niedziela, 24 lutego 2013

biedna gmina - bolek

a co Wy na to? biedna gmina dofinasowuje OSP (ochotnicz straż pożarna w Zamęcinie) kwotą 120 tys zł, to jest dopiero cyrk.
dla swoich ludzi robi fikcyjne etaty aby zamknąć im gęby< a ponoć gmina biedna a bawią się jak szlachta

104 komentarze:

 1. Zajmicie się gminą Pan Dudziak wchodzi w skład rady nadzorczejTBS,Pan Okoński w skład rady nadzorczej MPGK .a żona przecież tam główna księgowa, to znów rodzina Kaszaków,przecież Wiem jakie są powiązania,nie wspomnę o obsłudze prawnej gminy ,to obsługa wirtualna,nie jak unas realna.Koszty obsługi prawnej w gminie to nie wirtualne pieniądze .ale realne i wysokie .

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie małe miasto a same układy i układziki. Tak w gminie jak i w powiecie. Czy tak jest wszędzie , czy tylko w Choszcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest normalka. Przyjdą następni będzie jeszcze gorzej.

   Usuń
  2. Wszędzie :) U nas jest chyba jeszcze weselej :) W Choszcznie przynajmniej coś się robi, macie pięknie otoczone ścieżka jezioro, u nas ścieżka którą zrobiła sąsiednia gmina kończy się na granicy naszej gminy głęboko w lesie :) Jedna gminna ścieżka ma 2 km i tez kończy się w lesie, a najnowsza ma chyba ze 300 metrów :)))) Poza tym ser szwajcarski na jezdniach, chodniki nie do przejścia dla kobiet z wózkami, a gmina ponoć nie taka biedna ;)) Aaa, i mamy angielski asfalt, takiego cuda to na oczy nie widzieliście :)) Polecam, tani nie był, prokurator wkroczył, a asfalt pozamiatano :)) Dla ciekawych - gmina Gryfino:)

   Usuń
  3. człowieku przyjedź do tego "miasta" takiego syfu dawno nie widziałeś ścieżka tyle milionów i bagno w którym mam nadzieje adamczyk się utopi.chodniki nawet nie chce mi się na ten temat nic pisać asfalt jest ok ale tylko dlatego że burmistrz nie ma nic z nim wspólnego Jedyne pocieszenie to że gorzej już być nie może , ekipa adamczyka osiągneła dno dna .

   Usuń
  4. Nie ma jak "elity" pełczyckie. Obrazek jak w filmie "RANCZO". Jest pleban, wójt, Więcławski, tylko sekretarz nie pasuje. Ale działają jak bohaterowie Rancza. Mogą kręcić nowe odcinki. Kilka faktów ujawnili twórcy blogu pełczyckiego- zapraszam do lektury.

   Usuń
 3. W Choszcznie jest SYF. Adamczyk poobsadzał swoich ludzi gdzie tylko mógł. I faktycznie taki Okoński Mariusz, który jest prezesem CHTBS jest również przewodniczącym rady nadzorczej MPGK, w której główną księgową jest jego żona Beata Okońska(notabene mieszkają z burmistrzem na jednej ulicy).W MPGK pracuje jeszcze siostra Pana Mariusza szanowna pani Kinga Okońska-Kierownik działu techn.- ta to najczęściej biega do gminy, ale chyba nie do Adamczyka,bo ona nie w jego typie,tylko bardziej do jego Z-cy (tylko że chyba nie biega a raczej na niego wskakuje czy jakoś tak...).Zresztą w budynku Gminy to chyba wszyscy panowie ją znają... Dobra kto tam dalej? Kierownik ZWK w MPGK - Kozubski - to mąż radnej gminy,prawej ręki burmistrza,u niego zreszta na jednostce pracuje szwagier Z-cy. W każdej jednostce Adamczyk ma swoich ludzi,dosłownie wszędzie, są jego oczami i uszami -choćby słynny konserwator MPGK(jego niedoszły a może i przyszły teść). O pięknych Kaszakach to już nawet nie chce mi się pisać...Rzygać się chce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten niby przyszły-niedoszły teść to czyj? Adamczyka, czy Andriaszkiewicza? A to pani sekretarz-Madzia już ustąpiła miejsca przy panu wice młodszej pani Kindze? Oj to Adaś ma wzięcie. A co na to Hania?

   Usuń
  2. To że ma swoich ludzi to chyba normalne i nie wynika z tego syf jest wręcz przeciwnie. Jak wygrasz wybory bezpośrednio to też będziesz miał swoich ludzi. Nie jest tak.

   Usuń
  3. normalne? to chyba tylko dlatego że w Choszcznie stało normą podaj mi choć jedno miasto gdzie dwie ,trzy rodziny po obstawiało tyle miejsc pracy ,powiedz to 99 procent społeczeństwa w Choszcznie z której ponad jedna trzecia nie ma pracy wogóle i których te układziki nie dotyczą - są potrzebni tylko wtedy żeby takiego matoła wybrać, do tego dochodzi jeszcze poziom
   "WYBRAŃCÓW" burmistrza niedoszli bankruci i trutnie żerujący na tym mieście dno dna jak ktoś wcześniej napisał

   Usuń
  4. Dlatego mówiłam, że trzeba sprzedać wszystko, żeby nikogo nie kusiło do rozdawnictwa. Po co dokładać do np.tbs, hotelu, basenu, itd itd. Przyjdą następni złodzieje naszych pieniędzy np. KasioNahory i znowu będą Kaszaki , żona w Ośroku, synowie córki konkubenci gdzieś indziej w jednostkach. Przyjdziesz np Ty i obstawisz swoją czwartą rodzinę.

   Usuń
  5. to już jesteś kobietą? Adamczyk właśnie o to ci chodzi już zaczołeś wyprzedasz i dążysz do tego żeby sprzedać resztę bo nie będzie wyjścia nie sądź wszystkich po sobie patrzę na inne gminy umieją sobie to jakoś poukładać bo nie trafiły na takiego dziada jak ty jesteś zakałą tego miasta i nic sobą nie reprezentujesz mam nadzieję że inni już to widzą a inni dostrzegą to niebawem

   Usuń
  6. Dopóki Adamczyk będzie likwidował koryto i inwestował w infrastrukture (typu promenada, ścieżki rowerowe itd) walczył z patologią w starostwie ma mój głos.

   Usuń
  7. "lepszą " patologię w mieście i gminie to on stworzył sam i nikt go w tym nie przebije "inwestycje" żenada miliony wpakowane dosłownie w błoto popatrz na nowo oddaną ścieżkę twój głos ma dlatego pewnie że korzystasz z tego koryta taka jest prawda

   Usuń
  8. Przestań wmawiać ludziom bzdury. Lepiej powiedz który z powiatowych pro-przestępczych dygnitarzy robi ci raj w dupie ???

   Usuń
  9. tobie widać adamczyk i proszę nie sądź innych po sobie

   Usuń
  10. Sorry, ale to ty robisz z siebie idiotkę u Adamczyka przynajmniej widać, że zależy mu na tym co robi bo odpowiednikowi w starostwie Panu Śliżewskiemu z Pełczyc zależy tylko na pracy "Utrata mandatu może wiązać się w przyszłości również z utratą pracy w Starostwie Powiatowym. On sam nie jest osobą młodą, która mogłaby łatwo znaleźć pracę. Stres związany z obawą o swoją przyszłość powoduje, iż nie jest w stanie sam sprawnie poprowadzić ...." Polecam cwaniak procesowy ciąg dalszy - socjolog

   Usuń
  11. pewnie Mariolka robi promocję swoim nowym Panom. Jak się jej nudzi to niech ściągnie uwagę służb na powiatowe środki unijne tam w komisji jest teraz koleżanka Lusi to przydałaby się jakaś "tarcza antykorupcyjna"

   Usuń
 4. Precz z OKOŃSKIMI I KASZAKAMI!!! Banda PASOŻYTÓW !!! Bez ŻYWICIELA zginą. Czas pokaże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie Adamczyk byłoby jeszcze więcej. Trzeba być obiektywnym bo zlikwidował co najmniej dwóch Kaszaków.

   Usuń
 5. Oficjanie na naszej gminie jak i w powiecie nie istnieje prawnie żadna jednostka OSP czy PSP Ratownictwa Wodnego wiec to wszystko jeden wielki kant
  (uprawnienia cywilne nurków nie sa tolerowane w strazy pożarnej musza na nowo robić uprawnienia w PSP)

  OdpowiedzUsuń
 6. Za nasze pieniądze kupuje wyborców.

  OdpowiedzUsuń
 7. A słyszeliście że Tbs ma nowego Kierownika???
  Kierownika ds. nieruchomości (musieli kogoś zatrudnić po nagonce w gazecie, żeby zrobił im w końcu chociaż w papierach porządek- później jakby co będzie na kogo zwalić winę). Zgadnijcie od kogo ten kierownik mieszkanie wynajmuje...
  Oczywiście od prezesa Okońskiego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro komenda powiatowa straży pożarnej chosznie nie ma prawa wysyłać OSP Zamecin jako jednostki ratownictwa wodne bo bo taka nie istnieje do brania udziału w akcjach na wodzie to po co im te 120 tyś lepiej je było przeznaczyć dla Strazy zawodowej w Choszcznie aby oni wykorzystali je na jeszcze lepszy sprzet w ochornie nas mieszkańców i naszego mienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po gówno jak nie wiesz po co

   Usuń
 9. Jak nie macie pojęcia o stowarzyszeniach takich jak OSP to się nie wypowiadajcie. OSP na obszarach wiejskich to często jedyna aktywna grupa społeczna do której zadań nie tylko należy gaszenie pożarów czy też udział w innych zdarzeniach losowych ale również działania mające na celu integrację społeczną. I to nie taką jaką mają na myśli co niektórzy radni gminy choszczno!!!. A te 120 tys. to podejrzewam ze jest to dotacja dla państwowej straży pożarnej na zakup nowego samochodu, dzięki której OSP Zamęcin dostanie od PSP samochód średni pożarniczy 10 letni.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokładnie albo środki z Unii na stowarzyszenia.

  OdpowiedzUsuń
 11. kto jest tym kierownikiem? nazwisko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niejaki Cybulski

   Usuń
  2. To ten czarny z wąsikiem? Wygląda jakby był od palikota.No ale w sumie nasz Mario też tak wygląda

   Usuń
 12. Już widzę jak OSP chętnie oddaje tyle kasy dla PSP hahaha

  OdpowiedzUsuń
 13. tak OSP ZAMECIN ma teraz na stanie 5 samochodów do wożenia elity z gminy i do bujeania się Gospodarza z rodzina po mieście i lansowania się a jest taki gruby ze ledwo do auta wchodzi.oczywiście ze maja chłopaki ochotę kupić samochod od PSP ale jeszcze dodatkowo terenówke żeby pseudo nurkowie mieli czym jezdzic na hel w wakcjie.
  Drodzy mieszkancy Choszczna słuchajcie najlepszego.
  OSP ZAmecin posaida jeszcze dwa pomieszczenia nad jeziorem(taka ich mała melina dla wtajemniczonych)pomieszczenie w CERS non stop remontowane po to aby nasz gospodarz który ma szkołe nurkowania miał swoja mete.Drugie pomieszczenie to budynek przylegajacy bezposrednio do plazy miejskiej który jest wyremontowany dla OSP ZAMECIN i cały rok stoi pusty zamias dac to normalnym prywatnym przedsiębiorcą.
  A zgadnijcie gdzie pracuje Zona naszego GOSPODARZA OSP ZAMECIN????
  buuuua NA BASENIE!!!! dziwny zbieg okolicznosci?
  A zgadnijcie kto za darmo wchodzi na basenen?
  strazacy OSP ZAmecin
  a raczej ludzie którzy załatwiaja sobie uprawnienia w prywatnej szkole Gospodarza OSP Zamecin.

  polityka obecnego zarzadu w OSP Zamecin(słupa prezesa) sprawia to iz usówani albo sami sie odsówają ludzie uczciwi, którzy jak trzeba to poswięcoą wiele aby zdarzyc z pomocą innym.
  pisze to tylko dla tego bo juz nie wiem do kogo mam się zwrócic aby coś z tym zrobic.
  Apeluje do wszystkich którzy to czytaja i maja jakis wpływ na rzeczywistość( może władze PSP w Choszcznie)zróbmy coś z tym.
  Zamęcin się sprzedał pseudo elicie z CHoszczna z pętko kiełbasy.
  A jeśli już kupią ten samochód za 120 tys to on nam naprawde nie jest potrzebny do wyjazdu kilka razy w roku, z reszta kupowany jest tylko po to aby zdobyc głosy w przyszłych wyborach.
  Nasz gospodarz bierze kase i nic nie robi, o Alarmach szkoleniowych wiedzą duzo wczesniej i czeka juz od godziny w remizie. czy tak powinno być?
  wymiotować mi sie chce jak na to wszystko patrze!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbulwersowany kolego Anonimie - słownik ortograficzny nie gryzie.

   Usuń
  2. zal dupę ściska, weźcie się ludzie za robotę a nie głupoty pierdzielicie,jak nie wiecie o co chodzi !!!!!!!!!!!!!!! i bajki wymyślacie. Pozdrawiam

   Usuń
 14. a w gminie kase przydziela sekretarz równierz członek OSP zamęcin i serdeczny kolega naszego GOSPODARZA,
  razem sie goszczą w ich melinie w CERS

  OdpowiedzUsuń
 15. W OSP ZAMECIN jest mnustwo sprzetu który lezy i rdzewieje bo i tak nie jestesmy wykorzystywani wiec po co komu ten cały sprzet?
  łodki,samochody terenowe,bus,dwa samochody ciezarowe, do nie dawna był jeszcze mercedes terenowy ale ponoć sprzedali bo maja kupic nowszego,kombinezony dla nórków wraz z całym osprzetem, komputert do nurkowania,piły do drzewa dwie gdzie jedna jest rzadko uzywana.3 remizy,darmowe baseny ect.

  OdpowiedzUsuń
 16. apropo nurków w Zamęcinie to jak już ich Gospodarz wybrał się na akcję poszukiwania małego chłopczyka w pełczycach(zabranie się zajeło mu chyba z dwie godziny)po do jechaniu na miejsce mieli taki bałagan w sprzecie (nie ogarniety był pewnie po prywatnym nurkowaniu)weszli do wody, po pływali 20 minutbo lampki mieli nie nałodowane i stwierdzili ze rano przyjedzie panstwowa ze czecina. skoro wydajemy tyle kasy to po co nam tacy nurkowie?
  na drugi dzien jak sie okazało dziecko lezało kilka metrów od brzegu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Prezes OSP Zamecin wraz w porozumieniu z Prezesem gminnym OSP usówają nie wygodnych członków w OSP ZAMECIN
  usuneli członka który nie raz narażał własne zycie, strazakiem był z dziada pradziada

  OdpowiedzUsuń
 18. Czyżby to była prywatna straż ADAMCZYKA ???? Ciekawe ile razy on był z wice prezesem przy akcji hahaha a co do nurków to samowola bo nie mam w po ani w powiecie ani w gminie jednostki ratownictwa wodnego !!!!! więc zaden z nich pożytek i dypsozytor naoewni nie nastwi swojej dupy aby ich wysłać do akcji na wodzie Jeśli chodzi o kupno samochodu od PSP to żadne OSP nie może odkupić ot tak sobie jeżeli już to musi być przetarg wystawiony i podany do publicznej wiadomości i to nie na gmine ale na całą Polske

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak tak sobie wchodzą do CRS przecież tam dyrektorem jest Zdzichu?

  OdpowiedzUsuń
 20. A gdzie komisja rady miejskiej w Choszcznie?

  OdpowiedzUsuń
 21. R E W I Z Y J N A!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. to złóż skargę do komisji rewizyjnej

  OdpowiedzUsuń
 23. zamiast za straż weź się lepiej za swój CPN na którym jest wiecznie "awaria". a co do osp zamęcin to jak widać tylko ty masz pretensje praktycznie o nic. do burmistrza się sadzisz że ci podatku nie umorzył? Stać cię było na zakup bezużytecznych hal to płać podatek tak jak wszyscy. wyjątkiem żadnym nie jesteś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to tobie się tylko tak wydaje wyjdź na wieś i posłuchaj po co ta straż i komu jest potrzeba naprawdę posłuchaj też co miładowski adamczykowi robi
   a co adamczyk miładowskiemu hal ja nie mam tak że pudło szukaj dalej we wsi nas jest wielu i na te numery się nie nabierzemy

   Usuń
 24. Daniel co kogoś w straży obchodzi pan Miładowski? co ma piernik do wiatraka? świat chcesz zbawiać? Sam widziałeś co było na zebraniu jakoś nikt się za Tobą nie wstawił oprócz sąsiada któremu dzień wcześniej postawiłeś pare piw. Szukasz dziury w całym i tyle. Tylko wrogów sobie narobisz. i skończ te debilowate akcje bo tylko problemy stwarzasz. Ptaszek który sra we własnym gnieździe!! a jak Ci straż nie potrzebna jak piszesz wyżej to się z niej wypisz, Nikt za człowiekiem stwarzającym problemy płakał nie będzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od naszych wiatraków WARA;) Żeńsko

   Usuń
 25. akurat Adamczyk z Miładowskim nie mają wiele wspólnego prócz tego że jest radnym z jego listy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak a te 200 tys. złotych dotacji dla syna i żony Miładowskiego ze stowarzyszenia Lidera Pojezierza gdzie prezesem w imieniu gminy Choszczno jest Andriaszkiewicz to przypadek? A kontrakt na mięso z Intermarche to przypadek? Wszyscy od dawna wiedzą, że w Inter i Bricomarche zatrudniani są ludzie od Adamczyka, a jak tam szła przedwyborcza propaganda. Pieniądze z fundacji muszkieterów też dostaje co roku dama serca Adamczyka z Dąbrowszczaków (współczuć mężowi, tyle lat dżwiga na głowie, całe maisto się dziwi. To małe miasto myślicie, że nie wiemy co wyprawia burmistrz i jego świta.

   Usuń
  2. ty już wiesz kto!!27 lutego 2013 13:28

   no winnicki to mnie teraz wkurwiłeś!!!!!!!!!!!!!! po pierwsze żadnych pieniędzy z lidera nie pobrałem i nie pobiorę. po drugie z intrem nie mieliśmy i nie mamy żadnych kontraktów. chyba coś ci się pojebało. jesteś wkurwiony że radny cię olał na zebraniu? to przyjdź i powiedz a nie na forum jesteś kozak i piszesz bzdury. a jeśli ktoś coś kręci to na pewno będziesz nim pierwszy TY! ty już wiesz o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  3. No właśnie Panie Rurku. Od dwóch dni jest taki upierdolony stół tutaj. Ktoś Panu konkurencję polityczną w Zamęcinie robi. Niech nam w takim razie powie na kogo tu głosować za dwa lata.

   Usuń
  4. weź się za swój stół bo ja ja problemu nie mam, a podatki to trzeba płacić jak wszyscy a nie na forum w swoje gniazdo robić. jak masz problem ze swoim elektoratem to szukaj gdzie chcesz ale nie tu. nara i nie jestem radnym rurku.

   Usuń
  5. to wam się teraz komendant do dupy dobierze za to że go do tego mieszacie

   Usuń
 26. mieszkaniec wsi27 lutego 2013 09:30

  co zamknięta "jolka" zysku nie przynosi a podatek trzeba płacić???!!! bu ha ha

  OdpowiedzUsuń
 27. witam wszystkich
  postanowiłem włączyć się do rozmowy bo ktoś się za mnie tu podszywa.
  P.Jurku ja z tym wsólnego nic nie mam i proszę nie mieszać P.Jurka ze strażą.

  ps.pozdrawiam podszywającego się za mnie

  OdpowiedzUsuń
 28. nie wytrzymam, co tu sie dzieje ,wszyscy narzekają,a najwiecej ci którzy nic nie robia dla wsi.

  OdpowiedzUsuń
 29. najlepiej usiasc i narzekać,jak nic sie nie działo we wsi też było zle, teraz coś sie ruszyło i znowu nie dobrze,nigdy nikomu nie dogoda,zawsze coś nie tak,czepia sie innych a sam nie lepszy,ten pseudo strażak,

  OdpowiedzUsuń
 30. Jeśli chodzi o wieś to nigdy nic się nie działo, chyba że zamykano szkoły i w zamian za to mówiono że tak ma być, teraz ktoś atakuje OSP, bo tylko to zostało na wsi do zlikwidowania. Dobrze że ktoś zwraca uwagę na problemy wsi, jak do tej pory była postrzegana jako chyba zło konieczne ale jak się znalazł ktoś kto widzi że tam też żyją ludzie to jest beeeeeeeeee, a ja wam mówię w nas jest siła i nie dajmy się ponieść emocjom. A OSP to nie tylko strażacy ale też ich rodziny które je wspierają i nie raz czekają czy mąż, tato wrócą dzisiaj na noc do domu, po tym jak wyjechali na sygnałach do akcji. Jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć tego, to niestety nic na to nie poradzimy, my zawsze jesteśmy dla tych co potrzebują naszej pomocy. BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK. STRAŻAK SAM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale że niby kto się znalazł?a do zlikwidowania została nie straż OSP tylko patologia jaka w niej się dzieje.
   tyle na ten temat.
   a jeśli ktoś czegoś nie rozumie to albo nie chce zrozumieć albo jest mało rozgarnięty a na to się już nic nie poradzi.

   Usuń
  2. i jakie problemy wsi ? bo też nie rozumie.
   problemy sa wszedzie takie same, za wysokie podatki, za małe zarobki, brak bracy i brak działań władz aby to wszystko zmienic.
   Jedynym ratunkiem dla ludzi to znaleść prace w budzetówce za wszelką cenę, ale czy można się dziwić tym ludzią skoro tak ciężko o prace w okolicy w której przeżyć mogą tylko markety.
   możemy tylko wyciągnąć wnioski przy nadchodzących wyborach.
   Wieś powinna się łączyć a nie dzielić w końcu razem wszyscy się wychowywaliśmy,razem żyjemy więc nie pozwólmy aby obcy ludzie Nas dzielili.

   Usuń
  3. Jak to powiedział jeden klasyk lepiej jeść mniej ale samemu z własnego korytka.
   i nie prawda że w Zamęcinie nic się nie dzieje, od kilkunastu lat działa bardzo dobrze klub piłkarski,koło gospodyn wiejskich:)szkoła tez się ma bardzo dobrze:)a za STRAZAKA SAMA i w STRAZY były tłuste dni. I Wszyscy załują że Go już nie ma.
   Nigdy nie....zagasnie

   Usuń
 31. ale to nie "obcy" ludzie nas dzielą tylko jeden z nas który wymyśla problemy których nie ma. Także skończmy te żale na forum bo po co to komu? Trzeba się dogadać między sobą. A na koniec tak jak pisał ktoś wyżej Nigdy niee...zagaśnie!

  OdpowiedzUsuń
 32. Adamczyk rezygnuje z interwencji na rzecz funduszu sołeckiego. To mieszkańcy, biorąc udział w zebraniu wiejskim podejmują decyzję o tym, na co zostaną przeznaczone przyznane sołectwu środki.Na następnej sesji głosowanie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Szanowny Panie ( druhu) Winnicki straż była, jest i będzie, a Pańskie działanie niczego dobrego nie przynosi. Każda organizacja ma swoje wewnętrzne problemy, ale od tego są zebrania i spotkania. Miał Pan szanse na zebraniu, ale oprócz steku przekleństw i oszczerstw nic konkretnego nie było.Owszem można mieć zastrzeżenia do pracy gospodarza, ale to się inaczej załatwia.Porządek w remizie i wokół jej jest obecnie nie taki jak za poprzednika i na tym bym się skupił, a nie obrażał pół wsi na tym forum i wypominał, kto gdzie pracuje lub obrażał ludzi z powodu ich cech fizycznych. Jako przedsiębiorca świadczący usługi i handlujący towarem powinien Pan szanować klientów, a nie ich obrażać. OSP Zamęcin zawsze należała i należy do najlepiej wyposażonych i wyszkolonych jednostek w powiecie.I należy dążyć do utrzymania tego stanu, trzeba być dumnym, że tyle osób chce do niej należeć nie mieszkając w miejscu jej stacjonowania, te osoby też dużo wniosły i wnoszą w jej rozwój. Przynależność osób sprawujących władzę ? Nigdy nie było i nie jest tajemnicą do czego jest im to potrzebne.Wystarczy to umiejętnie wykorzystać. I jeśli straż i wieś na tym korzysta ( a po Zamęcinie widać,że tak jest)to czemu nie. Do wszystkich zainteresowanych tym tematem, apeluje, aby nie dać się prowokować tu na tym forum, bo nie jest to miejsce do załatwiania takich problemów. A odpowiedzi i posty na wpisy Pana ( druha) Winnickiego to tylko woda na jego młyn. Niech sobie pisze, będzie pisał w próżnie to sam zrozumie, że popełnił błąd. I niech to będzie "nasz" ostatni wpis w tym temacie, bo zapewne Pan Winnicki jeszcze będzie miał coś do powiedzenia, oby wreszcie konstruktywnie.
  Nigdy niee... zagaśnie!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lepiej jest jeść mniej a samemu z własnego korytka jak to powiedział klasyk

   Usuń
  2. co cwaniaczki chcielibyście aby nikt nic nie mówił!!!! ale to nie te czasy komuna nie wróci!!!!!

   Usuń
  3. z tego co mi wiadomu SZanowny Pan Druh jeszcze rzadnego młyna nie posiada ale z nim to nigdy nie wiadomo, może coś już znowu kupił

   Usuń
 34. Szanowny Pan Druch nie jest sam i to nie tylko jego zdanie.
  Pożyjemy zbobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 35. to stawin obraza zamecin i świta z gminy robiąc idiotów z całego zamecina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FAAAAAAASCYNUJĄCE danielu ... JAK TELENOWELA PRODUKCJI BRAZYLIJSKO - KOLUMBIJSKO - WENEZUELSKIEJ !

   Usuń
  2. z watkiem kryminalnym

   Usuń
  3. a telenowele to macie w gminie

   Usuń
  4. Oooo...mocne słowa - ''a telenowele to macie w gminie''. A w Zamęcinie ZOO i ''awaryja'' na stacji benzynowej.

   Usuń
  5. lepsze zoo niz cyrk a jak juz cos mamy to za własne pieniadze a nie wiecznie na panstwowym garnuszku
   bez panstwowych pieniedzy i i ciepłych posad nic soba nie reprezentujecie jako ludzie i do niczego w zyciu nie doszliscie

   jedyne co potraficie to grabic biednych ludzi którzy ledwo wiążą koniec z koncem

   kończąc staropolskim powiedzeniem
   "k...wa kur....wie łeb nie urwie"
   zamilczcie cieniasy bo do piet nie dorastacie
   a najlepiej co wam wychodzi to dmuchanie w saksofon to muszę przyznać

   Usuń
  6. w zoo sa wolne posady wiec zapraszam bo małpy jeszcze nie mam:)

   Usuń
  7. a kto bogatemu zabroni chce to zamyka

   Usuń
  8. Hahaha bogatemu ?! Małpy nie masz ? Masz, masz.

   Usuń
 36. ale Oni Was posumują w najbliższych wyborach i wszyscy pospadacie ze swoich stołków
  a dwa lata szybko zlecą

  OdpowiedzUsuń
 37. i skończy się zabawa za Nasze pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 38. a naszemu Gospodarzowi ukradli nową strażacką piłe z jego prywatnego garażu:)
  biedy musiał odkupić drugą na allegro:)ale ponoć tak ją wyczyścili ze wygląda jak nowa i nikt sie nie kapnie.
  ciekawe co sprzet strazacki robił w jego garazu?
  chyba w domu drzewem opala:)

  OdpowiedzUsuń
 39. Njalepszy jest Nasz Prezes który nie ma nic do powiedzenia i nie potrafi obronic własnego zdania, a szkoda:(

  OdpowiedzUsuń
 40. Za co mamy Wam niby dziekować? za to że się smiejecie z całego Zamęcina? że nasz Gospodarz ma nas za wieśniaków i mówi że dzięki niemu Zamęcin swiat zobaczyłył?
  za taką pomoc Wam dziękujemy. co nie którzy mają za wysokie mniemanie o sobie

  OdpowiedzUsuń
 41. Sami ich wybraliście.

  OdpowiedzUsuń
 42. i to był Nasz błąd

  OdpowiedzUsuń
 43. Więc żale do samych siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciężko Ci nie przyzanc racji< żal jest
   ale cóż ludzie uczą sie na błędach

   Usuń
  2. zawiedlismy sie co na nie których, naszych kolegach

   Usuń
 44. Zniknęły zadania inwestycyjne i oświadczenia majątkowe za 2012r. Nie wiecie o co chodzi ? Na jakiej podstawie przekazano tą kasę OSP ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na podstawie przyszłych wyborów żeby kupic sobie głosy i żeby pseudo strażacy mieli czym jeżdzić po mieście, wozić się jak taczka gnoju po wsi i usługiwać burmistrzowi

   WSTYD!!!!!KPINY!!!!WSTYDU NIE MACIE ZA GROSZ!!!

   Usuń
  2. zrobiła sie prywta

   Usuń
  3. Prezesie z wąsikiem miej za grosz honoru i podaj sie do dymisji
   bo rzadzic nie potrawisz nawet na swoim kwadracie a co dopiero przeciwstawic sie takiemu układowi kolesi z Choszczna i Stawina

   Usuń
  4. Jak można mówić tyle głupstw na sekundę ? Uczysz się ich na pamięć?

   Usuń
 45. A na co komu ochotnik OSP który mieszka 10km od jednostki i nie wyjeźdza do działań bo nigdy nie zdąży hahaha ciekawe ile razy wice burmistrz brał udział w akcjach hahah to też ochotnik a takich jest o wilele więcej jak on w OSP Zamęcin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wazy 150 kg

   Usuń
  2. Skoro wiceburmistrz jest strażakiem w OSP Zamęcin czy nie lepiej remize z Zamęcina przenieść do Urzędu Miejskiego w Choszcznie?

   Usuń
  3. ale się ludziska nakręcacie dajcie na luz ostatnio za dużo o adamczyku niewygodnych tematów wrzucili i wymyślił że trzeba GDZIE INDZIEJ WŁOŻYĆ KIJ W MROWISKO wymyślił zamęcin a wy daliście się w to wciągnąć a on ma święty spokój, poświęci łachudra wszystkich i wszystko żeby tylko uwagę od jego niecnych czynów odwrócić nie dajcie się zwariować

   Usuń
 46. Jaki jest sens dofinansowywania ciągle tej samej i tak już dobrze wyposażonej ochotniczej straży? Czym sobie tak zasłużyli? dlaczego nie doposaża się pozostałych OSP albo w pełni wykwalifikowanej zawodowej straży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czym sobie zasłużyli? robią gałe az miło i tyle

   Usuń
 47. No to powróćmy do Robcia i jego "świty"

  OdpowiedzUsuń
 48. Daniel Ty bogacz? weź się nie ośmieszaj ;d od dwóch tygodni masz kolejną awarie na cpn haha. ciesz się że Ci brat daje bogaczu od siedmiu boleści. i weź skończ debilowatą gadkę masz może jedną osobę która Cie popiera. Mówisz po co nam np chłopacy ze stawina? oni mają wiecej wyjazdów na akcje od Ciebie wiec nie pierdol głupot. Fakt jeździsz też bardzo chętnie i dajesz z siebie wszystko ok fajnie to się ceni ale nie kręć afery której nie ma Tobie tylko coś nie pasuje zresztą zawsze masz jakieś "ale" do wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
 49. chlopcy za stawina maja tyle wyjazdów bo dopisują się na lewo na liste a tak naprawde to nic nie potrafią i nie sa wstanie dojechac skoro maja 10 km do remizy,no chyba ze tata ma nasłuch w domu i wie co się dzieje w eterze
  zapomniałem, jeszcze musi miec strazacki radiowóz pod domem bo inaczej tez by nie dojechał:)
  ale co go nie stac? to jest dopiero bogacz

  OdpowiedzUsuń
 50. faktycznie chłopaki mają najwiecej wyjazdów!!!!!

  szkoda tylko że do lidla po bułki

  OdpowiedzUsuń
 51. no jak z zamęcina do stawina jest 10 km to gratuluje obeznania w terenie i mapach. Daniel weź skończ swoje krzywe akcje każdy tylko z Ciebie już się nabija nic więcej. Ale ponoć nigdy mądry nie byłeś.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty