wtorek, 10 grudnia 2013

Biblioteka Miejska w Choszcznie

"Jesteśmy już nauczeni, podobne problemy mieliśmy w przedszkolu na Niedziałkowskiego – wyjaśnia. – Niektóre rzeczy wychodzą dopiero w trakcie prac, stąd konieczność wykonania dodatkowych robót – dodaje.
Autor: Rafał Remont"


5 komentarzy:

 1. to wina prawników. "pedałów" ze Szczecina. Jakbyście zatrudnili córkę Pani Basi Zaniewskiej nie było by żadnej ekstra opcji hehe

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakres prac w opisie przetargu, jak za darmo firma z choszczna. Przynajmniej nie przepłacacie jak w przetargach powiatowych

  OdpowiedzUsuń
 3. File w Kołkach też powinni robić solidna firma.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Rafale był kiedyś Pan Bohun w Radzie, też szukał dziury w całym tak, że społeczeństwo powiedziało nie i podziękowało jego opcji. Weździe się w końcu za jakieś rzetelne dziennikarstwo. Wywiady z lokalnymi politykami. A wy tylko pięć minut czasu poświęcicie, żeby coś nabazgrać i to wszytko. Poniżej krytyki szmatławiec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pana Bohuna w Radzie napewno nie było, był jedynie Pan Bokun. Jest to osoba wciąż żywa i nawet pokaże się w polityce lokalnej. Jaki by nie był szmatławiec ale społeczeństwo po prostu chce czytać i napewno interesuje się w jakich kosztach prowadzony jest remont biblioteki.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty