czwartek, 24 stycznia 2013

Rekordowe bezrobocie w Powiecie Choszczeńskim | Choszczno.ORG

Rekordowe bezrobocie w Powiecie Choszczeńskim | Choszczno.ORG: "Aż sześciu na dziesięciu mieszkańców wsi z ternu Powiatu Choszczeńskiego nie ma pracy. Statystyka 26,9% bezrobotnych mieszkańców powiatu przeraża. Optymizmem nie napawają też perspektywy. Przez kolejne dwa lata ludzi bez pracy może być jeszcze więcej. Bez zmiany nastawienia, czasem zaryzykowania, a przede wszystkim aktywizacji pracy nie będzie, mówią ludzie z urzędu pracy i pracodawcy. Wśród bezrobotnych dominują osoby młode w wieku do 34 lat."

'via Blog this'

8 komentarzy:

 1. bezrobocie wzrasta starosta za przyzwoleniem takich ludzi jak brzustowicz, zaniewska rozdaje nagrody po 30 tys i 20 tys dla najlepiej zarabiajacych i jednoczesnie zwalnia sprzataczki z choszczna i ludzi z administracji i obsługi w szkołach -gratulacje' te nagrody to pieniadze na 3 etaty dla ludzi na cały rok

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynagrodzenie starosty, skarbnika, członkówzarządu nie zależy od efektów ich pracy więc zawsze tak będzie. Ja jak nawalę w robocie dostaję mniej, oni jak się "nawalą: dostają więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak w Madrycie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tekst skopiowany z choszczno.org.wyjątkowo tendencyjny i stronniczy pochodzący z Głosu Choszczeńskiego który jest wybitnie na NIE wobec władz Powiatu Choszczeńskiego. Wstyd!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.pupchoszczno.pl/statgfx
  Tak, ta statystyka to zdecydowany WSTYD dla WSZYSTKICH rządzących. W artykule nie ma zaś żadnej oceny, a tylko statystyka Urzędu Pracy w Choszcznie, który jest urzędem na szczeblu powiatowym. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie, gdzie tam stronniczość jak to tylko oficjalne dane.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lesio Opalony Wódz z Powiatu w godzinach pracy na forum siedzi?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty