piątek, 11 stycznia 2013

www.choszczno.pl - Pierwsze już witają

www.choszczno.pl - Pierwsze już witają: "CHOSZCZNO Na granicy gminy, przy drogach prowadzących z Drawna, Recza, Suchania, Pełczyc, Krzęcina i Bierzwnika staną witacze. Wjeżdżających do naszej gminy witać będzie graficzna kompozycja składająca się z loga, biało-czerwono-zielonego żagla i czterech piktogramów umieszczonych na niebieskim tle."

'via Blog this'

27 komentarzy:

 1. Za te witacze Adamczyk powinien Krawca wyrzucić z Gminy. Ciekawe ile za nie zapłaciliśmy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adamczyk Krawca nie wyrzuci,bo krawiec szyje na miarę dla swojego pana.Nie ważne jaki krawiec, wazne aby klient był zadowolony. Faktycznie pewne jest,że promocja ma jeszcze za dużo przydzielonych środków. Czy ten przystanek autobusowy na ul.Stargardzkiej przy rondzie to też wizytówka i promocja miasta i gminy? Panie Krawiec gratulacje za trafione pomysły. Pan Baczyński z Grafitti ma gust i smykałkę.

   Usuń
 2. Jeśli chodzi o rozliczenie za poniesione koszty za witacze jestem spokojny. Liczę na pana Żółkiewicza czy panią Teresę zapewne zapytają ile kosztują te zbędne rzeczy w świetle biedy jaką mamy w naszej gminie. Tym bardziej że Pani Teresa orientuje się bardzo dobrze jaka jest bieda w naszej gminie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Drodzy radni przypominam to wy przyznajecie pieniądze na promocję to was rozliczą wyborcy.Przecież możecie zarządać wydział promocji o szczegółowy plan wydatków. Panie Zbyszku liczymy na Pana w tym zakresie!
  Jeśli mają za dużo pieniędzy na promocję i nie wiedzą już co robić z pieniędzmi to Panie Remigiuszu zdejmijcie im trochę pieniędzy z promocji na przykład na rzecz DZIUR W CHODNIKACH!!! liczymy na was wasi wyborcy!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowe witacze za kilka lat będą szpecić granice naszej gminy. Widziałem coś podobnego ,pordzewieją i farba odlezie. Zapewne wykonawcą witaczy była znana nam firma reklamowa GR...IT.
  Szkoda pieniędzy Panie Burmistrzu.

  OdpowiedzUsuń
 5. To są właśnie inwestycje naszego specjalisty od wydawania kasy oczywiście nie własnej sztuka polega na tym żeby kasę wydać i to jak największą znaleźć powód i to jak najlepszy a kasa musi trafić wiadomo gdzie , póżniej się chwalić że zainwestowało się w gminie 30 milionów trzeba pogonić tego przekrętasa ,niech zgadnę kto był wykonawcą tych nieszczęśników ....

  OdpowiedzUsuń
 6. Kapelusze zamiast witaczy super pomysł!!!!!!!!!!!! Tylko
  kogo postawimy z tymi kapeluszami? podsuńcie jakiś pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Krawiec kraje jak mu staje, zatem nie widzę zagrożenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Może lepiej wypadałoby napisać: Dobry krawiec mierzy raz, a potem kraje jak mu staje. Niestety w tym przypadku, nie potrafił mierzyć, a i nie kraje, bo mu nie staje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj nie staje i dlatego powoli ucieka z powrotem do Krzęcina. Tam razem z Adasiem I Irusiem będą konspirować dowoli. Burmistrz jak cezar zostanie sam bo Brutusy już robią swoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co boskie, to dla Boga, a co cezarowe, to dla Cezara. Ciekawe Cezar już do woli się posilił?

   Usuń
  2. oj nasz burmistrz stąpa po kruchym lodzie a że jest tłusty i nie na żarty pewnie długo już się na nachodzi

   Usuń
 10. Oni są wszyscy warci tych samych pieniędzy. Jedyna Dorota co ma olej w głowie i zostawiła sierżanta co zjadł wszystkie rozumy i ma licencję na promocję, no cóż Urząd miejski miał zawsze pecha do byłych wojskowych. Inni konspiratorzy widą podwójne życie bo ich małżonki na wszystko się zgadzają i chodzą w pięknych ozdobach na głowie z których śmieją się wszyscy. Para z UM już szuka sposobu na przetwanie tylko Robcio im trochę za bardzo przeszkadza.Staje się coraz większym balastem a oni nie próżnują.
  Gdy Robcio spiskuje z byłym burmistrzem, były przewodniczącym powiatu i burmistrzem Pełczyc a klan Kaszków ze szwagrem Okońskim przetrząsa PGK inni piszą już scenariusz w którym dla nich nie ma już ról. A wybory idą wielkimi krokami ... ZMIELENI CZUWAJĄ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZMIELONY (czy tam ZMIELENI jak siebie nazywasz)!
   Czy Ty w ogóle rozumiesz sens tej akcji? Czy wiesz, że dotyczy ona wyborów do Sejmu? Zdajesz sobie sprawę, że gdyby wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze to Pani Kaszak (z Twojego "mitycznego" klanu Kaszaków) najprawdopodobniej dostałaby się do parlamentu (zresztą wg mnie zasłużenie)? Tak sobie piszesz strasząc zmielonymi, czy po prostu nie wiesz o czym gadasz? Biorąc pod uwagę wierutne bzdury, które tutaj wygłaszasz obstawiałbym to drugie. Gdybyś jednak był w komórkach lokalnych to informuję Cię, że ja tego tak nie zostawię - struktury są na razie małe - więc również mało anonimowe, a Ty kompromitujesz tę inicjatywę. Pozdrawiam.Prawdziwy ZMIELONY.

   Usuń
  2. z tym parlamentem to pewnie masz na myśli burdel jaki tam panuje i dlatego ta Kaszakowa ,jest w tym pewna logika

   Usuń
  3. No i proszę uderz w stół na tu już Kaszaki, Kukiz napewno na Wioletkę nie poleci, zbyt trąci PO a na tych to on się już zawiódł. A co do wyborów skąd bedą pieniądze na nie? PEC sprzedany ale w ABSOLUCIE handluje się węglem a tam też Kaszaki mają dalej udziały. POczytajcie w KRS. A ten węgiel to przypadek? I PEC i ABSOLUT jak to się ładnie złozyło ......

   Usuń
  4. Nie wiem co za banda klakierów tutaj siedzi - musicie mieć dużo czasu, żeby codziennie śledzić tę stronę. Może warto byłoby się wziąć do uczciwej roboty? (uprzedzając ataki - akurat jestem chory) :)
   Oczywiście wtórny analfabetyzm i pokrętne dopisywanie słów, których ktoś inny nie powiedział/nie napisał, jak zauważyłem, jest domeną tego forum/komentarzy. Wyobraź sobie, że sprawdziłem KRSy o których mówisz. Sprawdziłem także KRS firmy która prowadzi skład węgla (składywęgla.pl) na Absolucie (temat nie jest mi obcy, palić czymś trzeba)i nie ma ona ŻADNEGO związku z Absolutem czy PECem. Wniosek - dzierżawi ona powierzchnie od Absolutu, aby prowadzić tam swój skład jak w 150 miejscach w Polsce. Jakiś Kaszak rzeczywiście jest współwłaścicielem Absolut i to - o zgrozo! - od 1994 roku. Jest już tam prawie 20 lat. Przeżył wszystkich Kielów, Boratyńskich, pewnie przeżyje i Adamczyka, czyli tych o których tak usilnie walczysz wypisując te bzdury. Jak on śmiał założyć biznes w Polsce, prywaciarz j***ny ?! Jest ten sam Kaszak w PECu - jest tam prezesem, czyli pracownikiem. Właściciel może go zapewne w każdej chwili wyrzucić. Widać jest dobry skoro tego nie robi. Facet jest widać obrotny i tyle. Twoje pokrętne teorie nie sprawdzają się więc. Propo Kukiza - tu nie chodzi o partie, chodzi o ludzi i system, ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Żyj dalej w jadzie i nienawiści - twórz plotki oraz czytaj bzdurną choszczeńską gazetkę, a Twoje życie stanie się piękniejsze. Dałem się wciągnąć w Twoją grę, a teraz... bez odbioru i bez pozdrowień. Cześć!

   P. S. Posługując się Twoją retoryką - uderz się w głowę, a usłyszysz... echo.

   Usuń
  5. Strasznie szybko działasz, a zorientowany jesteś bardzo dobrze ....Piotrusiu. Pozdrowienia dla Wioli :)

   Usuń
  6. Człowieku, zdradza Cię używanie zbyt dużej ilości kropek w wypowiedziach. Nie jestem żadnym Piotrusiem, Wiolą ani żadnym z Twoich wyimaginowanych przyjaciół (prawdziwych pewnie nie masz). Musiałem się odezwać, wbrew obietnicy, ale przepraszam, dostałem powiadomienie i rozbawiła mnie ta wypowiedź. :)

   Usuń
  7. Długa chmuro,jesteś zbyt krótka aby przykryć wszystko co nie powinno się wydarzyć.

   Usuń
 11. Czy ta para to Madzia i Adaś? A o jakich ozdobach tu mowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nazwać poroże noszone na głowie jak nie ozdobą, skoro nie przeszkadza im że ich mężowie tak o nie dbają .... Chociaż czasem najciemniej pod latarnią. Trochę dziwi, że bogobojni Chruściel i Kaszakowie na takie bezeceństwa nie tylko pozwalają ale i w nich uczestniczą a i proboszcz im błogosławi i w kosciele każe wiernym modlić się.

   Usuń
 12. Już na Robcia czar rzucony, czyżby układ byłby zagrożony?

  OdpowiedzUsuń
 13. Robcio w obecności innych po plecach wielebnego klepie, ale jemu to nie przeszkadza ważne że jakiś rower na piknik skapnie, a to coś w imieniu miasta zasponsoruje. Pan R. z panią W. pod ołtarzem tańcują a ludzie na razie spokojnie to obserwują.Wstyd Proboszczu duży W S T Y D

  OdpowiedzUsuń
 14. Wyglądają jak dystrybutory paliwa. Okropieństwo, bez koloru, Małe napisy ech szkoda gadać

  OdpowiedzUsuń
 15. Więc to już kolejne? jakiś czas Urząd ogłaszał konkurs na projekt witaczy. Wygrała zaprzyjaźniona firma- wiadomo jaka. Z tego co pamiętam Gmina wydała jakoś około 100 000 zł? No i postawiono jakieś paskudne tablice, a na nich naklejono plakaty. Masakra. Więc takie witacze trzeba zmieniać co jakiś czas, tak? Szkoda, że drugi raz wydają naszą kasę na to samo. ale cyrk.

  OdpowiedzUsuń
 16. Za piękne nie są, no i wykonanie tragiczne.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty