sobota, 7 grudnia 2013

Historia Choszczna

44 komentarze:

 1. Panie Tomku niech się pan już nie kompromituje, może kiedyś pisał pan o historii Choszczna I dzięki za to, ale teraz zniszczył pan swoje dobre imię.Spadaj gościu i nie próbuj się wybielać, bo to już nie jest do odrobienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mariola chodziła chętnie z Panem Konradem pod rączkę a z Tadeuszem P. już nie wypada ?

   Usuń
  2. A kiedy to Czarna chodziła z jakimś Konradem pod rękę i czemu miałaby chodzić z Puczyńskim? Co oni mają do Marioli?

   Usuń
  3. Tą Czarną Mambę powinni odpalić przy następnej okazji niech spierd.... do pro-przestępczej bandy. Siostra Aneta bardziej wyważona i dwa razy mądrzejsza. Nie przekupisz jej za stołek.

   Usuń
  4. Bikowską dawno Adamczyk kupił teraz spłaca dług bardzo dobrze jej żyje za Adamczyka po co to zmieniać

   Usuń
  5. Anetę nie trzeba przekupiać bo już dawno jest kupiona. Ona i jej zatroskany o nią mężulek. Odpirdulcie się od czarnej. To myśląca kobieta i nie pozwala na gnojenie tej gminy. ale widać. że komuś to nie pasuje. Może właśnie tej "wyważonej" siostrzycce i jej "zatrosanemu' bo się boją że gmina już nie będzie sięzaopatrywaćw ELPOMIE?

   Usuń
  6. To dlatego tych dwóch tumanum z energetyki nie życzy sobie prądu z wiatraków

   Usuń
  7. Mamba patrzy skąd forsę wyciągnąć. Tępa kobieta muszą jej palcem pokazywać co ma robić. Nic nie ogarnia. Żenada

   Usuń
  8. Mamba trzyma z kryminalną kliką. Zawsze się pyta co wy chcecie od pana Śliżewskiego ? Ja tam chętnie płacę podatki aby ten wybitny pełczycki nierób-celebryta mógł całymi dniami wozić swoja leniwą dupę z kierowcą. Teraz przynajmniej może chlać legalnie w robocie hehe. Sprzątaczka znajoma mówi że ma dobrze wyposażony barek. Musi sie codziennie potpierdalać bo jak ta pizda nie radzi sobie z ciśnieniem.

   Usuń
  9. Śledź to stary nawiedzony dewota a do tego zwykły cham i mu nie staje.

   Usuń
  10. Nie staje,bo dieta nie taka i nadmiar promieniowania z solarium

   Usuń
  11. Dodam od siebie, że Lesio to bucowaty arogant, przekonany o własnej nieomylności, który ludzi traktuje przedmiotowo i zapomina o nich natychmiast po tym, kiedy przestają mu być potrzebni. Typowy kryminalista. Szkoda że Mariolka trzyma z takimi tępakami.

   Usuń
  12. Niekiedy widzę jak wsiada po pracy pijany do służbowego merca i jak gdyby nic zapierdala do swojej ukochanej dziury-Pełczyce. Co na to policja?
   Może zamiast trzeźwy poranek zrobić trzeźwy podwieczorek?
   Pozamykać wieśniaków!

   Usuń
  13. Śledziu to pedał który udaje że z kobitkami mu jeszcze wychodzi. Biedak ma raka lewego jądra, nigdy nie będzie móg.

   Usuń
  14. Bil i Śledż to dwaj zacieczewieni ćwierć inteligenci,pijacy,zakute łby. Niedługo uwłaszczą włazodupca Gacka na dyr. ZoZu, żeby pozostać na posterunku do końca kadencji. Prostytutki polityczne typu Zaniewska i Buchajowa poprą.

   Usuń
  15. Przestępcze powiatowe szambo wybija już codziennie. Ale to dobrze tak trzymać i nie popuszczać jeśli wymiar sprawiedliwości nie radzi sobie z mafią.

   Usuń
  16. Mafia to PSL-owskie kurwy które są wszędzie gdzie nie spojrzysz w urzędach, agencjach, w budżetówkach wszędzie psl-owskie gnidy.

   Usuń
  17. A co aparatczyk Loczek i reszta geniuszy z czerwonym rodowodem dupą trzęsie że stracą koryta

   Usuń
 2. pewnie nie jeden już słyszał motto Adamczyka że wystarczy postawić koryto i je napełnić a świna sama do niego przyjdźie nie Adaś ,szkoda że w ten sposób niszczy miasto i ludzi wykorzystując ich słabości wódką żarciem czy noclegami w hotelu miejskim czy pracą dla rodzin załatwia sobie większość traktuje miasto jak własny folwark i trwoni pracę wielu pokoleń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to Andraszkiewicz jest poprostu świniopasem stąd te nagrody i premie fucha śmierdząca ale za TO JAKA PŁATANA i jeszcze przy tym można za dramo się nażreć i nachlać

   Usuń
  2. Adamczy to najskuteczniejszy w historii Choszczna polityk i tego mu nikt nie odbierze. Niska półka odwiecznej opozycji Nahorski i reszta przydupasów z państwowej spółki musi się jeszcze dużo nauczyć. Co zrobić jak całe życie tylko czerpało się z podatkowego koryta. Zawsze będzie płacz o Pec o Ośrodek dla żonki co ma dwie lewe ręce.

   Usuń
  3. najskuteczniejszy w gnojeniu tego miasta to sie zgadza drugiego takiego darmozjada w Choszcznie nie znajdziesz ropierdzielił 60 milionów jak nikt

   Usuń
 3. Panie Tomku co Pan wyprawia, czy ma Pan trochę oleju w głowie ? Swoim zachowaniem zjeżdża Pan po równi pochyłej. Po ostatniej sesji rady miejskiej nawet ten wykład o historii miasta panu nie pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomek za dużo pijesz ale poza tym zrobiłabym to samo na pohybel powiatowym kryminalistom. Nie ma co się przejmować długiem. Jeszcze żadna gmina w Polsce nie zbankrutowała. Olej patałachów i etatystów z pod znaku czerwonej gwiazdy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież Jabłecki to komuch jakich mało. Niewiele odbiega od Loczka ze swoją czerwonością.

   Usuń
  2. Ciekawe czy Puczyński przywoła go do porządku ?

   Usuń
 5. Aż dziwne że Rada Miejska nie zaproponowała jeszcze, że kto ma więcej promili ten ma więcej głosów .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, dobra propozycja. Ciekawe kto by wygrał?

   Usuń
  2. Najwięcej głosów będzie miała bezrobotna biedota w następnych wyborach wystarczy, jak się im poleje i dalej bezkarni celebryci typu kill bil i śledź zostaną przy korycie.

   Usuń
  3. Dwóch meneli z piwem ma większą wagę w głosowaniu niż jeden prof Uniwerku. Więc nic dziwnego, że polityk woli kupić głos większej grupy o niskich wymaganiach.

   Usuń
  4. Proponuję wprowadzić cenzus biernego prawa wyborczego w oparciu o ilość pozostałych szarych komórek pod "kopułą".

   Usuń
  5. W Choszcznie ponoć robiono badania i wyszło. Ile flaszek tyle głosów. Nic tak nie mobilizuje do wyborów jak flaszka na łep. Zakładając wejście do Rady z 30 osobowym poparciem koszt mandatu to 450zł. Zrozumcie w końcu realia polityki. Inaczej w tym otumanionym alkoholem społeczeństwie się nie da. Pozdrawiam promil ludzi trzeźwych.

   Usuń
  6. Panie Jabłecki nie ma co się dziwić z Pana postępowania. Po prostu ile otrzymanych głosów od wyborców to taki reprezentowany poziom jako radny. Hańba i wstyd.

   Usuń
 6. Odbiegając od tematu historii Choszczna co się stało z radnym Sakowskim, że Pan Tomasz zasila proinwestycyjną politykę burmistrza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sakowski jest w pewien sposób uwikłany w ciemne interesy Adamczyka i nie chciał głosowaćani za ani przeciw. I dlatego Tomcio z 30 głosami wszedł do rady. Ma chłopina poparcie społeczeństwa....( aż 30 głosów) i poczułsię bardzo ważny.

   Usuń
  2. chyba prożałosna za prawie 60 milionów w 7 lat zrobić takie gówno ładne mi inwestycje ciekawe w kogo kieszeń

   Usuń
  3. Śmiać się czy płakać? Uważasz, że komuchy albo pisowcy byli lepsi ?

   Usuń
  4. Adamczyk i Andraszkiewicz pokazał na co ich stać mistrzowie w wydawaniu maksimum kasy przy minimalnych efektach przetrwonili gmine pod pretekstem swojej polityki proinwestycyjnej niby rozwój i inwestycje to tylko alibii dla przewalenia kasy gminnej nic więcej

   Usuń
  5. ... a tak na komunę narzekaliśmy, ze długi robią, a teraz kradną na żywca i ludzie ten kit z "inwestycjami" łykają. Nic się takiego nie robi, a co sesja to obiecują i wędkarze na sali brawo biją.

   Usuń
 7. Same pojeby tu piszą nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytając zamieszczane na tym blogu komentarze, czytelnik odosi wrażenie, że piszą tu wyłącznie zakompeksieni urzędnicy, którzy korzystając z animowości chcą rozładowac agresję i dołożyc nielubianym kolegom i koleżanką z pracy. Jeżli kometarze pochodziłyby od zaniesmaczonych i zaniepokojonych stanem spraw powiatowych mieszkańców, zapewne miałyby na celu poprawę obecnej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem pracownicą Starostwa i wstyd mi że mój szef jest przestępcą i z nadania kryminalnego mówi co mam robić. Nasze środowisko urzędnicze samo się powinno oczyścić. To słowa znajomego policjanta. Dobrze, że taka strona istnieje. Wstyd, żeby pracować w mafijnej instytucji samorządowej. Codziennie mi mówią o tym dzieci i znajomi. Pozdrawiam uczciwych pracowników samorządu. Musimy dbać o swoje dobre imię i skończyć w imię tego z partyjniactwem, które robi taką skazę na naszym zawodzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja jestem pracownicą Urzędu Miasta i niestety jak widzę swojego szefa co wyprawia i co się w gminie dzieje też mi jest wstyd dlatego przyłączam się do tego żeby oczyścic to miasto z szumowin bo inaczej to miasto stanie się za chwilę zabitą dechami dziurą pozdrawiam

   Usuń
  2. Gratuluję odwagi!!! Tak trzymac!!!!

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty