadencji tej Rady. Dodatkowo spuści na dno wszystkich, którzy przedłużyli mu przestępczy mandat. Dlatego nie przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat.W Pełczycach ma swój elektorat, który i tak go wybierze. Jak nie na burmistrza to na radnego. Musi tylko odpowiednio rozdać nasze pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiecie czy Lusi i Elusi chapnęły jakieś nowe kąski choinkowe, czy zadbał o to ubogi Lesiu. Wstyd tak nic nie dać choćby na waciki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Spytaj ubogiej Pani Dyrektor Wjoliii Kaszszak. Ona wszystko wie. To jej ulubione tematy.

  OdpowiedzUsuń
 12. jaka jest prawda ? jaki jest Adamczyk , na czym mu zależy kim jest? jak szanuje ludzi? znam go bardzo dobrze! pozA WŁASNYM TYŁKIEM NIE WIDZI NIC!!! A CZY KOGOŚ SZANUJE? NIE!! ŻEBY TO ZOBACZYĆ WYSARCZY PRZESTAC BYC ZAKŁAMANYM!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adamczyk triumfuje. Jabłecki przekupiony. Miasto z marnymi perspektywami. Budżet na agrafkach. Powinniśmy hołotę wyprawić na śmietnik.Jak długo miasto wytrzyma taką prowizorkę? Brak pomysłu na przyszłośc gminy i miasta, strach i bezradność w oczach burmistrzów świadczy o zbliżającym się krachu. opozycja słusznie hamowała zapędy do zadłużania miasta ale jabłecki nie rozumie, że tutaj nie chodzi tylko o pensje urzędników ale o przyszłość miasta, która dzięki niemu jest coraz trudniejsza. Zresztą o budżetach równie malutko wie bikowska i inni adamczykowi poddani. Kto to zmieni? Kto się przeciwstawi kumoterstwu i wyprostuje cały ten bajzel?

   Usuń
  2. Jakby było źle to ludzie by wyszli i manifestowali niezadowolenie. Wobec czego wynika że jest bardzo dobrze. Nie ośmieszaj się. Pewnie chcesz się załapać na koryto.

   Usuń
  3. wyjdą i zamanifestują w listopadzie w przyszłym roku w wyborach wyrzucając tego oszusta i nieroba od koryta adamczyk się zdziwi bo myśli ze ludzie w choszcznie to nie ciemna hołota

   Usuń
  4. Moim zdaniem trzecia kadencja Roberta Adamczyka u władzy jest całkiem realna.

   Usuń
  5. bo pewnie chlejesz i żresz za gminne pieniądze razem z Adamczykiem

   Usuń
  6. Chyba na trzecią kadencję masz obiecaną przez Adamczyka jakąś fuchę dla dzieci,stąd taki optymizm, a, to, że miasto będzie zaorane to już według Ciebie nie problem. Może z takim myśleniem taką wiadomość pisze radny Jabłecki, i już obiecany będzie miał stołek dyrektorki szkoły dla synowej.

   Usuń
 13. Adamczyk wali komuchy i złodziei po głowach to krzyczą że im się krzywda dzieje. Popatrzcie na tego kombinatora Billa na sam widok wiadomo że to krętacz i cwaniak. Spytajcie tych co go dłużej znają co o nim myślą, zobaczcie z kim się zadaje pan Konrad, kto go broni, Same komuszki z Puczyńskim na czele szumowiny i nieudacznicy. Wystawiają sobie świadectwo

  OdpowiedzUsuń
 14. to wali sam siebie nie możliwe ,bil to przecież bardzo dobry kolegą adamczyka co prawda były ale przyjazń była długa i owocna z tego co słyszałem poszło o jakieś przetargi na kilka czy kilkanaście milionów złotych na których adamczyk chciał trzymać łapę a które miał wygrać jego koleszka , bil miałbyć słupem- przygłupem .Dzisiaj w spółce adamczyk ma idealnego słupa i ma sprawę załatwioną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba żle słyszałeś?Jak podaje Radio Szczecin
   "10 lat więzienia za podpisanie fikcyjnej umowy na wypożyczenie śmietników grozi byłemu prezesowi Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Choszcznie, jego pracownikowi oraz właścicielowi lokalnej firmy. Prokuraturę zawiadomił obecny szef spółki. Akt oskarżenia wpłynął właśnie do szczecińskiego sądu.

   Usuń
  2. Ja słyszałem.ze to dopiero początek problemów bila.

   Usuń
  3. "Prokuraturę zawiadomił obecny szef spółki." Ciekawe. Tylko wskoczył na stanowisko i okazał się skuteczniejszy od choszczeńskiej policji. Ale oni pewnie nie są od przestępstw gospodarczych, tylko od ścigania małolatów paradujących z puszką piwa albo dżointem.

   Usuń
 15. Bill już trzepanie przechodzi, ale co to będzie jak swoje wiadomości wyrzuci o Adamczyku i Andryjaszkiewiczu, to dopiero będziesz będziesz patrzył gdzie początek, bo do końca problemów napewno ciężko będzie się doczekać. Jeszcze trochę poczekaj bliżej wyborów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da rade. Konrad się nie pruje. Powiatowi komuniści nie takich wyciągali. Pamiętaj, że wymiar sprawiedliwości jest nie zlustrowany. Czerwone ma się tam dobrze. Oni nawet zjadaczy dzieci wyciągali.

   Usuń
 16. Super, brawo , młodego człowieka zamkną a takich polityków jak Bil czy Śliżewski ochronią bo wiadomo towarzystwo wzajemnej adoracji. Draniom jeszcze płacą pensję i wożą dupę nowym samochodem na stryczek radnych, którzy go popierają To samo z dupkiem weteranem w piciu Puczkiem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Lustracja obecnie nie ma sensu, przynajmniej w sądach rejonowych.W tych sądach 80% sędziów nie ma nic wspólnego z PRL.Zostali nimi już po 1989 r.

  OdpowiedzUsuń
 18. Trzy lata temu Adamczyk sprzedał dochodowy dla miasta PEC, bo budżet się mu sypał, w zeszłym roku dorobił dla miasta dodatkowe 2 miliony kredytu obrotowego, bo na pensje pracowników brakowało, w tym roku następne 5 milionów kredytu, bo ponownie pojawiły się niezapłacone rachunki oraz brak kasy na pensje o dodatkowych "radosnych" prognozach planu wieloletniego dotyczacego nowych kredytów i obligacji już brak sił wspominać. Tak więc trzecia kadencja Adamczyka spowoduje napewno dalszy dramatyczny wzrost zadłużenia miasta. Miasto potrzebuje mądrego i bez układów fachowca. Aktualna władza jest destrukcyjna. Trzeba być pozbawionym rozumu, aby myśleć o następnej kadencji dla nieudacznika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy już, że zadowalałoby by cię okupowanie najwyższych stanowisk w samorządzie i jego spółkach oraz czerpanie profitów z władzy. Powiedz, że jeszcze tęsknisz do "mistrza gospodarności" i fotela prezesa PEC a wszystko okaże się jasne kim jesteś. Przypomnij jeszcze, że wasze czerwone interesy min. z oczyszczalnią zalegają chyba do dzisiaj półki organów ścigania.

   Usuń
  2. Mnie by zadowalało, żeby przetargi wygrywały normalne firmy, a nie Kaszaków. Teraz Kaszak będzie budował kładki dookoła jeziora - ma bogate doświadczenie we wbijaniu pali.

   Usuń
 19. 1. ADAMCZYK ROBERT- wiek 39 wykształcenie wyższe, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej - 4705 głosów 51.86%

  2. BOKUN HENRYK JERZY - wiek 48 wykształcenie wyższe, członek Prawa i Sprawiedliwości , popierany przez Prawo i Sprawiedliwość - 508 głosów 5.60%

  3. KASZAK WIESŁAW - wiek 48, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej - 988 głosów 10.89%

  4. SZCZĘSNY REMIGIUSZ JAN - wiek 58, wykształcenie wyższe, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej 2247 głosów 24.77%

  5. SZWED IRENEUSZ JÓZEF - wiek 53, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej - 624 głosów 6.88%

  W Choszcznie jedynie wspólny kandydat SLD i PIS mógłby zawalczyć z obecnie panującym i niezależnym kandydatem Robertem Adamczykiem. Bo chyba z powiatowym PO to się nie utożsamia. Może pochodzący z Choszczna John Abraham Godson wspomoże ale to trzeba pogadać z Panią Małgorzatą Łausz bo ona chyba pochodzi z partii fuzyjnej

  OdpowiedzUsuń
 20. Ruch Twój teraz silniejszy w Choszcznie niż SLD po ostatnich wyborach --- PO (2861) PiS (1343), RP (918), SLD (867), PSL (610), PJN (175), PPP (47).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PO ma w Choszcznie swoje biuro poselskie? Taka duża reprezentacja społeczna ;)

   Usuń
  2. Niestety nie. Popełnili zbiorowe harakiri, bo nie mogli zmyć z siebie hańby POwskiego wybryku natury, który dalej się pasie na kieszeni podatnika w randze Starosty Choszczeńskiego

   Usuń
 21. dzisiaj na tą partie oszustów nikt zdrowomyślący nie odda głosu PO tonie a z nią Adamczyk pewnie znajdzie sie trochę Po-paprańców ale scena polityczna w mieście i tak się zmieni PO uzyskało taki wynik bo ludzie dali się oszukać myślę że po raz ostatni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brzustowicz, Zaniewska, Bil pamiętajcie to PO oraz strażnik legalnego powiatowego kryminału Lesiu Śliżewski - opalony biedny dietetyk. Niesłusznie złapany za jazdę na Alkoholu.

   Usuń
 22. Pan Krawiec wyciąga stare kroniki na choszczno.pl i stawia pytanie retoryczne, ale co by było, gdyby dzisiaj nie było Przedszkola nr 5 i tak mocno krytykowanej przebudowy Przedszkola nr 1, przy okazji zdjęcia z młodym Panem Kielą ocenionym, że zdjęcie zrobiono przy okazji… kampanii wyborczej. Czyżby pijarowiec odrodzenia szukał nowych lewicowych twarzy do poszerzenia elektoratu w nadchodzących wyborach. Ostatnio dołączył do opozycji burmistrzowej człowiek lewicy, przez co stała się koalicją rządzącą. Ciekawe kiedy pan Żółkiewicz zasiądzie w składzie przewodnictwa w radzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Krawiec wyciąga stare kroniki, ale jak przystało na chorągiewę, gdyby nie otrzymywałby "michy" od Adamczyka to napisałby, że gdyby dzisiaj były wybory to Adamczyk w statystyce kandydatów na burmistrza przed ostatnimi wyborami miałby najmniejsze szanse. Musi chwalić swego Pana , po prostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Panie Krawiec niech Pan pamięta, że Adamczyk da mąki, a wypędzi Panu z dupy bąki.

   Usuń
 23. Polska bankrutuje kawałek po kawałku? Komornik zajął… gminę Rewal. Wpadnie też do Choszczna ?. A może faktycznie Gminy powinny być prywatne. Nie byłoby sępów na publiczne pieniądze i każdy by się zajął własnymi prywatnymi sprawami.

  OdpowiedzUsuń
 24. osoby dokonujące bezprawnych wpisów zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej za naruszenie dóbr osobistych oraz karnej zgodnie z art. 212 k.k., który stanowi odpowiednio: §1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo ograniczenia wolności.

  §2 Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po chój piszesz to samo kryminalisto Śledziu dziesięć razy to samo. Za spamowanie jes 2 lata bezwarunkowego trepie

   Usuń
  2. Zbieżność imienia i nazwiska Lesław Śliżewski z osobą, która popełniła przestępstwo i dalej się pasie na waszym korycie jest całkowicie przypadkowa haha dobre

   Usuń
  3. W wigilię to jak widać nawet zwierzęta ludzkim głosem mówią;) bo ty Lesławie Ś do naczelnych z rodziny człowiekowatych nie należysz. Żryj świnio za nasze pieniądze tylko się nie udław przy swoim wigilijnym korycie

   Usuń
  4. Tylu porządnych ludzi umiera w naszym powiecie a starosta ciągle żywy... i do tego prawnie uświadamia.

   Usuń
  5. Czy pomówieniem jest ,że stowarzyszenie wkracza do świata polityki ,czy nie złożyło do WSA Szczecinie wniosku o dopuszczenie do udziału na prawach strony w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Opalonego Starosty?.
   Czy kłamstwem jest ,że stowarzyszenie korzysta z kasy publicznej przeznaczanej na walkę z bezrobociem ,otrzymując kasę na prace interwencyjne, staże, a co dzieje się z kasą z przetargów . Pani radna Buchajczyk winna pani pilnie zgłosić to na policję zanim dopadnie panią ból głowy ,bo migrenę mają ludzie inteligentni. Straszenie prawem jest infantylne ,widzimy jak ono działa w stosunku do opalonego starosty i zręcznie jest wykorzystywane przez stowarzyszenie.

   Usuń
 25. Nie może być tak, że w naszym kraju obywatele, którzy chcą interweniować w lokalnych sprawach, są zastraszani przez działaczy politycznych. Kasujcie te kryminalne porady prawne samorządowych przestępców.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dobrze dobrze piszcie jak piszecie w słusznym interesie publicznym, ujawniajcie naruszenie prawa przez funkcjonariuszy publicznych. Studiuje tego bloga od dawna podoba mi się ta obywatelska ochrona prawa. Nie dajcie się zastraszyć. Wesołych Świąt. Przytoczony przepis w jednym z projektów zmiany KK i tak będzie uchylony.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty