piątek, 8 marca 2013

Cwanictwo szkodzi Powiatowi - Społecznik

Kim jesteś, że każdy twój dzień jest chaosem?
Kim jesteś jeżeli zapomniałeś, że musisz stawać się lepszy?
Powiem Ci, jesteś nikim i będziesz nikim dotąd,
dopóki choć raz pracując nad sobą, nie upadniesz omdlały ze zmęczenia.
Dopóki choć raz zniewolony wielkością tego świata nie zrozumiesz,
że twoja radość jest nagrodą za twoją walkę.
Idź więc i pokonuj twój lęk, próżność i głupotę, lenistwo i dumę, egoizm i kłamstwo.
Idź bo ta droga nie jest drogą do nikąd. Jest to twoja droga walki ze złem.
Droga, która znosi gwałt, tworzy pokój, zrozumienie i życie w harmonii z przyrodą.
Idź więc i badź lepszy.
Wojewoda Zachodniopomorski zapowiedział likwidację Komisji Orzekającej o Stopniu Niepełnosprawności działającej przy Choszczeńskim Centrum Pomocy Rodzinie.Należy zastanowić się co zrobi w tej sytuacji opalony starosta ,chyba nic cwaniactwo procesowe nie popłaca,wyjaśnijmy tę kwestię.Wojewoda Zachodniopomorski wydał zarządzenie zastępcze o wygaśnięciu mandatu radnego tj naszego ulubieńca opalonego Starosty.

Nasz ;ukochany; opalony dietetyk ignorował pisma Wojewody a następnie zaskarżył zarządzenie Wojewody do WSA Szczecin stosując rózne sztuczki procesowe by odwlec wydanie wyroku np, że jest tak biedny ,że nie stać go na adwokata. Decyzja o likwidacji w/w komisji należy do wyłącznej kompetencji Wojewody, zatem Wojewoda tak uczyni,a opalony nic w tym zakresie nie uczyni. Wojewoda Zachodniopomorski nie przyjmnie opalonego starosty Choszczeńskigo na audiencji, gdyż ten ostatni kpi z Wojewody i jego zarządzeń ,nie pomoże tu wstawiennictwo kolegi burmistza Drawna Pana Chmielewskiego,a my mieszkańcy będziemy ponosić skutki cwaniactwa procesowego opalonego starosty.Na pochwałę zasługują Panie Lusi i Elusi z uwagi na wpuszczenie radnych w kanał w zakresie podjętej uchwały Powiatu w sprawie podziału środków z Państwowego Funduszu Rehablitacj Osób Niepełnosprawnych bez koniecznych opini jak opini Społecznej Rady Osób Niepłnosprawnych działającej przy PCPR w Choszcznie ,a nadzór nad PCPR sprawuje doświadczony Samorządowiec Wańka Stańka Loczek.Słusznie Pani Radna Zaniewska nie da się zafałszować prawdy ,ze jest potrzebna opinia kiedy nie było posiedzenia Rady ,tym bardziej ,że wchodzi się w sład tej społecznej rady.Radny Kużmiński będzie mówił ,że taki wstyd tym bardziej .że Lusi i Elusi będąc na posiedzeniu Zarządu Powiatu nie wychwyciły tak poważnego błędu a tak dobrze są wynagradzane i niemałe otrzymują nagrody od opalonego starosty.Będąc przy nagrodach po mieście gruchneła wieś ,że Pani dyrektor ZOZ otrzymała nagrodę 25.000,00żl a w przychodni burdel,brudno,brak krzeseł.Jak długo niekompetencja będzie tak dobrze unas opłacana?

83 komentarze:

 1. Zaorać tę dziurę i spieprzać, gdzie pieprz rośnie... 25 000 to dwa roczne etaty... a takie bezrobocie... Co tu się wyprawia to ludzkie pojęcie przechodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biedni są coraz biedniejsi, a bogaci się bogacą. No cóż...rozsądku przy wyborach i nowych twarzy na plakatach przedwyborczych

   Usuń
  2. To się nazywa rabunkowa gospodarka prywatna w wykonaniu powiatowych przestępców.

   Usuń
  3. Potworne złodziejstwo, a zwykli ludzie muszą na to to pracować dwa lata z minimalną KOSZMARNE I BEZNADZIEJNE.

   Usuń
  4. Zaorać Choszczno i powiat przenieść do Pełczyc. Mam nowego kandydata na szefa - nijaki kluk. Dajcie mu szansę.

   Usuń
  5. Kluk klukowi oka nie wydziobie.Będzie dobrym kandydatem na szefa powiatu pełczyckiego.

   Usuń
  6. Jeszcze sobie dobierze starego vicka i macie przechlapane

   Usuń
  7. Zlikwidować powiaty i zmniejszyć liczbę radnych

   Usuń
  8. Koryto wciąga jak magnes. Przy korycie się doi, a za zero efektu pracy się nie odpowiada. I to są jedyne lukratywne stołki dla nierobów.

   Usuń
 2. Nic nie funkcjonuje tak jak trzeba tylko system premiowania działa bez wad. Mieli by trochę przyzwoitosci i wstydu.

  OdpowiedzUsuń
 3. 25 tysiecy??? Co to jest??? Na waciki???

  OdpowiedzUsuń
 4. "elita przestępcza naszego powiatu" obrasta w finansowy dostatek i staje się coraz bardziej arogancka i cyniczna

  OdpowiedzUsuń
 5. Skandal !!! pierw skarnik, sekretarz teraz dyr ZOZ. Ci ludzie zarabiają wielkie pieniądze co miesiąc. Jeszcze co rusz dają sobie gigantyczne nagrody. Jak Pani Kmetyk mało pensji niech się zwolni i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czasie gdzie w naszym szpitalu jest tak źle, przyznawać sobie tak wysokie premie to nawet nie przystoi.

   Usuń
  2. Kmetykowa za ten burdel w szpitalu zamiast 25tys powinna dostać premie ale w formie kopa w du-e

   Usuń
  3. Dlaczego w tym szpitalu jest tak żle? kto o tym wie!!!, przecież wszyscy mówią że zoz choszczeński jest wzorowy to się należy nagroda.

   Usuń
 6. Bzdura, bzdurę bzdurą pogania. To się nazywa propaganda!!! Jak za starych lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. autorze tego komentarza ,jezeli to nieprwda , mniej odwagę podpisać się po tym komentarzem i udowdnij ,że stek bzdur albo przestań walić głupa za naszą kasę,uprawiaj propagandę na swój użytek a nie za naszą kasę ty lizusie

   Usuń
  2. Propaganda, czy twarda rzeczywistość???

   Usuń
 7. Ale j...e ZŁODZIEJE !!!! Kradną na naszych oczach !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najgorsze, że to dzięki nam siedzą na swoich stołkach. Jeszcze dwa lata..

  OdpowiedzUsuń
 9. Kmetykowej nalezy się nagroda jak psu micha !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej kretynce to należy się baj, baj baj.

   Usuń
 10. Uchwała Nr XX/174/2013 Rady Powiatu w Choszcznie z dnia 21.02.2013 r. w sprawie określenia zadań powiatu i przeznaczenia środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
  No to psztet a nie propaganda ,Lusi przestań z tym zegarkiem ,weż się do roboty bo za taką kasę trochę wstyd,że jesteś takim nieukiem z ciebie sekretarz jak zemnie kosmonauta,ty jak radziecka pierestrojka to jest sajensfikszyn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona zawsze była tępa tylko patrzy żeby dobrze się ustawić i obrobić komuś dupsko.

   Usuń
  2. Czy ta pani również odpowiada za opiekę medyczną w Pełczycach?

   Usuń
  3. Myślę że tak bo burdel w stylu choszczeńskim.

   Usuń
 11. no, no, no likwidacja zespolu do orzkania .... co teraz???
  urwie sie kasa Jędrzejczykom. no,no,no!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak informuje prasa, Tusk zapowiedzial zamrozenie nagrod bo to nie przystoi jak spoleczenstwo nie ma na chleb! Jednak Palikot miał rację! Tylko u nas dalej to samo !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak Tusk coś zapowiedział , to napewno zrobi. Trzeba byś wielbicielem Tusk Video News żeby w to uwierzyć.

   Usuń
  2. To zdziwionko. Z księżyca jesteś? W Choszcznie lud walił na wybory i chyba nie pamietasz jakie rewelacyjne wyniki miała PO.
   Teraz zgrywasz, że nie podoba się?

   Usuń
 13. opalony starosta może Lusi i Elusi udzieliłby nagany przecież Lusi jako siepacz opalonego chętnie karze innych pracowników starostwa,

  OdpowiedzUsuń
 14. Właśnie dostały po 9 tys. nagrody na 8 marca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym grabieniu to są wyjątkowo utalentowane.
   Przy takich głupolach jest to możliwe, jeżeli jest to prawda.

   Usuń
 15. Wańka ,Stańka Loczk to lewica kawiorowa ,jak kalisz jedzi majbachem za 300.000,00 ł,kupuje towary luksusowe ,buty za 3000,00zł ,jada kawior ,a twierdzi ,że broni interesów klasy najemych pracowników zarabiających psie pieniądze, albo bęących na śmieciowych umowach.Wańka Stańka ,loczek popiera ubogiego starostę ,bierze dużą kasę mając gdzieś najenych pracowników,niech żyje kawior i Kwachu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Puczyński to jest cham kulturalny... inaczej zwany śmieciem

   Usuń
 16. Czas już przy najbliższych wyborach podziękować Wańce-Loczkowi ten facet już 40 lat wegetuje na stanowiskach od naczelnika gminy po starostę.I nie można jego rządów nazwać rozwojowymi.Było to trwanie bez żadnego rozwoju, wręczanie deklaracji partyjnych przy zatrudnianiu,wymuszanie na pracownikach wstępowania do jedynie słusznego ugrupowania, utrzymywanie tylko swoich.Dziwię się, że wielu obecnych z nim współpracujących ma tak krótką pamięć.Umiejętnie nimi kręci,szkoda tylko, że tej umiejętności nigdy nie wykorzystał w gminie i powiecie, aby ściągnąć inwestorów lub środki.Wykazywanie za czasów,gdy był starostą nadwyżki budżetowej wcale nie oznaczało gospodarności, przy dziurawych drogach,zdewastowanych szkołach,obiektach starostwa, które zatrzymały się na wczesnym Gierku, było to jawne marnotrastwo przy zadowoleniu Elusi, która liczyła odsetki z konta i kalkulowała jak tu do siebie zagrabić.( instrukcję użytkowania grabi ma opanowaną). Jest to dowód na sprawowanie władzy wegetacyjnej,no cóż inne zajęcia absorbowały większość czasu. Ileż to butelek "pękło" w gabinetach starostwa.Szkoda, że nie pojechał na wycieczkę do Brukseli z kolegami starostami bo na pewno wystąpiłby tam w głównej roli ze swoim szlagierem ' Anna Pietrowna". Czas już przestać się nabierać na jego umiejętność mówienia o wszystkim i o niczym. Czas powiedzieć: PANU JUŻ DZIĘKUJEMY.PAN JUŻ NIC TU NIE ZROBI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TEN PAN DAWNO ODERWAŁ SIĘ OD RZECZYWISTOŚCI JAK WIĘKSZOŚĆ PRZY KORYCIE !!!

   Usuń
 17. Radana Buchajczyk,Biesiada,Zaniewska,oraz radni Konopelski,Brzustowicz,Gacek ,Lubieniecki,Śliżewski,Jagiełło,to grupa pod przewodnictwem Wańki,Stańki loczka ,która pozoruje działania na rzecz powiatu kierując się dewizą ;rób ale nic nie zrób!!! poza wyciągnieciem tylko kasy z powiatu dla siebie ! przy pomocy Elusi a do tej bandy przłączyła nasza pierestrojka Lusi.a opozycja słabiutka ,Wiola rusz się do działani bo Lusi i Elusi tęsknią bo jeszcze nic na ciebie dzisiaj nie napisały?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to właśnie pokazuje obłudę i warcholstwo SLD i PO, Może ludzie wreszcie zmądrzeją i przejrzą na oczy.

   Usuń
 18. „Mógłbym powiedzieć o panu Puczyńskim, że to złodziej, kłamca, że pan Puczyński to człowiek bez honoru. Pan Puczyński to złośliwy cynik, łajdak a przy tym lubi obrażać innych ludzi” - powiedział Lesław Śliżewski. A kończąc to wyliczanie stwierdził - „Oczywiście nie mogę tego powiedzieć, bo tak nie jest.” to mówiłem ja Leesław wasz król

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lesiu po dwóch latach twoich pseudo-zarządzaniu to powyzsze stwierdzenie pasuje do ciebie jak ulał,
   złodziej,kłamca i bez honoru-nadwyraz jesteś w tym utalentowany!!!!
   złośliwy cynik,łajdak - w tym to jesteś mistrzem - tak!!! takimi talentami mało kto się może pochwalić.
   Co za prorocze słowa!!! Lesi taki z ciebie wizjoner?

   Usuń
  2. Oczywiście możesz tak powiedzieć nie tylko o puczynskim, ale przede wszystkim o sobie!
   Udowodniłeś to w 1000%!!!!

   Usuń
 19. Tadziu otrzasnij sie i nie pozwol,zeby tak toba miotali przestępcy.Twoje zycie bedzie lepsze i ciekawsze bez nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tadziu przestań pisać te bzdety!

   Usuń
 20. Do roboty a nie innym patrzeć w portfele !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do roboty to ty się w końcu zabierz. Bo praca jest ci obca.Knowanie, manipulowanie,plotkowanie -chyba nie nazywasz tego pracą.Jak ci się nie podoba to najlepiej się zwolnij i pokaż co potrafisz!!!
   Najwyższy czas!

   Usuń
 21. Takie ładne imię a persona do du..py

  OdpowiedzUsuń
 22. Facet od spraw beznadziejnych /Tadeusz/, a sam jest beznadziejny- może ma jeszcze jakieś inne imię- z bierzmowania?

  OdpowiedzUsuń
 23. Pisarze zapomnieliście o naszych szanownych radnych oni też już w tym roku dostali podwyżkę a pracownicy od 3 lat 0,0000

  OdpowiedzUsuń
 24. 13 marca br odbęzie się rozprawa Opalonego Starosty,ciekawe jaki teraz będzie wybryk procesowy ubogiego

  sygn. akt-II SA/Sz 836/12

  godz-09:40

  skarżący-L. Ś.

  organ admin.-Wojewoda Z.

  Typ Sporu-skarżący -> organ

  symbol-6411/6262

  przedmiot-Wygaśnięcie mandatu
  marca opalony Starosta mam sprawę WSA w Szczecinie

  OdpowiedzUsuń
 25. jakiego 13 marca? maszchyba złe informacje opalony bedzie dalej sciemniał biednego i zyskiwał na czasie = kasie

  OdpowiedzUsuń
 26. Porozumienie Dla Powiatu =Porozumienie Dla Przestepcy którego szefem jest Brzustowicz - niezapominamy

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś wie, jakie jest orzeczenie WSA w Szczecinie w sprawie wygaśnięcia mandatu L. Ś. Posiedzenie sądu już się zakończyło?

  OdpowiedzUsuń
 28. opalony był słuzbowym autem ik z kierowca zsa nasze pieniadze co na to zaniewsaka i brzustowicz pewnie o niczy nic nie wiedza bidoki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno tylko mi się podoba u Śledzia... jest skurw..ynem i nie ukrywa tego.

   Usuń
  2. ZANIEWSKA DO GARÓW ..GŁUPIA..!

   Usuń
  3. Śliżewski pajacu chodzący. Wracaj do Swoich Pełczyc i zabierz kolege Bila. Od Tych kłamstw już Ci się ryj krzywi!!!!!!!!!!!!. Banda zwyklych cwaniakow i zlodziei na dodatek 70% z nich to kretyni.

   Usuń
  4. wez jeszcze burmistrza i jego zastepce

   Usuń
  5. A co wy się tak Lesiowi dziwicie ,że odejść nie chce.JAkby nie było 12.000 miesięcznie piechotą nie chodzi...
   A jak zabiorą to z czego on będzie za solarium płacił???

   Usuń
  6. Mamy swoje miernoty na urzędzie na własnej krwi wyhodowane, dodatkowych nie chcemy-brak miejsc.

   Usuń
  7. Oczywiście pisałem o "elitach" pełczyckich

   Usuń
 29. Nareszcie sąd przyznał rację Wojewodzie i opalony traci mandat. W końcu będzie porządek w powiecie i pogonią tą zakłamaną sforę ze starostą na czele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Starosto!
   Kończ waść. Wstydu oszczędź!

   Usuń
 30. Jestes marzycielem? teraz pucio i gad-gacek nam pokażą gdzie jest nasze miejsze. Gacka psl wyrzucił, po go nie chce bo pokazał co potrafi! SLD kawiorowe -"puciowe "przyjmuje go z otwartymi rekoma- bo nikt poważny w to bagno nie wejdzie. W tej komunie gadzinka dobrze się czuje, tylko nie my wyborcy.Tego chcielismy?
  Myślę że nie!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Puczek mimo że jesteś strasznie sympatyczną dowcipną kłamliwa mendą chuj Ci w dupę.

   Usuń
 31. nie nakrecajcie sie rozprawe odwołano z powodu choroby sedziego - jak to mówia głupi ma szczescie - do czasu

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie ściemniaj głupku, wyrok już jest ogłoszony. Wniosek na najbliższej sesji.

  OdpowiedzUsuń
 33. o odwołanie spalonego starosty.

  OdpowiedzUsuń
 34. Elusi i LUSI oburzeni o was się upomonają ,co forsą jak długo będzicie udawać głuche istoty,cierpliwość się kończy,przyjdzie nowy i wyleje na pysk.Forsa z PFRON nie podzielona,a wy macie dobre samopoczucie tylko jak długo!!!!

  OdpowiedzUsuń
 35. chyba tu jakaś cisza przed burzą!!!

  OdpowiedzUsuń
 36. Ale tu nuuudy. Ej pismaki weźcie się do roboty! Napiszcie coś może o naszym spalonym włodarzu dla odmiany a nie ciągle tylko o opalonym staroście - bo to już nudne jest.

  OdpowiedzUsuń
 37. Z tego co tu czytam to ludzie z zazdrości jadem plują.

  OdpowiedzUsuń
 38. Zazdroszczą bezprawia. Niech staną do wyborów, wygrają i też będą bezkarni. Co za tępy lud.

  OdpowiedzUsuń
 39. Co za ścierwa nami rządzą

  OdpowiedzUsuń
 40. Zobaczcie jakie są teraz kryteria żeby dostać staż w powiatowym urzędzie pracy. Tylko ci idą w pierwszej kolejności, których imię i nazwisko wpisał pracodawca we wniosku, czyli kto ma znajomości ten ma robotę ciąg dalszy....

  OdpowiedzUsuń
 41. zapraszam na staz moge przyjac osobe do 25 roku zycia ale takiej nie moge znalesc.Dziwene jest to nasze bezrobocie .pracodawca , ktory znalazł sobie stazyste to zatki okaz.A zatrudnic osobe ,ktora uczy sie przez caly staz ...to lepiej miec pretensje izal do wszystkichi o wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 42. ja mam ciutkę więcej i mimo wykształcenia stażu znaleźć nie mogę, a o etacie mogę sobie pomażyć...

  OdpowiedzUsuń
 43. Ciekawe czy Kaszakowa i pozostali radni co opuscili sesje ostatnia wzieli diety ??? pewnie tak bo to darmowa kasa jak jej nie brac hahaha

  OdpowiedzUsuń
 44. kaszakowa pewnie nie ale salowa Łałsz tak;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaszakowa nie? Pierwsza się upomni jak jej odliczą. Przecież jej chodzi tylko o kasę> Zresztą jak wszystkim Kaszakom, Okońskim, Adamczykom i całej reszcie- Wszyscy są umoczeni przez Adamczyka. Każdy z nich coś dostał od "Pana". Pomyślcie czemu tak przy nim wiernie trwają: Bikowska?- a mąż jak będzie zarabiał jak gmina i jej wszystkie spółki przestaną robić zakupy w El-pomie: Kozubska?- a gdzie mąż pójdzie do pracy?; Szymański?- a kto mu pozwoli robić lewe interesy na jeziorach i drzewie z lasu?- Czapiewski, Stróżyński,... Tyle zainwestowali w ziemię pod wiatraki i to ma wszystko przepaść? Zresztą nie tylko oni. Ta lista jest długa. I dlatego Adamczyk wykańcza tych,którzy o nieczystych interesach tej całej pseudo elity wiedzą. Zauważyliście, że do tej grupy dołączył pan Bogdanowicz- mąż pani dyrektor przedszkola nr 1? Kto wie ilu ludzi jest jeszcze na tej liście. Ale prawda pomału zaczyna wychodzić na jaw. Adamczyk zaczyna dupą trząść.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty