piątek, 15 lutego 2013

Gmina i Powiat lichy - stolarz

Pewien stary stolarz był gotowy do przejścia na emeryturę. Powiedział swojemu szefowi, że planuje porzucić biznes budowlany i zacząć cieszyć się życiem rodzinnym u boku swojej żony, dzieci i wnuków. Co prawda nie otrzymywał by zapłaty za swoją pracę pod koniec każdego tygodnia, ale emerytura na którą liczył wystarczyłaby mu na wiedzenie dostatniego, spokojnego życia.
Szef trochę się zmartwił decyzją swojego pracownika, bo facet był świetnym fachowcem. Poprosił go o ostatnią przysługę, wybudowanie jeszcze jednego domu. Stolarz zgodził się, ale po jakimś czasie stało się oczywiste, że nie ma już serca do tej roboty. Pozwolił sobie na kiepską stolarkę, słabe wykończenie i używał niskiej jakości materiałów. Był to dość niefortunny sposób na zakończenie wspaniałej, pełnej rzetelności i uczciwości kariery.
Gdy stolarz ukończył zlecenie, szef przyszedł na inspekcję domu. Gdy to już zrobił, wręczył stolarzowi klucze do drzwi frontowych ze słowami: „To jest twój dom… mój prezent dla ciebie.”
Stolarz był w szoku!
Jaka szkoda! Gdyby tylko wiedział, że buduje swój własny dom, zrobił by wszystko zupełnie inaczej.
Podobnie jest z nami. Budujemy własne kariery i własne życie, każdego dnia. Często dajemy z siebie mniej niż na to nas stać. Po pewnym czasie, jesteśmy zszokowani, że musimy mieszkać w domu, który sami sobie zbudowaliśmy. Gdybyśmy tylko mogli to wszystko zrobić jeszcze raz, zrobilibyśmy to zupełnie inaczej.Nasi włodarze tak urządzają dom jak ten stolarz byl jak by pozostali cierpieli a im było dobrze.Przykladem jest ostatnia gala przedsiębiorczości w ktorej komisja była ;bardzo niezależna; Pan Roman L,Waldemar R a ufonorowana PANI Małgorzata Buchajczyk członek zarządu Powiatu a ubogi Strosta wręcza nagrodę ?.Może ktoś przypaczy jakiej wysokości to stowarzyszenie otrzymuje środki z powiatu.W Powiecie trwają harce ,nowe układanki ponoć na scenę powiatową ma powrócić Pan Gacek na wice przewoniczącego Rady Powiatu.Panie LUSI i ELUSI szykują nowe zwolnienia dla byłych koleżanek.Pani LUSI ,czy ławeczka powróci do holu przed sekretariatem starosty,bo mi jej brak.Starosta niedługo Nas zaszokuje w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Szczecinie prawdopodobnie stosując wybieg poprzez złożenie wniosku wyłaczenia sędziów od rozpoznawania jego sprawy.Wieś gminna niesie ,że Pani kierownik Domu pomocy spłecznej ma sporo gruntów wokół naszego miasta akurat tam gdzie mają lokalizację wiatraki.Podsomuwując w Powiecie jak i w gminie a dobrym przkładem choćby jest sławna decyzja kary za płot to należy powiedzieć ,że apogeum cwanictwa i głupoty

125 komentarzy:

 1. Ten gall anonim chyba bardzo się nudzi, że zamiast budować własny dom zagląda w cudzy. Może dla porównania jak jesteś tak dobrze poinformowany/a to byś coś napisał/a o "domu"gminy Choszczno tam dopiero się dzieje istny cyrk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NU "POGADI" KRAWIEC!

   Usuń
  2. W naszym powiecie jest dużo fajnej tematyki. Rozbudować i nakręcić jakiś film do TVN. Starosta to ubogi przestępca niedługo nieufny do składów sędziowski chcących go wysadzić od koryta, nakładający na mieszkańców milionowe kary rozdający swojej klice tysięczne nagrody itd itd. Nie sprzeda się?

   Usuń
  3. Śliżewski to choszczeński CELEBRYTA a takim można wszystko nawet jeździć po pijaku.

   Usuń
  4. ta nienażarta świnia śliżewski ma na sumieniu o wiele więcej i śmieje się nam w twarz.

   Usuń
  5. Ludzie nie mają na jedzenie, jedzą ze śmietników, 30% bezrobocia a ten przestępca rozdaje nasze pieniądze poplecznikom żeby utrzymać się przy korycie. Kolesiostwo, fałsz i obłuda !!!

   Usuń
 2. W Choszcznie od wielu lat cyrk dzieje się i w gminie i w powiecie i tylko Ci w mieście , co maja tam znajomości Mają się świetnie i pasą swoje brzuchy. Reszta chodzi i kaja się po instytucjach za jakąkolwiek robotą. Spróbujcie bez znajomości załatwić coś np. w urzędzie pracy. Pani Wam tam powie, że nic nie da rady załatwić, bo urząd zbiera dopiero wnioski i należy się dowiadywać za miesiąc, gdy w ten sam dzień załatwia daną rzecz innej osobie... A potem sie słyszy, że dzieci radnych są poobstawiani w gminie i powiecie czy to na umowe o prace czy tez na stażach. Albo są takie instytucje gdzie dzieci znanych osobistości w Choszcznie są na stażu kilka lat? Niemożliwe? A jednak. Rozejrzyjcie się dookoła jaki burdel jest w tym mieście. Nic tylko uciekać.... a wtedy conajmniej powiat nie bedzie potrzebny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyrzyj się dzieciom urzędników z PUP, też są szczególnej troski i zawsze mają zapewnione staże. Kończą jeden a już zaczynają drugi. Tylko przy wyborach pamiętają o wyborcach. Ale jak się radnych wybiera za cukierki, czekoladki, piwo, wino, długopisy, zapalniczki itp. to mamy to co mamy.

   Usuń
 3. do tego jeszcze radny stefanski lata za przewodniczaca a za nim lata i szuka go po całym miescie jego zona- mizerna przyszlosc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Stefański jest jeszcze zastępcą przewodniczącego rady miejskiej?Jak jest to żona powinna odszukać go w barbakanie.

   Usuń
  2. A kiedy zdaje mandat po upojnej sobótce

   Usuń
 4. trzeba zrobić czystki i wybrać nową władze, najlepiej wsród zwykłych ludzi, a nie dyrektorów, kierowników, nauczycieli i lekarzy. Ludzie wybierzmy tych co jeszcze u koryta nie byli i zobaczymy czy coś sie w końcu zmieni. Jeśli tylko skończy się NEPOTYZM to już wiele, bo da to szanse ludziom wykształconym przy wygrywaniu konkursów, a nie przydupasom bez umiejetności i wiedzy

  OdpowiedzUsuń
 5. burmistrz u koryta kiedyś nie był. I co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przed tym jak został burmistrzem nie był czasem dyrektorem MOPSU??? Czyli przy korytku jakby

   Usuń
 6. A co Pani Łausz redaktorka Naszej Gazety wierna jednej partii(Pis ,samoobrona ,Sld itp )robi w starostwie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedała się dla Starosty ? Obrzydliwość ta Pani jest dobra ale do wycierania klopa mordą...

   Usuń
 7. Szanowni wyborcy żeby było lepiej ,to należy ;głsować; na nauczycieli,bo ich zamało przy władzy .bo kim są nasi przy władzy ; Śliżewski,Brzustowicz,Kaszak,Zaniewska,Adamczyk,Szemlij.Bińkowska,Szczęsny,Bugaj i inni.W epoce oświecenia pisano jacy wychwacy to takie chowanie młodzieży.Należy obawiać się o los małej i dużej ojczyzny.W Większości nauczyciele są porządnymi wychowawcami ralizującymi swoje powołanie.Mimo ,że tylu nauczycieli przy władzy to tej grupie niewiedzie się lepiej ale gorzej niż przy władzy cywilnej wolnej od tej grupy zawodowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sarkazm i drwina strzał w 10

   Usuń
 8. Nauczyciele mają zryte berety i też nie mało mają kasy a jeszcze na lewo dorabiają oszukując US udzielając korepetycji i ty chesz ich do władzy

  OdpowiedzUsuń
 9. Szukać w barbakanie to chyba radnego Szymańskiego, co sie komus pomyliło

  OdpowiedzUsuń
 10. A co Panie Krawczyk słychać u pana Rysia? Zwracam się do Pana bo pan wszystko o wszystkich wie, co wynika z wpisów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rysiu przygotowuje klatki dla ludzi z Pelczyc.

   Usuń
  2. Dla ciebie szkoda klatki, tacy ludzie jak ty są do odstrzału.

   Usuń
 11. po co to oburzenie na nasze państwo urzędnik to państwo a my głąby mamy płacić na tych nieudaczników

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak płacimy nie małe podatki a miasto tonie w śmieciach. Takiego syfu dawno nie było. Z koszy wysypują się śmieci a władza nic z tym nie robi.

   Usuń
 12. Nowy szef MPGK-u i śmieci po pachy w całym mieście

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ten nowy szef nie ma czasu aby zajmować się tak przyziemnymi sprawami jak śmieci w mieście. On ma inne zadanie do spełnienia- pozwalniać tych wszystkich, którzy są przeciwni panu burmistrzowi, a byli za Bilem. Co tam czystość w mieście?- pensja 7500zł i tak co miesiąc jest na koncie. Prawda panie Siódmak?

   Usuń
  2. ...byli za Bilem i są z rodziny Stefańskiego.

   Usuń
  3. Proszę proszę jak łatwo obrzucać kogoś błotem zazdrościsz pensyjki. A sprawa pełnych koszy to nie sprawa MPGK, kosze znajdują się przy drogach wojewódzkich a w tym roku MPGK nie wygrało przetargu na sprzątanie dróg wojewódzkich. Przetarg wygrała jakaś inna firma więc odwalcie się od nowego prezesa.

   Usuń
  4. a to, że nie wygrali to dzięki komu? czy to nie świadczy o prezesie?

   Usuń
  5. To chodzi o tego Siódmaka co samowole "legalizował" i kontrakt wygrał po tym jak LIdl w Choszcznie wybudowali na działce starostwa ?, nie dobrze to wróży pewnie znowu chodzi o załatwienie "trudnych "spraw znam tego typa i to że został prezesem to jakaś kpina aż mi się nie chce wierzyć miałem wracać niedługo do Choszczna ale się chyba rozmyślę po pewnie nie będzie po co jak takich gości się odkopuje

   Usuń
  6. A psich odchodów jeszcze więcej!!! Pola minowe wszędzie. A już najlepsze jest wyprowadzanie kotów do piaskownicy. Ludzie worki w rękę i sprzątać!!!

   Usuń
 13. W mieście nie tylko śmiecie, ale i dziury na chodnikach. Tylko dziury to już nie sprawa prezesa MPGK.Odnośnie śmieci to jest ich dużo,bo kosze nie są często opróżniane,a po drugie popatrzeć jak właściciele domków jednorodzinnych reklamówki pełne śmieci rzucają do tych koszów.Tak będzie jeżeli MPGK czy urząd miejski nie będzie respektował Regulaminu utrzymania czystości.Są tacy co nie mają w ogóle przydzielonych pojemników.Według nich po co?.Przecież można wypasioną furą podjechać pod blok i wysypać śmiecie do kontenera spółdzielczego.Strach się odezwać."Biedacy" tak robią i z innych się śmieją.Dla takich od 1 lipca "rewolucja śmieciowa" dyscypliny nie zaostrzy.Dalej będzie to samo, a latem jak się wybiorą na spacer to może i w lesie zostawią swój woreczek z domowymi odpadkami?!Standard

  OdpowiedzUsuń
 14. Komuna wraca a z nią komuszki z tamtych lat. Brakuje tylko Kieli, Jabłońskiego i jeszcze paru dawnych aparatczyków. Będzie dobrze pokażą jak kombinować i kraść

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racją Adamczyk wyciąga tropy z szafy. Ten gosć zmarnował ostatnią szansę dla Choszczna. Czas stąd wiać, bo niedługo nie zostanie tutaj kamień na kamieniu.

   Usuń
  2. Chciałbym żeby komuna wróciła. Po kilku latach rządów solidarnościowych złodziei nasz powiat nie nadaje się do życia. Jebać PO, PiS i PSL. Czasy kiedy przestępcy zasiadają na najwyższych stanowiskach np Starosta choszczeński niedługo odejdą w niepamięć.

   Usuń
  3. Komuchy już rządzą w Powiecie i Gminie.
   Wice starosta to aparatczyk Puczyński, który kryje przestępce Śliżewskiego a większościowa grupa radnych miejskich w opozycji do Burmistrza to SLD i PiS. Panie Adamczyk nie może Pan na to zareagować?

   Usuń
  4. adamczyk mógłby zareagować i z Choszczna bezpowrotnie wyjechać podjąłby wtedy chociaż jedną dobrą decyzję jako burmistrz dla tego miasta

   Usuń
 15. Ostatnio powiało grozą wśród tych radnych opozycji, którzy odeszli od Burmistrza. Wygląda na to, że ma on znowu większość w radzie i teraz pokaże niewdzięcznikom i ich protektorom w Powiecie gdzie ich miejsce.Zapowiada się gorąca sesja, ciekawe czy "czarna mamba" przeczuwając co się święci przyjdzie na sesję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli do tego dojdzie,to dla miasta będzie porażka.Miasto to już zostanie całkiem zgnojone.Dług długiem będzie łatany.Niech ci radni w końcu określą się po której stronie chcą rajcować!!!Czy naprawdę ktoś zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.

   Usuń
 16. ciekawe kto się sprzedał i zrobił z siebie gówno? nie chciałbym być w jego lub w jej skórze .Czas pokaże co za śmiecia porządni ludzie do siebie przygarnęli . Czekamy z utęsknieniem na tą "rewelację"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie może to być prawda ktoś znowu zaczyna podpuszczać
   przecież było by to ostatnie kurestwo a Choszczno to małe miasto

   Usuń
  2. Pewnie ktoś z lewicy skrewił bo słyszałam, że Loczek ma iść na bocznice.

   Usuń
  3. sprzedali się ci którzy odeszli od Burmistrza kilka tygodni temu, i zrobili z siebie g....

   Usuń
  4. Loczek???- takiej szmaty nikt nie widzał! Spójrzcie na listę współpracowników SB!! Nie tylko on ale jego rodzina z Tczewa i calego kraju!!!Loczek, Lubiniecki, Sieńki
   współpracowali z właściwymi agendamiDzisiaj chcą nadal decydować o naszym losie!!!!!

   Usuń
 17. wieść gminna niesie że z radości wielkiej jak burmistrz sobie dobrze chlapnął to sam te rewelację obwieścił chwaląc się że ochłapy rzucił i głupi się znalazł pożyjemy zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzisiaj takiego głupiego/ią/ znależć co zmieni szeregi to tylko podziwiać. Już taki radny czy radna powinien/nna/ rzucić mandat radnego/nej/.Widać,że są tacy,którzy potrafią się zeszmacić.Wyrazy współczucia, bo raczej głupocie się nie gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że to pewnie radna B. M

   Usuń
  2. Jestem przekonana że nie mieszkam w tym samym bloku znam ją to porządna kobieta ma doświadczenie radną jest drugą kadencję nie bawiła by się w takie rzeczy udowodniła to wcześniejszą postawą

   Usuń
  3. co wy piszecie !!!!!kobieta nie dawno założyła klub który jest w opozycji do burmistrza jest jego przewodniczącą to jest dorosła i odpowiedzialna osoba która z uwagi na pełnioną funkcję jest wzorem nie tylko dla własnych dzieci ale dla młodzieży uczącej się w Choszcznie i dla ich rodziców przestańcie pisać takie brednie

   Usuń
  4. co z tego jak ta nowa większość nic mądrego nie potrafi uchwalić

   Usuń
  5. widać że zmądrzała i wraca tam gdzie jej miejsce

   Usuń
  6. Przejrzała na oczy.
   Lobbyści tradycyjnej energii z Enei nie zatrzymają trendi ekobiznesu.

   Usuń
  7. no to ciekawe ile kosztowało to "zmądrzenie" i powrót na swoje miejsce co do uchwalania to uchwala się uchwały które burmistrz przygotowuje i z tym się zgadzam że to nic mądrego a o trendi ekobiznesie pisze nasza gazeta jak widać trendi jest dla kilku osób znanych dobrze burmistrzowi

   Usuń
  8. A jednak w Gminie większa kultura polityczna nie taka "chamówa" jak w Powiecie. Ludzie honorowo oddają mandat kolejnej osobie z listy która dała im władze. Wyrazy szacunku POZDR

   Usuń
  9. szacunek do rynsztoku z takim dnem przecież jest to umożliwienie załatwienia wielu "trudnych"tematów których nie wypadało by załatwić i o jakim honorze tu mówić przecież to jest zwykłe kurestwo
   Smierdzi to z daleka żenada

   Usuń
  10. Czy ten honor nazywa się "prostytucja polityczna"?

   Usuń
  11. prostytutkami w polityce są ci których Adamczyk dyma i wykorzystuje a ci udają że nic nie widzą i tylko czekają na zapłatę a to na premię na wodociągach dla męża a to na pracę w Pecu a to na nagrodę Dyrektora ,a to na zakupy przez gminę lub jej jednostki w wiadomo jakiej hurtowni materiałów budowlanych ,a to na pracę w gminie dla syna ,a to na wiatraki..... taka jest rzeczywistość aparatczyków burmistrza i stąd wynika ich lojalność pospolite kurestwo

   Usuń
  12. Czarna mamba nie dostała nic!!!! Czego się dziwicie, że sdprzedała sie dla ubogiego-dał jej pienądze!! ZADNEJ Roboty?Tak dziala mafia pelczycka!!!!!Ubogi dal jej dużą kasę nie kier. ref, ale wydziału i dodatkowo zatrudnił p. Lausz za mięsięcznie 5 000 !!!! W#y chcecie mieć wolne media???

   Usuń
  13. Przestańcie spekulować. Do sprawdzenia http://www.spow.choszczno.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=6986&bar_id=4628

   Usuń
  14. dostała 52 320,00 zł i tylko ona złożyła oferte

   Usuń
  15. Zgadza się kwota jest na dwa lata,to jakieś 2 tys. brutto miesięcznie a przetarg w którym złozyła ofertę był już drugi bo za pierwszym razem nikt się nie zgłosił. Dlaczego? bo nikt nie chce pracować z radną Miterą a ona jest tam szefową w tym projekcie. Zresztą od sesji rady miejskiej ciagle choruje i nie ma czasu na pracę w szkole jak i w projekcie. Ciekawe czy jej za to zapłacą? Jeżeli chodzi o pieniądzę to ta pani je bardzo lubi i brałaby je i od starosty i od burmistrza.

   Usuń
  16. Która? Łauszowa, czy Miterowa?

   Usuń
 19. bla, bla, bla...

  OdpowiedzUsuń
 20. co do rzucenia mandatu przecież w tej sytuacji to jest to samo kurestwo co sprzedanie się tylko sposób jest inny ,miejmy oczy szeroko otwarte czas prawdy nadchodzi zobaczymy czy ktoś kto pełni funkcje radnego chce zrobić na tym interes -czytałem dzisiaj ciekawy artykuł w naszej gazecie na temat eko biznesu to wiele wyjaśnia

  OdpowiedzUsuń
 21. Uzyskanie ponownej większości w radzie miejskiej przez Adamczyka znaczy to samo jakby na nasze miasto uderzył meteoryt.To jest coś strasznego.Boże chroń nas od takich żywiołów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co ten cały cyrk z wyborami skoro można się później kurwić na lewo i prawo ? Może ktoś ma wyrzuty sumienia niedorozwinięty bałwanie czy tam bałwanico jak wolisz.

   Usuń
 22. Pani radna Mitera.Choć Ci sami,ale inni czy tak zmieniać się powinni?Trochę powagi z uwagi na stanowisko pełnionej funkcji w szkole.Oszczędż pani wstydu bynajmniej dla tych radnych, z którymi pani odeszła od Adamczyka.Uważałem,że ma pani wreszcie trochę poukładane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Beato M. w Choszcznie rządzą przekupni i źli ludzie, egoiści ponad wszystko miłujący swoje judaszowe srebrniki. Mówię o zwierzchnikach Pani jednostki. Wierze że się Pani zreflektuje i odkryje prawdziwe twarze wilków w owczej skórze.

   Usuń
  2. A ja myślałem, że pani Beata jest w porządku, Ale niestety, daje się kupić. Adamczyk już się z pani śmieje, że znalazł się głupek co się zadowolił ochłapami- to pani. Czy warto tak się zeszmacić za ten nic niewarty stołek? Jak pani spojrzy w oczy swoim uczniom? Nie będzie pani głupio? Co ta młodzież sobie o pani pomyśli? Jakie wartości pani jej wpaja? Że zawsze można panią przekupić, albo zastraszyć? Wstyd pani dyrektor

   Usuń
  3. no bo w porządku jest raz jej się zdarzyło nie być na sesji każdemu może się to przytrafić sesja była bardzo ważna ale będą ważniejsze jestem przekonana że to właśnie spowodowało tą całą lawinę pomówień pewnie burmistrz bardzo sobie by życzył i wszystko by zrobił żeby tak właśnie było ale nie bądźmy dziećmi kto by się tak dał wystawić dlatego nie chce mi się w to wierzyć a po drugie znam Beatę od dawna i wiem jakie ma zdanie o tym żałosnym człowieku

   Usuń
  4. Obyś miał(a) rację. Ja też myślę, że Beatka jest w porzo.

   Usuń
  5. Kurwa ,kurwie łba nie urwie.

   Usuń
 23. jak to czytam to nasuwa mi się tylko jeden miłujący sam nasz burmistrz "wszechmogący" za takiego się uważa bo wyznaje prostą zasadę każdego można kupić tylko kwestia ceny niestety dla burmistrza okazało się że znaleźli się tacy których tą miarą nie mógł zmierzyć z tego morał jest taki nigdy panie burmistrzu nie sądź innych po sobie bo nie wszyscy są tacy jak ty mały człowieku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, ze rzeczywiście nie wszystkich Adamczyk może kupić. Pożyjemy, zobaczymy.

   Usuń
  2. jak pani odejdzie to zburzy utrwalony od 3 sesji kurewski porządek moralny

   Usuń
  3. kurewski porządek moralny to tworzy Adamczyk i nie od trzech sesji tylko od kilku lat

   Usuń
  4. Z tym "kur..." to jest odwracanie kota ogonem. Jak się idzie do wyborów z jakiegoś ugrupowania to powinno się realizować jego program do końca kadencji a nie działać koniunkturalnie "sprzedawać się" innym. Tak na marginesie, mocno się dziwie pozostałym radnym, że nie złożą mandatu.

   Usuń
  5. nie rozśmieszaj mnie o jakim programie piszesz widać że jesteś porządnie umoczona/ony w "program" Adamczyka ,radni powinni służyć społeczeństwu i nie są od załatwiania interesów burmistrza ktoś wcześniej dobrze napisał o aparatczykach Adamczyka i o ich "bezinteresowności" i w tym przypadku się z tobą zgodzę też się dziwię że nie składają mandatów ale niestety oni należą do tych co się w twarz pluje a oni mówią że deszcz pada przypadek beznadziejny kasa liczy się dla nich tylko kasa
   taka jest prawda

   Usuń
  6. Pytanie jakie są interesy wyborców, którzy jej dali mandat?. Koledzy i koleżanki radni wstyd, żeby nie mieć swojego stanowczego zdania, tylko leźć jak te gęsi.

   Usuń
 24. Widać,że pani Beatka lubi przypływy i odpływy.Co się nie robi dla kasy.Można nawet za burmistrzem w ogień wskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 25. Może komuś wyszła czkawką ta cała intryga polityczna inspirowana przez powiatową "grupę pro-przestępczą"

  OdpowiedzUsuń
 26. Adamczyk wie co robi.Najpierw pozbawi panią radną Miterę mandatu, a potem pozbawi ją obiecanego stanowiska,nawet nie zdąży stołka zagrzać.Ha,ha,ha i gdzie i na czym będzie się Pani ślizgała.Proponuję się zastanowić,bo Adamczyk jest niebezpiecznym pilotem.Nie jednego wróbla na plewy wyprowadził.Pani Beatko niech się Pani zastanowi.Jak do tej pory ma Pani stanowisko w pracy, nic Pani nie robi i dobrą ma Pani pozycję w radzie,a to, że Pani odeszła od Adamczyka to dużo Pani zyskała,a gorzej będzie jak Pani wróci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jak do tej pory ma Pani stanowisko w pracy" Czy Pani B.M straci stanowisko w ZS1 jak zrobi coś nie po myśli swojego kierownika ?

   Usuń
  2. Znam ludzi z liceum na chrobrego. O p. Miterze albo milczą, albo mówią jak o osobie niewiarygodnej i kłamliwej...

   Usuń
  3. Żal czytać co wyprawia osoba, która jest na stanowisku dyrektorskim.Widać,że mandat radnej potrzebny jest do wślizgnięcia się wyżej, ale pytanie gdzie i dokąd.POsłanką napewno nie zostanie.

   Usuń
  4. adamczyk myślał że głupka znalazł to się na głupka wystawi pech chciał że wybrał najbardziej" wątłą" osobę bez autorytetu ,jeżeli ją namówił"różnymi "sposobami to i tak obróci się to przeciw niemu smród będzie nie tęgi będzie się ciągnął wszędzie uciec od niego się nie da sprawa jest za bardzo oczywista a pani mitera po tym jak uciekła przed sesją dała już obraz o sobie jak dalej się będzie tak zachowywała to będzie jasne że się sprzedała i to dużo wcześniej potwierdzi to tylko ustawkę z burmistrzem i że rzeczywiście mandat radnego i udawanego opozycjonistę wykorzystać chciała do wślizgnięcia się wyżej podbijając tym stawkę

   Usuń
 27. Pani Beato niech Pani pomyśli co zrobił z gackiem swoim "przyjacielem". Jak mu był potrzebny to go nawet do pracy przyjął. A co zrobił później? kopnął w d... .

  OdpowiedzUsuń
 28. Gacek to najlepszy przykład jak Adamczyk postepuje z ludzmi którzy mu pomagaja - wykorzystało go jak był potrzebny a póxniej to dał mu nagane za to ze sie spóźnił 5 minut to chłopak mial swój honor i sam odszedł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam że to była tylko ustawka a radny Gacek jest podwójnym agentem. Co wcale nie musi świadczyć o nim źle. Jeszcze się wszyscy zaskoczymy jak wyląduje. Ja stawiam ZOZ , wice kogoś, kier.jedn.

   Usuń
  2. Gacek wszędzie swoje dupsko wsadzi. Kto wie czy nie potrójnym bo Burak, Dycha i Arbuz chcą wysadzić z pociągu panów z Pełczyc.

   Usuń
 29. a mlody Kużminski zostal złapany za jazde po pijaku - brawo PSL

  OdpowiedzUsuń
 30. Kużminskiemu odbiło juz mu dycha rozum przesłonił

  OdpowiedzUsuń
 31. Co uczniowie pomyślą o dyrektorce, która się sprzedaje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co uczniowie pomyślą o dyrektorce, która się odkupiła?

   Usuń
  2. jeżeli to prawda co piszecie i radna Mitera teraz będzie wspierała burmistrza albo zrezygnuje z mandatu i wejdzie Zakrzewski który będzie załatwiał tematy do tej pory nie załatwione to pewnikiem mamy do czynienia z korupcją w najgorszym tego słowa znaczeniu ja jednak myślę że nikt dzisiaj w tak oczywiste sprawy by nie szedł i jest to akcja zburzenia morali przeciwników adamczyka sam niedojda nie wie czego ma się już chwytać po tych akcjach widać że gość idzie na dno i za sobą ciągnie swoich bo ma ich w dupie najważniejsze żeby załatwić swoje interesy poświęcił gacka ,bila poświęci każdego w swoim czasie

   Usuń
  3. S.G. jak wykona zadanie będzie wice rady

   Usuń
 32. Dycha w spóce skarbu panstwa zarabia miliony - tak sie ustawia psl

  OdpowiedzUsuń
 33. Adamczyk wykorzystał Gacka q ten w koncu poszedł po rozum do głowy - dobrze ze w dobrym czasie. adamczyk idzie ze swoim adamem na dno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wydaje mi się, weź pod uwagę jakie Adamczyk ma poparcie na wioskach. Poza tym większość w radzie nie ma jeszcze żadnego lidera, który mógłby z nim powalczyć.

   Usuń
  2. wykorzstał Gacka??? To gacek jego wykorzystał!! Gacek każdemu nóż w plecy wbije.

   Usuń
 34. szkoda Wioletki która cały czas zapatrona w Adamczyka nawet głosowała przeciw Gackowi -to juz niespodzianka

  OdpowiedzUsuń
 35. adamczyk skumał sie z dycha to juz koniec chłopaków- niech sioe jeszcze troche pobawia

  OdpowiedzUsuń
 36. Lubieniecki dał ciała na całej lini dał sie podpuscic bilowi , który niedługo stanie przed prokuratorem

  OdpowiedzUsuń
 37. Wioletka lata za Dycha jak ........ ciekawe co na to jej mąż

  OdpowiedzUsuń
 38. Zaniewska to stara kur.....tak sobie siwedi bez myślnie

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy Bugaj dalej jest BOSSem PO w ch/no bo chciałam się wypisać?

  OdpowiedzUsuń
 40. kazdy gdzies musi pracowac a to ze potrafil jasno powiedziec. ze nie zgadza sie na staroste przestepce to w dzisiejszych czasach rzadkosc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A teraz już się zgadza? To też rzadkość ( no oczywiście nie u Gacka).

   Usuń
 41. szkoda, ze pozostali radni nie mieli tyle odwagi co Gacek, chociaż opuścili go wszyscy łącznie z burmistrzem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady, wrócił dzisiaj jak pies z podwiniętym ogonem.Przecież głosami bandy Sliżewskiego został tylko wiceprzewodniczącym!!! Dobre i to nic nie robić i kaskę brać. Co z tą odwagą, sprzedawczyk!!!!

   Usuń
  2. Ta jego odwaga to nazywa się pazerność. Sądził że skoczy na stołek starosty,i wtedy będzie kopał na lewo i prawo. Niech Bóg czuwa zeby do tego nigdy nie doszło bo skończy się jak w powiatowym zarządzie dróg. CBA NIK i sprawy w prokuraturze. Taka jest jego praca.

   Usuń
 42. Czy to prawda, że radny Włudarski zostawiłprace i rodzine i teraz mieszka w hotelu? jezeli tak to zastanówcie sie wszyscy którzy piszecie obelgi pod adresem innych ludzi, bo może ktoś niewytrzymać i stanie sie tragedia a wtedy skoncza sie głupie żarty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Włudarski to człowiek burmistrza wdał się z nim w jego gierki widocznie związek z burmistrzem jest dla niego ważniejszy

   Usuń
 43. czarna mamba to marionetka panów z pełczyc. tylko niech pamięta, że to miejscowi ludzie ją wybrali, i oni ją podsumują.

  OdpowiedzUsuń
 44. Podsumowanie jest już! Bil jest już aresztowany przez CBA,Slizewski moralny bankrut nie tylko w Choszcznie, Dycha zadyszenie już otrzeżwiało. Brudne pieniądze dla tej pani mają wartość a nie problemy gminy czy powiatu? Kieruje promocją powiatu
  - żenada dla tej pani, nic nie robi!!!!!
  Strona internotewa powiatu to koszmar!!!!!
  Branie KASY ZA NIC!!!!!!! a W GMINIE ZDRAJCA!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. Szanowni Państwo czy wiecie że nasza biedna gmina przeznaczyła dotacje w kwocie 120 tys dla OSP Zamecin, po to by wspierac tam swoich kolesi zatrudnionych na fikcyjnych etatach stworzonych w OSP Zamęcin.Strazakami od siedmiu bolesci w OSP Zamęcin są burmistrz i jego zastępca.Utworzyli smieszna sekcje w Zamecinie Ratownictwa wodnego kupuja sprzet za kupe kasy dla nurków w OSP Zamecin na którym to sprzecie bawi sie elita z Choszczna(łodzie motorowe,samochody terenowe,)dziwnym zbiegiem okoliczność Gospodarz OSP Zamęcin który w niej pracuje na fikcyjnym etacie prowadzi szkołe nurkowania.Jej organ kontrolny czyli Gminny komendant OSP który tez jest z Zamęcina i dla którego stworzono równierz fikcyjn etat żeby zamknąć mu buzke,a żeby było smiesznie jego córka pracuje w sekretariacie w Urzedzie Miasta a druga córka w hotelu sportowym który nalezy do Urzedu miasta. Bawią sie za nasze pieniadze, imprezuja, kupuja drogi sprzet wykorzystywany w ich prywatnych firmach i nie ma na to kary!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto cała prawda o naszych włodarzach. Panie Sakowski niech pan jeszcze znów głosuje za udzieleniem kredytu- będą mieli więcej na takie wydatki. Pan jest za to odpowiedzialny. Co Adamczyk panu obiecał za ten głos? Pracę jak rozwiążą spółdzielnie mieszkaniowe? A ja myślałem, że z pana to porządny, nieprzekupny człowiek. A jednak pozory mylą.

   Usuń
  2. Pan Sakowski ma już dwa głosy oddane dla Adamczyka.Pierwszy głos to udzielenie absolutorium dla burmistrza, a ten za kredytem jest drugim głosem.Pan Sakowski przejął się bardzo trzynastką dla personelu szkół i przedszkoli.Tylko do czego ta Jego nadgorliwość prowadzi,bo trzynastki otrzymali jedynie pracownicy urzędu,czy nie powinna być inna kolejność?Pan Sakowski lubi być okręcany na palec.Widać,że lubi takie wymyki,tylko Panie Sakowski żeby Pan się na ten palec nie nabił i nie utknął w pewnej części ciała.Tylko czy to czasami nie sprawi Panu przyjemności?Może i o to chodzi.

   Usuń
 46. 120 tys dla OSP ZAMECIN a 180 tys na cały sport w powiecie

  OdpowiedzUsuń
 47. Oficjanie na naszej gminie jak i w powiecie nie istnieje prawnie żadna jesnostka OSP(uprawnienia nurków nie sa tolerowane w strazy pożarnej musza na nowo robić uprawnienia) czy PSP Ratownictwa Wodnego wiec to wszystko jeden wielki kant

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czemu ktoś tego nie zgłosi odpowiednim instytucjom?

   Usuń
 48. Przecież młody kużmiński przykład bierze od starosty!!! Jeżeli został skazany to powinien byc zwolniony. Obaj jadą na jednym wózku!!!
  Wszyscy tutaj opisywani cieszą się nieposzlakowaną opinią. Fachowość starosty ha,ha, no, coż jak się jest samemu umoczonym!!!

  OdpowiedzUsuń
 49. Ty też możesz to zgłosić :)

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty