sobota, 23 lutego 2013

skarbiec moralności - bankowiec

Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie:
- Kto chciałby dostać ten banknot?
Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział:
- Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię... – i zaczął miąć banknot. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał:
- Kto w dalszym ciągu to chce?
Ręce znowu się podniosły...
- A gdybym zrobił to? - zapytał mówca.... i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł - był pomięty i brudny....
- A teraz kto chce te pieniądze?
Ręce podniosły się po raz trzeci!!!
- Moi przyjaciele odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 20$!!!
Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjęliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie...
TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają.
Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY! Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij! W radzie powiatu zaszło do tak zaskakuących wydarzeń ,że sam diabeł by miał kłopoty tak skostuować przebieg wydarzeń. Zacznijmy od początku Pan Stanisław Gacek powrócił na powiatowe salony polityczne Choszczna za przyczyną wice starosty Puczńskiego,który tak ochoczo głosował za jego odwołaniem,zajmując jego stanowisko.Należy zadać pytanie co się takiego stało by ten radny mógł zajmować takie stanowisko ,może został okrzknięty bohaterem Myśliborza a społeczeństwo Choszczeńskie niema wiedzy na ten temat.Należy zadac pytanie staróscie OPALONEMU czy razem z nowym wice przewodniczącym chadzają do solarium i na basen.Nasz nowy bohater zapewne spowodował ,że LUSI i ELUSI przeznaczą swoje otrzymane nagrody w wysokości 50% z puli nagród ogółu dla pracowników starostwa na cele społeczne.Należy spytać pozostałych radnych, czy w tej radzie zatracili resztki godności osobistej,oraz człowiecześtwo tarzając się w tym błocie z panami o wątpliwej reputacji. W trakcie przyszłej kampani jak spytamy się dlaczego byli za takimi decyzjami ,to otrzymamy odpowież to nie ja tylko rada ,bądż zarząd powiatu,nie ważne ,że tam zasiadał.Nie bez winy jest tutaj radny Pan Stanisław DYCHA obecny starosta był jego człowiekiem członkie PSL,zainteresowanych odsyłam do stron bogu forum Pełczyc do artykułu ;idziemy na jednego: bądz innych artykułów pokazujących moralnósć elity powiatowej w Choszcznie pochdzącej z Gminy Pełczyce.Nie dosyć skandalu z Opalonym dietetykiem ,ktory na odprawie bryluje z komendantem Powiatowym Policji w Choszcznie to w piątek CBA Szczecińskie zgarneło Przewodniczącego Rady Powiatu.W tej sytuacji pytam radnych jak długo PĄŃSTWO będzicie nużać się w błocie,czy Wam nie jest wstyd zadawać się z takimi Ludżmi? NIE dżiwi mnie ,że Pan GACEK będzie jeszcze Przewodniczącym rady?. Prafrazując słowa wielkiego Polka nie dla każdego w tym towarzystwie czas ucieka a wyborcy czekają ?

63 komentarze:

 1. Opalony Starosto mie masz czasu umieścić nagranaia z ostatniej sesji,gdyż musisz dokonać cenzury ostrzegamy żądamy nagrania z sesji rady powiatu bez żadnej cenzury. Radni więcej odwagi cenzura nie jest obca dla wiece Starosty,ale te czasy mamy za sobą.Jego poglądy zostały raz zeprezentowane poczas jednej odprawy rocznej KPP Choszczno.Jesteście umorani w błcie,wasza wartość tylko kasa nawet brudna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wyborcom PO (m.in Zaniewska, Brzustowicz) mamy znowu komunę w powiecie!

   Usuń
  2. Przecież PO, to gorsze dziadostwo niż komuna.

   Usuń
  3. Radna powiatu Zaniewska kiedyś zagorzała fanatyczka Pis. Teraz w Platformie, a i do SLD pójdzie jak tylko będzie potrzeba. Masakra, cyrk. Powiat wegetuje!!. Tą i jej koleżankę Lusię od razu bym wypierdoliła na miejscu nowo powstającej koalicji. Mam nadzieję że Radny Gacek nie zrobi z mordy szmaty.

   Usuń
  4. Panie Krawczyk czy dostał pan polecenie od szefa pisać źle o Pani Basi? Musicie się jej bardzo obawiać. Jej odejście z PiS, którego wielkim działaczem był Adamczyk,jest niczym w porównaniu do tego co robi Chruściel. Chrusciel prezes Akcji Katolickiej i czołowy wielki wspierający w Choszcznie PO. Wstyd dla proboszcza!!!

   Usuń
  5. To prawda Chruściel już Pani Basi nie lubi i zwalcza ją. A co na to psychologia? Nie lubi się i zwalcza tego komu się w życiu krzywdę zrobiło!

   Usuń
  6. Radni z Choszczna czy naprawdę u nas nie ma kogoś mądrego do rządzenia, żeby wynajmować taki element z Pełczyc ?

   Usuń
  7. Babcia stojąca w tramwaju do siedzącego małolata - "Nie ma już dzetelmenów na świecie". Młodzieniec na to " są, ale nie ma miejsc ". Trzeba zrobić jeszcze jednego wice starostę i wice przewodniczącego, dać mądrym z Choszczna i będzie....., no jak będzie ?? Nadal do d..py.

   Usuń
  8. Jak w Choszcznie chroni się przestępców to nigdy nie bedzie dobrze tylko gorzej.

   Usuń
  9. Pazernosc Ślizewskiego i Bila niema granic ani godnosci.

   Usuń
 2. Jak przebiegało głosowanie na wice-przewod. ?. Jaki układ głosów za ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lechu był popierany przez dychę, pomimo że ten był w PO???/ zielono-niebieski/. Czy w szeregach PSL-U nie było godniejszych, bardziej doswiadczonych,z autentycznym autorytetem. Byli , tylko ten sabotażysta rozwalił to co inni zbudowali!Tylko dziś nikt z nim nie chce rozmawiać. Zadyszenie powiatu jako choroba tej ziemi już się konczy!

   Usuń
  2. za powołaniem PANA Gacka głosowało 12 radnych w tym między innymi Opalony Starosta, Puczyńki,Zaniewska,Brzustowicz,Bil,Jagiełło, Buchajczyk,Lubieniecki,Gibert,Biesiada,Konopelski

   Usuń
  3. Śliżewski nagle odzyskał zaufanie do Gacka? Czy co?

   Usuń
  4. A jak głosował dycha

   Usuń
  5. 11 ktoś juz wymienił plus Gacek na samego siebie to 12
   Reszta albo pas albo przeciw w tym Dycha

   Usuń
  6. Na następnej sesji okaże się czy Gacek ma zamiar rozmontowania tego popapranego towarzystwa z Pełczyc czy kieruje nim zwyczajna chciwość.

   Usuń
  7. Dla Gacka wszystko jedno komu da dupę , aby tylko przy korycie.

   Usuń
 3. W końcu może ktoś się weźmie za tych nierobów z Pełczyc!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponoć Gacek rękami Puczyńskiego

   Usuń
  2. Radny Stanisław G. jest już w SLD. Brawo !!!

   Usuń
  3. Gacek współżyje ze wszystkimi :)

   Usuń
  4. Tak, ale nie za darmo. To rzeczywiście k...a.

   Usuń
  5. Przecież Puczyński nim steruje...., kurwa polityczna. Jak gnida wszędzie wejdzie

   Usuń
  6. mowi sie ze stasiu buduje centro lewice w powiecie

   Usuń
 4. cZArNA MAMBA ZGLUPIALA DO KONCZA!!!!!SLIZEWSKI, LUBINIECKKI
  PUCZYNSKI.DO TEGO GACEK JAK Z TEGO WYBRNAĆ A CO POWIE ADAMCZYK!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adamczyk mówi - brawa dla kretynów !!!

   Usuń
  2. Przecież Adamczyk to największy kretyn.!

   Usuń
 5. dLA TAKICH RODIZN JAK DYCHA ,LUBINIECKI, SIENKO.,...POUCZYNSKI NIE MKA MIEJSCA. ONI KABLOWALI MIESZKANCOW POWIATU, ODSDYLAM DO STRON IPN./TYLE,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe na tej stronie jest też twoje nazwisko. Czy kablowałeś?

   Usuń
 6. o co chodzi z tym CBA i BILEM. Zamkneli go czy co i za co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamknęli go, spałowali aż mu się kredki z tornistra wysypały i zaczął mówić przetrgu na wodociągi, o budowaniu Golczy, o pompach ciepła u Adasia i Robcia, o wiatach, o zakupie renówek, o zakupie telefonów i przydziale dla rodzinki, o sponsorowanych wczasach..... . Na razie go wypuścili, bo im czacha zagotowała i muli informacje. Jak ostygną , to go znowu zamkną.

   Usuń
 7. Ktoś powiela głupią plotkę.Przecież wczoraj Bila widziałem.Wyobrażasz sobie ile wówczas osób byłoby zamkniętych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisano zgarniętych na przesłuchanie a zamkniętych,dlaczego nie postawwiono wniosku na radzie powiatu sprawy przewodniczącego o wyrażenie zgody na rozwiązanie umowy o pracę ,tylko na komisje ,czy tak zadecydował loczek P .

   Usuń
  2. Bil jest już dostatecznie „zgnojony”. I to sam się zgnoił. Popytajcie ludzi w Pełczycach - to mała miejscowość. Szuja, krętacz i oszust usłyszycie pewnie od każdego (którego przypadkiem nie zatrudnił). Popytajcie jak przekręcił Koło Wędkarskie albo jak traktował swoją żonę. Później w teczce Boratyński przywiózł go do Choszczna. Zasłynął tym, że spektakularnie przywalił w kogoś autem po pijaku (wyrok był). Wstawił do MPGK połowę ludzi z Pełczyc (nie mówiąc już o swojej konkubinie), żeby się trochę wybielić i złapać poparcie. Teraz najprawdopodobniej nakradł jak głupi. Płacił za śmietniki, których nie było… a mówią, że na śmieciach nie można się dorobić. Dom też mu MPGK za darmo zbudował. Sam widziałem jak kopareczki pomykały u niego „na posiadłości”. Wszystko za nasze pieniądze. Nie mówiąc już o wycieczkach na GP do jakichś Indii i Chin, które fundował mu diler samochodowy. Teraz wiecie dlaczego MPGK ma taką „nowoczesną flotę pojazdów”…? Przekręt na przekręcie... a Wy tego Bila bronicie jak ognia. Swój do swego ciągnie :)

   Usuń
  3. JESTEŚ BEZ GRZECHU ŻE RZUCASZ NA OŚLEP KAMIENIAMI?
   Powtarzasz plotki i marudzisz że jest ci źle. Na kogo głosowałeś i czy radni z Choszczna s w czymś lepsi? Macie takich na jakich zasłużyliście.

   Usuń
  4. Co za kurwy z tych cwaniaków Pełczyckich biora taką kasę. Na drzewo wisiec zlodzieje, kretacze i klamcy. Kula? w leb!. Pieprzone układy z radnym z Choszczna sobie porobili. Ja się dziwię dla wyborców , którzy wybrali taki chłam jak Zaniewska Brzustowicz i inni.

   Usuń
  5. Adamczyk spokojnie nie denerwuj się, przypuszczam że odstawienie od koryta nie jest przyjemne ale po 6 latach "bywania" na salonach minimum ogłady i opanowania emocji jak najbardziej wskazane .Widać zbliżający się twój koniec oszuście.Piszesz o układach przecież dzieci w piaskownicy by się połapały jaki z ciebie gnój.Chciałeś puścić miasto z torbami i się okazało że nie wszyscy radni to jełopy z leśnej chaty

   Usuń
  6. Ma racje starosta z przewodniczacym nadaja sie do oprozniania szamb i do niczego wiecej ! Slizewski zaciera rece ze Bil wjeb....sie w to samo guwn... co on.

   Usuń
  7. Narobią syfu i uciekną do Pełczyc

   Usuń
  8. Dobrze, że Adamczyk pogonił tego kmiota.

   Usuń
 8. Proponuję podpisać się imieniem i nazwiskiem rzucając tu takie newsy. A nie oszczerstwa anonimowo w stosunku do wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak głosowali za odwołaniem Śliżewskiego to też anonimowo

   Usuń
 9. zazdrosne urzędaski... Wstyd!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdrosne urzędaski!!!! Te urzędaski odwalają robote konkretna, nawet p;o godzinach/. za darmo/ żeby takie fleje brały pieniadze za nic. Przykładem roziązywania problemów naszej społeczności jest wywiad Lusi!!. JEZELI URZĘDNICY DZIAŁAJĄ ZGODNIE Z PRAWEM???
   tO P[OWIAT BĘDZIE BARDZO BOGATY BO TAKICH SYTUACJI NA TERENACH WIEJSCHICH JEST FULL!!!
   Mieszkańcy wsi starali się żeby ich domostwa były ozdobione " ogródkami kwiatowymi", chcą zmieniać wizerunek tej wsi. I co z tego mają
   - kary prawie milionowe!!! Komu w tym kraju będzie chciało cokolwiek się robić!!!!!
   Bo przecież ta kara jest zgodnie z prawem. twierdzi pani sekretarz powiatu!!!!

   Usuń
  2. Bo te durne urzędaski,nie mają wyjścia! Narobią się nawet po godzinach pracy, za które n ikt im nie zapłaci. bo mówi że sobie nie radzisz!!!A takie fleje które bywają a nie pracują, w starostwie dwie, trzy godziny dziennie, nie mając zielonego pojęcia o problemach biorą takie nagrody!!!
   Przykładem jest obecna sekretarz, " jestem za stara żeby się uczyć, dla mnie liczy się kasa, to wy urzędnicy macie wszysko wiedzieć
   !!!!. Czy taki ignorat, naszych spraw społecznych powinien być wynagradzany z pieniedzy podatników powitu choszczeńskiego!!!

   Usuń
  3. kto pracuje za darmo po godzinach ?

   Usuń
  4. 60 letni babsztyl w dodatku jakiś spad po Adamczyku. kopa w piz... i won niemcom dupe podcierac. Jest tyle młodych wykształconych bezrobotnych.

   Usuń
 10. Ciekawe czy Gacek utemperuje zapędy Śliżewskiego żeby dobrnąć do końca kadencji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Udzielane poparcie takiemu staroście przez przewodniczącego klubu radnych PSL Stanisława Dychy uważam za szkodliwe dla społeczności lokalnej. W związku z powyższym złożyłem rezygnację z klubu radnych PSL i wycofuję się z działalności w takiej partii. Stanisław Gacek
   Radny Rady Powiatu"
   Czy przyjmując funkcję wice przewodniczącego rady pan S.G. nie popiera starosty przestępcy?

   Usuń
  2. Gacek to największa "polityczna" kurwa. Będzie zawsze z tymi co przy korycie i gdzie ma własny interes. Ciekawe co na to piękna Wioletka (jego przyjaciółka) z którą do niedawna razem knuli. Pewnie ją też wystawił. A pan Rysio?

   Usuń
  3. czy starosta to ma choć odrobinę honoru, czy pluj przysłowiowej ś....i to ci powie, że deszcz pada i pewnie to jest to.

   Usuń
  4. P.Gacek zaczał układac sie i dzielic stołki z PSL. Coś będzie się działo

   Usuń
  5. Loczek nie ma wyboru musi się ułożyć z Dychą bo by jego ostatecznie wypier......

   Usuń
  6. Loczek mazawsze wybór - może np. kupić tupecik albo inną perukę. A Dycha - on nic nie może , bo jego serce dycha dla Polski.

   Usuń
  7. Loczek na niczym się nie zna, widzi tylko czubek własnego nosa. Dla niego tylko dupy się tylko liczą

   Usuń
  8. Zazdrość ludzka nie zna granic...

   Usuń
  9. bo chciwość ludzka nie zna granic.

   Usuń
 11. Były Przewodniczący chce wrócić na dawny stołek. Mało komu tak nie zależy na tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jezeli ten dupek jeszcze o tym nmarzy!!!
   to kpina z choszczenskiej demokracj!!!!

   Usuń
 12. Pierwsza rada na zbity pysk zaniewska rybka kaminska zero honoru i krzty godnośc nadaja sie tylko do opierdalania ludziom dupy i robienia swoich ukladanek. My mieszkancy musimy ciezko robić na te nierobki i marzycielki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ona taczce on na taczce-były przewodniczący!!! Poziom tak jak przy eurowyborach hihihi ha ha ha ha ha !!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wszyscy byle nie dycha on już swoje dutki zarobił. Od chwili gdy kolega Waldek w odstawce, jego macki utrącone i szkoda inwestować w emeryta. Zwykła wydmuszka.
  Mieszkaniec Pełczyc

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty