poniedziałek, 16 grudnia 2013

Listopadowe Posiedzenie Rady Miasta 27.11.2013r.Listopadowe Posiedzenie Rady Miasta 27.11.2013r.

101 komentarzy:

 1. Jak żona Nahorskiego była szefem Hotelu dopłata do jej prywaty była dwa razy większa z tego co pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za bzdety. Żoną to była, ale nie tego Nahorskiego. Jak nie masz pojęcia to nie pisz takich bzdur

   Usuń
  2. Widzę, że w Choszcznie wszyscy ustawiają się klanami. Jak kraść to rodzinnie a co tam. Całych rodzin nie posadzą. Nahorskie na naszym garnuszku spółki państwowej to dopiero się obłowili. Zobaczcie jak się zarabia na pasożytnictwie. A prywatna osoba dyma na takich trepów i jeszcze jej kradną 90% przychodów.

   Usuń
  3. Widać, że znajomość gminnej ekonomii jest taka jak wiedza, że żona Nahorskiego /radnego/ była dyrektorką w hotelu.Panowie Piotrze i Pawle Nahorscy tylko patrzeć jak Ci złośliwscy co im piana ze złości po brodzie cieknie oskarżą was pewnie o wielożeństwo. Ja bynajmniej pewny jestem, że macie po jednej żonie. Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Liżesz jaj dla Jacka i Placka czy dupę przestępcy Śliżewskiemu ?

   Usuń
 2. jak Adamczyk i jego klakierzy kłamią widac na tej sesji bez zmrużenia oka wcisnoł kit że niby spłacił 3 miliony czynszu za ludzi bzdura kompletna te 3 milony to zadłużenie gminy w stosunku do wspólnot mieszkanowych z tytułu dodatków mieszkaniowych które gmina miała obowiązek płacić wspólnoty widząc że Adamczyk przez 4 lata nie płacił im pieniędzy postanowiły wydrzeć mu swoje pieniądze skaładając pozwy burmistrzyna nie miał wyjścia i się zesrał ze strachu wiedział dobrze że obracał tą kasą w gminie a wspólnoty przez to nie mogły nic robić w swoich zasobach bo nie miały pieniędzy działał na ich szkodę i szkodę tysięcy mieszkańców na końcu je i tak wykiwał bo spłacił główną kwotę zaległości a odsetki w większości się przeterminowały
  Taka to jest POLITYKA pro społeczna Adamczyka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochani takie superlatywy i bajery o cudownej, "uzdrowionej" polityce Adamczyka i Jego koalicji można bez końca opowiadać przy butelce dobrego trunku radnemu Jabłeckiemu, a on on w pozytywny sposób ujmie w referacie o historii Choszczna.

   Usuń
 3. Długi są złe i dobre. Za te złe odpowiada opozycja. Poza tym dług to też pieniądz. Żadna gmina nie zbankrutowała. Bankrutują zazwyczaj wierzyciele. Więc nie przejmowałabym się nimi. Najwyżej taki GBS pójdzie z torbami albo zapłacą jego klienci. I tak będzie dużo przejęć bankowych i umorzeń jak wejdziemy do EURO. Pani Basia ma dużo opcji jest naprawdę kreatywna, pyzatym ja bym przenosiła zobowiązania na spółki szczególnie CHTBS po co nam to. Niech idzie z dymem. To samo bym zrobiła czy to z basenem czy z hotelek. Aleluja i do przodu Panie Robercie. A psy niech szczekają, karawany inwestycyjnej nam nie zatrzymają. Złodziejskie czerwone hieny tylko czekają żeby się dopaść do koryta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za nie bywała fantazja ? Przecież długi CHTBS topią gminę, a nie gmina ma utopić CHTBS. Czy ktoś nie widzi ile zarabia prezes CHTBS-u.Przecież te budżetowe instytucje to parasol dla przydupasów Adamczyka. Puścić basen?! Najpierw trzeba się przyjrzeć jakie jest zatrudnienie w CRS. Po co zatrudniony jest tam Znaczko ? Pan Robert nie ruszy do przodu, bo przed nim stoi już ściana. Do basenu dokłada się od momentu kiedy został oddany do użytku.Hotel? Ci co chcieli budować są jeszcze radnymi, nie zobaczą czy miasto się rozwinęło czy zwinęło.Kurortem wypoczynkowym nie zostało i napewno nie zostanie. Pani Basia nie ma swojej opcji, bo przetrzymała nie jednego burmistrza i robi co jej nakazują.Cieszcie się, że gmina ma taką opozycję, bo nie tak społeczeństwo byłoby okłamywane.

   Usuń
  2. oczywiście z długami można żyć tylko co to za życie i jak długo ile odsetek rocznie gmina płaci do banków 2,3,a może 4 miliony pewnie w zależności od kosztów kredytu a co ma z tych pieniedzy miasto coraz większą biede i bezrobocie tylko po ostatniej swojej kadencji musiał sprzedać PEC za ponad 6 milionów i zaciągnąć 5 milionów kredytu żeby zbilansować swoje " przemyślane" inwestycje tak potrafi rzadzić tylko nieudacznik granica w zadłużaniu miasta została dawno przekroczona Adamczyk wciaga to miasto w czarną dziurę bo własny interes jest ponad wszystko za darmową wódę żarcie robotę dla rodziny czy znajomych w zależnosci od potrzeb załatwia się uchwały potrzebne burmistrzowi do dalszej egzystencji to jest skuteczność Adamczyka

   Usuń
  3. ile ? dwa miliony odsetek rocznie albo więcej i taki adamczyk mówi że jest dobrym gospodarzem każdy inbecyl żyjąc za taki kredyt zrobił pewnie by to samo a jeżeli do tego by był jeszcze uczciwy to pewnie dużo więcej ludzie pogońcie tego darmozjada i oszusta

   Usuń
 4. Pani Terasa K. zapomniała jak skutecznie zadłużyła gminę na 20 mln. Wiecznie z mężem na garbie podatnika. Co ona opowiada ? Zapomniał wół, kiedy cielęciem był. Wieczna opozycja. Głos wyrzucony w błoto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt Kasiorowa to idiotka ekonomiczna. I ona miała być burmistrzem. Do budy emerytko. Daj pożyć młodym a także biednym mieszkańcom. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Skoro mieszkańcy wybrali taką a nie inną politykę to byś chociaż nie kłamała i nie zamulała na tych sesjach.

   Usuń
  2. Nie wiem kto Teresce doradza ale te najazdy na ścieżkę są nie poważne. Przecież to wizytówka naszego miasta. Jak tak dalej będziecie argumentować to znowu przegracie z kretesem. Nieprofesjonalne. Trzeba najpierw poznać opinie mieszkańców, którzy w 90% wyrażają się o tej inwestycji bardzo pozytywnie. Osobiści nie mam wśród znajomych osoby przeciwnej a znam prawie całe miasto.

   Usuń
  3. nie ścieżka kole w oczy ale kwota jaką Adamczyk nia nią wywalił ponad 7 milionów złotych do tego doszło pół miliona przeterminowanych odsetek które z powodu braku zapłaty w terminie gmina musiała zapłacić żeby było mało to sam sie na sesji przyznał że unia na projekt dała 3,5 milona ale faktycznie wpłyneło do kasy gminy 2,5 wpłyneło tyle bo jak zwykle adamczyk zawalił robote taki z niego gospodarz jedyne co potrafi dobrze to rolować i ludzi i zadłużenie w gminie

   Usuń
 5. Dla większości rady chyba nawet 90% nie istnieje życie poza publicznym korytem. Czy któryś z zasiadających tam debili i debilek prowadzi własny biznes i zatrudnia ? Nie wiem ale chyba nie. Ci co są za dopłatami z naszych podatków do deficytowych jednostek to jeszcze większe złodzieje niż ci co dokładają i robią wyborcze synekury.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ubaw.Ci co piszą o dobrych długach i są ich zwolennigami chyba są na kacu po ostatnich wyborach i radość ich jest jedynie taka, że wkrótce uda im się znowu napić podczas przyszłorocznych wyborów. Fakt, ze obligacje w kwocie 5 mln z pomocą Jabłeckiego na wyborczą kiełbasę zostały uchwalone, ale pytanie czy będziecie łykać , ostrożnie by się nie zachłysnąć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jabłecki postawił sprawę jasno albo praca dla synowej , 5 mln zł.obligacji i polityka proinwestycyjna z pomostami dla wędkarzy albo klęska dla polityki Adamczyka.Widać, że mały człowiek ma wielką głowę do dużego interesu. Ciekawe jaki ten gościu jeszcze wytnie numer dla choszczeńskiej ekonomii.

   Usuń
 7. Nie wyobrażam sobie dzisiaj, żeby Adamczyk nie został wybrany na następna kadencję. Naprawdę skuteczny młody polityk. Przyszłość jeszcze przed nim

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To będziesz musiał sobie wyobrazić. A z tą skutecznością to chyba jakiś żart. Już tu ktoś pisał- skuteczny w zadłużaniu gminy, chamstwie, poniżaniu ludai i nabijaniu swojej kabzy,wlaśnie młody a jużjak to potrafi robić.

   Usuń
  2. Mi też odpowiada oby tak dalej. Co do zadłużania cały świat się głupku zadłuża. Wioski wkoło Choszczna rozkwitają.

   Usuń
  3. Dobre to, wioski rozkwitają, ale co z tego jak mieszkańców coraz mniej.

   Usuń
  4. Jak już taki optymistyczny wpis to Adamczyk może w Choszcznie się po prostu marnuje. Pora by awansował do centrali PO, tam można więcej podoić, a nabyta choszczeńska "skuteczność' napewno się przyda.

   Usuń
 8. uważaj żeby nie przekwitły ciekawe co masz na myśli ?co do długu to dzisiaj jego obsługa kosztuje rocznie 2 a może 3 miliony złotych przy najniższych stopach procentowych w historii to są pieniądze które zamiast trafić do miasta czy wiosek trafią do tych którzy wykupili obligacje i do banku była szansa rozpoczęcia splat zadłużenia i obniżania lichwy dzisiaj mamy ponad 30 milionowe zadłużenia Adamczyk podczas swoich kadencji sprzedał za kilka a może za kilkanaście milionów majątek który należał do gminy zaciągnął kolejne kredyty i zaciągać będzie następne bo on i bank w którym te kredyty bieże nie ma innego wyjścia wydał 60 milionów złotych na inwestycje które jakoś nie powalają za to suma jak najbardziej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt że inwestycji porobił sporo http://www.bip.choszczno.pl/dokumenty/menu/51 Pytanie czy można było więcej.
   Miasto wygląda pięknie. Nie znam osoby, która by nie przyjechała i nie była zachwycona.
   Mam nadzieje, że starczy sił może następna kadencja na więcej. Ludzie naprawdę się cieszą i jest to miast bogate. Tyle pięknych samochodów sam poziom konsumpcji 13 dużych dyskontów świadczy o zamożności ludzi z naszego miasta. A promenada to powala sama korzystam i biegam codziennie wieczorem, kiedy jest oświetlona.

   Usuń
  2. Drogi pisarzu, jeżeli piszesz o piękności miasta to ściągnij te ciemne okulary i przetrzyj oczy. Dobrze, że zgniłe liście jeszcze leżą i nie są sprzątane bo na dziurawych chodnikach zęby byś wybił, lub "szuflada" by Ci wypadła. Aha całkiem zapomniałem, że pisał to uczestnik ścieżki, to skąd ma wiedzieć jakie są chodniki w mieście.

   Usuń
 9. chyba żyjemy w dwóch różnych miastach ja widze marazm biede i bezrobocie ,popatrz na ludzi na ulicy jakoś radości nie widać a z samochodami to jaj sobie nierób do tego te dyskonty sklepy dla biedoty czytałem kiedyś artykuł w rzeczpospolitej w którym napisali że ilość sklepów sieciowych jest wprost proporcjonalna do niegospodarności włodarzy miast coś w tym pewnie jest wygląd miasta tego już nie skomentuje poprostu niestety nie masz możliwości zobaczenia naprawdę ładnych miejsc do tego te bieganie po błocie na ścieżce za kilka milionów złotych no to to powala

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno, bo pewnie ty żerujesz nas opiece, dupy nie ruszysz, żeby zarobić poza miastem Adamczyk nie umorzył ci zadłużenia za nieróbstwo nie dał etatu. Znamy takich roszczeniowy tryb życia. Czekasz na łaskę nowej wirtualnej ekipy, a nóż może nowe nieznane będzie podcierać za ciebie dupę. Pałuj się. Jak ci się nie podoba zamówię busa i zjazd do wymarzonej krainy nie zapomnij się wyrejestrować z PUP. Poprawisz statystykę bezrobocia.

   Usuń
  2. ale sie ubawiłem jaka rzeczowa odpowiedź popatrz na poziom bezrobocia wydając 60 milonów na niby inwestycje przydało by się jakby powstało chociaż kilka nowych miejsc pracy zamiast tego bezrobotnych przybyło kilkuset do tego dochody mieszkańców spadają a koszty rosną
   wzrost podatków za adamczyka od 2006 roku kilkadziesiąt procent ,cena wody i ścieków ponad 100 procent ,wprowadzona opłata za śmieci 150 procent do tego w niedługim czasie znaczny wzrost za ogrzewanie dla mieszkańców w blokach to jest krótkie podsumowanie jego dokonań nie daj boże jak by trafiła mu się trzecia kadencja wtedy dopiero zdoi tych biednych mieszkańców

   Usuń
  3. Widać po twojej wypowiedzi, że komunizm ma ciągle adwokatów a może obciągasz Puczyńskiemu albo dajesz dupy.

   Usuń
  4. no widzę że merytorycznie jesteś przygotowany do rozmowy jak sam adamczyk , za dużo spędzasz z nim widocznie czasu

   Usuń
  5. ....tak znaczny wzrost za ogrzewanie, a grzejniki zimne. Zobaczymy po Nowym Roku jakie PEC wywali ceny.Ludzie będą bólić i w komunistycznych kufajkach siedzieć. Jedynie Ci co chwalą ścieżkę to pójdą pobiegać i im będzie cieplej. E tam, aby do wiosny, a potem ludzie wybiorą Adamczyka i po kątach będą narzekać. Co tu mówić o władzy jak takie społeczeństwo mamy.

   Usuń
 10. Szkoda mi tego Jabłeckiego dość,że jest durnym, mizernym i miernym radnym, to jeszcze w dodatku jak podaje Gazeta Regionalna jest T.W., ale Go wymalowali. Szkoda, wyrazy współczucia , na głupotę, durnotę i sposób głosowania nie ma rady, ale w tym drugim przypadku powinien złożyć mandat radnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie złożyć mandat tylko podać do sądu gazetę o zniesławienie

   Usuń
  2. to prawda ja poświadcze

   Usuń
  3. Tajny współpracownik (TW) w terminologii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL osoba świadomie, dobrowolnie i za wynagrodzeniem współpracująca ze .... Nie ma co się wstydzić Panie Tomku. Głowa do góry nie takich wyciągaliśmy. To duma tego narodu.

   Usuń
 11. to Adamczyk niszczy ludzi tylko dlatego żeby realizować swoje własne cele kto go bliżej poznał ten wie że to kłamca i podły człowiek najlepiej o tym wiedzą ci co są jego najbliżej ale że z tego żyją i przepijają razem gminne pieniądze zapominają że w polityce nic nie jest wieczne czas otrzeźwienia widać nadszedł czas na odwyk

  OdpowiedzUsuń
 12. Koalicjanci, jak i nawiedzony oraz nawiedzony Jabłecki w rozumieniu Adamczyka są ubezwłasnowolnionymi obywatelami specjalnej troski. Całe szczęścia, że grupa radnych Nowe Choszczno jeszcze w porę potrafiła zrozumieć cel , postępowanie Adamczyka i wyszła z koalicji dla dobra tego miasta.

  OdpowiedzUsuń
 13. uprzejmie informuje, ze w konkursie na najwieksza powiatowa zdzire 2013 roku wygrali slizewski i zaniewskab. gratulacje dla zwyciescow

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy ten konkurs odbywał się na listopadowym posiedzeniu Rady Miasta ??? Jeżeli nie, to proszę pisać na temat i do rzeczy!!! O ile taki konkurs odbywałby się na największą gminną zdzirę, pewnie wygrałby Jabłecki.

  OdpowiedzUsuń
 15. W poniedziałek sesja Rady Miasta, dowiemy jak Jabłecki ważył i cenił swoje głosy oraz na ile ubił targu z Adamczykiem ten lewicowy polityk Jabłecki.

  OdpowiedzUsuń
 16. Adamczyk z Andraszkiewiczem ostro pomiędzy sesjami się napracowali nastawiali wódy i żarcia ma to przynieśc porządane efekty koryto było pełne a nienażartych w radzie jak widać nie brakuje Adaś twierdzi że nie tylko Jabłeckiego pasie i w "uzasadniony "sposób na "argumenty" przekonuje do burmistrza "racji"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był taki jeden pisuar Boratyński oszczędzał i spłacał długi Kieli. Chujowo na tym biznesie wyszedł to samo opcja polityczna, która nie powąchała w samorządzie nawet jednego mandatu. Więc o czym my kurwa mówimy ?

   Usuń
  2. Już na najbliższej sesji dowiemy się kto oprócz Jabłeckiego może być pustym jak bęben i zabiedzonym, że chciałby się napić i nażreć z Adamczyka ręki. Chyba, ze niestety mamy takich radnych Rady Miasta, ze patrzą gdzie się "udoić" i najeść. Fakt, że takie "hospicjum" dla tych "ubogich" znajduje się w hotelu i tam są pojeni "argumentami". Chętnych nie brakuje. Jeszcze są tacy w opozycji. Zobaczymy jak długo wytrzymają bez adamczykowego żeru i komu jest tęskno.

   Usuń
  3. Gmina nie może prowadzić działalności gospodarczej wykraczającej poza zadania o charakterze użyteczności publicznej. Często słyszy się w wypowiedziach radnych o hotelarskich usługach tej jednostki. Ciekawe co na to konkurencja świadcząca tożsame usługi w odniesieniu do ustawy o zakazie nieuczciwej konkurencji. Przecież dokładamy do tej imprezy z naszych podatków. Może należałoby się pozbyć tego kukułczego jaja czym prędzej.

   Usuń
  4. To nie gmina tylko Adamczyk prowadzi takową działalność zapraszając opornych radnych z opozycji. Może wypada spytać pana Jabłeckiego czy pana Jędrowskiego.

   Usuń
  5. Rada gminy jest organem stanowiącym gminy.

   Usuń
  6. U nas kiepsko z inicjatywą opozycji. Przychodzą tylko się nażreć i po dietę.

   Usuń
  7. Boratyński reprezentował jakieś tam porozumienie ziemi choszczeńskiej, a P{is-ie to wtedy był , no kto ??? Ano Robert Adamczyk , zastępca Boratyńskiego. Razem w jedno ramię budowali PiS z Drozdzielem, także zastępcą Boratyńskiego.

   Usuń
 17. pewnie nagle jakiś radny dostanie "olśnienia " a innego nie będzie z "uzasadnionego "powodu koryto przewraca ludzią w głowach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podstawowa zasada polityki "cel uświęca środki". Spytajcie Pana gacka on doktor politologi.

   Usuń
  2. Adamczyk tym "olśnionym" uzmysłowił, że w tym bożenarodzeniowym okresie "biedakom" wypada podejść do żłobu, bo w inny sposób nie załapią się na po sesyjny zakrapiany poczęstunek. Dzisiaj sępów nie brakuje.

   Usuń
 18. ktoś usuwa wpisy- bardzo nie ładnie

  OdpowiedzUsuń
 19. osoby dokonujące bezprawnych wpisów zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej za naruszenie dóbr osobistych oraz karnej zgodnie z art. 212 k.k., który stanowi odpowiednio: §1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo ograniczenia wolności.

  §2 Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku


  Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/raport/pijani/o-pijanych-kierowcach/news/pijana-wlascicielka-mercedesa-cls-prawniczka-nowe,1975564,6737?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nareszcie się czegoś boją ci szmaciarze

   Usuń
 20. co to za spam? usuwajcie pogróżki starosty

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Jędrowski wesołych Świąt, aby osły przestały być mędrcami, a wół i świńskie prosie przestały przebierać w głosie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ Miruś jest nukształtowany moralnie członek, o przepraszam CZŁOWIEK. On musi zadbać o siebie.

   Usuń
 22. Puste krzesło przy stole wigilijnym przeznaczone jest dla zbłąkanego wędrowca ale nie zbłąkanego i zagubionego radnego Jędrowskiego. Proponuję obdarować tego bożego sierotę drogowskazami życia by mógł w końcu wybrać kierunek w życiu politycznym .Niech przestanie oszukiwać swój elektorat. Widać,że faktycznie próbuje zadbać o swój materialny wizerunek. Takiego dziada należałoby już pogonić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doszedł do wniosku, że i tak nic się nie da zmienić z taką opozycją

   Usuń
  2. Miękka fifka z Mirka

   Usuń
  3. Wniosek Jędrowskiego bazuje na niczym, a co uczynił dobrego z koalicją i Adamczykiem. Wcześniej też była taka wątpliwość. Według niego zrobić coś to znaczy ugrać coś dla siebie i dla rodziny. Niestety w opozycji koryta nie ma i z tym się nie pogodzić, a po drugie rozmowa z Jędrowskim jest taka, że z takim samym skutkiem można by przemawiać do ściany.

   Usuń
  4. Coś zmienić, czy to z opozycją czy z koalicją to znaczy wypadałoby się raz na siedem lat odezwać, po prostu potrafić skleić chociaż jedno sensowne zdanie, Z takim postępowaniem, praktykującym polityczną spekulację Jędrowski nie zostanie gwiazdą choszczeńskiej polityki. Sam siebie spycha na polityczny margines, chociaż mozna powiedzieć, że cały czas przebywa na granicy tego marginesu.Po prostu jest za słabym politykiem, stać Go jedynie na głęboki i straszny paraliż demokracji.

   Usuń
 23. Opozycja znowu nieskuteczna i zadłuża gminę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie opozycja zadłuża gminętylko Adamczyk ze swoją świtą: Królową, Andriaszkiewiczem, Sieńkową i całą resztą przydupasów.

   Usuń
  2. Ciekawe czy się dzielą na zasadzie umów dżentelmeńskich ?

   Usuń
  3. A od kiedy to Adamczyk jest dżentelmenem? Chyba jakieś żarty.On dba tylko o swój tyłek.Wykiwa wszystkich: Adasia i całą resztęjak tylko nie będąmu potrzebni.

   Usuń
  4. Dlatego do tej świty tęskno Jędrowskiemu. Adamczykowi mocno zależy na takich zatęsknionych. Jędrowski to jak wypolerowany i lakierowany but.Widać, ze nic nie rozumie, a jedynie chce być uprzejmie traktowanym jak zbędny przedmiot.

   Usuń
  5. Mirek, wiesz, że myślenie nie jest Twoją dobrą stroną. Nie skacz z kwiatka na kwiatek i nie biegaj od latarni do latarni. Usiądż na dupie, zostań w opozycji i niech ludzie przestaną walić w Ciebie jak wpusty bęben

   Usuń
  6. Jacy ludzie?.to koledzy nie szczędzą Panu obelg.

   Usuń
 24. Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ten blog służy do biczowania swoich partyjnych kolegów! Zacznijcie w końcu pisać coś mądrego, niech ten blog służy rozwiązywaniu problemów lokalnej społeczności a nie do wymiany ciosów!

  OdpowiedzUsuń
 25. A z której partii ci krytykujący koledzy są ? Z RS AWS (tam Miruś był ), z PiS ( tam Miruś ocierał się o pana Bokuna), z Odrodzenia ( tam Miruś załapał się na mandat),, z Nowego Choszczna ( tam Miruś był do ostatniej sesji) czy może z niezależnych ( tu obecnie Miruś zacumował ). No, z której partii ci koledzy ??
  Jak się ma trochę wiedzy, to się wie, że rozwiązywanie problemów lub ich generowanie dla lokalnej społeczności to właśnie działalność samorządowców. Pooglodaj lepiej Rancho - wypisz wymaluj funkcjonowanie Choszczna. Wójt nawet podobnej tuszy, a tow. Czerepach jakże podobny do też towarzysza Szewca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać, jeżeli Jędrowski był w tylu partiach i ugrupowaniach to dziwne, że ma dużo złych kolegów.Z tego wynika, że wszędzie obiecywali, a nie otrzymał tego co się domagał. Widocznie przez machanie chorągiewą narobił sobie wkoło siebie wrogów.Wręcz przeciwnie nikt go złośliwie chyba nie smaruje. Jest jaki jest

   Usuń
 26. Oczy bolą od tego co piszecie. Jednak trzeba przyznać, że przekupni radni to wstyd dla ich wyborców. Coraz więcj mamy pomyłek- burmistrz- szkoda gadać, niektórzy radni- widać nie maja pojęcia kogo reprezentują. Mam nadzieję, że cwaniaków i szkodników nie będzie po następnych wyborach. Tego sobie i mieszkańcom zyczę w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 27. Czyżby jaki radny, taki i elektorat ? Ciekawe ilu wyborców czerwieni się za hańbiące zachowanie Jędrowskiego. Facet bez jaj , po prostu stoi z dużym rozkrokiem i nie wyczuwa sytuacji w polityce. Jest za słaby w gminnej polityce. Może skierować go na doszkolenie do rady sołeckiej.

  OdpowiedzUsuń
 28. Po ostatniej sesji Adamczyk wyczarterował Jędrowskiego, a ten chyba znowu będzie dla niego głosował jak automat.

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten czarter wcale drogo nie kosztuje- sponsoring mikołajkowego turnirju karate z dnia na dzień i już Miro jest usatysfakcjonowany.
  Potem siękupi jakąś mate, użyczy autobusu i pełnia szczęścia.
  Jak w kole gospodyń wiejskich w Radunu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jędrowski jest radnym niskiej klasy stad i czarter nie za wysoki. Chyba, że w koszty czarteru wchodzi wycieczka Jędrowskiego do Holandii?

   Usuń
  2. Kolejne ruchawki wyborczo-kadrowe w gminie. Pani Szyszka została całkowicie niespodziewanie zastepcą naczelnika wydziału komunalnego. Nikt, ale to absolutnie nikt nie spodziewał się że jom akurat wybierą. Taka nie rzucająca się w oczy. Mój boże..Oczywiście z konkursu i to bardzo obiektywnego, czyli dotyczył obiektu. A po prawdzie - żona wiernego do bólu sołtysa Stradzewa. Teraz kolej na zatrudnienie kogoś z rodziny sołtysa np. Piasecznika , albo Radunia. Nowa przyśpiewka gminna - Mam was w nosie miejskie ciule, wiocha na mnie zagłosuje. To ja Jarząbek.

   Usuń
  3. Widać, że są robione przesunięcia personalne., a zwolnione miejsce przez Panią Szyszka dla kogo jest przygotowane?Jedno jest raczej pewne dla rodziny któregoś radnego lub sołtysa.

   Usuń
 30. Niestety przykro czytać za co Jędrowski potrafi głosować.Tak niestety przez siedem lat fundował nam podwyżkę podatków i podwyżkę ceny wody.To trzeba byc naprawde idiotą.

  OdpowiedzUsuń
 31. To jeszcze mało, Jędrowski głosował za sprzedażą PEC-u, przedsiębiorstwa, które ogrzewa jego mieszkanie. Nie liczył się, że koszty ogrzewania mogą wzrosnąć i to Go uderzy po kieszeni.

  OdpowiedzUsuń
 32. Całe szczęście, że do wyborów z miesiąca na miesiąc coraz bliżej. W koncu moze gmina będzie miała nalezyty autorytet.Jezeli działają tacy radni jak Jędrowski czy Jabłecki to jest istny cyrk.Widac, że głosowanie odbywa się na zamówienie. Ile szkody przyniosą Ci panowie jeszcze dla miasta?

  OdpowiedzUsuń
 33. W samorządzie choszczeńskim to rządzi wóda, korupcja i ustawianie głosowania. Coś za coś i tak aby pod siebie. Może jakiś układzik i praca dla rodzinki a wyborcy niech płacą podatki.

  OdpowiedzUsuń
 34. Jędrowski zachowuje się jak kundel, któremu pozwolono ogrzać się przy pańskim stole i za to podnosi łapkę do góry. Bez wstydu i honoru.

  OdpowiedzUsuń
 35. Jędrowski jest tylko tarczą ochronną sprzedawczyka Jabłeckiego Andraszkiwcz go uruchomił po to żeby kurestwo rozcięczyć i żeby Jabłeckiemu zrobiło się raźniej tak przynajmniej Adamczyk to tłumaczy

  OdpowiedzUsuń
 36. Jędrowski i Jabłecki sa po jednych pieniądzach. Jeden i drugi głosuje, zeby aby w zamian osiągnąć coś dla siebie.Jędrowski jest tak giętki i podatny, że da się każdemu nawinąć na palec jak ma z tego korzyść. Może niekiedy nie wie czego dotyczy dana uchwała, ale ma podaną instrukcję jak głosować.

  OdpowiedzUsuń
 37. A tak naprawdę może Miro nie chce już być posłusznym radnym i woli być niezależnym aby mieć wreszcie własne zdanie! Więc myślę tak dajcie mu spokój!

  OdpowiedzUsuń
 38. MIRO niezależny no no szkoda chłopaka próbował sporzadnieć ale charakter słabiutki czepiać się nie ma po co i nie ma kogo

  OdpowiedzUsuń
 39. Radny Jędrowski będzie niezależny do następnej sesji,na sesji będzie trzymał stronę Adamczyka, a po sesji pełny luz i znowu niezależność. Bez szansy na odnalezienie, bo refleksja, że coś było nie tak, przyszła w tym przypadku za póżno. Wszyscy wiemy, że zbliżają się wybory, na czymś albo na kimś należy zagrać, a najlepiej na wyborcach.

  OdpowiedzUsuń
 40. Niezależność Jędrowskiego jest możliwa w takim stopniu jak możliwość wydojenia lwicy. Niech on przestanie cudować, chyba, że ktoś z niego robi cudaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widziałem w Tv jak doili lwice bo druga zdechła a miała małe i trzeba było je karmić mlekiem lwa.

   Usuń
 41. To pewnie widziałeś w filmie animowanym "Król lew" . Po prostu wierzysz w bajki i pewnie wierzysz również w takie zakłamania w polityce, a ja widziałem w TV jak facet wyskoczył z ostatniego piętra w wieżowcu i nic mu się nie stało.To taka sama możliwość!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale możliwe i się zdarza

   Usuń
 42. tylko że akurat w tym przypadku pod płaszczem niezależności kryje się gra na rękę burmistrzowi brak charakteru i gówniana kalkulacja do dupy z taka niezależnością która wcześniej została ustalona i uzgodniona zwykłe szmaciarstwo dokładnie to samo dotyczy "niezależnego" Jabłeckiego

  OdpowiedzUsuń
 43. Radny Jędrowski będzie niezależny ze wskazaniem na Adamczyka. Przecież to zostało napewno ustalone. Jedrowski będzie poinstruowany jak ma głosować i jak ma się zachowywać. To jest w Jego przypadku standard. On dla Adamczyka jest jak królik z kapelusza, lubi się ten gość szmacić. Po prostu obrzydzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powywalać POkolei wszystkich drani i złodziei!!!!

   Usuń
 44. Dziwisz się, przecież wszystkie kąty poodkurzał, wielopartyjny radny, tylko powiedzmy niezależności jeszcze nie spróbował.

  OdpowiedzUsuń
 45. Pan Jędrowski i Jabłecki to przykład, że żyjemy faktycznie w świecie biedy,tępoty i przemocy oraz zanikania najlepszych właściwości człowieka. Tacy radni, że naprawdę nie ma komu się przyglądać.

  OdpowiedzUsuń
 46. Brak ogłady u Pana Jedrowskiego, bylejakość, ośmieszenie, zmienność zachowania się i prostota stały się już tak powszechne, że z czasem cechy te będą niezauważalne, bo tak naprawdę nikt na niego nie będzie chciał spojrzeć.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty