piątek, 6 grudnia 2013

Zaniedbania Rady Miejskiej

https://www.facebook.com/Choszczno/posts/805727269452732

"Wieloletni plan finansowy został uchwalony na ostatniej sesji rady miejskiej, to zbyt późno, wnioski o dotację w ramach „schetynówek” można było składać do września br. Anetta Bikowska, radna miasta Choszczno mówi, że gdyby radzie został przedłożony wniosek o zabezpieczenie środków w kasie gminy jako wkładu własnego, to zagłosowałaby za zabezpieczeniem wkładu własnego dla inwestycji."

34 komentarze:

 1. Czy zasłużyliśmy na radę miejską za którą trzeba się wstydzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz na myśli wypowiedź Bikowskiej ? szkoda gadać jak już karzą jej gadać takie farmazony to jednak rzeczywiście gmina sięga dna trzeba stąd wiać

   Usuń
  2. Adamczyk uważa,że radni rady miejskiej to jak Tomasz Jabłecki polejesz,wypijesz, powiesz, pokażesz i tak właśnie zagłosuje. Nie, nie można mierzyć wszystkich radnych jedną miarą i traktować jak debilów. Adamczyk jak miał większość w radzie, m.in. panią Bikowską i pana Kunowskiego, który nie wytrzymał ludzkiej presji i zrezygnował z mandatu co podstawił na radzie to miał przegłosowane. Niestety uchwalenie wieloletniego planu finansowego nie można traktować jak wiązanej sprzedaży. To co się słyszy to tak było, jeżeli zagłosujesz za planem to przyklepiesz kredyt 5 mln zł ze spłatą w 2024r. Jeszcze raz powtarzam w 2024r. nie 2014r , a jednak dziesięć lat póżniej. Przecież to dla tego miasta potop. Czy pani Bikowska tego nie rozumie. Czy ona może faktycznie powiedzieć coś mądrego i sensownego od siebie? Przez to należy wstydzić sie za tą radę!!!! Tomasz Jabłecki chciał ten temat "wyprostować" ale co zrobić ten chłopina na tym się kompletnie nie zna, zagłosował i wyszedł na ostatniego durnia. Adamczyk kupił Go w opakowaniu, tylko jest szansa, bo jeszcze Go nie skonsumował

   Usuń
  3. Tomasz J. chciała wyrazić swój bunt wobec utartych schematów, że z długiem można żyć. A liczy się tylko tu i teraz.

   Usuń
  4. Tomasz J. uwija się szybko i zaczyna już rozglądać się kto da więcej. Szybko zorientował się,że w opozycji nic dla swoich korzyści nie osiągnie, a przy burmistrzu może obiad po sesji zaliczyć. Cóż jaka by nie była micha, ale na jakiś gnat może się załapać. Szkoda tylko,że Adamczyk po tej sesji, na której Jabłecki był poddany próbie ogniowej tak Go ośmieszył.

   Usuń
 2. jak zwykle stek bzdur szansy na dofinansowanie nie było wymienione gminy z choszcznem na czele to obraz nędzy i rozpaczy Andraszkiewicz
  dobrze o tym wie no ale przecież prawdy nie powie do tego wypowiedż "guru "od finansów gminy Bikowskiej żenada

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta rada z czarną mambą jest zjebana. Dlaczego czarnulka nie złoży wniosku o samorozwiązanie ? Bierze przykład od mocodawców z powiatowej ekipy proprzestępczej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpierdolta się od Mariolki ona tylko otwiera i zamyka sesje.

   Usuń
 4. A ja jestem ciekawa co na to dwa komuszki Nachorskie ? Wodzireje większościowej opozycji. Najlepiej czerpać z podwójnego publicznego koryta i nic nie robić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobieto, ty chyba nie wiesz co piszesz. Nahorscy przez samo "h" to przeciwieństwo komuchów.Jak to przeczytają to dopiero się ubawią. Ha, ha, ha...

   Usuń
  2. Nahorscy (Piotr i Paweł) miło słuchać ale wybacz poruszać cały czas sprzedaż PEC to komunistyczna przesada. Chyba, że Ci czerwoni etatyści sprzedaż deficytowych jednostek rezerwują dla rodziny. Była jedna nieudana dyr. o tym nazwisku w gminnym hotelu chyba nie?

   Usuń
  3. Pani B.N. to nie ta bajka, Nie znasz realiów, to nie wypowiadaj się. A sprzedaż PEC-u to twoim zdaniem dobry pomysł i słuszna decyzja?

   Usuń
  4. Przestań podpuszczać. Znam osobiście Marciniaków. Poza tym samorządowy biznes hotelowy to przypał dla Gminy i powinni się tego pozbyć.

   Usuń
  5. Co mają Marciniaki do Nahorskich?

   Usuń
  6. Co za głupiec sądzi, że sprzedaż PEC-u to taki dobry interes?Dla burmistrza może był dobry, bo on sam będzie tak sądził, ale dla mieszkańców z roku na rok widzimy jaki jest interes.Jeszcze parę zim, to może już nie Adamczyk, ale inny burmistrz będzie musiał mieszkańców zaopatrzyć w koksowniki.

   Usuń
  7. Jabłoński pokazał co umie. Jemu i jego ekipie dziękujemy hehe

   Usuń
  8. Nie Jabłoński tylko Jabłecki

   Usuń
  9. A co to za nowa firma dostarcza ciepło na Wolności ? BYł PEC a teraz jakiś dziwoloąg z Chojnic. Co mają Chojnice do kotłowni na Wolności ?

   Usuń
 5. Pretensje o zaniedbania to kierować do burmistrza, a nie do Rady. Adamczyk to dba ale o swoją prywatę a nie o miasto i gminę.

  OdpowiedzUsuń
 6. A od kiedy to Bikowska to taka znawczyni finansów? Ciekawe czy w ogóle czy ona wie jak się tworzy budżet? I czy rozumie za czym chciała głosować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Bikowska bardzo dobrze zna się na finansach - przecież czyta , co jej skarbnikowa przygotuje. Na koniec doda, że "słoneczko tak ładnie świeci" . Dla mających niepamięć , to wypowiedz tejże damy podczas uchwalania budżetu .

   Usuń
 7. Dobrze ze Ty rozumiesz co piszesz!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy pani Bikowska rozumie i słyszy co mówi,a co najważniejsze udaje, że się zna na finansach ale czy rozumie za czym głosuje ?

   Usuń
 8. A co taka cisza, ludzie śpicie? Piszcie coś. Pani Bikowska czemu pani się nie broni?

  OdpowiedzUsuń
 9. Sympatyczna skądinąd pani Aneta niestety nie przekona słabej i bezbronnej siostry, która jest na etacie Adamczykowej opozycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mariolka Słaba? Chyba jej nie znacie. To silna kobieta.A "sympatyczna" pani Bikowska?

   Usuń
  2. Każdy rozsądny wie, że Czarna jest na rozkaz ... szkoda. Osobiście nie trawie prostytucji politycznej. Z kim idziesz temu służysz. Mam klasyczne podejście do lojalności.

   Usuń
  3. Życzymy wszystkim Bogatego Mikołaja. A co do lojalności...Można być lojalnym, ale w słusznej sprawie... Ślepa lojalność to głupota. Prawda pani Bikowska? Chyba, że się ma z tej "lojalności" jakieś profity?

   Usuń
  4. O Anetę zadbał mąż. Nie musi walczyć o życie.

   Usuń
  5. Widać,że ktoś nie może strawić wyboru pani Kołodko na przewodniczącą rady miejskiej. Bynajmniej ta rada ma autorytet. Nie przeżywaj w następnej kadencji masz okazję wystartować w wyborach. Może będziesz miał szanse zająć Jej miejsce. Teraz wytrzyj pianę z brody i cierpliwie czekaj. Dziękuj Bogu, że opozycja wzięła dolę tej gminy i może przystopować zapędy Adamczyka. Zobacz drugą kadencję robi szalety i nie może zrobić, a jakie długi, przewyższają komin z PEC-u.

   Usuń
  6. Słusznie, sądzę, że pani Mariola prostytucję polityczną uprawiała jak była w koalicji. Teraz ma komfort i głosuje jak Jej sumienie pozwala i odpowiada. Bynajmniej nie uprawia głupoty jak Jej siostra, która nie musi walczyć o życie, a swoim zachowaniem kompromituje się.

   Usuń
  7. Dobrze, że ma tak dobrego męża. A może o nią dba też ktoś inny? Niejaki pan Jacek

   Usuń
  8. Jak to ktoś? Nie ktoś tylko pan Szymański. To on nie może przeżyć, że nie jest przewodniczącym.

   Usuń
  9. To nie są zaniedbania Rady Miejskiej tylko próba wyrwania przez burmistrza drogiego kredytu poprzez propagandę, że radni muszą zagłosować, bo dzieci nie będą miały na treningi, a dlaczego nie wspomnieli, ze nie byłoby pieniędzy na nagrody? No tak czymś w końcu trzeba się zasłonić! Prawidłowo opozycja trzymać krótko ich za ryje!!!

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty