sobota, 2 lutego 2013

smakosz władzy - kucharz

Na stole stało w rzędzie kilka misek z różnymi potrawami. Pewien człowiek podszedł do pierwszej z nich i zaczął jeść. Potrawa była znakomita. Bardzo mu smakowała. Ale zaczął się zastanawiać czy w innych miskach nie znajdują się jeszcze lepsze przysmaki. Postanowił spróbować kolejnych potraw. Jednak każda z nich była gorsza od tej pierwszej. Postanowił więc wrócić do pierwszej miski. Jednak tam już usiadł ktoś inny. Nasz bohater zaczął żałować, że odszedł. Szukał czegoś lepszego i przez to stracił to co miał na początku a co było wspaniałe. Jednak potem pomyślał, że gdyby pozostał przy pierwszej misce to żałowałby, że nie sprawdził innych...Opalony staosta by zawcześnie nie pozbyć się miski z władzą zaskrżył postanowienie Wojwódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie w sprawie odmowy zwolnienia go od częsci kosztów procesu w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego powiatowego.Starosta nasz nie może wyżyć za ponad 3.500,00zl miesięcznie.Czas przypaczeć komu ubogi sterując recznie przydziela pracowników interwencyjnych.Obrona Sądu wizyta w Sejmie w klubie PSL u zaowocowała ,iż ubogi upatruje w tym klubie możność utrzmania miski z włdzą .Pani Lusi od wizerunku Starosty zamieszcza na blogu posty chwalebne Starosty by ocieplić ubogiego,kiedy on zionie ogniem.Brak odzewu Pań z kierownictwa starostwa w sprawie przeznaczenia nagród na cele społeczne nie dziwi,gdyż mają one niedosłuch społeczny.Wkrótce tłusty czwartek to może dać tym Paniom coś z tej okazji,żeby zajączek nie czmychnął.Opalony nie zjednej partyjnej miseczki jadał od prawicy do lewicy.

43 komentarze:

 1. Kończ Waść! Wstydu oszczędź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biednemu Śliżewskiemu pluj w gębę to i tak powie że deszcz pada.

   Usuń
  2. Lesiu nie przejmuj sie ludzmi!!!!!! Sprawa ucichnie, emocje opadną, a Wy pozostaniecie dalej na posterunku. :))))

   Usuń
  3. Jak widzę codziennie w starostwie ten biedny opalony i fałszywy ryj to wymiotuje
   pracownik

   Usuń
  4. Przestępca Śliżewski wprowadza prywatny folwark to zwykły bezczelny złodziej publicznych pieniedzy.
   A te dwie hieny skarbnik i sekretarz powinny nasze pieniądze zwrócić z odsetkami. Co na to bogobojna świetojebliwa Zaniewska?

   Usuń
 2. Wiesz, powinnaś te opowiastki zostawić sobie na sesje bo tam ostatnio cienko ci idzie. O korytach i misach coś wiesz bo sama ze swoim mężusiem ciągle z nich korzystasz. Zajmij się swoimi obowiązkami w szkole, bo ciągle jesteś w rozjazdach (nawet gdy "chorujesz" musisz jeździć).
  Na "opalonym" musi ci bardzo zależeć bo ciągle o nim wspominasz na tym blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skarb króliczek albo babochłop się odezwał

   Usuń
 3. Elusi i Lusi nie wysilajcie się bo wam żyłka stuknie.Należy na sesji mówić prawdę a nie puszczać radnych w kanał,bo mają więcej inteligencji niż wy myślicie,efekty waszej pracy zna cały powiat.Jedna z was gotuje, a druga czas pilnuje !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pasożytom dawać 1500zł i nie więcej.

   Usuń
 4. Kto jest ta ONA?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy to ta największa gwiazda powiatu? Ostoja moralności i posiadaczka wszelkich cnót świętojebliwa pani dyrektor i radna w jednej osobie Wioleta Kaszak?

  OdpowiedzUsuń
 6. która Wiola to wiadomo, a Mariola czy to pracownica logopedka u dyr Edyty? A podatnicy płacą, płacą, płaca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby Wiola i Mariola nie chwaliły się to by nikt nie wiedział.

  OdpowiedzUsuń
 8. czym chwaliły?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta zapasiona, zamalowana, zatapetowana pudrami z wrednym i fałszywym uśmiechem baba-Wiolettta K. zawiść, fałsz i wścipskość ma w swoich genach. Na pewno się zgodzicie że u nich to rodzinne.

  OdpowiedzUsuń
 10. "Zawiść nie bardzo szkodzi temu, przeciw komu jest skierowana, ten bowiem może łatwo ją zlekceważyć, a widzi przecież, że zawistnik sam się ośmiesza. Szkodzi jednak samemu zawistnemu i przyprawia go o męki."

  OdpowiedzUsuń
 11. Brzmi jak kazanie księdza.
  Czym się chwaliły a tym gdzie były na wczasach.

  OdpowiedzUsuń
 12. wybaczcie, ale to w jaki sposób tutaj piszecie jest absurdalne, rzygać się chce od tego wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
 13. szambo w gminie,szambo w powiecie,a wyborcy myślą ,że jest w porządku

  OdpowiedzUsuń
 14. Mów za siebie. Skąd wiesz co wyborcy myślą?

  OdpowiedzUsuń
 15. skąd wiem bo nie jestem ślepym głuchym i w dodatku głupim i zdecydowana większość wyborców też

  OdpowiedzUsuń
 16. Wiadomo już, że 15.01.2013r NSA odrzucił zażalenie opalonego o przyznanie pomocy (adwokat z urzędu), wygląda na to, że zarządzenie o wygaśnięciu mandatu nastąpi w marcu 2013r i będzie obowiązujące, pomimo odwołania do NSA.Poplecznicy mimo usilnych starań mam nadzieję, ze wkrótce polegną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już się wali oszustowi grunt pod nogami, a on chce o jeszcze jeden dzień dłużej rządzić czy kraść, już sam nie wiem jak to powiedzieć

   Usuń
 17. Ubogi Śliżewski to plugawa nienazarta swinia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomarzyć można no nie.Ludzie weźcie się do pracy. W naszej gminie coraz gorzej. Na chodnikach dziura na dziurze, to samo w jezdniach. Czy tego nikt nie widzi? Sytuacja skandaliczna. Czy urzad miejski czeka aż ktoś połamie nogi? Albo jeszcze gorzej. TO SĄ PRAWDZIWE PROBLEMY KTÓRYMI POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ PAN ADAMCZYK I JEGO ŚWITA, TAK JAK NA PRZYKŁAD PAN SZEMLIJ! DO PRACY! DO PRACY!

   Usuń
  2. Pan Szemlij jest tak wierny burmistrzowi i bardzo nim przejęty. Było widać na sesji, że sprawozdanie z pracy komisji oświatowej za 2012 rok nie przedstawiał radzie tylko burmistrzowi. Ważne, trzeba służyć Panu wiernie.

   Usuń
  3. Panie Szemlij jak to jest jak człowiek robi z siebie szmatę pieniądze to nie wszystko

   Usuń
  4. Panie Semlij, siwy włos na głowie, a w głowie...? Widać, że za bardzo Pana burmistrz na palec nawija.

   Usuń
  5. Stefan Sz. to człowiek honoru wobec zgraji ignorantów,kłamców i dyletantów co jak szczury zdradziły swoich wyborców i prowadzą do ruiny tą gminę.

   Usuń
  6. Ten człowiek to honor ma, ale nie wobec swoich wyborców.To co zrujnował, napewno już nie odbuduje.

   Usuń
  7. Stefan Sz. - jak to brzmi proroctwo czy co?Pewnie po przepchnięciu"uchwał" jakie burmistrz szykuje , po zakończeniu kadencji nie jednej osobie z nazwiska może pozostać tylko pierwsza litera.

   Usuń
 18. Starosta kpi sobie z mieszkańców Choszczna. W każdej normalnej firmie za jazdę po alku leci się z pracy a tu?? Kpina niech ta banda promotorów kryminalisty wezmie się za promowanie przedsiębiorczości i wspieranie rynku racy!!!!. Patrzą żeby tylko nażreć się za nagrody skurwysyns...

  OdpowiedzUsuń
 19. Wkrótce poznamy nagrody jakie dostali pracownicy gminy. Spokojnie czekamy. I co wtedy powie pan Szemlij.

  OdpowiedzUsuń
 20. a najgorsze jest to ze to my ich wybralismy

  OdpowiedzUsuń
 21. Stefan Szemlij się nie zmienia, zwsze wierny i zawsze po drugiej stronie. Warto zerknąc co robił w latach 80-tych, jak zabijali Popiełuszkę , Suchowolca, jak tłukli robotników itp.
  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=SZ&katalogId=1&subpageKatalogId=1&pageNo=1&nameId=24429&osobaId=48714&

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stefek jest nieszkodliwy komuch. Widocznie są tacy co potrzebują czerwonej reprezentacji. Prawdziwą patologią jest np Zaniewska co to z świętobliwiej PiS Akcji Katolickiej ramie w ramię z przestępcą w imię własny interesów rodzinnych sprzedała się za stanowisko. Jest przykładem tego że w praktyce nie ma różnicy pomiędzy czerwoną hołotą a katolicką.

   Usuń
  2. niestety tak jest wszędzie, załatwianie prywaty

   Usuń
  3. Szemlij kończ waść wstydu oszczędź

   Usuń
 22. tak łatwo sie zeszmacic prawda Brzustowicze i Zaniewska za marne 1500 miesiecznie

  OdpowiedzUsuń
 23. I pomysleć że ich wszystkich ADAMCZYKA,KASZAKÓW,OKOŃSKICH ŚLIŻEWSKIEGO, CHRUSCIELA, ZANIEWSKĄ, BUGAJOWĄ, BILA ŁACZY JEDYNA słuszna siła partyjna PLATFORMA OBYWATELSKA. Głosowaliście na nich hurtem a teraz się dziwicie. Trzeba było wcześniej patrzeć jakie towarzystwo na listach PO się znalazło. No cóż teraz mamy za swoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz przejdą napewno do PiS i dalej będą rządzić.

   Usuń
  2. Nie sądzę, w PIS-ie mają mocne sito i już na tą kamndę nie dadzą się nabrać może ich przygarnąć tylko PSL zresztą co już robi. Stasiu Dycha to częsty gość Wioli KAszak tak samo ja i Gacek.

   Usuń
  3. To znaczy,że chlew ten sam tylko gospodarz inny i oczywiście co najważniejsze - koryto musi być pełne.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty