piątek, 4 lutego 2011

Autor: nie "Choszczno nie będzie się rozwijać i będzie coraz bardziej upadać. "

Autor: nie: "Dla mnie sprawa jest prosta. Choszczno nie będzie się rozwijać i będzie coraz bardziej upadać. Dlaczego ? Bo nie ma „siły napędowej” dla lokalnych gospodarki. Taką siłą napędową mogłoby być to o czym się trąbi od dawna – turystyka i rekreacja. To obecnie jedyny możliwy klucz do rozwoju dla Choszczna. Będzie „siła napędowa” to będzie i dyskoteka, i siłownia, i inne ciekawe miejsca. Teraz likwidują nam jednostkę wojskową. Ubędzie kolejnych mieszkańców, co oznacza mniej klientów w sklepach i mniejsze obroty lokalnej gospodarki .. i tak dalej.. Jeśli za jakiś czas Choszczno nie dostanie impulsu gospodarczego to przykro mi to mówić, ale będzie upadać coraz więcej marketów i przedsiębiorstw w Choszcznie.."

4 komentarze:

 1. Bo idiots nie wiedza jak sie do tego zabrac.
  Ci co maja jakies pomysły są odtrącani na rzecz poukładanych bałwanów. Burmistrz chce tylko nakarmić swoich idoli. Barany niedługo wywieziemy was taczkami.

  OdpowiedzUsuń
 2. a kogo to interesuje we władzach Choszczna , ciepłe posadki dla rodziny i znajomych, nie dopuszczenie do przekroczenia stanu zadłużenia gminy i można tak żyć. Patrzcie na pana który wybudował bubel na plaży miejskiej - skocznia, dalej rządzi tylko , że na basenie. Ja już olewam to miasto.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Taką siłą napędową mogłoby być to o czym się trąbi od dawna – turystyka i rekreacja" zlodzieje patrza tylko sami zeby sie nachapac zamiast inwestowac w to, inwestuja w witacze 100 000 zl. mam nadzieje ze cba zrobi z lysym grubasem porzadek bo czuje sie bezkarny w tym miescie

  OdpowiedzUsuń
 4. Turystyka i rekreacja zwija się a nie rozwija się w Choszcznie. Przykładem chociażby maraton rowerowy organizowany przez spolecznikow z Voyagera. 3 dniowa imprezę oszczędnościowo przeprowadzi się w jednym dniu 3 wrzesnia. Brak pomysłów CRS na rozwój imprezy. Tak trudno przy okazji zorganizować targi rowerowe, wyścigi dla młodzieży i dzieci, konkursy , jednym slowem rowerowe show. Impreza istnieje dzięki Voayager. Wklad miasta minimalny. Jednym słowem wstyd.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty