piątek, 10 lutego 2012

Starosta Choszczeński - "Równi i równiejsi"

70 komentarzy:

 1. Super, brawo , młodego człowieka zamknęli a takiemu draniowi płacą pensję i wożą dupę nowym samochodem na stryczek radnych, którzy go popierają i dupka weterana w piciu wice.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie ten materiał filmowy to wielkie dno. O tym z Nowogardu zapomnieli dodać że 3 razy zatrzymali go za jazdę bez prawka "po piwku". Mały szczegół? Ale jak pięknie pasuje do całej treści.

   Usuń
 2. Zaniewska i Brzustowicz brawo cała Platformo Obywatelska z pania Bugaj na czele popieracie przestepce, gdzie macie rozum?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe kto tak ciągle dba o to, żeby o staroście było głośno? Każdy ma swoje sumienie. Jest jak jest trzeba to przyjąć do wiadomości i zająć się dobrem nas mieszkańców. Są dużo większe problemy, jak bezrobocie czy brak mieszkań itp., itd. I w tym kierunku trzeba cisnąć i starostę i burmistrza! Po to chyba są na tych stołkach!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciśnij sobie w swoim kierunku kapeć w łeb na dobranoc żebyś koszmary miała lepsze i gorączka ci opadła. Ty, Twój mąż i cała rodzina do piątej generacji bez pracy a Twój starosta mercedesem po was przejedzie tylko z 2 promilami. Sumienie włóż sobie w dupę zamiast termometru i nie zajmuj się tylko swoim dobrem bo ciepła posadka nie jest wieczna.

   Usuń
 4. Lesiu nie przejmuj sie ludzmi!!!!!! Sprawa ucichnie, emocje opadną, a Wy pozostaniecie dalej na posterunku. :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Lekarz nie przepisał nam jako lekarstwa niezbędnego do życia Lesia-kolesia.Problem bezrobocia to oni rozwiązali ale dla siebie i przydupasów. Co do mieszkań też bo służbowe mu się należy. Idź spać. Wybory też prześpij bo jeszcze przez swoje bezmózgowie na niego zagłosujesz.

  OdpowiedzUsuń
 6. I bardzo dobrze niech cały czas mówią o przestępcy z Choszczna. Biedaczyna zszokowany że ludzie nie zapomnieli jeszcze. Bydlaku lęk przed stanięciem przed kamerą paraliżuje Ci pracę mózgu więc co dopiero myślenie o bezrobociu itd. A wy wszystkie hieny poplecznicy kryminalisty którzy liczycie na amnezje mieszkancow morda w kubeł. Sprzedajne Świnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Obrzydzenie bierze jak się słucha jak o Choszcznie mówią w Polsce przez pryzmat sprawy Śliżewskiego. To kiedy w koncu Starosta straci stanowisko bo juz nie moge sie doczekac????!!
  "wojewoda wezwał rade powiatu do podjęcia uchwały o wygaszenie mandatu radnego przestępcy Śliżewskiemu,zobaczymu czy bil laden postawi taką uchwałę? w koncu on ma w ty doświadczenie"

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeba podsunąć jeszcze Polsatowi i TVNowi temat np. "alokoholowa koalicja" albo al...układ.
  Nic dziwnego, że wojewoda nas olewa i nie dają środków na walkę z bezrobociem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Puknij się w łeb. To nie wojewoda daje środki na bezrobocie. A jeżeli chodzi o afery to zobacz co PO zrobiło z aferą hazardową więc przestań się czepiać. Lepiej zapytaj wojewody dlaczgo pozwala burmistrzwi Choszczna łamać prawo. W urzędzie pracy nie brakujezarejesrtrowanych ludzi z wyższym wykształceniem jako bezrobotni a ten niezgodnie z prawem robi plastyczkę ze średnim wykształceniem dyrektorem CHDK i nikomu to nie przeszkadza - dlaczego o tym nie trąbicie na tym forum. Po co się uczyć, skoro stanowisko można dostać tylko poznajomości. I okazuje się że wystarczy mierny wierny i .... To wam nie przeszkadza? A dlaczego wyrzucił kierowniczkę MGOPS? Może tutaj byście zapytali burmistrza. Zresztą temató nie brakuje, a wy tylko o Śliżewskim. Mdło mi się robi. Zobaczcie ile jedna tylko rodzina co miesiąc wyciąga z gminy Choszczno i ma jeszcze zakusy na powiat.

   Usuń
 9. Nie dajmy się nabierać.Burmistrz zamiast spełniać wyborcze obietnice i pomagać ludziom, wyciska z nas ostatni grosz.Były duże oczekiwania,że sytuacja materialna społeczeństwa się poprawi ale jest jeszcze gorzej.Czy takie problemy ma burmistrz i jego radni?

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciwość i zawiść poprzez nadużywanie ludzkiej uczciwości.Niestety szczytne idee nie wytrzymują już ludzkiego charakteru.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mamy dość władzy,która zachłysnęła się zwycięstwem i zapomniała o społeczeństwie i mieszkańcach.

  OdpowiedzUsuń
 12. Adamczyk dla dobra sprawy dupy daje nawet PSL-owi. Wysługują się nawet Kuźmińskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie Adamczyk może zrobić porządki w tym syfie kryminalistycznym powiacie. I użyje swoich wpływów np. przewodniczącego powiatu. K.Bila żeby usunąć tą hańbe dla powiatu jakim jest przestępca na stanowisku starosty

   Usuń
 13. Szanowni Państwo. Czas na referendum. trzeba odwołać ze stanowiska przestępcę. Zróbmy coś do cholery!
  Niech ten bandzior ma za swoje jeśli to nasze pojeb... państwo nie potrafi zrobić z gnojkiem porządku weźmy się za to.

  OdpowiedzUsuń
 14. Żenujący poziom tego programu. Podobno ten redaktorek to ćpun od gównianych programów. Szambo ze szczecińskiej TV.Szkoda czasu na takie gówno.

  OdpowiedzUsuń
 15. PRZESTĘPCO ŚLIŻEWSKI WON Z POWIATU!!! NIE CHCEMY TAKIE PATAŁACHA!!!!
  NIE ZAPOMNIMY!!!
  A SĘDZIA KTÓRY W GORZOWIE ZMIENIŁ WYROK JEST TAKIM SAMYM NICZYM JAK STAROSTA!!!!
  PRECZ Z UKŁADAMI!!!!!!!
  TERAZ DARMOZJAD PIEPRZONY JESZCZE MA CZELNOŚĆ BRAĆ KASĘ Z MOICH PODATKÓW!!!!!!
  PRZESTĘPCA PIEPRZONY !!!!!!!!
  PIJAK, BANDYTA DROGOWY, POTENCJALNY ZABÓJCA!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przestępcą to Ty jesteś ( pisząc takie głupoty, puknij się w łeb, bo chyba zabrakło Ci rozumu pisząc w takiej formie. Takich jak Ty nikt nie będzie słuchał, to nie ta półka.
   Proponuję, żebyś brał udział w wyborach jako kandydat zobaczymy czy wtedy będziesz DARMOZJADEM DLA POWIATU

   Usuń
  2. Durniu! Zrób sobie lewatywę! Powinno ci pomóc, bo będziesz mieć zajęcie przynajmniej przez ok.3 godz. Później pier...nij się młotkiem w palec. Nie będziesz musiał głupot pisać. Ale możesz sobie np. pogwizdać.

   Usuń
 16. 24 lutego jest sesja rady powiatu. Trzeba tam pójść i zobaczyć jak radni będą glosować za odwołaniem Śliżewskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy przestępca zniknie z oczu mieszkańców.TO ze uniknął sprawiedliwego wyroku choj z tym w du....

   Usuń
  2. Co za poziom wypowiedzi, co za kultura, co za wykształcenie,ortografia się kłania:(.
   Odczepcie się od Śliżewskiego, tylko robicie mu reklamę. Weźcie się za burmistrza i jego świtę. KOMUŚ BARDZO ZALEŻY, ŻEBY NIKT NIE WIEDZIAŁ CO ROBI BURMISTRZ I JEGO ŚWITA,(ŻEBY BYŁA CISZA WOKÓŁ NIEGO), ZAMYDLAJĄ WAM OCZY ŚLIŻEWSKIM - A BURMISTRZ ROBI SWOJE. MOŻE BYŚCIE OCZY SZERZEJ OTWORZYLI I ZAJĘLI SIĘ KIM TRZEBA

   Usuń
  3. w ramach porządku obrad postawiono już uchwałę o odwołanie?
   Gdzie mogę znaleźć informacje z porządkiem?
   A propo burmistrza Adamczyka to najlepszy burmistrz w historii miasta. Wystarczy się rozejrzeć ile zrobił. Powinien pójść za ciosem i pozbyć się deficytowych jednostek. Np. za dużo przedszkoli, basen, mpgk, tbs, hotel itd

   Usuń
  4. Warto było by zaprosić jakąś ogólnopolską telewizję np.tvn24 żeby zrobić materiał na sesji o ewenemencie na skalę Polski jak można być jednocześnie przestępcom i starostą w małej mieścinie. Ciekawe jak by komentowali taki fakt członkowie alkoholowej koalicji. I jakieś podobne porównanie z jakimś reprezentantem młodzieży któremu zmarnowano życie i poszedł siedzieć. A gnój z układu alkoholowego nie dość że nie poszedł siedzieć za swoje przestępstwo to piastuje najwyższy urząd w mieście

   Usuń
  5. Przecież on nie jest przestępcą,nic nikomu nie zrobił. Czyście powariowali, sami na siebie kręcicie bicz.
   PS. ADAMCZYK puści gminę zaraz w skarpetkach,nawet nie będziecie wiedzieli do kogo należycie. To dopiero ściema

   Usuń
 17. Śliżewskiemu ciężko roztac się z dobrobytem, nygus do roboty pieprz... przestępca i jego poplecznicy sprzedajne świnie z KPP. Nie zastaniesz go w starostwie bo jak ognia boi się, że wpadną zaraz jacyś dziennikarze. Biedaczek dostał jakiejś manii prześladowczej.

  OdpowiedzUsuń
 18. Gdzie są granice tolerancji? Szanowni Państwo człowiek to najważniejsza wartość. Wczoraj w niedzielę byliście w kościele, a dzisiaj jakie wypisujecie potępienia. Może pewnie wypadałoby krzyczeć ukrzyżować Go i ukamieniować Go.Największy sfrustrowany, pogubiony powinien zasługiwać na tolerancję.Opamiętajcie się. Tacy jesteście abstynenci.Znależli się Ci co za kołnierz wylewają. Piana Wam leci z ust. Powieście sobie jeszcze karabin na szyi.

  OdpowiedzUsuń
 19. Brawo, tylko podziwiać szalone perspektywy zwolenników burmistrza Adamczyka.W innych miastach buduje się przedszkola, baseny i bazę noclegową,a wcześniej czytamy wizję pozbywania się w Choszcznie deficytowych jednostek takich jak:przedszkola, basen,MPGK, ChTBS,hotel,itd.Mogę podpowiedziec, że Urząd Miejski też jest deficytowy. Gratuluję bujnej wyobrażni, nie zdziwię się jak ta osoba będzie tegorocnym odkryciem ugrupowania Odrodzenie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dla niektórych zwolenników wystarczy jedynie noclegownia w ChDK-u.Biedaku napompuj rower i przejedż się do Pełczyc, nawet monitoring mają.Tam już kosza na śmieci,na chodniku nikt nie wywróci.

  OdpowiedzUsuń
 21. czy w tym oknie same durne pały piszą. Niedouczone gamonie.
  Dla mnie ten materiał filmowy to wielkie dno. O tym z Nowogardu zapomnieli dodać że 3 razy zatrzymali go za jazdę bez prawka "po piwku". Mały szczegół? Ale jak pięknie pasuje do całej treści.

  OdpowiedzUsuń
 22. Tak w ogóle Pełczyce to wspaniała gmina tylu wartościowych ludzi nam dali. A z Korytowa ... tylko Gacek i to wiszący u Adamczyka na szyi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już nie wisi bo jest chyba na zwolnieniu, już się wykazał........

   Usuń
 23. Polakom należy się pamięć o ich własnych chłopskich korzeniach, dzieciństwie na ciągniku i radości ze świniobicia.Może Stasiu i Ty skorzystałbyś z szansy powrotu do swoich korzeni.Nie lepiej byłoby w Korytowie.Tam byłoby lepiej zaszczuć ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 24. Najnowszy sondaż podaje: Jest żle,a będzie jeszcze gorzej.Panie Burmistrzu co Pan o tym myśli, chyba pora zakończyć erę finansowego rozpasania i życia na kredyt.Nie ma obecnie innego sposobu na ograniczenie deficytów niż cięcia wydatków i redukcje zatrudnienia.Zatrudnienie w urzędzie rozrosło się do kolosalnych rozmiarów,bo za poparcie dla wyborców były nowe posady i przywileje.

  OdpowiedzUsuń
 25. Chyba was popier... wszystko jest płacone na bieżąco a kredyty inne gminy też mają. popatrzcie na Recz i Pełczyce

  OdpowiedzUsuń
 26. Tak naprawdę nie wiem kogo tak popier... .Szkoda,że Choszczno nie jest porównywane do Glezna czy Sulina.Jakie odniesienie daje nam Recz lub Pełczyce?Podatki płacimy na maksa i dlatego jest z czego spłacać kredyty i utrzymawać zatrudnienie w urzędzie. Może tak porównajmy się do Barlinka, Międzyrzecza czy nawet Wałcza.Spróbujmy.

  OdpowiedzUsuń
 27. Recz i Pełcyce może cienko przedą, ale nie mieli takiego komfortu jak Choszczno,że sprzedało dochodowe przedsiębiorstwo /PEC/.Faktycznie jest czym się szczycić,że wszystko jest płacone na bieżąco?!Po prostu jazda na wstecznym biegu.Ciekawe dokąd dojedziemy z takim kierowcą?

  OdpowiedzUsuń
 28. Przydupasy Adamczyka go bronią. Ciekawe czy dostali już 13-tki?

  OdpowiedzUsuń
 29. Jazda na wstecznym biegu to jest jeszcze łagodnie powiedziane.Ta gminna polityka przypomina samochód, który jedzie, nie wiadomo w jakim kierunku,a na dodatek zadne z czterech kółek nie jest przykręcone i w każdej chwili może odpaść i spowodować wypadek.

  OdpowiedzUsuń
 30. To miał być wielki sukces Adamczyka i Odrodzenia,a wyszło jak zwykle - czyli klapa,za którą mieszkańcy gminy będą słono płacić.

  OdpowiedzUsuń
 31. Mimo,że na jeziorze jest gruba warstwa lodu, to jednak burmistrz stąpa po cienkim lodzie.Jeszcze się ślizga,ale jak długo?.......

  OdpowiedzUsuń
 32. Byle do wiosny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Pozazdrościć " włodarzy powiatu choszczeńskiego ,ci potrafią promować Waszą piękną Ziemię pokazać to co jest godne uwagi.Mało jednego Sliżewskiego jest drugi Puszyński.Wstyd i hańba na całą Polskę.Znawca automobilizmu i mocnych trunków, drugi"kandydat do "Orderu Uśmiechu" "przyjaciel dzieci" pokrzywdzonych przez los. A wiosną jak śniegi stopnieją i zima pójdzie za morza znowu usłyszymy o jaśnie oświeconej władzy??/

   Usuń
 33. Zachęcam do czytania str. 14 Głosu Powiatu z lutego br.
  http://www.powiatchoszczno.pl/nowa/docs/glos_17.pdf

  OdpowiedzUsuń
 34. A ja do str. 13. Ciekawy artykuł Starosty. Szkoda że tak mało informacji o tym co jeść czyli przepisów.

  OdpowiedzUsuń
 35. Czyli jak mam zatwardzenie, tzn. twardy stolec to mam pisać do urzędu , do starosty??? Wg tego artykułu mleko zatruwa organizam ( szczególnie te z OHZ Lubiana), a alkohol ?? Alkohol mnie bardzo interesuje ???

  OdpowiedzUsuń
 36. Ty możesz pić i popijaj mlekiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proponuję następny artykuł pt jak unikać kary za jazdę po pijaku.

   Usuń
 37. spytaj Adamczyka

  OdpowiedzUsuń
 38. Może skończmy już o tym pijaństwie.Co słychać w mieście i gminie? O ile proponowany jest od kwietnia wzrost ceny 1 metra sześć wody i na jaką wartość nastąpi emisja obligacji?Z tego co słychać to ciąg dalszy zadłużenia nastąpi już niebawem.To chyba te fakty powinny być dla nas mieszkańców problemem, bo oni jeżdzili i będą jeżdzić po pijaku.Jedynie dla nas będzie zagrożeniem.

  OdpowiedzUsuń
 39. To w końcu ile będzie wynosiła nowa cena krystalicznej wody w Choszcznie?Przecież normalne i pewne,że radni Rady Miejskiej zmianę przyklepią.Czy cena pójdzie za jakością?

  OdpowiedzUsuń
 40. To dopiero jutro na sesji odwołanie Śliżewskiego? Ciekawe czy uchwała przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 41. Te kurwy jebane go nie odwołali chuj z nim ja spierdalam na zachut

  OdpowiedzUsuń
 42. Na jaki zachut,poczekaj, nie zapominaj pisać po polsku.Chyba chcesz jechać na zachód,a jak chcesz pokazać obcokrajowca, to napisz na West.Po drugie Adamczyka by odwołać to musisz trochę poczekać,ale już nie długo,teraz dadzą mu kredyt na 5 mln zł.i jak to przejedzą razem z radnymi,to już chyba po nim.

  OdpowiedzUsuń
 43. A to ty miałeś zostac cieciem u przyszłej i niedoszłej starościny.Rozumiem,stąd ten zawód i niestety musisz jechac na swój zachut.Szczęśliwej drogi już czas.

  OdpowiedzUsuń
 44. Durrrrnie!!!! i pojeby!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. "Dziękujemy!?"za podwyżkę ceny za wodę.Widac,że dalej jesteśmy dobijani kredytami.Następny 5 mln.zł.już został uchwalony.Tylko tak szybko proponuję nie przejadac.Na jaki okres wystarczy?Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 46. Brało się brało i się wybrało, a w dodatku do podziału było za mało.

  OdpowiedzUsuń
 47. Dwóch zaufanych żołnierzy Adamczyka dezerteruje.

  OdpowiedzUsuń
 48. 5 baniek rozpłynie się do końca marca, a w kwietniu trza zapłacić prawie 2 bańki za obligacje. Zanim profesor Stefan doprosi się programu naprawy ( tego zreszta co sam psuje) rada znowu klepnie jakiś kredyt. Chyba, że kilku żołnierzy nie przyjdzie na sesyje.

  OdpowiedzUsuń
 49. Takich doczekaliśmy się inwestycji,że trzeba kredyt kredytem spłacać.Lepiej jakby ci marni żołnierze położyli mandat radnego,bo jak mają grać aktorów lepiej będzie jak zrezygnują.Większość tych radnych to są po to by ugrać coś dla siebie i rozłożyć parasol nad rodziną.Już nie ma z czego i z kogo doić.

  OdpowiedzUsuń
 50. niestety tak jest wszędzie, załatwianie prywaty

  OdpowiedzUsuń
 51. Wszędzie,chyba w Polsce i w Choszcznie,ale nie w cywilizowanym społeczeństwie.Takich atrakcji już dosyć,że po układach najłatwiej.

  OdpowiedzUsuń
 52. Tak się nie da żyć,jak długo i do jakiego stopnia będziemy się upodlać oraz rozpychać, robiąc dla siebie i rodziny miejsce na byt.

  OdpowiedzUsuń
 53. wojewoda nakazał radzie odwołanie starosty z funkcji radnego i do tego ma prawo- jakby jakiś poplecznik pisał że nie ma. Starostą zostaje do momentu kiedy jego aktualni koledzy sami się go pozbędą i wybiorą nowego starostę. Czekam na sesje kiedy to się stanie, przewodniczący rady strasznie odwlekał procedurę związaną z tym pismem.
  Na marginesie jakim prawem starosta za państwowe pieniądze udziela porad żywieniowych na łamach gazety powiatowej, a co będzie jeśli ktoś zachoruje stosując się do jego sugestii, czy on ma jakieś uprawnienia do tego typu działalności, jakieś dyplomy specjalisty żywienia itp.

  OdpowiedzUsuń
 54. Najwyżej dostaną sraczki albo spadnie im ciśnienie.

  OdpowiedzUsuń
 55. Wstyd mi za pana panie Brzustowicz, miałem o panu inne mniemania. Brat dyrektorem szkoły sredniej jak on rozmawia z uczniami - wstyd

  OdpowiedzUsuń
 56. I wojewoda wydal zarzadzenie odwołujące slizewskiego z radnegi i co na to prawy brzusztowicz i cała platforma choszczeńska popierajaca staroste ?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty