sobota, 27 lipca 2013

fale próżności - wczasowicz

Mała fala pluskała się w oceanie, świetnie się bawiąc. Cieszyła się wiatrem i świeżym powietrzem – do momentu w którym zauważyła inne fale przed nią, rozbijające się o wybrzeże. „Mój Boże, to straszne”, zawołała, „A więc to mnie czeka!”
Wtedy podpłynęła do niej inna fala. Widząc, że ta pierwsza jest bardzo smutna, zapytała ją: „Dlaczego jesteś taka załamana?” Pierwsza fala odpowiada: „Nie widzisz tego! Wszyscy rozbijemy się o skały! Wszystkie fale obrócą się w wodny pył! Czy to nie straszne?”
Druga fala odpowiada: „ Nic nie rozumiesz, to nie tak. Nie jesteś falą, jesteś częścią oceanu.”
Wszyscy uwodziciele kiedyś ustatkują się i ich kariera rozpustników się skończy. Nic nie trwa wiecznie, nasze życie również. Jednak warto pamiętać, że każda porażka jest częścią czegoś większego – częścią sukcesu. Nasza kariera jest częścią naszego życia, na niej nasze życie się nie kończy. My sami również jesteśmy częścią czegoś większego. Może to być historia polskiej sceny uwodzenia, historia Polski lub też historia świata. Czasem warto spojrzeć na to co robimy z nieco szerszej perspektywy. W końcu gdy wszystko się skończy, najważniejsze będzie to jak wpłynęliśmy na losy otaczających nas ludzi i co zostawiliśmy przyszłym pokoleniom w spadku. Powodzenia w waszej misji.
Przechodząc do spraw powiatowych mimo sezonu ogórkowego ,znów nasza kasa się przelewa do ludzi raczej pupilek naszego opalonego starosty .Wpisy o Pani Sylwii to część prawdy ,bowiem jest głównym doradcą opalonego w pozbywaniu się pracowników starostwa, tym bardziej ,ze sama nie zdala egzaminu radcowskiego co nie przeszkadza czerpać duza kase, to człowiek Malgorzaty z Drawna. Rozbijanie się samochodem powiatowym bedac na zleceniu to efekt klimatu pracy starostwa. lusi i Elusi tez uprawiają swoja polityke ,pozbywając się osob z promocji .kolejni pracownicy sa zatrudniani z gminy Pelczyzc rodzina Domanskich. Sluchy mowia ,ze opalony na burmistrza Pelczyc stad tylko ludzie od opalonego starosty.

61 komentarzy:

 1. Ktoś mądry kiedyś powiedział;''Patrzyć bez zawiści, jak inni osiągają sukcesy, do których samemu się dąży, to wielkość''. Ale autor powyższego paszkwila pewnie i tak nie zrozumie co autor miał na myśli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po głębszej analizie tekstu stwierdzam, że ten paszkwil pisał mały biedny człowieczek w wielkimi kompleksami, jak nie przymierzając pleban z Pełczyc. Tacy ludzie zarażają wszystkich nienawiścią do całego świata. Pomyśl człowieku i zobacz, że szklanka jest do połowy pełna

   Usuń
 2. Sprzedać się za kilka srebrników to żaden sukces Wynagrodzenie tej Pani nie jest adekwatne do wykształcenia i nakładu pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliski, pijany, opalony pajac nigdy niezostanie Burmistrzem w Pełczycach. Ludzie w naszej gminie umieją rozpoznać gnidę, nigdy nie dopuszczą do tego, by za ich pieniądze rozbijał się służbowym samochodem po pijaku. Hmmm, a może już na to pozwolili? Nie, zlitowali się nad lumpem i wygnali do Powiatu, ale nie spodziewali się, że Piękny Śliżu wszystkich tam omami i zostanie Starostą. ;) Drugi raz takiego błędu społeczność Pełczycka nie popełni i Lesław to wie, dlatego tak kasę szarpie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mów za siebie, Lechu przy kluku jest wielkim człowiekiem. Skoro znasz zasady rozpoznawania gnid to może sam wystartujesz na burmistrza w Pełczycach bo my temu szykujemy taczki.

   Usuń
  2. Co tu porównywać. Życzę wam takliego starosty jak nasz pożal się Boże burmistrz kluku, dopiero będziecie mieli o czym pisać na forum.

   Usuń
  3. Ja też życzę takiego zarządcę jak Kluk. Facet na niczym się nie zna, zadłużył tak gminę, że nikt tam nie będzie chciał kandydować, bo musiałby być ze trzy kadencje, żeby wyjść na prostą

   Usuń
  4. A może się wymienimy personami? Do łask wtedy wróci przyjaciel Waldka z PSL-u i dopiero wtedy będzieci mieli co pisać. Zachowujecie się jak te pieski z PRL-u, to co sobie poszczekacie to wasze- psy szczekają, karawana idzie dalej. Bierzcie kluka a będziecie mieli weselej, zrobi wam igrzyska nad jeziorem.

   Usuń
  5. Przydupasy - spokój. Z całym szacunkiem, ale porównywanie Pana Kluka do Śliża urąga Mirkowi. Pijany opalony krętacz jest nie do pobicia, nie ma ani honoru, ani wstydu * liczy się kasa. Kluk zadłużył gminę ale widać efekty, bo są inwestycje. Śliżewski nic nie zadłużył, ale całą kasę wyprowadza z Starostwa i pompuje w własną kieszeń, a inwestycji brak. Ten człowiek nic nie zrobił poza wydaniem gazety promującej jego osobę, a za jej wydanie płaci swoim poplecznikom krocie.

   Usuń
  6. O czyżby powyższa osoba była na Ty z Panem Kluką ( pełnomocnik się znalazł, )TYLKO KTO TE WSZYSTKIE INWESTYCJE UTRZYMA, BO NIE NA PEWNO LUDZIE Z PEŁCZYC. I jak jest poinformowana, co robi starosta, i komu płaci. Złe informacje ktoś przekazuje, bo tak nie jest. Powiat nie jest zadłużony, i mało tego są pozyskane spore pieniądze z unii na różne inwestycje

   Usuń
  7. "i mało tego są pozyskane spore pieniądze z unii na różne inwestycje" - hahaha, to żeś mnie rozbawił, dodaj jeszcze, że są rozdawane między swoich - ponad 4 miliony. Mówili w radiu szczecin drogi panie, że takiego krętactwa to w całej Polsce nie ma. :) Ja staram się być obiektywny, za to ty bronisz Śliża w momencie gdy tego człowieka nie da się bronić, jego zachowania trzeba piętnować. pzdr.

   Usuń
  8. Dodam jeszcze że inwestycje kluka są pod kluka, bo zaraz po odbiorze konieczny jest remont kapitalny. Kolesie kluka wygrywajacy przetargi nie maja pojęcia o uczciwej pracy. Takie to inwestycje- do kieszeni kilku osób.

   Usuń
 4. Nasz Pan Starosta super facet żeby tylko znał się na robocie i nie słuchał tych głupich bab, które mu doradzają , robią mu bardzo złą robotę. Oj Panie Starosto tym kobitą, o których piszą pokazać drzwi i do pracy, a wygra Pan wybory.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie wszystkie baby , ale na pewno jednej można drzwi pokazać...., zgarnia tylko kasę

   Usuń
  2. Baby ach te baby. Lechu i spólka nie bójcie się kto mieczem wojuje od ... pochwy ginie.

   Usuń
  3. Sam sobie odpisujesz ziomuś, czy jak?

   Usuń
 5. O kim mowa? która to Lusi czy Elusi?

  OdpowiedzUsuń
 6. Biedacy, śliski rozdaje swoim od lat kasę, i ma nas wszystkich w dupie. Cała jego rodzina zgarnęła kupę forsy, dzieci, żona, pociotki, wszyscy po 40 tysięcy, razem ok.360 tys. To dopiero przekręt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytaliście w Naszej gazecie artykuły o staroście? Już go nie ma! Łausz i Zboralski pięknie go wypunktowali. Ciekawe co ten dureń zrobi jak go we wrześniu wypierd... Na szczaw!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starosta mu tu samych "przyjaciół". Szkoda, że nie chwalą sie oni ze swoich dobrych poczynań. Wieczni krytykanci to po prostu ubodzy ludzie. Weżcie się biedacy do roboty, bo te wasze paszkwile juz dawno straciły moc i teraz tylko wychwalają wasz szmaciaczyzm. Starosta wdepnął, to fakt, ale to nie upoważnia nikogo do obrażania człowieka. Wstyd prostaczki.

   Usuń
  2. Totalny brak wiedzy i prawa, kompletnie nierzetelny artykuł.

   Usuń
 8. Ta kurwa i ten pedofil mogą sobie pogadać, nikt im nie wierzy. Sprzedajne hieny, za kasę sprzedażą wszystko i wszystkich. MENDY!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i odezwało się SUPERDUO. Prawda boli, oj boli. I po co te wulgaryzmy? Nerwy ponoszą?
   Dla Was nagrody a biednego konserwatora w starostwie w ramach oszczędności przesunięto na pół etatu i chłopu tuż przed emeryturą każe się pracować za 500 zł. Wstydu nie macie!!!

   Usuń
  2. Co do powyższej 'wypowiedzi' może tak odpowiednie służby tym się zajmą?

   Usuń
 9. Faktycznie, siara z tą nagonką na Starostę. Dziwolągi dorwali się do wyrażania opinii. Widać, że to niedouczone prostaki pozbowione samokrytyki. Inteligencji brak. Mądry człowiek potrafi drwić sam z siebie i woli to od ataków na innych.A tu mamy ciągle to samo. Prostacyzm wyżarty na nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zboralski z łałszową kasy nie dostali od starosty na gazecinkę i już kąsają rękę która finansuje szmatławiec. Teraz tadzio was będzie finansował?

  OdpowiedzUsuń
 11. NIE OBrAŻAJ Państwa "fałsz". To b. porządne choszczeńskie świnie tyle że, wiecznie nie nażarte, zawsze im mało. Uwielbiają intrygi, znieważać innych, pisać i głosić nieprawdę. Czyli jeden wielki FAŁSZ. Kto zna osobiście panią Małgorzatę ten wie o czym piszę. 😎

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to całe towarzystwo będzie PISAŁO TO CO IM KAŻĄ - WSZYSTKO ZALEŻY KTO IM WIĘCEJ ZAPŁACI. I KTO NA POWAŻNIE POTRAKTUJE TAKIE OSOBY. SPRZEDAWCZYKI - TO WSZYSTKO MA KRÓTKIE NOGI. JESZCZE TROCHĘ TO NIKT Z TA PANIĄ NIE BĘDZIE CHCIAŁ WSPÓŁPRACOWAĆ.

   KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE ( w przypadku tej Pani POLEGNIE)

   Usuń
 12. "uderz w stół a nożyce się odezwą.Czy Zboralski i Łauszowa napisali nieprawdę w gazecie" Nie! Ale widać prawda boli!

  OdpowiedzUsuń
 13. Zboralski i łałsz to dwie sprzedajne świnie a tego szmatławca nikt poważny nie czyta. Starostwo finansuje to ścierwo bo inaczej nigdy w zyciu by się ta gazecina nie utrzymała.

  OdpowiedzUsuń
 14. Raczej Adamczyk finansuje tego cienkiego drukować. Zobacz ile daje tam ogłoszeń.

  OdpowiedzUsuń
 15. Małgosiu pięknie piszesz. Miód dla mojej duszy. Jak chcesz to podam ci kilka ciekawych tematów na Starostę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Równie dobrze można podać parę ciekawych, interesujących tematów na p. Małgonię hi,hi,hi.
   a JAKIE MOŻEMY DOŁĄCZYĆ ZDJĘCIA - TO DOPIERO BĘDZIE JAZDA

   Usuń
 16. A to z Panią Łausz oprócz kota, którego posiada, ktoś jeszcze rozmawia ? I prócz oczywiście naczelnego pełną gębą rozmiarów XXL ? Sądzę, że nie...

  OdpowiedzUsuń
 17. Łausz na stroste!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Krawiec odpuść sobie. W godzinach pracy na forum? Adamczyk ci premii nie da

  OdpowiedzUsuń
 19. Niech ktoś napisze o co chodzi z podwyżką opłaty za wodę. Co Ketchup znowu wymyślił?

  OdpowiedzUsuń
 20. zaraz łausz i zbaralski ci napiszą oni wiedzą najlepiej

  OdpowiedzUsuń
 21. Ketchup na burmistrza!!! Czytając nędzny poziom bloga dochodze do wniosku, że tylko słusznie opluwany i znienawidzony przez ludzi człowieczek dalej będzie chciał rządzić. A może ktos taki jak Stecyk mu na to nie pozwoli? Wiatraki zatrzymał to może jego też pogoni. Najwyższy czas skończyć z chamstwem i kumoterstwem.

  OdpowiedzUsuń
 22. z cała pewnoscią nie Adamczyk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko Adamczyk - nikt inny

   Usuń
  2. każdy tylko nie adamczyk

   Usuń
  3. A może by tak głębokie rezerwy PSL-owe uruchomić na kandydata. Jest jeden ptaszek co ma samezalety : jest majątkowo zaspokojony, ma emeryturę, jest plastyczny politycznie, mocno kościołowy, a przerżnął z Adamczkiem ledwie o skrzynkę piwa. Jakby mu jeszcze pomógł nadmiar tlenu czyli ozon i jego dawna prawa ręka , o im sorry - prawa noga HENIOPIS to może być burmistrzem na następną , czysto wegetacyjną dla gminy kadencję.

   Usuń
  4. wcześniej już ktoś trafnie napisał każdy byle nie Adamczyk takiego bałaganu , marnotrastwa fałszu i nic nie robienia nie da się powtórzyć mieszkańcy Choszczna trzeci raz nie dadzą się już wydymać wystarczy wyjść na miasto i posłuchać trzeba pogonić tą całą bandę z PARTI OSZUSTÓW z Adamczykiem na czele głównym filarem PO

   Usuń
 23. W piątek pożegnaliśmy nauczyciela, dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie pana Gizińskiego. Serdeczne współczucia dla Rodziny.
  Drodzy Państwo wyobraźcie sobie, że podczas uroczystości pogrzebowej NIKT nie powiedział ani jednego słowa o tym jak wspaniałym był nauczycielem i dyrektorem. Nikt nie wspomniał jaki ogromny wkład swojej pracy i serca włożył w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia. Na pogrzebie była obecna dyrektorka szkoły, był także "jeszcze burmistrz"- przemilczeli zasługi Dyrektora. Czy Krawiec nie mógł przygotować kilku słów na temat pracy zawodowej zmarłego Dyrektora? My nauczyciele nie wymagamy aby sam Adamczyk powiedział coś mądrego od siebie, bo wszyscy wiedzą, że on nie potrafi mówić. On poza ku...,h.. nic innego nie umie.WSTYD!!!!!!! My nauczyciele już dziś mówimy NIE, NIE,NIE ADAMCZYKOWI!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tej śmierci nie mieszaj do swoich planów politycznych p....ie

   Usuń
 24. Jeżeli ktoś wspomina o wyborze Adamczyka na kolejną kadencję to gratuluję poczucia humoru ,chyba,że niestety słoneczko mocno przygrzało w główkę.Uciśnionych, opluwanych i znienawidzonych nie promuje się na stanowisko burmistrza. Naprawdę proszę bez szlachetnych litości.

  OdpowiedzUsuń
 25. z Adamczykiem to sobie jaj nie róbcie gość przebumelował prawie osiem lat przepuścił dziesiątki milionów które będą musiały spłacać nasze dzieci a nic z tego nie będa miały bo to co zrobił to się szybko rozsypie albo ugrzęźnie w błocie na dróżce za kilka milionów do tego te jego pomysły biogazownia w mieście , dziesiątki wiatraków na rogatkach , sprzedaz PEC-u .......czy prywatyzacja MPGKiM trzeba pogonić tą miernotę i szkodnika byle dalej od Choszczna na szczęście dla tego miasta wybory już tuż tuż

  OdpowiedzUsuń
 26. Zboralski nie dosstał od Opalonego kasy na gazetke to nie napisze;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Szkoda, że referendum w Choszcznie nie było. Szybciej byśmy skończyli z nieudacznikiem koczupowym... Gość zawładnął naiwnością ludzką a ludzie szczerze kiedyś mu ufali. Teraz tylko taczkę z gnojem (lub gnojowicą z jego niezrealizowanej biogazowni)dla niego można przydzielić! Ten człowiek to jakiś popapraniec, który nawet dla siebia pomysłu nie ma. Dość układów i dziadowstwa. Adamczyk jest bez honoru- inaczej sam by zrezygnował.Ten ludzik nie nadaje się do niczego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...zawładnął naiwnością ludzką i nakręcił na palec większość nawiedzonych radnych,którzy przyklepywali mu poronione pomysły.Ale,cóż,coś za coś.

   Usuń
  2. A po co mu honor? Ktoś z wyborców to ceni ? Przecież honor dzisiaj to temat handlowy jaka cena taki honor ? Ile kosztuje honor starosty, ile honor Lubinieckiego , ile honor Bila, Ile kosztuje honor Bikowskiej i jej siostry ? Kwestia stołka, zlecenia, stanowiska itp i honor mozna wpisać w CV , as normalnie mówiąc włożyć sobie w dupę.

   Usuń
  3. Wiatraki to straszna rzecz. Mieszkańcom Krzęcina tak zaszkodziły, że drugie głowy pod pachami im rosną i inne deformacje. Straszne!!!!!!!- mówią, że rozum tracą i paznokcie długie rosną. Ciemny ludu boi się nowości. Kiedyś ognia się bali, potem pierwszych samochodów. Trudno lud ciemny to i ograniczony

   Usuń
 28. za to zboralski xxxL i salowa łausz się nadają do wszystkiego

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy ktoś wie, co lokalny lobbysta wiatrakowy Pan Adamczyk robi teraz w sprawie wiatraków?

  OdpowiedzUsuń
 30. A CO MASZ ZIEMIĘ POD WIATRAKI

  OdpowiedzUsuń
 31. No tak. Wybrać gamonia jeszcze raz i mamy wiatraki ponad domami i biogazownie w mieście. Czyli Adamczyk musi być burmistrzem, bo inaczej tych wspaniałości nie będzie. Tylko nie zapominajcie, że on cały swój kapitał wyborczy sprzeniewierzył. Trzeba być pozbawionym rozumu aby o nim pozytywnie myśleć. Brak wyobraźni i kumoterstwo trzeba zatrzymać! Radni absolutorium mu nie dali 2 razy. To jest człowiek-utylizator normalności. A może jezioro w mieście to też jego zasługa?

  OdpowiedzUsuń
 32. Ludzie! Litości! Ja chce wiatraki. Lubię ten widok a ci co sądzą inaczej to dziwolągi. Prąd będzie za darmo, bo z wiatru. Kasa sama się wleje do miasta a burmistrz będzie miał czym dzielić. i niech nikt tu nie przyjeżdża nas pouczać. To jest miasto adamczyka i jego świty. Inni won...

  OdpowiedzUsuń
 33. Jest kilka osób, które chcą wiatraki. Gadają, że inni to ciemniacy, bo maja zdanie odrębne. To może postawić elekrownię 300m wysoką obok domów i powiedzieć jego mieszkańcom, że są ciemniaki. Najlepiej o nich gadać głupoty i nie pytać ich o zdanie. Tak właśnie chce robić adamczyk i jego przydupasy.Gratulacje poziomu inteligencji poniżej świńskiego..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pisz takich bredni bo ludzie nie znaja sie na zartach

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty