poniedziałek, 4 marca 2013

lustrzany dzień kobiet - szklarz

Świat jest jak pałac luster – cokolwiek „wypuszczamy w świat” prędzej czy później do nas wraca. Pewien człowiek przytacza następującą przypowieść: „Zdarzyło się kiedyś, że byłem w górach z przyjaciółmi. Pojechaliśmy zobaczyć miejsce znane jako wąwóz echa – bardzo piękne miejsce, niezwykle ciche, otoczone wzgórzami. Jeden z moich towarzyszy zaszczekał jak pies. Dźwięk odbił się od wzgórz i wydawało się, że w wąwozie są tysiące szczekających psów. Chwilę później, ktoś inny zaintonował buddyjską mantrę(...). Wzgórza stały się buddyjskie, zwielokrotniły ten dźwięk (…). Powiedziałem moim towarzyszom, że życie jest jak ten wąwóz echa: szczekasz na nie, ono szczeka na ciebie; intonujesz piękną mantrę, życie staje się jej odzwierciedleniem. Życie jest lustrem (…). Z czymkolwiek jesteś powiązany w życiu – to odzwierciedla ciebie.”
Szanowny opalony Starosto odnosząc się do powyższego tekstu widać Pańską małostkowość,bezstroskość w wydawaniu publicznych pieniędzy.

Przejdżmy do rzeczy organizuje opalony dietetyk Powiatowy dzień kobiet zaprosił Panie radne Gminne z naszego powiatu ,nieszczędząc grosza na tą imprezę.Planowana impreza ma się odbyć w lokalu zwanym ;Promenada".Widać, ze wprowadzona polityka oszczędnościowa powiatu nie dotyczy opalonego Starosty. Przy tej okazji należy zadać kilka pytań;
-dlaczego na tą imprezę zostały zaproszone tylko radne gminne
-jaki cel ma osiągnoć planowana impreza
-czy zarząd powiatu zatwierdził wydatki na tą imprezę
- jaki jest przewidywany koszt imprezy,
Zgodnie z polityką oszczędnościową dokonano obniżenia wyngrodzeń nauczycieli ,a pracownicy obsługi pracujący w szkołach zarabiają minimum ustalone rozporządzeniem,dostając głodowe pensje.Opalony wraz Lusi przekształcili referat promocji w wydział awansując przewoniczącą Kołotko na szefa tego wydziału,zatrudniając M Łałusz na zlecenie w tym wydziale nieszczędząc na to grosza. Ta impreza jest niczym innym jak kampanią wyborczą opalonego starosty,nazywając po imieniu jest to korupcja polityczna.Jedynym zasłużonym promotorem naszego powiatu jest opalony Starosta,ktory na krajowej arenie skutecznie 'promuje'nasz powiat.Stąd wniosek ,że środki z promocji opalony może wykorzystywać jak chce bez żadnej kontroli,przcież to publiczne znaczy niczyje? ,a on przecież taki ubogi ,że niestać go nawet na adwokata ,będzie miał służbowego.Należy zadać pytanie co na to nasza słynna skarbnik Elusi tak sowicie nagradzana,któa ma zadanie pilnować wydatki powiatu.
Post ten został napisany by nasi radni jak będą rozliczani ze sprawowanego madatu ,nie wykręcali się sianem ,mówiąc ,ze nic nie wiedzieli.W naszym powiecie są pilniejsze wydatki niż kampania wyborcza opalonego starosty,należy powiedzić ,że należy promować utalentowaną młodzież naszego powiatu bądż twórców kultury zamieszkałych na terenie powiatu.Będąc przy temacie finasów publicznych związanych z K Bilem to wyjaśniam radnej Buchajczyk i radnemu Lubienieckiemu oraz pozostałym radnym z tego klubu ,że chodzi o lewe faktury wystawiane przez przewodniczącego Bila na dzierżawę kontenerów na odpady zwane 'dzwon'czy to tak trudno zrozumieć ,chyba że jest się cynikiem do dna ?.

78 komentarzy:

 1. Szanowne Panie radne widać ,że powyższe zaproszenie należy traktować z przymrużeniem oka ze względu na osobę zapraszającą ,jego stosunek do kobiet, widać to na ostatniej sesji.Opalony traktuje kobiety instrumentalnie,a do niektóych zajmujących niższe pozycje odnosi się ordynarnie,brak jakiego kolwiek szacunku.Jakim zadaniem powiatu jest organizacja dnia kobiet i to za naszą kasę?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są cykliczne wydarzenia w naszym powiecie ? Czy jest to nowość PROMOWANA przez duet Panią Mariole Fałsz ? Dlaczego radne gminne ? Może, żeby umocnić w gminach naszego powiatu, powiatowe elity pro-przestępcze.

   Usuń
  2. Ciekawe czy piją dzisiaj w urzędach z okazji dnia kobiet ? Na miejscu policji wszystkich bym przedmuchał np z gminy czy starostwa.

   Usuń
 2. Rybka Pana Sledzia Elusi dostała 50.000 zł nagrody a burdelmama Lusi 30.000 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykład złodziei w białych rękawiczkach pod ochroną pospolitych przestępców

   Usuń
  2. Arogancja Śliżewskiego jest przerażająca!!!!!!!!!. Teraz jak kolega z Pełczyc umoczył to będzie szedł na całego.

   Usuń
  3. JAK TO SIĘ PIĘKNIE PROWADZI POLITYKĘ PRORODZINNĄ DLA SWOICH KLAKIERÓW I KONKUBIN .

   Usuń
  4. Chore, chore, chore. Kilkunastokrotne przebicie zarobków urzędników w stosunku do minimalnej krajowej jest złodziejstwem.

   Usuń
  5. Pazerne babska. Kolega Leszek musi koryto napełnić obficie swojej rybce.

   Usuń
  6. Puczyński przekonał Gacka, że z przestępcami wcale nie jest źle. Jak przyjedzie niedługo interwencja do Choszczna ciekawe jak będzie śpiewał tym razem?

   Usuń
  7. Dlaczego mamy się składać na SPA i inne wojarze dla starosty? Puczyński go chroni bo lubi nic nie robić i siedzieć cicho w kącie a ten siedzi i zaciesza ryja na sesji ? A co na takie zachowanie przewodnicząca PO choszczeńskiego KWB. Przecież rządzą nami gnoje, jedna wielka mafia (debil, hipokryta, zlodziej, klamca i zdrajca)

   Usuń
  8. Lewica popiera takie wysokie premie w dobie gdy większość naszego powiatu nie ma pracy i nie ma na chleb dla dzieci ?

   Usuń
  9. Bugajowa ? Przecież to ta sama komuna co Puczyński. Choszczeńska geriatria z ery dinozaurów PZPR. Co ona ma do gadania przecież Puczek teraz dowodzi w PO i SLD. Te opoki choszczeńskiej polityki walczą z bezrobociem w ten sposób , że będąc na emeryturach zajmują miejsca młodym bezrobotnym i kasują nas minimum po 150 000 zł rocznie. To jest zabierają 30 miejsc pracy bez utraty dochodu. Ich aktualna myśl przewodnia to raz zdobytej władzy nie oddamy do śmierci.

   Usuń
  10. Banda złodzieji bawi się za nasze pieniądze,a rodzinne na dziecko 68zł.

   Usuń
 3. A tępak wańka wstańka loczek Puczyński chce za 15 tys kupić tablety dla radnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staremu aparatczykowi szumowinie Puczkowi mógłbym powiedzieć złodziejowi, wygodnie jest zagrywać za plecami pospolitego przestępcy Śliżewskiego np. ostatnie roszady w Niemieńsku, ponieważ całe baty dostaje właśnie Śledź. To jest podłe wobec mieszkańców Powiatu. Szajka OSZUSTÓW to zbyt mało aby określić tą polityczną obskurną mafię ! Tylko Puczyński może odrąbać tym świniom ryje od koryta mówie o Bilu i Śliżewskim i to on właśnie bierze na siebie odpowiedzialność za moralny rozkład tego Powiatu.

   Usuń
  2. Tadek ty stary capie, przecież ty nawet kompa nie wiesz jak obsłużyć. Powiedz otwarcie, że chcesz zrobić prezent dla wnuczki.

   Usuń
  3. Puczyński nie ma granicy zeszmacenia stąd "Wańka Wstańka"

   Usuń
  4. Bardzo doświadczony samorządowiec.!
   W powiatowej oświacie wrze /bardzo było medialnie/, w drogach powiatowych jeszcze ciekawiej / media też pomagają- Chłopowo,CBA,NIK i skutek prokuratura ma co robić/
   w DPS też prokuratura ma co robić! itp.
   Ciekawe ? -bardzo doświadczony samorządowiec!!!

   Usuń
  5. Pomysły tych idiotów porażają... Kogo wy ludzie wybieracie samych zgeriaciałych debili

   Usuń
 4. Wiolka przestań czepiać się Mariolki a lepiej pilnuj swojego męża. Nie przestanie macać Ilonkę w miejscach publicznych bo niedobrze się robi patrząc jak ich noszą chucie. Ostatnie ich migdalenie w Chdk zmuszone było oglądać wiele osób bo wcale nie kryli się z tymi prymitywnymi amorami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Fałsz-Kanalio nie wiedziałem,ze pani jest AŻ tak głupia.

   Usuń
  2. I'love Roberto

   Usuń
 5. Powyższy wpis pochodzi od pracownicy powiatu,przecież nie chodzi się o migdalenie ale o politykę wydawania powiatowej kasy ,czy tak trudno zrozumieć ?.Nektóre panie mają klopot zrozumienia ideii wpisów ,a myślą tylko o jednym,to za przyczyną opalonego starosty ,który władzę traktuje tylko zabawowo np dyktando z szefową promocji,pobyty z SPA i tak dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "dlaczego na tą imprezę zostały zaproszone tylko radne gminne" pewnie Lusi czy Elusi albo trzy potwory Biesiada, Zaniewska, Buchajczyk zazdrosne o nasze radne zwłaszcza czarnulke Lole

   Usuń
  2. Drogie panie radne gminne, zastanówcie sie przyjmując to zaproszenie ile to będzie kosztowało bedżet powiatu?
   Wypada wam uczestniczyć w tej imprezie!!!! Widząc biedę na Waszych gminach?
   Dzień Kobiet nie powinien być" haremem" " śledzia ale, zadumą na tymi feministkami, które oddały życie aby kobiety mogły być traktowane godnie!!!!! Tak jak męższczyzni
   mieć prawo do edukacji i decydowania o swoim losie!
   Chwila refrelksji wszystkim paniom by sie przydała!!!!!

   Usuń
  3. To ja. Anna Grodzka, była feministka.

   Usuń
  4. Biesiada, Zaniewska, Buchajczyk coś mają w sobie z Grodzkich to samo Pani Lusi.

   Usuń
 6. Kaszaki obrońcami publicznych pieniędzy? buhaha!!! Koń z was rży. Skończcie z tą hipokryzją, bo już się rzygać chce. Ciekawe czy jak za kilka lat firma która kupiła PEC wydoi go do maksa i stwierdzi, że nie ma z czego juz doić i ogłosi bankructwo a Gmina z powrotem będzie musiała zająć się ogrzewaniem mieszkańców Kaszaki ze swoim przyjacielem Adamczykiem spojrzą ludziom w oczy? Skąd weźmiemy wtedy grube miliony na modernizację zdewastowanej ciepłowni? Z ich kąt czy znowu z kieszni mieszkanców?
  Ile jeszcze to biedne Choszczno jest w stanie wyżywić pasażytów? Prawda jest jedna - obecny burmistrz ze swoją świtą Kaszaków, Okońskich, Andriaszkiewiczów przerósł wszystkich dotychczasowych włodarzy w pazerności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co z panią B. M.? Zdecydowała się?

   Usuń
  2. Skoro zrezygnowali z naszych gminnych pieniędzy na rzecz innej gminy to chyba są obrońcami. Ja się cieszę, że nie muszę im płacić oraz podejrzewać, że są tam dla prywaty. Idąc dalej tokiem twojego rozumowania, mniej pasożytów do wyżywienia czy przekupienia jak wolisz.

   Usuń
  3. Brawa dla Pani Kaszak i Pana Kuźmińskiego za mądre słowa i rzeczowe przedstawienie swoich racji. Taka postawa to dzisiaj rzadkość a w polityce rzecz wręcz odosobniona. Pełen szacunek dla Państwa.

   Usuń
  4. A mnie jest żal tego Kuźmińskiego, tak go choroba głowy posunęła, że już nie odróżnia radnych od naczelnika skarbówki. Tak się do chłopa przypioł, że już się zanosiło na kolejną przerwę. Biedny chłop. Dla takiego znaleźć specjalistę w naszej służbie zdrowia będzie ciężko. Teraz głosuje na nie i krytykuje Puczyńskiego bo dopadła go amnezja i zapomniał jak był członkiem zarządu i staroście Puczyńskiemu buty czyścił. Jakoś wtedy wszystko się mu podobało. A może to nie choroba a tylko zwykłe parcie na władzę.

   Usuń
  5. Co się stało ze Stasiem, że przystąpił do przestępcy. Za długo było się na bezrobociu?. Tak to już jest jak się idzie z gołą dupą do wyborów. Do komuchów się przeniosłeś z RS AWS?. Przecież z ciebie docent nauk politycznych.

   Usuń
  6. tak z ciekawości za ile kasy? ta męska kur...się sprzedała Puczyńskiemu. Ile kosztuje mnie wice? Czyżby naprawdę go tak przycisnęło. Wiem że ciężko być w opozycji bo za darmo trzeba coś robić a przy korycie prywata, wczasy i w chuja walenie. Przerosło Cię to Gacku NIE? Było tak honorowo na początku. Zostało niewiele do końca kadencji a ty sprzedałeś się za parę judaszowych srebrników.

   Usuń
  7. Tego durnia Gacka trzeba pogonić! Na wiochę! nierób i lewus. Adamczyk przejrzał tą kutfę na wylot Przez dwa miesiące tylko kopał i rył pod innymi ludźmi. Przypucował się czerwonej świni i teraz jest już pro przestępczy.

   Usuń
  8. Gacek Śliżewski jest znowu OK ? Bo już nie wiem. Wypierdolił Cię ale znowu dał Ci szanse. To gdzie piliście za to, u Ciebie? :D

   Pozdro Frajerze.

   Usuń
  9. Gacek wrócił do przestępców bo jest tępy, leniwy i nastawiony jedynie na nachapanie się .....

   Usuń
  10. Złodziej na złodzieju, a Wy dajecie sobie mydlić oczy bajeczkami.

   Usuń
 7. Oglądałam ostatnią sesję Rady Powiatu szczególnie interesowała mnie sprawa oskarżenia radnego Bila. Irytujące jest, że Pan Lubieniecki nie potrafi ułożyć poprawnie żadnego zdania, jakby miał wyprany mózg, bełkotał coś. Nie umie mowic albo za duzo sie zastanawia nad dobieraniem slow ... żeby ściemnić, że nie można być sędzią we własnej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może pomoże czytanie więcej książek? Kurcze, nie wiem co ci poradzić Roman.

   Usuń
  2. Romek zostałeś bohaterem SLDowa mimo, że sieczka i siano we łbie.

   Usuń
  3. Przeciez zawsze był " czerwony" przybrał "zieloną skórkę" tylko na czas Bycia starostą bo sld-owo nigdy nie dałoby takiej szansy z powodów wskazanych wyzej, jak tez z jego" sławetnej wspólpracy!!! Metody działania jak za czasów stalinizmu!
   To jest sekret tego wyjątkowego " sukcesu sławetnego, choszczeńskiego Dyzmy"
   No cóż wola biednych , choszczeńskich wyborców!!!!

   Usuń
  4. Sesja powiatu??? Wicestarosta wyjśnił że prawo do emerytury, nie jest podstawą do zwolnienia.Można byc emerytem i pracować dalej./pobierać emeryturę i wynagrodzenie, bo to dzisiaj jest możliwe/ Problem tylko w tym że dotyczy to tylko wąskiej grupy pracowników powiatu/tych ktorzy zwiazani są z sld/ .Nauczyciele emeryci do domu bo na oświatę nie ma pieniędzy.
   Najwazniejsze że rodzinka upchana w starostwie i w powiatowych zakladach.Bardzo zdolna rodzinka
   ledwie srednie wykształcenie. !!!!

   Usuń
 8. jestescie wszyscy tacy odważni to przyjdzcie z transparentami pod restauracje jak opalony z kobietami bedzie przezerał państwowe pieniądze i pokażcie co o tym myślicie- na chyba że tu są sami udajacy poczciwosc i tacy co chcą zeby to ktoś inny sie wychylał i za was byłuczciwy. zobaczymy ilu z was przyjdzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie skończyłem robić napis: PRECZ Z BURAKIEM!
   Może być?

   Usuń
 9. Ja tam mogę przyjść,co mi tam...
  PODAJ DATĘ I GODZINĘ IMPREZY Opalonego z kobitami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adamczyk i tak nie przyjdziesz, nie podpuszczaj i zamknij swoją sforę.

   Usuń
 10. W Choszcznie choćbyś bandytą był , byle byś pod platformą był. Gratuluje państwu z PO (Zaniewska, Jagiełło, Bil, Śliżewski, Brzustowicz)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie Kaszak, Chruściel, Gacek?

   Usuń
  2. Kaszak i Chruściel to też PO i to te PO najbarcdziej aktywne a Gacek szpieg jedynego słuśznego pana księciunia Puczyńskiego, który ma za zadanie obskakiwać Wiolę.

   Usuń
  3. te elementy w nawiasie to juz chyba sld jak sie nie myle

   Usuń
  4. Gacek jest mistrzem w obskakiwaniu starszych
   Pań. Zadanie zostanie wykanane perfekcyjnie a potem nóż w plecy, po mistrzowsku.

   Usuń
  5. A to Wiola już się zalicza do starszych pań? Gacek już ją od dawna obskakuje- bardzo często bywał w Sławęcinie, a i Wioli samochód często stał na Dąbrowszczaków. Ale co na to pani Gosia z Myśliborza?

   Usuń
 11. Ja tam przyjdę jak będą schabowe z ziemniaczkami. Mniam, mniam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale się tu nakręcacie. To jakieś istne wariactwo. Tak naprawdę zielonego pojęcia nie macie co się dzieje. Wszystko jest opisywane jak powyżej żeby tylko odwrócić to co dzieje się w królestwie Adamczyka. Ten dopiero ma za kołnierzem, na sumieniu. Zaraz sprzeda wszystko co jeszcze się ostało w Choszcznie i pójdzie sobie na zieloną trawkę..........

  OdpowiedzUsuń
 13. W Promenadzie teraz wszystko z mikrofali nawet kawa.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiolka a ty co? Nie przyjdziesz? Przecież to za darmochę. I będziesz mogła coś mądrego powiedzieć. Jak przystało na panią dyrektor.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szklarz! Wymyśl jakieś lepsze historyjki bo przynudzasz i się motasz. Brak wątków i słaba akcja. Brak trupów. Popracuj nad sobą! Staraj się! Bądź ambitny! Bierz przykład z "Krojczego" a zajdziesz daleko, jak on.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny wpis ze starostwa ,jeżeli macie lepsze pomysły to opublokuje w waszej gazetce powiatowej ,a tam tylko opalony dziad i jego dietetyczna propaganda za naszą kasę,nic porywającego,liczę na zdjęcia z promenady z okazji dnia kobiet .boli was prawda

   Usuń
 16. towarzyszu Heniu pisowcu pamietaj, że cie widzimy chaaaaa
  a z tego co wiem to ty po tych samych studiqch tyle ze zaocznie i poprzez kolegow z awrs a pamietasz chodnik- my pamietamy - jak chcesz to przeslemy ci kilka fotek

  OdpowiedzUsuń
 17. Widzę że ludziska szmacą się za parę groszy,czyżby nie mieli co do gara włożyć , czy to chęć przypodobania się tym bydlakom z Pełczyc sprawia że niektórzy głupieją.

  OdpowiedzUsuń
 18. ...napisał szmaciarz i bydlak z Choszczna.

  OdpowiedzUsuń
 19. Można opublikować akt oskarżenia Konrada Bila i uchwałę Rady Powiatu o nieuchyleniu immunitetu z uzasadnieniem ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Bil jest przecież na zwolnieniu. I co przychodzi zdrowy na sesje mataczyć w swojej sprawie ? Gdzie jest ZUS nie rozumie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od jakiego lekarza dostał L4 ?

   Usuń
 21. od psychiatry

  OdpowiedzUsuń
 22. Zastanawiam sie ludzie skad tu tyle nienawisci zarowno po lewo jak i na prawo. Powinni pogonic wszystkich tych w starostwie jak i w gminie a na ich miejcsce powinni przyjsc mlodzi,wyksztalceni i nie zepsuci.

  OdpowiedzUsuń
 23. M.Buchajczyk dopiero niedawno się dowiedziała /z tego blogu/ że pracownicy oswiatowi tak mało zarabiają!!! Radną jest od 10 lat. Nigdy sie tym nie interesowała,bo na tym kasy się nie zrobi! No co innego na stwarzyszeniu.Jako radna powiatu pilnowała aby dostać dotacje na interwencyjnych.Mąż radny gminy pilnował aby gmina zleciła sprzątanie stowarzyszeniu.Ten kto ubiegał się o pracę interwencyjną musiał odbyć staż na prywatnym ranczo albo być członkiem rodziny. Kreci się interes. Mało kogo chwaliła ale dyrektora PUP-zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zawiść nie bardzo szkodzi temu, przeciw komu jest skierowana, ten bowiem może łatwo ją zlekceważyć, a widzi przecież, że zawistnik sam się ośmiesza. Szkodzi jednak samemu zawistnemu i przyprawia go o męki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokąd człowiek sam nie dojdzie, tam chciwość go doprowadzi.

   Usuń
 25. Panie radne powiatowe oraz E.i L zostały ugoszczone.Ciekawy jestem i to bardzo czy coś skapnie dla szeregowych pracownic powiatowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po 100zl na otarcie łez. Wszytko już wyżarte przez powiatowe hieny LUsi i ELusi. Wpierol....y 8 etatów dla bezrobotnych kobiet.

   Usuń
 26. dzisiaj tez cały wieczór Wiolki auto stał na Dabrowszczaków - no ładnie ładnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gacek to tresowana małpa Pana Puczyńskiego

   Usuń
 27. Robert o której jest ta imprezka w kominkowej w CRS-ie, bo nie chciałabym się spóźnić. Ilonka

  OdpowiedzUsuń
 28. Wymiana doświadczeń nastąpiła pomiędzy radnymi-paniami z gmin i powiatu. Kiedy taka wymiana między radnymi-męższczyznami Jak równouprwnienie to równouprawnienie.!
  Niech trwa BAL!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 29. Zobaczcie jakie są teraz kryteria żeby dostać staż w powiatowym urzędzie pracy. Tylko ci idą w pierwszej kolejności, których imię i nazwisko wpisał pracodawca we wniosku, czyli kto ma znajomości ten ma robotę ciąg dalszy....

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty