piątek, 10 czerwca 2011

Henryk Bokun - Degrengolada PO

Henryk Bokun: "Ostatnia sesja Rady Powiatu dotycząca m.in. wniosku o odwołania starosty pokazała degrengoladę Platformy Obywatelskiej w Radzie Powiatu. Okazało się, że posypał się klub radnych PO. Stwierdzam z satysfakcją, że to dobry sygnał dla mnie, jako szefa PiS-u w powiecie Choszczno, ale także dla mieszkańców naszego powiatu (...)

Prawie cztery lata rządów i kompromitacja za kompromitacją, stadiony drogi, bezrobocie, drożyzna itd. Ugrupowanie to nie posiada i nie prezentuje żadnej ideologii. Tu jedynym spoiwem jest samo posiadanie władzy i możliwość zawłaszczania kolejnych dziedzin życia w kraju, także samorządu, dla własnego wygodnego życia. (...)

Powołanie „Koalicji Dla Dobra Powiatu” jest de facto końcem pewnego stylu uprawiania lokalnej polityki, oby na stałe. Użalający się nad konsekwencjami finansowymi, moralnymi i prawnymi tej sytuacji „wszyscy święci”, fani tej polityki, zostali ustawieni w narożniku i to wywołuje moją największą satysfakcję.

Henryk Bokun"

8 komentarzy:

 1. Nie od dziś wiadomo że PO to polityczna i nie tylko prostytutka z każdym pójdzie do łóżka za władzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie cieszy jedno: panika POłamańców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Choszczno rządzone jest przez uklady dla ukladów ! Kto u nas ma się dobrze ? Kolesie i kolezanki Adamczyka. Szarakom pozostaje praca w sklepach, hurtowaniach lub wyjazd na zmywak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ważne kto żądzi i tak bedzie cały czas tak samo! PiS napewno życia różami nam nie uśle ! PO tak samo!

  OdpowiedzUsuń
 5. słuchajcie, powiem tak, to miasto to porażka, sam osobiście z niego pochodzę, skończyłem studia jak tatuś z mamusią uczyli a władze radziły, mam 24 lata, licencjat + 2 podyplomówki, biegła znajomość dwóch języków, obsługi komputera, prawo jazdy.
  Nie ma w tym mieście pracy dla ludzi z moim wykształceniem. Od roku pracuje w holandii - polecam wszystkim młodym, naprawdę!
  Jeśli chodzi o PO, to teraz na nie narzekacie, ale jak przyjdzie PiS, SLD, PSL, czy ktokolwiek inny, będzie tak samo, każda władza to ciągnięcie z nas hajsu, za nic nie robienie plus oczywiście ustawienie swoich ludzi żeby nie głodowali.
  Do kolegi który napisał znowu o kolesiach i koleżankach Adamczyka, masz racje, ale prawda jest taka, że gdybym ja został burmistrzem to też wcisnąłbym wszędzie swoich znajomych żeby nie klepali biedy jak przęciętniaki tylko czegoś się dorobili i jestem pewny że każdy by tak zrobił. Nie bronię teraz burmistrza, tylko mówię jak jest.
  To jeden z przymiotów władzy - duże możliwości, a ten który z możliwości nie korzysta jest kretynem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sami jestesmy winni ,bo jak durnie glosujemy na ludzi bez kwalifikacji,tak samo jest we wszystkich wyborach powodzenia na zmywaku.Wyborcy jezeli nie bedziemy reagowac to bedziej gorzej.Bezkarnosc ,tepota a samorzad traktuja jak swoj folwark powodzenia?

  OdpowiedzUsuń
 7. PO nie ma żadnej idei, prócz idei władzy za wszelką cenę. To zbieranina różnych ludzi - nie zawsze o klarownych życiorysach. Ilosć afer, i ilośc zdławionych afer potwierdza, ze nie jest to formacja, która ma za cel poprawe jakościową w kraju...a jedynie poprawe w swoim portfelu. Kiedys na nich głos oddałam, ale dzis postrzegam to jako błąd. Więcej tego nie zrobie

  OdpowiedzUsuń
 8. PO to paczka kolesi dla koryta

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty