sobota, 26 stycznia 2013

sokół - ornitolog

Pewna wrona siedziała na drzewie i przez cały dzień nic nie robiła. Mały zajączek zobaczył wronę i spytał: Czy mogę rownież sobie tak usiąść i cały dzień nic nie robić? Wrona odpowiedziała: Ależ oczywiście, czemóż nie. Więc zajączek usiadł sobie na ziemi pod wroną i odpoczywał. Nagle nadbiegł lis, skoczył na małego zajączka i go pożarł.
Wniosek: Żeby sobie siedzieć i nic nie robić, musisz siedziec bardzo, bardzo wysoko. Jak z morału wynika w zwierzncu powiatowym ,żle się dzieje ,do Rady Powiatu wplynął wniosek o zgodę na rozwiązanie stosunku pracy z przewodniczącym rady Powiatu bez okresu wypowiedzenia z powodu jakis problemów związanych z gospodarką finansową.Wódz opalony szuka poparcia PSLu odznaczających jej członków zasłużony dla Powiatu ,w tym największego oponenta radnego z tego klubu.Takiego obrotu sprawy nikt się niespodziewał.Radni winni mając na uwadze złożone ślubowanie podjąć w tej sytuacji decyzję o rozwiązania Rady Powiatu.W Sejmie i Senacie nagrody zostały przeznaczone na cele społeczne ,a co na to Pani Ela i Lucyna też przekazały swojej nagrody na cele społeczne.Meblowanie biur starostwa trwa ,nastąpiła zmiana mebla fotelowego ubogiego,to odzidziczy te uprgnione siedzisko starosty.Starosta przycznia się do zwięszenia bezrobocia,teraz podejmie walkę z nim ,posyłjąc emrytów ze starostwa do domu.W gminie naszej Burmistrz odesłał emerytkę radną wojewódzką,to zarządzono zarząd komisarczny PO w strukturze powiatowej PO

56 komentarzy:

 1. nie jakies problemy z gospodarka tylko zwyczajnie kradł i prokuratura wszczeła postepowanie wyjasniajace. pieknie starosta przestepca przewodniczacy oskarzony o wyłudzanie pieniedzy brawo Panie Lubieniecki i pan to firmuje o zaniewskiej i brzustowiczu to nie wspomne -piekne ku....wa towarzystwo

  OdpowiedzUsuń
 2. A radny Szczęsny tak go zawzięcie bronił na sesji rady miejskiej

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomości z pierwszej ręki. Ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odezwał się prokurator-dupek. Ten od HUJA?

  OdpowiedzUsuń
 5. Radny Szczęsny bronił go tylko na sesji rady miejskiej, podając możliwość płacenia z ludzkich podatków odszkodowania, a burmistrz i cała gminna świta broniła go przez sześć lat. Brawo, a teraz burmistrz stuprocentowy udziałowiec za pomocą prokuratora wbija sobie topór w plecy. Dziwnym kręgiem zatacza się ta sytuacja. Burmistrz dobrze zrozumiał radnego Szczęsnego, dlatego omijając możliwość płacenia odszkodowania próbuje szukać dziury w całym, jeżeli nie on to prokurator, bo na Okońskiego z bałaganem na swoim podwórku nie ma co liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. W ten sposób prokuraturze nie zagraża likwidacja. Kij w mrowisko został skutecznie wbity. Teraz tylko patrzeć kiedy będzie burmistrz lustrowany, bo przecież wiadomości o sobie mają równe. Tylko co gorsze burmistrz ma większy autorytet.

  OdpowiedzUsuń
 7. Język sięgnął bruku. Ohyda!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tchurzliwe małpy z Pełczyc nie zrezygnują z koryta, kiedy za odwagę nie wypłacają pensji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odezwał się debilek z Choszczna

   Usuń
  2. Zawsze mieli świadomość że są odbytem województwa

   Usuń
 9. Nie małpy tylko Goryle! Wszystko rozpierd..ją po drodze. W końcu ten koleś Adamczyka dostał kopa od niego. Powiat powinien go odwołać z przewodniczącego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bil iAdamczyk to takie same cwane mendy. Kradli razem teraz będą się spierać o to kto mniejszy złodziej! Paranoja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu po nitce do kłębka, jeden drugiemu będzie wytykał kto jakim był, a my dowiemy się jak im kasza manna z nieba spadała. W ten sposób obaj pokażą w jaki sposób zostali choszczeńskimi szejkami.

   Usuń
  2. cowy gadacie choszczeńskie szejki to były prezes PEC-u kaszak i jego szwagier prezes CHTBS Okoński. KASZAK TO NAWET Z MAŁŻONKĄ WIOLETKĄ ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWĄ ZROBIŁ ABY GŁUPI LUD SIĘ NIE POŁAPAŁ. POCZYTAJCIE OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE I ZOBACZCIE JAK TO Z BANKRUTA (okoński) ZOSTAĆ JEDNYM Z BOGATSZYCH LUDZI W CHOSZCZNIE.

   Usuń
  3. A czemu były? To Kaszak już nie jest prezesem Pecu? To co on teraz robi? Robciu już go zagospodarował?

   Usuń
  4. PEC już prywatny to możliwości się skończyły a i darmozjada prywaciarz nie będzie trzymał

   Usuń
  5. Pec poszedł tak jak burmistrz chciał i kupił go ten co miał go kupić dlatego miejsce darmozjad ma pewne do czasu aż się układ nie rozsypie przyjdzie czas na wybory i przyjdzie na zmiany czas pogonić tych wałków

   Usuń
  6. CBA aresztowało byłego radnego szczecińskiego z PO bo ponoć zrobił wałek na 2,5 miliona złotych. PANOWIE ZE SŁUŻB MOGLIBY POPATRZEĆ NA RĘCE BURMISTRZOWI I JEGO KOLESIOM

   Usuń
  7. Adamczyk boi się Bila Czuje, że może mu zagrozić w wyborach na burmistrza i robi wszystko żeby go zgnoić.Tylko, że te działania mogą się obrócić przeciwko niemu.Już chyba pomału zostaje sam na polu bitwy. Wszyscy pomału się od niego odwracają. Nawet Adaś rozgląda się za jego plecami. Zobaczymy jak będzie. Czas pokaże.

   Usuń
  8. tonący brzytwy się chwyta

   Usuń
  9. Dać mu brzytwę!!!!!!

   Usuń
  10. dać!!!!!!

   Usuń
  11. Bil jest już dostatecznie „zgnojony”. I to sam się zgnoił. Popytajcie ludzi w Pełczycach - to mała miejscowość. Szuja, krętacz i oszust usłyszycie pewnie od każdego (którego przypadkiem nie zatrudnił). Popytajcie jak przekręcił Koło Wędkarskie albo jak traktował swoją żonę. Później w teczce Boratyński przywiózł go do Choszczna. Zasłynął tym, że spektakularnie przywalił w kogoś autem po pijaku (wyrok był). Wstawił do MPGK połowę ludzi z Pełczyc (nie mówiąc już o swojej konkubinie), żeby się trochę wybielić i złapać poparcie. Teraz najprawdopodobniej nakradł jak głupi. Płacił za śmietniki, których nie było… a mówią, że na śmieciach nie można się dorobić. Dom też mu MPGK za darmo zbudował. Sam widziałem jak kopareczki pomykały u niego „na posiadłości”. Wszystko za nasze pieniądze. Nie mówiąc już o wycieczkach na GP do jakichś Indii i Chin, które fundował mu diler samochodowy. Teraz wiecie dlaczego MPGK ma taką „nowoczesną flotę pojazdów”…? Przekręt na przekręcie... a Wy tego Bila bronicie jak ognia. Swój do swego ciągnie :)

   Usuń
  12. Sołtys z Bolewic to potwierdzi?

   Usuń
  13. Bil to fałszywy i przekupny człowiek!

   Usuń
  14. To może pogadamy o interesach Roberta, jego od wielu lat Asi, hektarach na Wardyniu, domach na GOLCZY, interesach z firmami z Matejki, wyjazdach na wczasy sponsorowane. Ciekawe czy ZUS wie, że Wiola i Mariola przebywały w luksusowych kurortach poza Polską będą na zwolnieniu lekarskim?

   Usuń
  15. Co mnie obchodzi Robert, Asia, Wiola, Mariola, Zdzichu i Krzychu? Temat jest Bila, a widzę, że go bronicie. Niestety większość ludzi wie jaki on jest, co więcej - te fakty są potwierdzone. Szczególnie dlatego odsyłam do Pełczyc. Ty zaś rzuciłeś/aś garścią jakichś plotek o luksusowych apartamentach, hektarach, domach itp., jako kontrargument. Nie zaprzeczyłeś, więc myślę że potwierdzasz, że fakty o których pisałem odnośnie Bila zaistniały, próbujesz je zaś pokryć rzekomymi przewinieniami innych osób. Swoją drogą - jak ZUS nie wie, to idź i mu "powiedz". Proste.

   BTW
   Bil też podobno jest na zwolnieniu lekarskim. Ostatnio widziałem jak kupował sprawdzone lekarstwo - setkę... a nawet siedem :D

   Usuń
  16. Temat dotyczy całej kliki wszyscy są siebie warci.Ważną stało się rzeczą że wiele spraw ujrzało światło dzienne i nic już nie ujdzie uwadze.Liczyć na to że jedna kompromitacja będzie kryła drugą nie ma na co tak samo Bila jak i Adamczyka ludzie już dobrze poznali.W ciszy wiele rzeczy można było przepchnąć ale teraz to się zmieniło i pewnie tak będzie już do wyborów na szczęście dla mieszkańców Choszczna

   Usuń
  17. Zgadzam się nadszedł czas aby pogonić całą klikę z jej szefem Adamczykiem na czele. Przecież to on poustawiał wszystkich prezesów: Kaszaka, Okońskiego i Bila. Kto jak nie Adamczyk pisał dla nich scenariusze. Myślicie, ze tylko jeden prezes był zły? Bil zarabiał najmniej z nich i dziwnym trafem spółka przynosiła dochody. Spółkę Kaszaka Adamczyk sprzedał a spółka Okońskiego lewie ciągnie i pewnie niedługo padnie, tam na kilometr smierdzi bankructwem. Całe szczęscie, że do wyborów już z górki a może szybciej nadejdzie referendum. Trzeba będzie panowie burmistrzowie i prezesowie wyprowadzać się z miasta.

   Usuń
  18. Co ujrzało światło dzienne? Dla mnie jeden i drugi jest przykładem do naśladowania - "Jak ukraść pierwszy milion". Niech młodzi się uczą - "najpierw prywata a później ... to się zobaczy". Przecież oni też się od kogoś uczyli. Ich "wielcy" poprzednicy: Kiela, Puczyński mają się znakomicie i jeszcze lepiej. Poustawiali siebie i swoje rodziny. Teraz rozliczają obecnie rządzących czyimiś rękami. Choszczno na złodziejstwie stoi od wielu lat

   Usuń
  19. Nie wierzę że Wiola działaczka PO, kandydatka do sejmu RP, działaczka Akcji Katolickiej w ramach zwolnienia lekarskiego była na wczasach.

   Usuń
  20. Jak nie wierzysz to zapytaj ludzi, którzy pracują w Nadleśnictwie. Akurat się spotkali na lotnisku z panem burmistrzem i całą resztą na wyjeździe do Turcji. A z drugiej strony czemu Wiola miała by nie skorzystać z takiej okazji jak darmowe wczasy, które dostał pan Adamczyk w prezencie (ciekawe za co?), a Adaś nie mógł jechać? Co w tym przeszkadza Akcja Katolicka? Ludzie, którzy chodzą do Kościoła tego nie widzieli. A na Dniu Papieskim jak się pokaże na scenie to wszyscy widzą i później na chodzący ideał zagłosują w następnych wyborach.

   Usuń
  21. Co ma do tego Akcja katolicka? Myślę że ma. Ludzie należący do AK powinni być kryształowi, powinni dawać przykład. A jaki to jest przykład? Co na to prezes Akcji Katolickiej Ryszard Chruściel? Ale co mu tam. Skoro mógł kandydować do rady powiatu z listy PO. Teraz się jej wypiera bo podobno jest przyjacielem PSL. No zobaczymy jak się Wiola i Mariola z tego wytłumaczą? A swoją drogą to trzeba mieć pecha żeby na lotnisku spotkać ludzi z . Albo inaczej pokarało, pokarało.

   Usuń
  22. Ciekawie piszecie. O jaki wyjazd chodzi?

   Usuń
  23. O wyjazd o którym napisano wcześniej do Turcji

   Usuń
  24. wreszcie jakiś poziom wpisów bez ubliżania.

   Usuń
 11. Sołtysa Bolewic wołać trzeba! Tylko on potrafiłby zrobić porządek!

  OdpowiedzUsuń
 12. Śliżewski i BiL nie podadzą się do dymisji. Świnie nigdy nie odejdą od koryta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W koryto i świnie większe

   Usuń
 13. Gmina sie wali a polecznicy Adamczyka odwracają uwagę od tego codzieje sie w gminie. Najlepiej zrzucić wszystko na powiat, tylko dlaczego tak cicho o Puczyńskim? Czyżby Gacek połaczył interesy Adamczyka, Puczyńskiego i Dychy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Puczyński siedzi cicho , bo jest mu dobrze. Obserwator, i koordynator. Chce obsadzić Gacka na dobrej posadzie, żeby jemu i całej jego świcie było dobrze. Robi układanki. To że gmina się wali to jest wiadomo nie od dziś., ciekawe co Adamczyk jeszcze szykuje do sprzedaży????

   Usuń
  2. twoją dupę- tylko ogol

   Usuń
 14. Same medium tu piszą chyba. Wiadomości z kosmosu i dziwne układanki. Startować w wyborach, to was ocenią.

  OdpowiedzUsuń
 15. Sam se stratuj jak masz hurtownię i juz gromadzisz zapasy na wybory. MY POCZEKAMY Z KAMERAMI PRZED LOKALAMI WYBORCZYMI. Zobaczymy czy wtedy bedziecie tacy cwani. ZMIELENI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adamczyk nawet nie licz na powtórkę bo Wałbrzych powtórzy się w Choszcnie wiemy jak to się robi i już nie możemy się doczekać jak cię stąd pogonimy ZMIELENI

   Usuń
  2. A Ty pseudoZMIELONY ciągle nie możesz się uspokoić?
   Do których z działań wpisują się Twoje posty?
   "Organizacji spotkań edukacyjnych na temat akcji zmieleni.pl i sprawy ordynacji wyborczej" czy "promocja w internecie"? Chcesz coś zmienić, to wynajmij sale i idź opowiadaj o JOW i społeczeństwie obywatelskim. Zapewniam Cię - nie opiera się ono na podsłuchach i kamerach. Skończ Waść, wstydu oszczędź, proszę. Zamiast pisać bzdury wyjaśnij ludziom o co chodzi.

   Usuń
 16. A może by tak ciepłą wodę puścić z rur. Po co te junkersy, zaczadzenia itp., itd. I tak grzeją w sezonie jesienno - zimowo- wiosennym. Podejrzewam, że wyjdzie taniej niż opłaty za gaz co miesiąc, no i przede wszystkim bezpieczniej. Przesyłowe będzie jedno. Ale trzeba pomyśleć. A to sztuka w dzisiejszych czasach.

  OdpowiedzUsuń
 17. śmieci od głowy po 16 zł zimna woda plus ścieki po modernizacji sieci 25 zł za m3 lub lepiej do tego ciepła woda z pecu po ok 50 zł za m3 coś mi tu śmierdzi pomysłami przekrętami naszego wodza z golczy

  OdpowiedzUsuń
 18. oj tam, oj tam ludzie zapłacą.

  OdpowiedzUsuń
 19. Człowieku wiesz w jakiej biedzie ludzie żyją w naszej gminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz że naszego burmistrza to obchodzi.Ludzi ma za dojne krowy a swoją funkcje traktuje jak dojarke.

   Usuń
  2. A ja tam czekam kiedy urząd skarbowy prześwietli rodziców Adamczyka. Po jaką cholerę stary Adamczyk buduje domy na GOLCZY a przede wszystkim z czego? Z emerytury?

   Usuń
  3. A może o świcie przyjdą chłopcy w kominiarkach?

   Usuń
 20. Sokół nie jest ornitologiem tylko rolnikiem i miłośnikiem wiatraków.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Bil, ciekawe jak swoją nieobecność na sesji rady miejskiej usprawiedliwi pani radna Mitera, bo w takiej ważnej sytuacji przewodnicząca klubu, gdzie nikt nie wiedział co się z nią dzieje powinna być obecna bez żadnych przeszkód. Cóż, widać, że pokorne ciele dwie matki ssie. Jedna sesja z koalicją, a druga z opozycją. Trzeba brać przykład z Adamczyka, który wychodzi z założenia, jak dla konia dasz owsa to ciągnie. Czyżby, to miałby być jakiś sygnał i wątpliwość dla opozycji?

  OdpowiedzUsuń
 22. Durne pały! Komuchy was ładnie podpuszczają!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty