piątek, 29 marca 2013

żenada - blebleble

wstyd i hańba co dzieje się na sesjach naszego powiatu, nie ważne są sprawy mieszkanców, tylko zajmują się pierdołami. Dlaczego radni musieli zrobić przerwę po wyjściu niektórych z sesji. Pewnie musieli ustalić co kto powie,by wódz był zadowolon, bo nagrywają ich i ludzie zobaczą. Ludzie nie mają pracy, zamiast obradować i mysleć co uczynić by społeczeństwao bylo zadowolone, przecierz wybierając was- zufali .Prawie wszyscy w radzie powiatu to katolicy, nawe okres wielkiego postu nie potrafi pobudzuć was do refleksji.Nie dobrze mi się robi jal widzę co niektórych z radnych w kościele idących od komunii.Udawacze.

8 komentarzy:

 1. Ciekawe czy Kaszakowa i pozostali radni co opuscili sesje ostatnia wzieli diety ??? pewnie tak bo to darmowa kasa jak jej nie brac hahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jESTEŚ DEBILEM. ONA SIE NAPRACOWALA ZEBY TA MAFIA KTOREJ WSZYSTKO WOLNO A INNYM NIE WOLNO
   A WIESZ DLACZEGO NIE WOLNO BO KTO UTRZYMA RODZINĘ PUCIA NO PRZECIEZ POWIAT .CHYBA NIE MASZ ORIENTACJI. RODZINĘ TO ZA MALO A SLUZBOWE
   KONKUBENTKI I WNUKI NIEUKI. TO CO NIE WIESZ O TYM.TO CHYBA JEJ NALEZY SIE DIETA A NIE DURNEJ BUCHAJCZYKOWEJ, ZANIEWSKIEJ CZY TEŻ TAKIJ NIEMOCIE JAK BIESIADOWA,KONOPEL;SKI , JAGIELLO ITP.

   Usuń
  2. To niech wszyscy wyjdą zaraz po rozpoczeciu sesji i wezmą kase a DEBILEM jesteś ty z rodziny Kaszaków bo wioletke bronisz jak ona i jej towarzystwo jest takie honorowe niech oddadzą kase za sesje w ktorej nie byli do końca A ty Debilu też masz kase za pare minut prcy ????

   Usuń
 2. Jak chcesz żeby było ci lepiej idź na sesję do gminy, popatrzysz na swojego Adamczyka i bedziesz wiedział co jest w życiu najważniejsze

  OdpowiedzUsuń
 3. ci z powiatu i ci z gminy widzą co jest dla nich najlepsze i najważniejsze aby tylko brac kase za darmo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oBEJRZYJ SESJE RADY POWIATU, TO KPINA MORALNOŚCI, ETYKI I WSZYSTKIEGO CZEGO CHCESZ
   A GWIAZDORZENIE BUCHAJCZYKOWEJ I ZANIEWSKIEJ PONIZEJ PASA!!! tE BABY SPRZEDAJA SIE NIE WIADOMO ZA CO? ZANIEWSKA WYKSZTALCILA CORKR I ONA JEJ NIE UŚWIADOMILA W JAKIE BAGNO SIE PCHA???tAK BYWA! pUCIUO I DYCHA NIC NIE MUSZA ROBIC TEN GLUPI BABASKI TLUM zROBI SWOJE. cZY ONE POMYSLALY O WYBORCACH. nAJWAZNIEJSZE ZE PUCIO OBSKOCZY ZANIEWSKA I MA TO CO CHCE!!!!

   Usuń
 4. W PIERWSZYCH RZEDACH DO KOMUNI - KTO STOI ROMCIU Z CALA RODZINA. JACY POBOZNI. CZERWONY, PRZEMALOWANY PAJAK. ARBUZ!!!!
  ILE LUDZI SKRZYWDZIL NIECH ODPOWIE PUBLICZNIE. CZERWONY DINOZAUR, TAK JAK PUCIO!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Któy z radny jest bez winy niech podniesie reke żaden nie podniesie hahaha

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty