czwartek, 9 czerwca 2011

Immunitet Starosty - Stanisław Gacek

stanislawgacek.pl: "We wtorek siódmego czerwca Rada Powiatu w Choszcznie głosami 10 radnych zadecydowała o niedowołaniu starosty tym sposobem przyznału mu ochrone na kolejne 6 miesięcy. Z faktami nie ma co decydować. Zadasłem staroście pytanie, jeszcze przed głosowaniem czy po korzystnym dla siebie wyniku głosowania jest wstanie zrezygnowac z części wynagrodzenia (dzisiaj to około 12 tys. zł) Nie otrzymałem odpowiedzi. Skoro starosta w róznych wypowiedziach podkreśla, że chce odkupić swoje winy i udowodnić swoja przydatność to może to robić za mniejsze wynagrodzenie. Chyba, ze tu tylko chodzi o kase – do prawomocnego wyroku."

10 komentarzy:

 1. kurwa Gacek, czy Ty jesteś nienormalny?
  "Chyba, ze tu tylko chodzi o kase – do prawomocnego wyroku."
  A Tobie w takim razie o co chodzi? Po co zadajesz pytanie o wynagrodzenie, dla mnie na miejscu byłoby czy zrezygnuje ze stanowiska nawet po pozytywnym dla niego głosowaniu, a nie czy zdecyduje się zrezygnować z części wynagrodzenia.
  Chodzi mu o kase barani łbie, jak wam wszystkim - jakbyś chciał się kłócić, to weź spierdalaj najpierw na kase do tesco popracować, zamiast płakać przed burmistrzem żeby Ci stworzył fikcyjny etat.
  Weź napisz na forum ile Ty zarabiasz u boku burmistrza i za jaką pracę, bo z tego co się orientuje dopóki nie poleciało się ze starostwa to żaden doradca/konsultant (czy jak to tam zwiecie) nie był potrzebny, a teraz nagle nietoperek popłynął to mu zapłacimy - za co pytam?
  Przestań babrać i wkurwiać ludzi, bo sam też tylko czekasz aż Ci coś dadzą, dla mnie taka fucha to troche jak żebrak z pod kościoła, z tą różnicą że Tobie bóg jeden wie za co płacimy wszyscy (podatnicy) a matka z dzieckiem na rękach może liczyć na co 10 przechodnia.
  Ogarnij hormony proszę

  OdpowiedzUsuń
 2. brawo!!! zgadzam się z komentarzem mojego przedmówcy!!

  OdpowiedzUsuń
 3. również się zgadzam

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie GACEK żal dupe ściska, a smutek jajami kołysze. Napisz Pan na swoim blogu ile Pan przeznaczy na nowe miejsca pracy ? żeby młodzież z choszczna nie uciekała z tego miasta !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. bez kitu kim on w ogóle jest? Co do miasto choszczna to jest to samo co za hitlera gdyby nie nadzieja to miasto było by puste...

  OdpowiedzUsuń
 6. U Adamczyka 50% etatów to fikcja :)))
  Tak sie własnie wygrywa skutecznie wybory matoły. Tatus Radny coreczka pracuje. Mamusia Radna synus pracuje

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Gacek Pan taki szkolony ???
  Po naukach politycznych ???
  A Pani M.Z prawa reka przeszkoli Pana z praktyki juz niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gacek ty taki mądry, po ile ślimaki teraz?

  OdpowiedzUsuń
 9. Fakt faktem, że Gacek wogóle nie był potrzebny w urzędzie i, że jest tam tylko dlatego że koleś Adamczyka. Tak to już jest. I wszystko byłoby ok gdyby Adamczyk odpalił mu ze swojego wynagrodzenia, a nie obciążał nim nas wszystkich. tak to jest gdy facet, który w życiu niczego nie osiągnął samodzielnie zabiera się do rządzenia. I niech ma. Szkoda tylko, że najwzyczajniej na świecie robi w hu.. swoich wyborców

  OdpowiedzUsuń
 10. Mały człowiek , ma serce blisko pupy....

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty