czwartek, 5 grudnia 2013

Bezrobocie w powiecie Choszczeńskim

35 komentarzy:

 1. bezrobocie wzrasta starosta za przyzwoleniem takich ludzi jak brzustowicz, zaniewska rozdaje nagrody po 30 tys i 20 tys dla najlepiej zarabiajacych i jednoczesnie zwalnia sprzataczki z choszczna i ludzi z administracji i obsługi w szkołach -gratulacje' te nagrody to pieniadze na 3 etaty dla ludzi na cały rok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezkarność władzy to śmierć demokracji. Co najmniej połowa ludzi związanych z władzami samorządu choszczeńskiego powinno być na podsłuchu służb spoza lokalnego układu. To co się tu dzieje to przestępcza anarchia. Powiat to wzorzec patologii i bezradności centralnej tarczy antykorupcyjnej. Po co nam Państwo jeżeli nie zdaje egzaminu a samorządem powiatowym zarządzają przestępcy korumpując wszystkich wokół.

   Usuń
  2. Niech się Choszczno zagrzebie w tym mule na tyle, żeby dobić do dna. Ciemna masa która głosowała na zdegenerowanych kolesi z PO (Śliżewsdki Bil Brzustowicz) i SLD (Puczyński Zaniewska Buchajczyk) pójdzie na ulice zapytać dlaczego nie ma szklanych domów. Tylko wtedy będzie za późno ciemna maso, trzeba było pytać przed wyborami. Teraz meczcie się powiatowymi kryminalistami

   Usuń
 2. Starosta choszczeński mając na uwadze problemy, związane z wysokim bezrobociem w naszym powiecie i doceniając inicjatywy, zmierzające do jego ograniczenia postanowił od tego roku przyznawać tytuł Pracodawcy Roku, który wyróżnia się dbałością o wzrost zatrudnienia. Pierwszy tytuł zdobyło Stowarzyszenie Ludzi Bezrobotnych w Drawnie, które od 13 lat działa na drawieńskim rynku pracy i zajmuje się tworzeniem miejsc pracy, programów i projektów mających na celu aktywizację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Stowarzyszenie bierze udział w konkursach dotacyjnych, ogłaszanych przez instytucje publiczne, których celem jest tworzenie miejsc pracy. W ciągu 13 lat w ramach umów o pracę, zleceń przygotowania zawodowego i staży zatrudnienie znalazło ponad 200 osób."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stowarzyszenie pracodawcą normalnie idioci !!!. Organizatorzy chyba się pogubili albo Pan Starosta chce poparcia Pani od wywożenia gówna.

   Usuń
  2. Przecież na to bezrobocie składa się praca burmistrzów to przez ich umiejętności albo raczej ich brak mamy takie wyniki to burmistrzowie odpowiadają za rozwój gmin które wchodza do powiatu jeżeli rozwoju nie ma a jest niedorozwój to są takie wyniki

   Usuń
  3. Przepraszam po co jest PUP, co robią i komu podlegają. Czas na likwidacje powiatów. Przecież to w większości sztuczne etaty i zbędne koryto, które nic nie wnosi dla społeczności lokalnej. A na naszym przykładzie wylęgarnia i inkubator przestępczości.

   Usuń
  4. Dyrektor PUP nie ma nic do powiedzenia, robi to co mu narzuci opalony.Choszczeński PUP jest niepotrzebny !!!!!! Żeby przyznawać staże Pełczycom nie potrzeba tylu urzędników PUP.

   Usuń
  5. Każdy w Drawnie wie, że to stowarzyszenie to rodzinny biznes i odskocznia polityczna komunistów Buchajczyków.

   Usuń
  6. Szanowna władzo oby tak dalej, to faktycznie jak miasto sie wyludni to powiat w Choszcznie nie będzie potrzebny

   Usuń
  7. Chwała komuś za to, że miał głowę na karku i wpadł na pomysł stworzenia takiego właśnie stowarzyszenia. Dzięki temu wielu ludzi otrzymało pomoc, a miasto jak widać do dnia dzisiejszego jest utrzymane w jak najlepszym porządku. Mówicie o nagrodach? A jakie to nagrody? Życie by sobie ktoś z was ułożył za jakąś marną statuetkę? Więc może narzekać tu jeden na drugiego weźcie się sami do jakiejś roboty i zapanujcie nad tym nad czym pracowało przez tyle lat Stowarzyszenie Ludzi Bezrobotnych.

   Usuń
 3. Widzę że Kacper trafnie ocenił Choszczno i prace naszego burmistrza nic dodać nic ująć Gratulacje oby więcej takich jasnomyślących a ciemnoty ludzią nie da się wcisnąć

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna wielka ściema. Pani Buchajczyk należy do towarzystwa wzajemnej adoracji Przyznają między sobą olbrzymie nagrody mając w d.......bezrobotnych. Poza tym należy do proprzestępczej koalicji. Gdzie ideały Samoobrony. Komunistyczne ścierwo zaciska pętle na naszym powiecie
  Himalaje obłudy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Stowarzyszeniem bezrobotnych w Drawnie powinno się zająć CBA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Buchajczykowa dostała dotacje za przedłużanie procesu kryminalisty Śledzia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Afera goni aferę, ciekawe kiedy wezmą się za te grunty wykupione za grosze od ANR, przez choszczeńskich urzędników. Ale kto ma z tym zrobić porządek jak wszystko w koło skorumpowane ???? Lusi ze starostwa nie jest ekspertem od nieruchomości ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, kiedy urzędnicy oddadzą atrakcyjne grunty wykupione za grosze. Powinni teraz zapłacic różnicę między ceną zakupu a zbytu. Wystarczy spojrzec na ich oświadczenia majątkowe, w których i tak nie podają prawdy.

   Usuń
  2. Właśnie jest dlatego niektórzy mogą za bezcen wykupować grunty, a później je z zyskiem odsprzedadzą. Ona jest właśnie specjalistką.!!!!!!!!

   Usuń
  3. Nie tylko ona. Zobaczcie na oświadczenia pracowników godezji. Oni to dopiero się nachapali. Ziemia zchodziła jak cieple bułeczki z piekarni. Ustawione całe rodzinki i to gruntami w najlepszej lokalizacji. Banda cwaniaków!!!!

   Usuń
  4. Nie udzieliłem zgody na publikowanie pod moim nazwiskiem komentarza w tej sprawie na stronie forum-choszczno.blogspot. Rządam usunięcia wpisu i zamieszczenie sprostowania o tym, że nie udzieliłm zgody na publikację wyżej widniejącego wpisu , w przeciwnym razie będę zmuszony zgłosić tą sprawę na prokuraturę pod zarzutem posługiwania się moim nazwiskiem bez upoważnienia co naraziło mnie na straty moralne.

   Usuń
  5. Sam sie sprostuj Kacper, dlaczego usunales wpis z fejsa. kazdy moze cytowac co chce. Ja bym nie zalecal wprowadzania zadnych zmian do posta. Grzecznie napisz ze przepraszasz za "bezpodstawne zarzuty" to wszystko. Pozdro

   Usuń
  6. Skoro mowa o ANR, to proponuje zająć się też aktualnym przetargiem, gdzie na sprzedaż wystawiona jest nieruchomość rolna w Drawnie o pow. 37. Umowa dzierżawy wygasła a ziemia została wystawiona na przetarg, nic nie było by w tym dziwnego, gdyby "Ktoś" nie maczał w tym palców i nie przyczynił się do zaniżonej wyceny 18 tyś za ha, gdzie w ostatnim czasie ziemia chodzi po 25 tyś.

   Usuń
 8. Potwierdziłam z moim Adwokatem nic nie usuwajcie !!!. A ty Kacper nie daj z siebie zrobić kozła ofiarnego i nie daj sobie nasrać na głowę lokalnym partyjnym cwaniaczkom, dla których informacje ujawniane tu są jak płachta na byka. Napisałeś coś co jest powszechnie wiadome i "niewłaściwie" ścigane. Głowa do góry ;))) Chcesz donosić w interesie złodziei ???

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie są to zarzuty a prywatna opinia wypracowana na podstawie następujących materiałów prasowych:
  http://choszczno.pro/raport-undp-o-choszcznie-chorzy-biedni-i-kiepsko-uczeni/
  http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Choszczno/Prawie-jak-w-Chinach
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453577654667697&set=a.228123487213116.78177.119343951424404&type=1&relevant_count=1
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453576068001189&set=a.228123487213116.78177.119343951424404&type=1&relevant_count=1
  http://www.samorzad.lex.pl/ko/czytaj/-/artykul/starosta-choszczenski-pijany-prowadzil-auto
  oraz wielu innych materiałów prasowych, opisujących aktualne zdarzenia w Choszcznie.
  Post został wstawiony pod moim nazwiskiem bez mojej zgody a więc jest to sprzeczne z prawem. Nie można cytować postów osób prywatnych a tym samym ich danych personalnych na portalu publicznym bez ich wiedzy i zgody. Czekam na reakcję właściciela bloga, liczę na ugodowe rozwiązanie sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Moje poglądy są moją kwestią prywatną i nie ma zgody by imię i nazwisko osoby prywatnej zostało wraz z postem umieszczone na portalu publicznym bez jej wiedzy i zgody narażając ją na straty moralne.
  Gdyby autor artykułu rozwiązałby sprawę inaczej, poinformował mnie uprzednio o chęci wykorzystania mojej opini w artykule bądź zamieścił tą opinię anonimowo nie miałbym roszczeń ale w ten sposób jest to nie do przyjęcia. Dzisiaj bez mojj wiedzy moim nazwiskiem zostaje podpisany post, jutro cały artykuł i nie ma na to mojej zgody.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nasze powiatowe darmozjady za darmo żrą, piją i sr.....ją i dziela sie kasą ile sie da. Jak widać da sie i to dobrze. Mordy ich robią sie co raz grubsze. Chyba to nie od głodu BIL co? . I jak w tym ich świecie mówić o kryzysie i głodzie. Syty złodziej głodnego nigdy nie zrozumie. Oczy im tłuszczem już zarosły. Widzą tylko swój tyłek. Jak żyć?

  OdpowiedzUsuń
 12. Kacper K jeśli to nie był twój wpis z facebook to w czym widzisz problem ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Problem polega na tym, że osoba trzcia manipuluje moimi danymi personalnymi na portalu publicznym bez mojej wiedzy i zgody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś trzeci użył twojego profilu do skomentowania posta ?. Ty to zauważyłeś i usunąłeś wpis ze społeczności fejsbuka zgadza się ?

   Usuń
 14. imię i nazwisko to nie są dane osobowe,nawet nr telefonu to też nie.Jeżeli dodasz do nich adres i pesel lub nip to już mówimy o danych ... Nie stresuj się

  OdpowiedzUsuń
 15. Art. 51 pkt. 4 Konstytucji RP a ponad to ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych pkt 18.1 pkt 1-6.
  Ponad to wg ustwy "Dokładniej rzecz biorąc - pojęcie to oznacza wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

  A zatem - w zupełnie wyjątkowych sytuacjach - już nawet samo imię i nazwisko będzie można utożsamiać z tym pojęciem"

  Artykuł dotyczy Choszczna a jedyną osobą o moim imieniu i nazwisku jestem ja dlatego też zamieszczenie na tej stronie moich danych osobowych pozwala osobie postronnej na na rozpoznanie mojej tożsamości na co nie wyraziłem zgody.

  źródło: http://forumprawne.org/prawo-cywilne/45480-czy-samo-imie-nazwisko-juz-dane-osobowe.html

  OdpowiedzUsuń
 16. Co się w tym mieście dzieje. Praca rozdawana jest spod lady. Nawet na staż się dostać to trzeba mieć układ.

  OdpowiedzUsuń
 17. Starosta już chyba rozdał całą kasę i w powiecie zabrakło na posypanie dróg. Takie cyrki to tylko w POWIECIE CHOSZCZEŃSKIM!!!! Drogi jak lodowiska!!! Ciekawe co tym razem robi Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Opierdalają się nieroby jedne! Komuchy w zarządzie dróg od lat udają że coś robią. Loczek ze swoą córką pilnują żeby tak było!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech ktoś sprawdzi co mają w barku i co piją codziennie już od rana, czy oni mają czas na pracę!!!!!!!!! ale kto im co zrobi są pod ochroną

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty