sobota, 28 czerwca 2014

lemioniada powiatowa jurysta

Szanowny Panie Starosto ,czy mamy przypadek specjalny rodziny Brzustowiczów,ze art 26 ustawy o pracownikach samorządowych nie obowiązuje ?. Przekazanie spraw z zakresu oświaty
Pani kaszak nie zmienia treści cytowanego przepisu art.26 cytowanej ustawy.
Małżonkowie oraz osoby pozostające ze sobą w stosunku pokrewieństwa do drugie-go stopnia włącznie lub powinowactwa pierwszego stopnia oraz w stosunku przy-sposobienia, opieki lub kurateli nie mogą być zatrudnieni w jednostkach, o których mowa w art. 2, jeżeli powstałby między tymi osobami stosunek bezpośredniej podle-głości służbowej.
Panie radny Kużminski nie boli Pana ,ze szef klubu trzyma z byłym starostą ,trudno się połapać. Najbardzej w tych układakach orientuje się Przewodzniczący Rady Puczyński.Szanowno Pani Kaszak czas wywiązać się z obietnic i przejść do działania zrobić porządek z Paniami Elusi iLusi ,bo wstyd ,żeby te Panie pęłniły dalej swoje funkcje. PODSUMOWUJĄC to lemoniada powiatowa

24 komentarze:

 1. adamczyk przywrócil przewodniczcego bo ma jaja a Brzustowicz to taka pipa wszystkiego sie obawia. dycha mu zakazał pogonic skarbniczke to i siedzi cicho aby do wyborów

  OdpowiedzUsuń
 2. No ma jaja. Jak kazał Klińskiej zrobić miejsce w szkole dla Wiesia Wudarskiego (biedny radny) to si e zrobiły jaja jak berety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jakie bo nic nie słychać

   Usuń
  2. Tylko współczuć dzieciom, które będzie uczył ten niezrównoważony psychicznie Włudarski. Pani dyrektor mam nadzieję,że przyniesie pani zaświadczenie od psychiatry na początek, że z nim wszystko ok, bo ja się obawiam o swoje dziecko. On nauczy dzieci wszystkiego tylko nie historii. Niech pani zrobi wywiad w Zespole Szkół nr 2 jakie miał metody nauczania. Miłych wakacji

   Usuń
  3. A może burak niech sobie zaklepie miejsce w trójce. Przecież to też nauczyciel historii. I pewnie przejdzie do historii miasta. Tylko z jaką opinią? Ewa szykuj od grudnia drugi etat histeryka-Adamczyka. Dopiero trójka zejdzie na psy.

   Usuń
  4. co się przejmujecie jakimś nauczycielem - oni i tak maja dobrze.

   Usuń
  5. Art. 15.
   1. Kurator zawodowy nie może podejmować dodatkowego zatrudnienia bez zgody
   prezesa sądu okręgowego.
   2. Kuratorowi zawodowemu nie wolno także podejmować innego zajęcia ani sposobu
   zarobkowania, które przeszkadzałoby w pełnieniu obowiązków kuratora sądowego,
   mogło osłabiać zaufanie do jego bezstronności lub podważać zaufanie do sądu.

   Usuń
  6. Nie strasz Robert swojej byłej wielbicielki z komitetu wyborczego , bo zawału dostanie. Basia , hebelkiem równaj , hebelkiem w końcu jesteś Cieśla\ k...., nie.

   Usuń
 3. W choszcznie od dawna rządzą klany. Po prostu

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież nie zwolnią Elusi ( ona ume w tyłek włazić każdemu), teraz włazi Brzustowiczowi, a cały czas jest pod ochronką Dychy. Możecie jej naskoczyć

  OdpowiedzUsuń
 5. Panowie Nykiel i Puczyński po zachowaniu się na ostatniej miejskiej sesji pani Naskręt widać, że lewica choszczeńska schodzi na psy.Zachowanie się tej pani to jest szok, taka działaczka a w tej branży nie ciekawie było. Jak mogła swojemu poprzednikowi tyle bólu zadać i zrobić pośmiewisko z siebie i swoich kolegów. Szczęście, że to finisz tej kadencji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wchodzenie w dupę dla własnego interesu to specjalność Komuchów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak można wejść w dupę nie dla własnego interesu ? Chyba że badasz prostatę.

   Usuń
 7. Spytaj pierwszego lepszego komucha np. Loczka- puczka

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba Lubieniecki najlepiej to robi jako komuch i jest stary

  OdpowiedzUsuń
 9. We wniosku o dofinansowanie, beneficjent, czyli spółka prowadzona przez podejrzanych Przemysława K. i Stanisława K., zawyżył koszt budowy hali o kwotę 1,5 mln zł. Podejrzani nie przyznali się winy.
  Mężczyźni zlecili realizację inwestycji wartej ponad 8 mln zł spółce bez doświadczenia w budowie tego typu obiektów, utworzonej dwa miesiące po złożeniu wniosku o dofinansowanie. Prezesem tej spółki został U., który zlecił budowę podwykonawcom - firmom rodzinnym, powiązanym ze Stanisławem K. i Przemysławem K.
  Podejrzani, by zawyżyć koszty budowy wystawiali fałszywe faktury, które przedłożyli w instytucji zarządzającej RPO.
  Wiecie kto to?

  OdpowiedzUsuń
 10. Przemysław K. to ten sam co robi robote za robotą w MPGKiM w Choszcznie i bardzo bliski kolega Roberta Adamczyka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten sam co z ojcem budował pompy ciepła w świetlicy w Wardyniu, remontował przedszkole nr 1, wyburzył je i wybudował nowe, robił pompy ciepła w Piaseczniku , środowiskowym domu, budował drogi gminne, chciał robić wodociągi, buduje budynek komunalny na staszica, Przede wszystkim jest jednym zPOdstawowych członków . A wodzem jego - Robert A.

   Usuń
 11. Mamy trafione i drogie inwestycje.Pozniej jakis wielbiciel burmistrza powie,ze w miescie cos sie robi, ale pytanie za ile?

  OdpowiedzUsuń
 12. patrząc na skale i zakres przerobionych inwestycji w Choszcznie Przemysław K. mógł mechanizm ćwiczyć na inwestycjach w gminie nad którymi kontrolę sprawuje burmistrz Adamczyk być może że organ kontrolujący był z poza gminy więc się posypało a może by tak burmistrz poinformował społeczeństwo co i za ile rzetelny i wiarygodny przedsięborca z Choszczna bliski znajomy samego burmistrza przez dwie kadencje w gminie i w spólkach gminy zrobił

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sprawdź sobie BIP- i nie siej fermentu.

   Usuń
  2. Sprawdziłem znane roboty budowlane firm pp. Kob....
   1. Kotłownia w bibliotece Choszczno
   2. Stacja uzdatniania wody Golcza
   3.ulica Czarneckiego Choszczno
   3. Termomodernizacja przedszkola nr 1
   4. Przebudowa dachu z nadbudowa przedszkola nr 1
   5. Zaprojektowanie i wybudowanie przedszkola nr 1
   6. Wezeł cieplny środowiskowy Dom Samopomocy
   7. Układ grzewczy świetlica Wardyń pompy ciepła
   8. Układ grzewczy WTZ Piasecznik pompy ciepła
   9. Przyłącze kanalizacji deszczowej przedszkole nr 1
   10. Budowa budynku komunalnego Choszczno
   Do tego należy dodać roboty podwykonawcy robót zlecanych przez Gminę i MPGK np. roboty przy przepompowni ścieków Zielna.
   A wszystko od roku 2007. Do tego czasu nie istnieli ???

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty