piątek, 22 lutego 2013

www.choszczno.pl - Od przystani do przystani

www.choszczno.pl - Od przystani do przystani: "CHOSZCZNO - Regularne kursy statku po jeziorze Klukom, od nabrzeża przy ul. Nadbrzeżnej, z przystankami na „Betlejem” i plaży miejskiej, do Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego – czy to możliwe? Jest szansa, że ten pomysł może być zrealizowany jeszcze w tym roku."

'via Blog this'

7 komentarzy:

 1. Pan Burmistrz coś tam coś tam jednak robi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktem jest że wiele zrobił dla mieszkańców i mógłby zrobić więcej gdyby nie zazdrośni i zawistni, ludzie z jego otoczenia, którzy rzucają mu kłody pod nogi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to jak , dobry spin doktor Tadeusz K.

   Usuń
  2. to chyba mieszkasz nie w Choszcznie i dawno tego miasta nie widziałeś kasa pusta gdyby nie kredyty i puszczenie PEC-u to nawet na telefony w urzędzie by nie mieli miasto brudne dziura n dziurze pracy nie ma podatki prawie na maksa do tego kolesiostwo nieudaczników i niedoszłych bankrutów którzy po obstawiali najlepsze stanowiska i trwonią to co pozostało nie ma przyszłości dla tego miasta z tym pozorantem

   Usuń
 3. Powiem tak: zbliża się 1 marca a nie prima aprilis żeby z mieszkańców Choszczna robić sobie żarty. Zajmijcie się remontem bądź budową "jedynki". Żeby nie powtórzyła się sytuacja z "jedynką" przedszkolem. Nie szukajcie na siłę pracy dla Zdzisia.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeden przystanek z kładką do jaśnie panującego. Najpierw trzeba zlikwidować dziury w chodnikach, które zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców Choszczna. Gdzie się podziała troska o niepełnosprawnych. Jak oni mają poruszać się po tych dziurawych chodnikach i jezdniach!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Igrzyska wyborcze. Trzeba dać mieszkańcom ładny prezent ich przecież nie interesuje koszt więc będą klaskać. Biała przewodnicząca pochwali, krawiec skroi słuszny artykuł - przecież jest z dawnych czasów PZPR-wskim propagandzistą. Najważniejsze jednak , by było DROGO,jak najdrożej. bo będzie przetarg. Durna unia da kasę i się kręci. Dobże by było zeby były jeszcze kible jak na autostradzie z mahoniu i holenerskich plytek.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty