niedziela, 6 stycznia 2013

czystki w mieście - porządkowy

"Ciąg dalszy porządkowania podwórka gminego po byłym prezesie CHPGK panu Konradzie Bil,pracę straciła kadrowa osoba bliska panu prezesowi.Obecny prezes Siódmak pewnie zawdzięcza obecne stanowisko kolgacjom rodzinnym ,w taki sposób,że jest swatem radnego gminnego pełniącego funkcję prezesa RSP Rzecko.Widać ,że radni rządzą gminą na całego,już nie wystarcza RSP by lokować swoich swatów,co będzie ,gdy ich przbędzie a spółek nie będzie,strach pomyśleć.Godnym faktem odnotowania jest to,że z urzędem gminy pożegnała się radna Sejmiku Zachodniopomorskiego Krystyna Bugaj,widać ,że obecny burmistz miał dosyć dwuwładzy ,tym bardziej ,iż ta Pani sprzyjała opozycji burmistrzowskiej trzymając sztamę z Tadeuszem Puczyńskim.Pośredniczkami tego układu są panie ze starostwa Lusi i Elżunia,dowodem tego jest to,że osoba sprawująca funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Choszcznie pochodzi z powiatu."

53 komentarze:

 1. Niech obecny prezes MPGK bardziej zainteresuje się przyszłością firmy. Lepiej jakby wyszedł w teren i zajął się porządkami w mieście. Jest totalny bałagan. Ten syf z chodników w postaci gnijących liści należałoby uprzątnąć, a nie szczycić się porządkami kadrowymi. Widać, że znowu Sąd Pracy będzie miał zajęcie, a my podatnicy będziemy płacić podatki na odszkodowania dla zwolnionych pracowników czy dla odwołanego prezesa. Może w tak wysoką proponowaną, ale na szczęście jeszcze nie uchwaloną cenę za śmieci już wkalkulowane są te koszty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba mowa będzie właśnie o MPGK, a nie CHPGK. Wystarczy, że mamy CHTBS z dobrze zarabiającym prezesem, a przedsiębiorstwo gospodarki komunalnej jest w nazwie miejskie, a nie choszczeńskie. Może w skrócie CHPGK kryje się inna nazwa spółki miejskiej, o której jeszcze nie wiemy, a już jest powołana?

  OdpowiedzUsuń
 3. http://ofensywawolnosci.pl/czas-by-politycy-w-2013-roku-oddali-polakom-prawa-ktore-im-odebrali/

  szkoda słów na komentarze !

  OdpowiedzUsuń
 4. A może o koligacjach Wioli.

  OdpowiedzUsuń
 5. A może Mariuszka a dojdziemy do WK

  OdpowiedzUsuń

 6. Nie wpadło Wam do głowy, ze to rządzi dawny burmistrz K z tylnego siedzenia, prezes obecny to SLD.

  OdpowiedzUsuń
 7. Komuchy znowu blisko przy władzy. W gminie i w powiecie.

  OdpowiedzUsuń
 8. no to bedzie lipa z komuchami daleko nie zajdziemy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem absolutnie zwolennikiem komuny, cieszyłem się jak padała komuna, ale pomyśl ile komuchy zostawili w Choszcznie zakładów pracy. Dzisiaj ile tych zakładów pracy pozostało? Dobrze, że demokracja dała nam paszporty i otworzyła granice, bo jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Popatrz na po PGR-owskie wioski, do tej pory ludzie nie mogą się ogarnąć.

   Usuń
  2. "Popatrz na po PGR-owskie wioski, do tej pory ludzie nie mogą się ogarnąć. " z czym się ogarnąć? Jak radnych z miasta jest 15-tu i to takich dla których gmina kończy się wraz z granicami miasta bo o wioskach nie ma co pamiętać bo co tam parę głosów. A jak Burmistrz zaczyna cokolwiek robić, " świetlice, orliki, chodniki" no to trzeba to zablokować. Bo teraz ratujemy budżet, przecież z tym zmagać się będzie władza wykonawcza. Mówiąc o radnych z miasta nie mam na myśli wszystkich, bo jest kilku rozsądnych.

   Usuń
  3. Masz na myśli tych zakręconych przez burmistrza matołków co chcieli w remizie robić bibloteke a ze świetlicy dom weselny gratuluje rozsądku .Otwórz oczy.
   Burmistrzowi zależy tylko na jednym wydawać jak najwięcej wydawać i szukać pretekstu.

   Usuń
  4. Nikt niczego nie blokuje, w remizie książki można czytać, ale nie musi być biblioteki. Wystarczy dobre zaopatrzenie w wiejskim sklepie. Nie narzekajcie, że burmistrz taki poszkodowany. Jest już wszystko porobione tylko Wam wiatraków brakuje. Czy tak na każdej wiosce jest tyle dzieci, że potrzebne są place zabaw?

   Usuń
  5. Place zabaw to też burmistrza mistrza inwestowania "zabawa" w wydawanie kasy kilka huśtawek piaskownica liche ogrodzenie i kilkadziesiąt tysięcy na każdy placyk poszło dobry sposób a jakie alibi

   Usuń
 9. Kogoś ponosi fantazja. Co ma pan Kiela i pan Siódmak wspólnego z obecnym SLD. Pasują jak kwiatek do kożucha.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy burmistrz też jest już w SLD? Myślę, że również nie pasuje. Z PIS-u do Platformy, a teraz do SLD?

  OdpowiedzUsuń
 11. A czemu nie ? Spotyka się z prezesem spółdzielni, może dojdą do porozumienia i wróci spokój w radzie i mieście. Co ci przeszkadza SLD ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Tam gdzie komuchy tam kłamstwo i obłuda, na dłuższą metę bieda. Dlaczego mając w ręku paszporty Polacy jadą na zachód a nie na wschód. Odp. jest prosta bo tam nigdy nie było komuny i przy władzy cwaniaków typu Kiela, Puczyński i inni sekretarze i naczelnicy.

  OdpowiedzUsuń
 13. wraz z Janem Olszewskim odeszli uczciwi politycy . zmieniły się tylko szyldy , dzięki temu kraj idzie w ruinę od góry do dołu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Slizewski wypierdoli Puczynskiego w kosmos i jego popleczników i rodzinke a na jego miejsce wchodi Bil. Pełczyce rządzą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Loczek idzie w odstawkę. Ale na jego miejsce szykuje się pani W.K. Już się zaczęła dogadywać z Opalonym, Spójrzcie na zdjęcia ze stódniówki z ZS nr 1. Przy kim stoi? Nie przy Adamczyku, tylko przy Śliżewskim. Już jej nie przeszkadza starosta-przestępca. Ugaduje się z Dychą i Śliżewskim, bo chcą wyrzucić Bila. Co tam, że jeszcze niedawno wygadywała na opalonego. Liczy się tylko stołek i kasa. Bardzo chce jeszcze w tej kadencji być wicestarostą, bo starostą się nie udało. Macie rację. Szkoda słów.

   Usuń
  2. Widać,że większość choszczeńskich "polityków" przechodzi przez "obrotowe drzwi" ,gubią się i po prostu nie mogą znależć wyjścia.Prawdziwe prostackie krętactwo.Radny Jędrowski trzymał stronę Adamczyka, bo córka miała pracę w Urzędzie Miejskim.Teraz praca dla córki znalazła się w Starostwie, Jędrowski trzyma z Bilem i głosuje przeciw Adamczykowi.

   Usuń
  3. Dlatego prostytucja polityczna powinna być karana
   Np. do wyboru
   grzywna za zmiane opci 500k PLN albo rezygnacja na poczet następnej osoby z opcji z której zostało się wybranym.
   W innym przypadku taka qrwa jedrowski robi prywate za nasze pieniądze !!!!. Z chęcią bym go kopnął w dupę debila jednego

   Usuń
  4. jeżeli o prywacie to popatrz na tych co nielicznych co zostali przy Adamczyku to są dopiero prywaciarze przy tonącym nikt by nie został gdyby nie interesy i kaska nie panie stefan sz.,ilona k.,kazimierz cz. , anneta.b czy zbigniew s.i bogusław sz. koniec kadencji już nie długo

   Usuń
  5. Ta grzywna 500 PLN powinna być zwrócona przez Jędrowskiego dla Adamczyka za zafundowane wybory.Chwała tym co zostali przy Adamczyku, za odwagę, jak iść na dno to razem.Jędrowski był już przesycony, wolał zmienić koryto, może bardziej już na napełnione.U Adamczyka nie było chyba już wielkich perspektyw.

   Usuń
  6. Adamczyk wpuszczając gościa w maliny odebrał co swoje pewnie kilkudziesięciokrotnie dobrze że otworzył przy okazji mu oczy myślał pewnie że gość jest bez charakteru i jaj i się zdziwił nie każdego można obrabiać jak gówno w betoniarce tzn chodzi mi o tych "odważnych" pozostałych

   Usuń
  7. Coś wydaje mi się, że długo Adamczyk otwierał Jędrowskiemu oczy.Widocznie Jędrowski nie chciał otwierać oczów. Przez sześć lat dawać się wpuszczać w maliny to faktycznie trzeba mieć raczej miękki charakter i być chłopem bez jaj.Czyżby Adamczyk krzyczał na niego,no nie ma co się dziwić,wystraszył się. Ta odwaga przyszła zbyt póżno, a łapki podnosił jak kukła pociągana za sznurek.

   Usuń
  8. sam jesteś kukłą i masz zadanie odwracać uwagę od tego warcholstwa które zostało przy burmistrzu jak myślisz że skruszysz tymi bzdetami Jędrowskiego czy kogokolwiek to się grubo mylisz

   Usuń
  9. Masz rację tym uwagi od tego co się na prawdę dzieje w gminie nikt nie odwróci. A Mirek jest w porządku człowiekiem. A przejrzeć na oczy lepiej późno niż wcale. To pod adresem tych co dalej mają bielmo na oczach.

   Usuń
  10. Bzdura. Prawdą jest, że Jędrowski, Zaniewska i inni to po prostu sprzedajne świnie. Nie posiadająca, żadnych wartości i skrupułów chorągiewki bujające się w stronę większej prywaty. Pewnie choszczeńscy Kaczyńscy naobiecywali już stanowisk i koryta.

   Usuń
  11. Zgadzam się z przedmówcą. Co naturalnym jest przechodzenie z obozu jednego, do obozu przeciwnego? Wy wszyscy zdrajcy jesteście jak te kurwy(nazywajmy rzeczy po imieniu) Jak możecie spojrzeć w lustro wiedząc dzięki komu siedzicie na stołku? Ilu ludzi wyborców Adamczyka cierpi przez waszą pychę?. Zatrzymaliście wszystkie inwestycje i środki unijne żeby później mieć z czego kraść.Banda złodzieji i koniunkturalistów identycznie jak obóz przestępcy powiatowego Śliżewskiego !!!

   Usuń
  12. Chciałbym zwrócić uwagę na słowa przedmówcy "zatrzymaliście wszystkie inwestycje i środki unijne żeby mieć z czego kraść " to już wiadomo dlaczego Adamczyk tak lubi wydawać nie swoje pieniądze nigdy bym nie pomyślał widocznie przedmówca taką wiedzę posiada i być może z tego korzysta i szlak go trafia
   że może się to skończyć

   Usuń
  13. teraz widać dlaczego mieliśmy warszawskie podatki i "promocyjną" cenę wody.Przecież Jędrowski by mógł się ułożyć musiał zagłosować.

   Usuń
  14. Dobrze powiedział/a ponieważ Adamczyk jest czysty jak łza a najlepiej o tym wie Pani Teresa K i tych dwóch co ukradli księżyc. Po prostu zazdrość dupę ściska. Czy jakaś gmina w Polsce zbankrutowała ??? A jakie pieniądze ma wydawać swoje ?

   Usuń
  15. Robert, bądź twardy, pamiętaj, że psy zawsze szczekają jak się je tresuje. Dobra robota, z tymi kurwami trzeba krótko. I tak nie mają żadnej osoby, która by ci mogła zagrozić nawet w drugiej turze. Szczególnie my z wiosek nie damy powiedzieć o Tobie złego słowa.

   Usuń
  16. burmistrz to ma elektorat gratulacje pewnie znowu liczy na zakrapiane imprezy jak co cztery lata nic z tego nie będzie

   Usuń
 15. BIL -ty człowieku nie wiesz co się dzieje-jak tak czytam te wasze ,,spekulacje ,,to mi się płakać chce z poziomu analizy sytuacji politycznej.Coś tam zobaczycie , usłyszycie i durne wnioski wyciągacie.Poczekajcie 2-3 miesiące to zobaczycie co się będzie działo na arenie politycznej. Slizewski nikogo nie posunie bo go już nie ma - to kwestia czasu i może jeszcze kilku jego odwołań żeby pociągnąć kilka miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 16. już jest wyrok tylko wojewoda musi przysłać do rady. Bil to ukryje i nikt nie będzie wiedział o tym. Rozumiecie?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak zapał wyrok jak nie było go na wokandzie WSA, sprawdzone, ściemniasz.......

  OdpowiedzUsuń
 18. Zazdrość ludzka nie zna granic...

  OdpowiedzUsuń
 19. niech ktos powie młodej Jedrowskiej ze nie musi dawac tyłka za prace wystarczy ze tatus sie sprostytuował- szkoda dziewczyny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tatuś radny musi zaprzestać poważnego traktowania hasła:"Rodzina na swoim".

   Usuń
  2. Panie Jędrowski miej Pan honor i przestań Pan ustawiać córki na stażach. Mandat radnego służy do całkiem innych celów.Niech Pan pomyśli o innych absolwentach, których rodzice właśnie Pana wybrali na radnego.

   Usuń
  3. To chodzi o nędzny staż ? dajcie spokój prędzej o odwrócenie jak zwykle uwagi jak można pisać takie bzdety jak rodziny okońskich kaszaków i powinowaci adamczyka poobsadzali sie na intratnych stanowiskach biorąc najwyższe wynagrodzenia w Choszcznie moja córka w Choszcznie ze stażem problemów nie miała ale z pracą owszem musiała jej szukać w innym mieście tu już na pewno nie wróci
   mam nadzieje że niedługo pogonimy tą miernotę z burmistrzem na czele

   Usuń
  4. To jest bardzo ważne i nie podlega żadnych wątpliwości,że staż dla dzieci Jędrowskiego czy obsadzanie rodziny Okońskich czy Kaszaków jest sprawą korupcjogenną.Czy mieliby taką możliwość gdyby Jędrowski nie byłby radnym i Okoński z Kaszakiem prezesem?To trzeba brać pod uwagę.Czy naprawdę Jędrowski głosuje zgodnie ze swoim sumieniem?Stawiajmy wszystkie dzieci z równymi szansami.WSTYD!!!

   Usuń
  5. Stawiania jakiś tam staży ze skokiem na kasę Okońskich i Kaszaków to są jakieś jaja stażystów w Choszcznie jest całe mnóstwo jest to po prostu atak bezsilności burmistrza brakuje mu jak widać głosów przed bardzo ważnymi dla niego głosowaniami i szuka sposobu żeby je zdobyć bardzo jemu i jego kompanom nie na rękę że niby ułożeni przez niego radni otworzyli oczy i zobaczyli jaki z niego cyniczny drań który świadomie w białych rękawiczkach gnoi to miasto nie dajcie się ,
   w Choszcznie gość już jest spalony wioski się przypilnuje i jest po nim pożegnamy karykaturę burmistrza

   Usuń
  6. Brawo. Jestem za.

   Usuń
 20. Ktoś ostatnio z opozycji zesrał się ze strachu i nie przyszedł na sesje.
  Dezerterzy z Odrodzenia jak dzieci we mgle dali się zakręcić swojemu strategowi ale Oni o tym nie wiedzą bo skąd.

  OdpowiedzUsuń
 21. Dlaczego Wy Państwo tacy anonimowi jesteście ? pokażcie się na arenie politycznej niektórzy chętnie by posłuchali co macie do powiedzenia prosto w oczy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowość jest duchową podstawą walki z prostytucją polityczną.

   Usuń
 22. gratulacje dla ubogiego starosty teraz chce zarobic na biednej kobiecie z chłopowa za najdrozszy plot swiata -ponownie powiat choszczenski stal sie posmiewiskiem na cały kraj

  OdpowiedzUsuń
 23. super kolesie starosta niewinny jazdy po pijaku hawryluk czeka na wyrok za poświadczenie nieprawdy, przewodniczacy rady oskarżony o malwersacje finansowe i wyłudzenia - piękne towarzystwo i do tego Brzustowicz i Zaniewska - pieknie, pogratulowac

  OdpowiedzUsuń
 24. Wszyscy oni po jednych pieniądzach. Puczek i Gacek też umoczeni za kłamstwa i wyłudzenia.

  OdpowiedzUsuń
 25. Kto to jest Hawryluk? Bo nie kumam.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty