poniedziałek, 28 kwietnia 2014

XXIX Sesja Rady Powiatu w Choszcznie

137 komentarzy:

 1. brawo Pani Kaszak

  OdpowiedzUsuń
 2. Lesio Kubajek postanowił sobie, że zamorduje personalną. Straceńczą myśl podyktowała mu rozpacz. Personalna była jego wrogiem numer jeden oraz zasadniczą przeszkodą na drodze do zrobienia kariery. Dzień w dzień zatruwała mu życie, dzień w dzień sępimi szponami szarpała jego zdrowie i nerwy i każdego poranka przeistaczała się w symbol klęski. Nielitościwie i bez żadnego zrozumienia dla jego artystycznie niezorganizowanej duszy wyłapywała wszystkie jego spóźnienia i bez cienia miłosierdzia zmuszała go do opisywania ich szczegółowo w specjalnej księdze dużego formatu, zwanej książką spóźnień. Nazwisko Lesia powtarzało się tam z podziwu godną regularnością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brawo radni powiatu lepiej późno niż wcale nareszcie opalony nie będzie się szarogęsił i niech drżą jego pieski Lusi i Elusi. One powinny być następne to byłoby sprawiedliwe. Sledż myślał że jest niezatapialny,. a jednak !!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!

   Usuń
 3. Nowe. Starosta - Brzustowicz, v-ce starosta Kaszak. Buchajczykowa z zarządu powiatu weg. Nowy członek zarządu Kuzmiński.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po jego ryju widać, ze to kawał ch... i zdrajca. Dziwię się, że mu powierzono cokolwiek.

   Usuń
 4. I tak trzyma!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. jaka Buchajczykowa! toc przecież Jurand ze Spychowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie były starosto niech pan teraz kupi 2 wiązanki ale za swoje pieniądze , nie służbowe i wręczy doradczyniom Lusi i Elusi, dziękując im jak w Drawnie za to że doprowadziły swoimi radami do odwołania pana. My pracownicy podziękujemy im za to.!!!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!

   Usuń
 6. Tak to jest Panie Lesławie jak nie słucha sie dobrych rad...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedno gówno się skończyło nowe zaczęło takie samo.Ludzie wybrani niekompetentni, bez doświadczenia, Zagrabia tylko powiatowe pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 8. sylwia z małgosią buchajczyk już nie będą grabić i wyjdą ich machloje z rybką i kamińską

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były panie starosto, jak czuje się człowiek wywalony z pracy , chyba źle prawda, a pan bez skrupułów wywalał ludzi razem z tymi dwiema wstrętnymi babami.I co teraz pani Lusi i Elusi nie macie już kim sterować biedne głupie krowy. Kara za krzywdy musi was spotkać i tego wam wiele osób życzy i jeszcze jedno Lusi myj się częściej bo śmierdzisz.

   Usuń
 9. Wszystkie rybki śpią w jeziorze.............................

  OdpowiedzUsuń
 10. Idzie do pracy w RYJO

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. oj chyba tam na nią nie czekają, takiej głupiej baby nie będą chcieli ona nie nadaje się do pracy, chyba że zabierze z sobą kilka osób z BF żeby za nią pracowali jak dotychczas.

   Usuń
 12. W RIO nie ma wolnych miejsc wiec pójdzie do RYJO.

  OdpowiedzUsuń
 13. Rybcia nie czekaj aż ci podziękują za pracę. Lepiej odejdź sama. Kierunek wybrzeże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kamińska na mecenasa wywalonego śledzia bo tak dobrze mu doradzała

   Usuń
 14. Opalony dostanie staż w solarium !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Wymarzona praca dla Śledzia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciekawe czy dyrektor pup się zgodzi chyba już będzie mógł być samodzielny a nie tylko wykonywać polecenia śledzia

   Usuń
 16. Jurand ze Spychowa był bardzo szlachetnym człowiekiem to skąd to porównanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rybcia szykuj się następna sesja twoja a tłusta lusi po tobie. koniec waszych dobrych dni pora odejść na odpoczynek

   Usuń
 17. Dyrektorze PUP prosimy pana niech mu pan da staż w solarium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak prosimy on się sprawdzi ma duże doświadczenie z solarium

   Usuń
 18. Może sobie coś przypali?

  OdpowiedzUsuń
 19. Oj pani Fałsz coś pani dolega?

  OdpowiedzUsuń
 20. Przedmówco przestań świntuszć!

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy ta łausz dalej te bzdety pisze w gównianej gazecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gównem to zajmuje się odwołany śledź

   Usuń
 22. Lenin wiecznie żywy!

  OdpowiedzUsuń
 23. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Bo redaktorzy to Zboralski i Łausz zakłamana para łgarzy i oszustów choszczeńskich. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odwal się dupku od gazety i jej redakcji oni przynajmniej piszą o sprawach które powinni poznać wszyscy, co szlag cię trafia ? i dobrze gnojku !!!!!!!!!

   Usuń
  2. Lusi i Elusi już z wami nikt nie chce pracować, może by tak honorowo odejść za swoim idolem tylko teraz to on już biedak nic nie może wam dać i nagród też nie będzie

   Usuń
  3. Koń by się uśmiał / Redakcja/ gazeta/ Jaka to redakcja? w sklepie z majtkami na Murze Południowym 5 ? Tak żadnej redakcji nie ma. Może chodziło ci o redakcję w sensie ludzi piszących do tego szmatławca? Jest ich aż dwóch: pojebany spasiony redaktor 2xL i była kochanka księdza po skrobanku Fałusz. A ich dziennikarstwo to plucie jadem na tych, którzy dawali kasę na wydawanie nielegalnej gazetki a teraz nie dają.

   Usuń
 24. Ty chyba jesteś zakompleksionym urzędnikiem, co? Jak nie masz co robić to weź się do pracy, a nie za Nasze pieniądze w czasie wykonywania obowiązków służbowych ubliżasz porządnej gazecie!

  OdpowiedzUsuń
 25. Mówisz o naszej Gazecie że ona porządna ? to ty chyba też taki jesteś porządny jak ta gazeta wyprowadzając kase z gminy ciekawe gdzie te 50 tys co gazeta z gminy wyprowadziła aaaaa już wiem Zbieralski i Flausz kupili nowy samochód bo tamten jest za mały na tyle kasy wazic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cha cha przecież te bidoki w TBS ie mieszkają na Wysokiej na chleb nie mają Zbieralski i Fałusz.Żebrzą żeby pare groszy od kogokolwiek dostać na gazetkę.

   Usuń
 26. wszystkie rybki śpią w jeziorze tirala,tirala,la,
  tylko jedna spać nie może tirala, tirala,la...

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś wie ile kasy weźmie były starosta na odchodne?

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapytaj Rybki ona już to policzyła i dzisiaj wypłaca.

  OdpowiedzUsuń
 29. Zaległy urlop to ponad 40 tys. złotych no i 3 miesięczna odprawa to prawie drugie tyle. Dostanie prawie 80 tys. złotych. Na waciki jego kobietom starczy.

  OdpowiedzUsuń
 30. a Zbieralski i Fausz szaleją na forum

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kuku. nie trafiłaś. Szukaj dalej.

   Usuń
  2. Jestem bliżej ciebie niż myślisz.

   Usuń
  3. a po co szukać debli

   Usuń
  4. 2 maja o godz. 15.00 wszytstkich mieszkańców powiatu serdecznie zapraszamy na Powiatowy Dzień Flagi. W programie uroczystości zaplanowano MAJOWY BIEG O PUCHAR STAROSTY CHOSZCZEŃSKIEGO wokół jeziora Klukom. Osoby pełnoletnie, które chciałyby wziąć udział w biegu zachęcamy do zapisów. Dla zwycięzców przewidziano puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

   Usuń
  5. ZAPISY DO BIEGU W REDAKCJI NASZEJ GAZETY
   ul MUR POŁUDNIOWY

   Usuń
  6. Czyli w sklepie z gaciami bo pod tym adresem nie ma żadnej redakcji. Pierdolone oszusty fałusze łałusze

   Usuń
 31. No to nieźle. Niektórzy na taką kasę to pracują kilka lat. Nieźle się gościu na nas dorobił.

  OdpowiedzUsuń
 32. edno gówno się skończyło nowe zaczęło takie samo.Ludzie wybrani niekompetentni, bez doświadczenia, Zagrabia tylko powiatowe pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy pani Kaszak już pracuje w starostwie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ona ma tam niby robić?

   Usuń
 34. pani fałusz pracuje na płoni bo redaktor 2xl narobił tyle długów na nielegalnej gazetce.Teraz musi pracować na swojego pana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/70333/burmistrz_lubartowa_spotkal_sie_w_sadzie_z_internautami/

   Usuń
  2. i tak powinno się postąpić z niektórymi osobami niniejszego forum, to co niektórzy wypisują jest poniżej przyzwoitości

   Usuń
  3. Na Płoni robi buchajowa, na betonówce oszust Zbieralski z byłą kochanką księdza Fałusz

   Usuń
 35. I znowu dał o sobie znać znany sędzia-publicysta z Choszczna.W wydaniu internetowym "Rzeczpospolitej" z 29.04.br. ukazał się jego kolejny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 36. Lesław ty chuju złamany gdzie jesteś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedziałbym jeszcze ty dziwko jebana

   Usuń
 37. Czy ktoś mi powie na jakim etapie jest kontrola nieistniejącej frmy krzak ZEBRA redaktora Zbieralskiego i jego konkubiny ex kochanki księdza Fałusz? Izba skarbowa w Szczecinie wzywa już podmioty na świadków? Jak można prowadzić firmę KRZAK w nieistniejącym biurze redakcji a innych nazywać oszustami i złodziejami co? Dwóch złodziei i oszustów z Wysokiej kurwisko Fałsz śmie obrażać innych a sami są najwięksi oszuści i złodzieje.

  OdpowiedzUsuń
 38. Święte słowa. Zgadzam się.

  OdpowiedzUsuń
 39. Mówicie o pieniądzach, to zapytajcie Puczyńskiego ile dostał kasy, ponad 150 tys.i jeszcze jakieś inne drobne i dalej kombinuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to pierdolony komunista i złamas. Pijaczysko oszust i UBek

   Usuń
 40. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Bo redaktorzy to Zboralski i Łausz zakłamana para łgarzy i oszustów choszczeńskich. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cwele i złodzieje w d****e pie******one

   Usuń
 41. Jak się Państwo Radni czujecie, jesteście z siebie zadowoleni? Odkopaliście Starostę, wprawdzie nie znam tego człowieka osobiście, ale za pół roku wybory. Niech by się wypowiedzieli CI wyborcy którzy na Niego głosowali. Wtedy byście mieli czyste sumienia, czy teraz macie, bardzo w to wątpię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja znam go osobiście i twierdzę że jest to zły człowiek i dobrze że go odwołali. Wielu pracownikom zrobił krzywdę wspólnie ze swoimi przydupasami. spytaj ludzi którzy pracuję w starostwie zobaczysz czy podzielają twój pogląd. Tylko nie pytaj lusi i elusi bo im było z nim bardzo dobrze wysokie wynagrodzenia i nagrody do podziału. skandal i bezczelność. Brawo radni powinniście być z siebie zadowoleni takich gnojków trzeba odwoływać i pokazć im gdzie jest ich miejsce.

   Usuń
  2. Ty gościu jesteś jednostronny,ciagle ten sam ton pisania,już TO mdłe się staje. To,że siedzisz w starostwie na dole nie świadczy wcale ,że znasz starostę. Żadnej merytoryki w twoim pisaniu ,ino szczek,szczek i jeszcze raz szczek.Nie jestem poplecznikiem żadnego urzędasa,ale wśród wszystkich urzedów właśnie w starostwie widzę porzadek w zarządzaniu.Jak mi wiadomo P. Ślizewski był porządnym przewodniczącym w gminie Pełczyce,póżniej nienagannie prowadził szkołę w Lubianie,dlatego wyborcy dali mi mandat do powiatu.

   Usuń
  3. wkradł sie błąd :-( (dlatego wyborcy dali mu mandat do powiatu.)

   Pani Kaszakowa ,jak długo bedzie mieszkać w Choszcznie nie powinna dostać żadnej pracy budżetowej . Tak bedzie zołzo!

   Usuń
  4. hahaha ale pomyłka slizu to ty tutaj piszesz a weź się do roboty szukaj pracy bo nie będziesz miał czym płacić prawnikom bo wyborcy już nie dadzą ci mandatu do powiatu też

   Usuń
  5. Przepraszam i proszę o wybaczenie. Już więcej nie będę. Obiecuję.Slizu.

   Usuń
 42. Jak się ma nowa władza powiatowa? Wzrok wbity w podłogę czy w niebo? Czy oni wiedzą co to czyste sumienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni nie maja sumienia, przecież to bezmózgowia, zapatrzeni w siebie i karierę

   Usuń
  2. A ty masz sumienie + dwójka pozostała, podwyżki kilka razy w roku + nagrody. To gdzie wasze sumienie?

   Usuń
  3. to że odwołali tego gościa bardzo dobrze, bo człowiek dla niego nie liczył się, jak był ktoś nie po jego myśli to potrafił zniszczyć

   Usuń
  4. Wiem coś na ten temat. Niszczył leni i obiboków.Nowy starosta będzie ich przyjmować do pracy. Lubi obiboków bo sam taki jest.

   Usuń
  5. mylisz się gdyby niszczył obiboków to pogoniłby te dwie damy, które nadają się do plotek, pomówień knucia intryg no i picia służbowej kawy. nie pogonił więc jego pogonili i słusznie. Lusi i Elcia o was mowa wredne perfidne babska.

   Usuń
 43. Wiesz, chyba się wybiorę do powiatu na przeszpiegi, to Ci odpiszę niebawem.

  OdpowiedzUsuń
 44. Wszystkie świnie do pełnego koryta w starostwie. Ubek Puczek i Lubiniecki ich napędzili. Teraz będą dokarmiać padlinożerców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starzy ubecy, i ta cała reszta co daje się pociągać za sznurki czyli Brzustowicz, Kaszakowa i inne z wielkimi oczyma nienawiści pracująca w przedszkolu to jest jedna mafia. Dorwali się do władzy żeby przed wyborami wydać pieniądze z powiatu. Puczka juz dawno powinni wywieźć na taczce w powiatu. - wiecznie żywy Lenin - do mauzoleum z nim, niech go zabalsamują a nie straszy wszystkich, co za kanalia komunistyczna

   Usuń
  2. Oj prawdziwa świnia to pisze bo od koryta ją odpędzili i biedna świnka już nic nie może.

   Usuń
 45. Hi, hi, hi, urwie się wszytko , oj boli, boli, szkoda, że pracownicy waszą trójce + przydupasów nie wywieźli na taczce, hi,hi,hi !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hi,hi,hi, były sobie świnki trzy

   Usuń
 46. Pełny szacunek dla pracowników, że mieli takiego nie dobrego szefa.Za to wielki podziw, że ten szef został odwołany i nie wszyscy mogą doznać takiego szczęścia.Jeszcze jedno od dawna wiadomo, że polityka to wielkie kurestwo, ale jak szłyszałem, że Pani Kaszak zagłosuje za odwołaniem Pana Sliżewskiego jak otrzyma posadę z-cy Starosty.Widać, ze przez dłuższy czas kadencji jad i zawiść była wypluwana i to teraz wiadomo po co. Szanowni Radni czy naprawdę liczycie się z kosztami publicznymi, a ile wyniesie odprawa i ekwiwalent za urlop dla poprzedniego starosty?

  OdpowiedzUsuń
 47. Ekwiwalentu nie dostanie bo mu się nie należy. Idzie boso :-)

  OdpowiedzUsuń
 48. Taki złodziej? Nie wierzę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy złodzieje zostali w urzędzie. Np. Zapytajcie Puczyńskiego ile dostał odpraw, nagród, itp.,

   Usuń
  2. Wiecznie żywy Lenin. Komuch stary

   Usuń
 49. A Bil to taki uczciwy?

  OdpowiedzUsuń
 50. Na razie nic mu nie udowodnili.Więc jest krystaliczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, tak taki z niego kryształek że aż zaczyna od niego bić blask. Niedługo jeszcze będzie miał aureolę nad głową i będzie udawać świętego

   Usuń
 51. http://radioszczecin.pl/1,111170,radni-odwolali-staroste-stracili-do-niego-zaufan

  OdpowiedzUsuń
 52. Rekordzistą natomiast w wydatkowaniu publicznych środków na pokrycie kosztów dojazdu jest wyprawa Wioletty Kowalik do Suliszewa, kosztowała ona podatników nie bagatela 173,85 zł.

  OdpowiedzUsuń
 53. http://choszczno.pro/naduzycia-w-delegacjach-powiatu-mamy-niepokojace-dane/#more-1459 - a czasem to nie napisał 2xxl zbieralski ???

  OdpowiedzUsuń
 54. Do tego jeszcze kilka innych osób by się zdało wywalić ze starostwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że buchajczykową, bo pokazała na ostatniej sesji prostactwo , sama tasowała te karty, a teraz odsunęli przydupasa lesia od koryta i wylała obrzydliwe żale, nie przystoi takiej osobie , obrzydliwe

   Usuń
  2. chyba ciebie powinni wywalić, jak pracujesz w starostwie. Nic nie robisz tylko się nakręcasz i innych. Było minęło, teraz patrz innym na ręce, bo na pewno nie mają czystych. po prostu przygotowują się do wyborów i wtedy zobaczycie jaki będzie układ - jeden będzie rządził i powiatem i gminą a kto to zgadnij sam. Przez te posunięcia już się poukładali.

   Usuń
 55. Kto się poukładał?
  Dycha z Lubienieckim Gackiem i Bilem?
  Puczyński z Kaszakową i Chruścielem?
  Lubieniecki z Kuźmińskim i Dychą?
  Wszędzie pojebana układanka. O co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 56. Chodzi o to że zadziałał stary układ komuchów: Puczyński, Dycha i Lubieniecki do tego doszło kilku sprzedajnych radnych i układanka gotowa. Nie było to trudne do zrobienia mając Bila, Brzustowicza i Zaniewską w zarządzie przeciwko Śliżewskiemu. Reszta znalazła się sama jak sępy.

  OdpowiedzUsuń
 57. Komuś żal dupę ściska że świnie przy korycie się zmieniły?

  OdpowiedzUsuń
 58. To najbliżsi, a nie obcy zadają nam najwięcej bólu i cierpienia

  OdpowiedzUsuń
 59. Slizewski jezdzil sluzbowym autem to bylo zle a teraz sluzbowa skoda zostala przyspawana do bila, brawo brzustowicz, swietna zamiana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież o to chodziło, żeby odsunąć Śliżewskiego bo był niewygodny dla wszystkich typu Puczek, Brzustowicz, Kaszakowa, Lubieniecki,itp. bo się nie słuchała, nie wykonywał ich poleceń

   Usuń
  2. gdyby słuchał ich rad nadal byłby starostą, a że słuchał swoich piesków skończył tak jak zasłużył i bardzo dobrze to to był marny zarządca i ciołek dobrze MU TAK jeszcze tylko wypad 2 palantek i będzie git !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 60. Nie chrzań! Facet nie miał pojęcia co się wokół niego działo. Uczciwi u nas w polityce nie mają szans. Kanalie i donosiciele typu Lubiniecki, Dycha Puczyński mają się dobrze. Ich dzieci i rodziny też.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie że nie miał pojęcia co się wokół niego działo on nie miał czasu na pracę tylko kawa ploty i gnębienie ludzi razem ze swoimi 2 śmierdzącymi niedomytymi pieskami

   Usuń
 61. Od rodzin wara gnoju!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rodziny to ciekawy temat.Warto popatrzeć jak nasi samorządowcy poustawiali swoje dzieci, żony i kochanki.

   Usuń
  2. Myślisz o Dycha St.?
   Wszyscy wiedzą że mamy v-ministra od gospodarki do dych(up)y. Tatuś Dycha nam to załatwił.

   Usuń
  3. <<Święta prawda

   Usuń
 62. Spierdalaj durna pało! teraz idą wybory do EuroKasy!

  OdpowiedzUsuń
 63. Spadaj Kurwo Zbieralskiego! Twoja prawda jest jak twoje nazwisko: Fałsz.
  Stań przed lustrem, popatrz i ... zarzygaj się na amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jad kapie z twojego pyska uważaj nie ugryź się bo zatrujesz się. Nic ci to nie pomoże koniec twoich idoli bliski, Gosia trzymaj się i pisz dalej o tych dupkach

   Usuń
 64. Szmaciarska gazeta prowadzona przez szmaciarzy.Szmaciarskie tematy wyssane z duęgo palca zborala

  OdpowiedzUsuń
 65. Ja tak obserwuje politykę od kilkunastu miesięcy, kto pisze opluwa
  ci którzy stracili posadę albo jej nie otrzymali lub stracili korzyści
  bo się skończyły (zależności) inaczej po rodzinie po znajomościach
  było a niema, kredyty pobrane chaty pobudowane.
  A pracy u nas jak na lekarstwo z renty rencisty. Najniższa Krajowa, Umowa zlecenie, a najbardziej popularne staże unijne itp....
  Ludzie z tych uposażeń głodowych żyją i czytają was barany i w pewnych momentach z powodów i zasięgnięcia inf. was czytają
  i stają przed pytaniem tam chodziłem do przedszkola, szkoły, internat, wojsko, pracowałem i wszędzie w społecznościach zamkniętych było to samo. I kto tu pisze i opluwa innych
  Tylko ci co mieli władze, pracowali po znajomościach, lub się określili za którąś stroną a nie myśleli o tym że są fachowcami i swoją pracą zdobędą stabilność i co wybory po znajomościach baranów obsadzają a ci ryczą po forum jak to, a za jakiś czas następny baran obsadzi swoich i będą ryczeć następni uciśnieni a ludzie ludziom gotują ten los więc wart się zastanowić czy coś zmienić kto głosuje
  mówią obywatelski obowiązek w większości tym co się obiecuje
  albo starsi ludzie co wpojono im w krew i rodziny co żyły i żyją przy
  żłobie bo inni dawno wyjechali albo harują by żyć.
  I Mamy takich baranów i nami rządzą.
  Piszą ze są dinozaury na urzędach. Bo tych co się za bardzo znali
  byli zagrożenie ich pogonili i baranami się otaczają bo baran to baran (można sterować i manipulować).

  OdpowiedzUsuń
 66. Przepraszam za Baranów bo to określenie chyba najbardziej pasuje
  i określa w trafność przedszkola, szkoły, internat, wojsko, praca
  i znajdzie się przywódca bo człowiek żyje w stadzie i w zależności
  jaki się znajdzie i pokieruje a jak żyliśmy w tym marazmie tyle lat
  czy coś się zmieni szczerze wątpię Urząd Gminy Tonie, jak Tytanik.
  Walczą o powiat bo razem można wiele ale przy złych rządach
  ile 8 lat 2-kadencje i pozostaje Armagedon.
  Chyba że dwóch dobrych gospodarzy wspierających się na wzajem bez podziałów opartych na swych podwładnych kompetentnych
  fachowcach w swych dziedzinach a nie mcgaywerach małymi krokami coś się osiągnie.  OdpowiedzUsuń
 67. Masz rację tylko jak te barany odgonić od koryta. Barany są wszędzie przy korytach i poza nimi. Nami rządzą barany. To kim MY jesteśmy?

  OdpowiedzUsuń
 68. Ty jesteś osłem he he

  OdpowiedzUsuń
 69. A ja myślę że deBilem.

  OdpowiedzUsuń
 70. Sprzedawczycy wpierdalają i piją za darmo. Za flaszkę czystej i kiełbasę zagłosują za wiatrakowym interesem Lubienieckiego Adamczyka Czapiewskiego Sokoła czy Kaszaków. Jutro obudzą się z ręką w dupie

  OdpowiedzUsuń
 71. Czy komuś się jeszcze wiatraki nie podobają?

  OdpowiedzUsuń
 72. mi się podobają bo przez wiatraki wywieje od koryta Adamczyka i jego bandę durni co gnoją to miasto i gminę

  OdpowiedzUsuń
 73. Dzięki wiatrakom koryto będzie pełne a Choszczno będzie się rozwijać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. farmy wiatrowe i rozwój chyba debilizmu no to może jeszcze biogazownie i spalarnie śmieci skretyniałeś do końca czy jesteś właścicielem pola na którym te wiatraki mają stanąć

   Usuń
 74. A Bil i Przewodnicząca Mariola K. zwijać ha ha ha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłość nie wybiera:)

   Usuń
 75. Bilowi świat zawiruje w głowie

  OdpowiedzUsuń
 76. Wczoraj na spotkaniu w gminie powiedziano że z 14 wiatraków pana Sokoła wysokich na 200 metrów do gminy wpłynie podatków 3 i pół miliona złotych. Dużo - tylko że przez 10 lat, czyli rocznie 350 tysięcy złotych. To przecież śmieszne. Pan Sokół zarobi krocie , gmina prawie nic a nasze domy i zdrowie ? Dla kogo ten interes? Jeszcze się okazało że te plany opracowują za pieniądze spółki pana Sokoła a nie na zlecenie gminy. Ja z mężem mam teraz przenieść dom , bo ktoś chce zarobić kolejne pieniądze ? Boże pomóżcie nam !!

  OdpowiedzUsuń
 77. wiatraki to jeden wielki syf który dotknie każdego w tym mieście jeżeli powstaną na jego rogatkach a radni którzy je popierają są przekupnymi śmieciami czekającymi tylko na darmowe żarcie wódkę i okruch z burmistrzowego stołu ciekawe czy startując w wyborch nie zapomnną opisać swoich wielkich i genialnych dokonań jak sprzedaz PEC-u , zaciąganie kolejnych kredytów czy rolowanie obligacji chroniąc nieudolność nią rządzących

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty