środa, 18 stycznia 2012

Na Titanicu orkiestra też grała do końca | stanislawgacek.pl

Na Titanicu orkiestra też grała do końca | stanislawgacek.pl: " Mija ósmy miesiąc od haniebnego wyczynu starosty i jak dotąd żadna siła polityczna jednoznacznie nie wypowiedziała się w w/w sprawie. Czyżby liczyli jakieś ewentualne zyski? Milczą a milczenie oznacza akceptację, co skrzętnie wykorzystuje starosta. Wszystko wskazuje, że pałeczka jest po stronie PO ale ta nie zabiera głosu. Może odrobinę odwagi? PSL miał tyle do powiedzenia a teraz co?"

63 komentarze:

 1. Stasiu to jest jedyna Twoja prawda jak Titanic tonął wówczs orkiestra grała do końca.Przez osiem miesięcy Adamczyk trzymał Tobie dwa palce w dupie, chodziłeś wyprostowany jak struna,stałeś rozkrokiem w PO i PSl-u,a teraz jak masz już tylko jeden palec,a przyjemność już Tobie mija to zaczynasz przewracać świat do góry nogami,co żal dupę ściska.Gdzie byłeś wcześniej,aha rozglądałeś się za posadką,korytko w głowie.Jesteście wszyscy po jednych pieniądzach.Najlepiej weż swoje zabawki i szukaj innego podwórka.Może znajdziesz amatorów do słuchania Twoich opowieści.Jesteś tyle wart co starosta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę niefortunny tytuł w świetle ostatnich wydarzeń na świecie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Staszek zawsze znajdzie powód żeby napisać coś o staroście, bo żal mu coraz mocniej dupę ściska. Gacek-Biedaczek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biedni to wy jesteście bo głupi, jak w przysłowiu czemuś biedny boś głupi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gacuś, po co te wypociny? Oszczędź siebie i nas. Ty w polityce jesteś skończony a ten, o którym piszesz też. To tylko kwestia czasu. Idź do solarium i się zrelaksuj.

  OdpowiedzUsuń
 6. Głupi swój rozum zawsze ma.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gacek nie opowiadaj co było na Titanicu,bo film to chyba każdy już oglądał.Nie opowiadaj czasami o Concordii,posłuchamy Twoich opowieści o przygodach w Urzędzie Miasta.Na ile skroiłeś budżet gminny.Czy jeszcze Adamczykowi coś zostawiłeś?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wstyd że powiat choszczeński ma starostę eunucha o służalczym charakterze co ma swoich wyborców za nic
  Jak najszybciej odsunąć od władzy kolesi z tego zboczonego boiska dla dla naszego wspólnego dobra. Nie pozwólmy nami pomiatać hołocie

  OdpowiedzUsuń
 9. Taki sam honor mają ludzie z KPP, którzy chcą być pomyjami w starosty korycie. Odwołać tego tepaka to zabrać koryto. Wstyd żeby rządzili nami ludzie bez godności, honoru i przyszłości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobry artykuł Gacka na jego stronie

   Usuń
  2. Wcale nie jest dobry. Gacuś już się tak nie reklamuj. Wyrzucili cię i nie masz co teraz robić, tylko komentujesz co ci ślina na język przyniesie. Oj nie ładnie, sam zaraz wpadniesz jak śliwka w kompot. Weź się do pracy a nie podjudzasz. Ty na prawdę nie masz co robić.

   Usuń
 10. Hańba to jest,że Gacek brał pieniądze za nic. Jak go starosta odwołał, to z litości przygarnął go Adamczyk, przyznaj się ile ty brałeś za nic nie robienie, na ile skroiłeś gminę ......

  OdpowiedzUsuń
 11. Najbardziej kroi kasę powiatową to Śliżewski, i tu jakoś wszyscy nagle wpadli w ślepotę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Odnośnie tych dwóch panów,to tak jak w przysłowiu:"przygaduje graca gracy,a obaj jednacy".Jeden kroi kasę powiatową,a drugi gminną.Szkoda,że Wy państwo jesteście podzieleni i to wszystko tolerujecie.Razem bez tych dwóch gości można naprawdę dużo więcej zrobić.Zgoda buduje,niezgoda rujnuje.

  OdpowiedzUsuń
 13. fakt jest faktem, że Śliżek to najbardziej służalczy starosta w dziejach powiatu. Aby dostać codziennie kość trzeba się dobrze namerdać ogonkiem.najgorsze jest to, że apetyt rośnie w miarę jedzenia

  OdpowiedzUsuń
 14. Co wszyscy zaglądają ludziom do kieszeni, czy wszyscy powyżej powariowali. Ludzie weźcie się do pracy,zajmijcie się własnym podwórkiem, rodziną a nie zajmujecie się tym co nie trzeba. To jest tak niesmaczne, żebyście mogli to byście utopili w łyżce wody. Karmicie się nie tym co trzeba

  OdpowiedzUsuń
 15. dobry artykuł ale ja bym zmienił tytuł nap. na Wjebie mu, czy nie wjebie hahahahahahahahha

  OdpowiedzUsuń
 16. Gacek ty jeszcze tutaj!? Ciągle biadolisz i się ślinisz. Przestań się mazać Dupo-lizusie. Śliżewskiemu możesz skoczyć i trochę pobeekać na sesjach. Lepiej zrób to co ci tutaj radzą weź się do porządnej roboty a nie okradaj naszej gminy z pieniędzy. Czy to prawda że odpoczywasz na zasłużonym zwolnieniu lekarskim? ZUS też okradasz nierobie jeden. Pozdro Gamoniu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten niewinny i ten niewinny
  Czyżby winnym jest kto inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obaj panowie z powiatu czytaj Gacek i ŚLIŻEWSKI SA SIEBIE WARCI! ale na tym wszystkim to kto skorzystał najbardziej? kto przymyka oczy na to co robi ŚLiżewski.? Noe on sam jest temu wszystkiemu winien!

   Usuń
  2. No jasne wszyscy na wszystkim korzystają. Może tak niech każdy popatrzy sam na siebie i pilnuje swojego podwórka. Kto chce niech wystartuje w wyborach i niech ponosi odpowiedzialność, i przyjmuje wszystkie powodzenia bądź porażki. Niech się przekona jak to jest od środka. Ludzie dajcie spokój, nie ekscytujcie się tak, to nie mecz piłki nożnej."LEPSZY ZNANY WRÓG NIŻ NOWY NIEZNANY"

   Usuń
 18. Może trzeba pogadać o likwidacji ośrodka w Święcichowie, bo starosta ma kupca na zamek,ludzie na tym zadupiu pójdą na bruk, zwiększy się liczba członków stowarzyszenia bezrobotnych w Drawnie radnej M. Buchajczyk, bo ona jest członkiem Zarządu Powiatu i zgadza się na likwidację. Co Wy na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież radna Buchajczyk pewnie ma to gdzieś , co się stanie z tymi ludźmi , ważne żeby im było dobrze!

   Usuń
  2. nie likwidują a tylko ich przenoszą tam gdzie będą mieli dużo lepsze warunki powinni się cieszyć i dziękować Władzy za to że w takim kryzysie dostrzegła ich i za wszelką cenę pragnie im polepszyć żywota

   Usuń
  3. Chyba kpisz, albo nie znasz tematu. Chcą dzieci z upośledzeniem umiarkowanym i znacznym przenieść do szkoły z łobuzami z kuratorami na karku. Ja mam dziecko w Niemieńsku, a tam do Suliszewa swego dziecka nie oddam, nikt go krzywdzić nie będzie. O warunkach w Suliszewie nie wspomnę...

   Usuń
  4. Chyba kpisz, albo nie znasz tematu. Chcą dzieci z upośledzeniem umiarkowanym i znacznym przenieść do szkoły z łobuzami z kuratorami na karku. Ja mam dziecko w Niemieńsku, a tam do Suliszewa swego dziecka nie oddam, nikt go krzywdzić nie będzie. O warunkach w Suliszewie nie wspomnę...

   Usuń
 19. radny reprezentuje interes społeczności lokalnej a nade wszystko interes swoich wyborców szkoda że pani radna B. z zarządu swój mózg oddała swemu idolowi z PO i zapomniała gdzie tak naprawdę mieszka

  OdpowiedzUsuń
 20. Chodzi chyba o Niemieńsko Cymbale. Chcesz coś nawrzucać a nie wiesz nawet jak. Nooo chyba że jesteś po szkole w Święciechowie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Tym leniom z Niemieńska od lat wiatr wiał w oczy zawsze było im mało i brakowało pieniędzy. Wszystko zawsze robili dla dobra dzieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jesteś źle poinformowany to lepiej się nie udzielaj publicznie. Nie wiesz jak ciężko jest pracować z takimi dziećmi. A poza tym to życzę ci, abyś miał niepełnosprawne dziecko i przekonał się jak to jest.

   Usuń
 22. Niemieńsko jest RAJEM dla ... nauczycieli i wychowawców tam pracujących. Na końcu świata, nikt nie wie ilu jest uczniów, co robią i jak pracują nauczyciele. Żyć nie umierać. Pensje i dodatki maksymalne, kupa nadgodzin. Mają czego bronić.

  OdpowiedzUsuń
 23. Śliżewski- ty się puknij w głowę...pier...barana w ścianę to może rozjaśni się twój mózg... i w końcu odpuścisz koryto ty nienażarty chamie Z ciebie starosta od siedmiu boleści...bydlaku pie .....ty gnido bez honoru wracaj do Pełczyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłania się ortografia tej osobie powyżej. Chyba zostawię to bez komentarza, szkoda wysiłku i tak ta osoba kultury nie posiada i nie zrozumie co do niej się pisze

   Usuń
 24. Muszę przyznać, że poplecznicy starosty czujni są jak policyjne psy, może najlepiej zlikwidować powiat, to będą oszczędności dla mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o jakich oszczędnościach mówisz? bo jeśli przeniosą siedzibę powiatu do innego miasta np myśliborza to wątpię czy mieszkaniec zaoszczędzi na jeździe aby załatwić coś np w komunikacji czy geodezji.... pomyśl najpierw...

   Usuń
 25. Może radna Buchajczyk niech w końcu nauczy się liczyć, a potem wystawia takie komentarze. A w nawiązaniu do oszczędności to niech starosta zwolni kierowce, który jest zatrudniony na etacie urzędnika i wozi go służbowym samochodem do pracy i z powrotem.O innych nikt się nie martwi czym dostają się do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie zmienia to faktu że Niemieńsko jest Rajem dla nielicznych nauczycieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro uważasz, że to Raj dla nauczycieli to jedź i się przekonaj jak tam się pracuje. Tam się wykonuje bardziej pracę fizyczna niż umysłową.
   A watro przypomnieć, że w każdym środowisku są dzieci niepełnosprawne.

   Usuń
 27. Jak zlikwiduja powiat to komunikacja czy geodezja zostaną tu na miejscu, kiedys juz tak było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś tego pewien ? W ramach oszczędności nikt nie będzie ich utrzymywał. Przecież tu na dole ciągle brakuje pieniędzy a rząd z PO dorzuca kolejne wydatki. Czy nie wystarczy, że w gminie wszystko idzie pod młotek? Zobaczycie za dwa lata jak nowy własciciel PEC będzie nas kroił po kieszeni. Woda, ścieki i czynsze będzie nas juz niedługo słono kosztować. Burmistrz już o to zadbał. No ale przecież ma prawo, wygrał w pierwszej turze i dp kolejnych wyborów ma mieszkańców gdzieś. Sami go sobie wybraliście.

   Usuń
 28. Burmistrz dba o wioski i to si liczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak,tak. Zobaczycie te dbanie o wioski odbije się wam czkawką. Burmistrz Wszystko wysprzedaje, jeszcze zobaczycie co was czeka :(

   Usuń
 29. Musi dbać o wioski bo w Choszcznie nie ma szans.

  OdpowiedzUsuń
 30. Tak zadbał o wioski, że w budżecie jest goło i wesoło,ale tak jak Państwo piszecie to my za te nieumyślne ruchy płacimy.Powiadają, że unia na to dała.Z tego co widać,to na programy unijne nawet połowy należności nie mamy.Wioski zawsze były traktowane nie poważnie, proszę zwrócić uwagę na Piasecznik,bo często przejeżdżamy w kierunku Szczecina.Asfalt na drodze został położony,a ludzie czekają na kanalizację.Miała byc położona w chodniku,a chodnik też został wykonany.Tak, tak Burmistrz robi,....ale bez głowy.To też niestety kosztuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to prawda. A w Zwierzyniu wybudował dzieciom plac zabaw ze starym, niezabezpieczonym szambem w środku. Zresztą inne place za duże pieniądze wcale nie są lepsze. No cóż propaganda wyborcza była ważniejsza.

   Usuń
 31. Szkoda,że to niektórzy jeszcze tolerują i przyklepują.To jest jak w rządzie pierwszą kadencję Donald obiecywał, a w drugiej jak się wziął z kopyta do roboty,to chciał Polskę na nogi postawić,Grecję i oczywiście kredytem wspomóc resztę Europy.Dobrze,że zatrzymał się na ACTA-ch,nie spodziewał się, że młodzi dadzą znać o sobie.Będzie coraz cieplej .....

  OdpowiedzUsuń
 32. ,a w Smoleniu też poszła kasa duża na plac zabaw.Tylko pytanie co było droższe plac zabaw czy atest , a może homologacja ? Szkoda ,że na buble wyrzucamy spore pieniądze !!!!Ktoś się przy tym dobrze pożywi i podkarmi.

  OdpowiedzUsuń
 33. Wiejskie place to nie niemiecki Heide Park lub wiedeński Prater ale takich testów i atrakcji już dosyć , choć niektórzy lubią uchodzić za mistrza inprowizacji , to drugą stroną tego medalu jest to , że prowizorki u nas zaczynają się robić bardziej widoczne , ośmieszające , lekceważące i kompromitujące.

  OdpowiedzUsuń
 34. Prowizorką się okaże ścieżka wokół jeziora w Choszcznie. Po zimie będzie widać fuszerki jak na dłoni

  OdpowiedzUsuń
 35. Tak się robi kiełbasę wyborczą. Najpierw naród zapędza się w biedę,a potem obiecuje się gruszki na wierzbie. Ludzie uwierzyli? Uwierzyli,bo widać kogo wybrali. Wytrwałości i mądrości do następnych wyborów. Naprawdę szkoda czasu.

  OdpowiedzUsuń
 36. widzieliście wczorajszy program o naszym staroscie na tvp wokół nas. Jest na stronie internetowej

  OdpowiedzUsuń
 37. Słuchaj Gacek! Widzieliśmy. Jedno wielkie G.... zrobili program o niczym. Dzięki tobie DUPKU. TV nie ma ciekawszych tematów?

  OdpowiedzUsuń
 38. Twój koleś z TV Jest cienki. Z klamką robił wywiad? Chyba był naćpany!

  OdpowiedzUsuń
 39. Dokładnie. w tv są ćpuny Takich dupków wysyłaja w teren. Koledzy Gacka ze studiów. Szambo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program o niczym? mam inne zdanie. właśnie że bardzo dobry!!! Takie porównanie: chłopak , który siedzi w więzieniu za to że miał 0,8 promila i Starosta , który miał 1,6 promila - i znikoma szkodliwość czynu.! hańba

   Usuń
  2. ćpunem to ty jesteś,powinni ciebie wsadzić za włażenie w dupę staroscie przestepcy.Piszesz jak byś ssał te 1,6 promila. Już wojewoda Zychowicz weżmie się za gnoja, to też kolega gacka ze studiów.

   Usuń
 40. wojewoda wezwał rade powiatu do podjęcia uchwały o wygaszenie mandatu radnego przestępcy Śliżewskiemu,zobaczymu czy bil laden postawi taką uchwałę? w koncu on ma w ty doświadczenie

  OdpowiedzUsuń
 41. Zaniewska - matka prawniczki, lubiniecki - ojciec znanego prawnika puczynski znany pijaczyna brzustowicz brat dyrektora zespołu szkół na chrobrego buchajczykowa to ekipa popierająca przestepce na stołku starosty - brawo

  OdpowiedzUsuń
 42. Będą wybory to startujcie ludziska, skoro tacy idealni i wszechwiedzący jesteście - to do tych, którzy opluwają innych. Można narzekać na władze i wytykać błędy ale trochę KULTURY!!! Nie mówiąc już o samokrytyce!!! Źle się dzieje ale można to zmienić głosując lub samemu startując. I wtedy ciekawe jaka będzie ocena Was przez innych! Najlepiej jest siedzieć w necie i opluwać wszystkich anonimowo. Czy to coś zmieni?

  OdpowiedzUsuń
 43. Dlaczego nikt nie zapyta Stasia Gacka dlaczego doprowadził do zatonięcia Titanica. Przez ponad 8 lat był członkiem zarządu pracującym na etacie starostwa. Co miesiąc dostawał niezłą wypłatę. Zajmował się powiatową oświatą - stale narzekał na zarządzanie osrodkiem w Niemieńsku - dziś gdy trzeba problem rozwiązać radny Gacek schował się w ciemną dziurę, bo musi głosować jak W. Kaszak i R. Chruściel. Przeciwko połączeniu ośrodków co oznacza, że w przyszłym roku będzie musiał zagłosować za likwidacją Suliszewa. Brawo mieszkancy Suliszewa tak bardzo popieraliście ekipę burmistrza, że teraz dla kolegi Bazana wieś a zarezm gmina Choszczno może starcić ośrodek wychowaczy a może nawet szkołę podstawowa bo dzieci coraz mniej. W gminie Choszczno niedługo nie będzie już nic. I to na własne mieszkańców życzenie.

  OdpowiedzUsuń
 44. Titanic jak tonął to razem z kapitanem,w tym porównywanym przypadku Stasiu Gacek próbuje wypłynąć na powierzchnię wody. Czyżby chciałby zaciągnąć powietrza? Prędzej można porównać Stasia do kapitana Concordii, zostawił, oszukał wszystkich i sam szukał ratunku.

  OdpowiedzUsuń
 45. Potknął się i wpadł do urzędu Adamczyka. A tam przypadkowo na niego czekali z niezłą kasą. Bo to kolesie jeden drugiemu coś doniesie.

  OdpowiedzUsuń
 46. Wszyscy w starostwie powinni isc na terapie wstrzasawo!To sa ludzie ktorym brak rozumu i wiedzy.Albo udaja?Łatwo jest pozbyc sie czegos gotowego i nabic sobie konto.Tak najlepiej!!!Dawac obietnice bez pokrycia.Chanba!!!Starosta wraz ze swoim przydupasem niechi dzcie po rozum do glowy!!!!Moze olej wam kupic?Zostawcie te biedne pokrzywdzone przez los dzieci w spokoju.Nikt nie dorabia sie na krzywdzie innych to powraca.I tak kasa za osrodek w wiekszosci trafi do waszych kieszen a nie na powiat.ŻERUJECIE NA LUDZIACH KTORZYB NA WAS GLOSOWALI.BEZMÓZGOWIE!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty