poniedziałek, 13 czerwca 2011

Amerykanie są w szoku! | Bronisław Komorowski - antyblog

Bronisław Komorowski – antyblogAmerykanie są w szoku! | Bronisław Komorowski - antyblog: "Podczas debaty na temat demokracji i technologiach, ktoś opowiedział zagranicznym gościom o sprawie bloga AntyKomor.pl – byli w totalnym szoku, nie mogli uwierzyć, że w naszym kraju, który tak wysoko ceni sobie wolność, dochodzi do sytuacji w których zmusza się obywateli do zamykania swoich stron a także nasyła na nich służby specjalne. Obywateli USA oburzyło również zachowanie Radosława Sikorskiego, który przeprowadził akcję zamknięcia for, które należały do stron internetowych popularnych gazet – “Wprost”, “Fakt”.
Dla obywateli Stanów Zjedoczonych działania podjęte przez ABW i ogólnie rząd zaszły zdecydowanie za daleko. Sprawą najbardziej przejął się Pan Robert Guerra z Freedom House – organizacji na rzecz globalnej wolności w sieci Internet – gdy tylko dowiedział się o sprawie, dodał wpis na Twitterze, w którym napisał, że Polska ogranicza wolność słowa swoim obywatelom."1 komentarz:

  1. Jaka wladza , taka demokracja. Wladza PO-SLD to spadkobiercy faszystowskich , narzucownych nam sila , grup mafijnych. PO ma teraz totalna wladze i to chce utrzymac za wszelka cene , nawet rozlewu krwii.

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty