wtorek, 12 lutego 2013

Powiat Choszczeński - Pracodawca Roku 2012

Powiat Choszczeński - Pracodawca Roku 2012: "Starosta choszczeński mając na uwadze problemy, związane z wysokim bezrobociem w naszym powiecie i doceniając inicjatywy, zmierzające do jego ograniczenia postanowił od tego roku przyznawać tytuł Pracodawcy Roku, który wyróżnia się dbałością o wzrost zatrudnienia.
  
   Pierwszy tytuł zdobyło Stowarzyszenie Ludzi Bezrobotnych w Drawnie, które od 13 lat działa na drawieńskim rynku pracy i zajmuje się tworzeniem miejsc pracy, programów i projektów mających na celu aktywizację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Stowarzyszenie bierze udział w konkursach dotacyjnych, ogłaszanych przez instytucje publiczne, których celem jest tworzenie miejsc pracy.
   
   W ciągu 13 lat  w ramach umów o pracę, zleceń przygotowania zawodowego i staży zatrudnienie znalazło ponad 200 osób."

'via Blog this'

12 komentarzy:

 1. Stowarzyszenie pracodawcą normalnie idioci !!!. Organizatorzy chyba się pogubili albo Pan Starosta chce poparcia Pani od wywożenia gówna.


  OdpowiedzUsuń
 2. Ale zamiast tu pisać durnoty kobieta pomaga innym.

  OdpowiedzUsuń
 3. JAk takiś mądry to zatrudnij choć jedną osobę chociaż przez pół roku.200 osób jakie stowarzyrzenia zatrudniło to naprawdę ogromny wysiłek. Pokaż mi pracodawcę, który tylu ludziom da pracę. A pamiętaj że członkowie stowarzyszenia nie mają z tego nic ani złotówki, Widziałeś charytatywnego biznesmena co daje ludziom pracę nie mając z tego zysku?
  Przestancie pluć i oddajcie szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna wielka ściema. Ta Pani należy do towarzystwa wzajemnej adoracji Przyznają między sobą olbrzymie nagrody mając w d.......bezrobotnych
  Himalaje obłudy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak piszą ci co nic a nic nie robią!!!

   Usuń
 5. Radni nie dostają nagród, trochę oczytania i znajomości prawa by się przydało.

  OdpowiedzUsuń
 6. choszczno?jaki biznes?to chyba jakas pomyłka.tu nic takiego nie ma

  OdpowiedzUsuń
 7. w stowarzyszeniu pracuje kilka tych samych osób od x lat nikogo nie zatrudniaja to ściema że aż szkoda traktorkiem do odsnieżania jeździ mąż pani Buchajczyk któty prowadzi spore gospodarstwo i na brak pracy ani kasy nie narzeka ale nikomu innemu nie daja żadnemu bezrobotnemu nie lubia jak kasa ucieka bokiem ja moge napisać że utworzyłem 1000 miejsc pracy w powiecie ktoś uwierzy nie wiec pytam gdzie te 200 miejsc pracy gdzie te 200 etatów prosze podac instytucje zakłady pracy nazwiska tych 200 szcześliwców pewnie zechcą podziekować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stwawarzyszenie bezrobotnych w Drawnie to kpina!Przedsiebiorca roku 2013 - Smiech he, he , he, ha. ha,!!!Tym faktem powinna zająć się Prokuratura choszczeńska. Znając życie tego nie zrobi bo po co się narażać- niedługo emerytura!!!!Taka świetlana kariera! Aby nie narazić się władzy lokalnej!! Zycie toczy dalej, swoje koryto!!

   Usuń
 8. Starosta podziekował!Piszecie prawdę-nie ulega wątpliwosci.Tylko ta prawda nie obchodzi " lesia" ani " pucia" bo w tym momencie taki zakłamaniec jak M.B jest im potrzebna do obrony ich tyłków a nie zrobienia coś pożytecznego dla ludzi potrzebujących, no, chyba dla p.byłej " cycowatej" burmistorzowej. Kwity nie pomogą tym paniom - bo mózg wylasowany, badż k....em cycowatej
  zamazgany, zawsze wizerunek gminy drawno tym słynał.
  Nie ma się co dziwić! W Drawnie zawsze tak było-najwyższy czas skończyć z tym drawienskim błotem!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie ma co sie dziwic J.Kuzmikiemu na takie k....stwo ze strony M.B. Mysle ,ze wszyscy zrozumieliscie ze tak dalej nie powinno byc!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. chlejta co chceta i jedzta to nowe hasło wyborcze opalonego zaniewskiej i brzustowicza

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty