piątek, 29 marca 2013

fotograf sesji powiatowej - komik

Fajną pracę ma ta pani z aparatem co latała przez całą pseudo sesję. pseudo-fotograf sesji nawet zgłodniała , bo co chwila częstowała się ciasteczkami, ale brał tylko z talerza starosty i loczka, pewnie na innych były gorsze, albo.......?
Ciekawe starosta poobkleja pewnie następną gazetkę swoim i fotkami, a może jest maniakiem zbieraczem fotek, w przeciwników rzuca lotkami, a zwolenników poprzykleja na stole śniadaniowym co by lepiej się trawiło . Jak wy radni i pani fotka możecie patrzeć w oczy społeczeństwu?

24 komentarze:

 1. Salowa Łałsz? O tej mowa?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe ile bierze za godzine pstyk pstryk a może za miesiąć ??

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiekiej parti jeszcze jej nie było ?? Chyba już wszędzie była

  OdpowiedzUsuń
 4. Starosta płaci Zboralowi za wydawanie Naszej Gazety teraz utrzymuje konkubinę Zborala. fiu fiu. Nieżle

  OdpowiedzUsuń
 5. to Nasza gazeta teraz jest SLD ? czy PO ? A ten Zboral to gdzie należy może do Palikota ?

  OdpowiedzUsuń
 6. zboral to utrzymanek Opalonego. A teraz utrzymanką Opalonego jest także pani od cykania fotek na sesji

  OdpowiedzUsuń
 7. no to fajna rodzinka ciekawe jak długo tak bedą w zgodzie żyli a co na to Adamczyk ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Adamczyk zajmuje się Bilem. Nie ma czasu na pierdoły

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałem że z Bilem już skończył,przecież go wyp...lił ze stołka.O co jeszcze chodzi? Czyzby Bil za dużo wiedział i mógł mu jeszcze zaszkodzić?

   Usuń
  2. tak jak sam sobie szkodzi to na razie wystarczy .....wypuścił Szymańskiego to miał być jego majstersztyk wielki strateg a on biedny tak szczekał że sam się obszczekał korzystał jak był przewodniczącym i teraz jak mu się koryto skończyło to i amnezji dostał,żeby "umoczyć" Bila, w spółce umoczył dokładnie przy okazji troje członków najbardziej zaprzyjaźnionej rodziny ,męża swojej radnej i jeszcze kilku kolegów ,wymusza zwolnienia osób spokrewnionych z radnymi którzy są w opozycji do jego niecnego planu wpuszczając kolejne "lojalne" mu osoby w bagno , PO-woli już po gościu

   Usuń
  3. słyszałem że Bila zamknęła prokuratura. Ponoć wyprowadził z MPGK kupę szmalu.

   Usuń
  4. nadzór sprawował przewodniczący rady Okoński ,rozliczała główna księgowa żona Okońskiego ,przeprowadzała przetargi siostra Okońskiego ,kosztorysy sporządzał Kozubski mąż radnej bezradnej Adamczyka oczywiście bez uprawnień, a w tym czasie fuchy trzaskał jego bliski kolega ze spółki , do tego koparki i samochody gdzie one nie jeździły ......, burmistrz cisnął swoje tematy które trzeba było szybko załatwić ale "wykonawcy" nie było ..............

   Usuń
  5. czyli jednym słowem klan rodzinny , kopareczki nadal widuje się na prywatnych budowach teraz u kierownika wodociągów możne je spotkać

   Usuń
  6. Widać po ostatniej sesji miejskiej pluton zaczepny pod dowództwem Szymańskiego i Czapiewskiego Romana jest postawiony w gotowości bojowej.Na razie Szymański wystawiony jest przed szereg i zaczyna skubać Przewodniczącą kąśliwymi pytaniami. Wszystko idzie w dobrym kierunku, jeszcze trochę czasu i dowiemy się kto za ile podnosił Adamczykowi w głosowaniu łapki.Kto za ile miał lewe umowy i kto dla rodziny miał obiecane stołki.Tylko widać w jaki lekki sposób można kontynuować budowę, a my za lurkę lecącą z kranu płacimy jak za butelkową żródlankę, a gdy płacimy podatki wydaje się, że mieszkamy w Warszawie.

   Usuń
 9. To już pogodził się ze Zboralem i jego fotografem komikiem Adamczyk ??

  OdpowiedzUsuń
 10. Adamczyk knuje w zaciszu jak dojebać Konradowi

  OdpowiedzUsuń
 11. a potem zboralowi i komikowi

  OdpowiedzUsuń
 12. na razie to wkopuje swoich chcąc zniszczyć bila niszczy swoich zaufanych ludzi aż dziw że ci się jeszcze na tym nie poznali że znaleźli się po uszy w gównie przez chorobliwą mściwość adamczyka i dają się tak wystawiać

  OdpowiedzUsuń
 13. a może ten komik już jada z reki staroscie hahaha

  OdpowiedzUsuń
 14. 28-latek zataczał się, ale był w stanie utrzymać równowagę, jadąc na rowerze. to zwróciło uwagę dzielnicowego, który przejeżdżał tą drogą radiowozem - mówi Jakub Zięba, rzecznik prasowy komendy policji w Choszcznie. - Mężczyzna nie miał prawa jazdy, ponieważ odebrano mu je do 2015 roku. Po badaniu alkomatem wykryto u niego 6,3 promila alkoholu we krwi.

  Mężczyzna odpowie za nieuprawnione prowadzenie pojazdu oraz za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

  Jacy szybcy-dogonili pianego rowerzystę. Jaka policja taki rzecznik. Jeśli zabiera się "prawko" nie znaczy, że nie może jeździć rowerem. Zakaz musi być poszerzony o poj. mechaniczne a tego rzecznik jeszcze nie wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra Rada dla biedaka- najlepiej uczyć się od starosty choszczeńskiego, jak nie zostać ukaranym!!! Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji moze by takiej rady udzielił biedakowi.Przeciez on jechał tylko na rowerze a nie samochodem stanowiącym własność powiatową publiczną??? nie podano czy nie był w depresji, czy nie jechał od zburznej kochanki i dlatego musiał się napić!!
   Jak pokjazują losy starosty choszczeńskiego to zadna tragedia, dobry nauczyciel, nauczy jak z takimi sprawami w zyciu sobie radzić!
   Przecież starosta to nauczyciel!!!!

   Usuń
  2. Ha, ha, ha, starosta przyjmuje obywateli w kazdy poniedziałek, propnuje biedakowi udać się po tę naukę. Starosta powinien pomagac rozwiązywać problemy mieszkańców!!!!
   Ha,ha,haha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 15. a co ma Zaręba do tego tematu
  "fotograf sesji powiatowej - komik " on nie podjadał ze stołu radnych

  OdpowiedzUsuń
 16. A przestepca starosta choszczeński za identyczne przestepstwo nie siedzi...Ot sprawiedliwość

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty