poniedziałek, 13 czerwca 2011

Henryk Bokun - na kolanach do jedynej prawdziwej organizacji

Henryk Bokun: "Dzisiejsza konwencja Platformy pokazała, całą prawdę o tym ugrupowaniu. Okazuje się, że pisząc dwa dni temu artykuł 'Platforma sie posypała' w niczym się nie pomyliłem. Obserwując pierwszą ławę na sali dostrzegliśmy Kluzik, Arłukowicza, Rossatiego i Radka 'zdradka' Sikorskiego. Co ich wszystkich łączy, ano to, że z dnia na dzień porzucili swoje dotychczasowe organizacje i doznali olśnienia, chcą choćby na kolanach do jedynej prawdziwej organizacji. Lączy ich zdrada. Zdrada tego, co do tej pory mówiły, zdrada ludzi którzy im zaufali, zdrada zasad. Kluzik jeszcze tydzień temu brylowała na kongresie swojej 'kanapy' PJN, dzisiaj, bije czołem pokłony i twierdzi że nigdzie lepiej się nie czuje jak wsród Platformy Obywatelskiej. To pokazuje, brak jakichkolwiek zasad. Nie udało się, Jej rozbić PiS-u, przed wyborami samorządowymi, chociaż ta akcja kosztowała nas setki mandatów w skali kraju. Wyprowadziła posłów z klubu, zaufali jej ludzie i w końcu kopnęła ich w d...pę i sobie poszła. Jak to nazwać, jak nie jawne s........stwo.    (....)"

3 komentarze:

  1. Oprocz "zdrady", maja jeszcze jedna wspolna ceche , sa pochodzenia zydowskiego. Wiec maja wspolny cel . utrzymac sie przy wladzy i u obecnej wladzy. Obecna chamoelita zawladnela praktycznie cala wladze - ich premier, prezydent, 70%sejmu i 90%senatu. Prawie perfekt - a co robia ? Oprocz przekretow i kryminalow praktycznie NIC! Maja media calkowicie za soba(bo to media wykreowaly caly ten uklad) i robia przecietnemu Polakowi bigosik z mozgu , a zyje sie coraz gorzej i nedzniej - nieprawdaz ???

    OdpowiedzUsuń
  2. Głupi naród !!! Afera hazardowa, stoczniowa, autostrady, okradają OFE, podnoszą podatki, nie spełnili ani jednej obietnicy wyborczej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstydzę się za kretynów popierających tą bezideową durną POpapraną opcję ... tyle powiem i już !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. ahh, nie ma to jak za czasów Samoobrony. Działo się, działo. I podatków nie musieli wszyscy płacic, kredytów nie spłacac. I ja byłam młodsza. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty