poniedziałek, 1 grudnia 2014

W dniu 1 grudnia br. o godz. 10oo w kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Bolesława Chrobrego w Choszcznie,odbędzie sie I sesja nowo wybranej Rady Powiatu w Choszcznie.

W dniu 1 grudnia br. o godz. 10oo w kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Bolesława Chrobrego  w Choszcznie,odbędzie sie I sesja nowo wybranej Rady Powiatu w Choszcznie. Dzisiaj 1 grudnia br. odbyły się dwie pierwsze sesje V kadencji Rady Powiatu w Choszcznie. Skład Rady w kadencji 2014-2018: ........  I sesję prowadziła  radna seniorka Jolanta Owczarska. Na początku radni złożyli ślubowanie i odebrali zaświadczenia o wyborze do rady, wręczone przez Przewodniczącego Powiatowej Komisji Wyborczej sędziego Piotra Ciecierskiego. Nowym Przewodniczącym Rady został Stanisław Dycha, który tę funkcję pełnił już trzykrotnie,  w latach 1998-2002, 2002-2006 i 2006-2010. Nowo wybrany Przewodniczący zamykając obrady I sesji podziękował wszystkim radnym za wybór i zaufanie, i jednocześnie zwołał II sesję Rady Powiatu. Podczas II sesji wybrano w-ce przewodniczących rady, Starostę choszczeńskiego, wicestarostę , członków zarządu powiatu, przewodniczącego komisji rewizyjnej a także powołano stałe komisje Rady Powiatu  Choszcznie. Na wiceprzewodniczących rady wybrano radnego Zbigniewa Stróżyńskiego oraz radnego Jana KuźmińskiegoStarostą choszczeńskim wybrany został dotychczasowy w-ce burmistrz Choszczna Adam Andriaszkiewicz. Pełniąca od maja br. funkcję wicestarosty choszczeńskiego Wioletta Kaszak została wybrana ponownie. Do nowego zarządu wybrani zostali radni: Bogusław Gibert, Aneta Kołuda oraz Bogdan Kwiatkowski. Wybrano również przewodniczącą Komisji Rewizyjnej, którą została radna Irena Sieńko

18 komentarzy:

 1. starosta - adam andriaszkiewicz PSL
  wice starosta - wioletta kaszak PO
  czlonek zarzadu - Gibert Bogumił Stanisław PSL
  czlobek zarzadu - Kołda Julita Marta PSL
  czlonek zarzadu - Kwiatkowski Bogdan PO

  przewodniczacy rady - stanislaw dycha PSL
  wice - jan kuzminski PSL
  wice - Stróżyński Zbigniew Wiktor PO

  sekretarz - stanislaw gacek PO
  skarbnik bez zmian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze wiedziałem że Adamczyk może tylko buty czyścić Adasiowi

   Usuń
  2. Spokojnie, to tylko teatr. Polityka jest nieco subtelniejsza. To był duet zły i grzeczny

   Usuń
 2. a wiadomo kto jest nowym zastepca burmistrza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co to ? Zjazd w ciechocinku?

   Usuń
 3. nie wiadomo, pewnie zastępca burmistrza to będzie wielka niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 4. A będzie z G. ( jest OK), zostanie czy idzie na boczny tor.

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś się komuś pomyliło, w zarządzie jest Pani Aneta Kołuda z Bierzwnika.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo Wioletka! Piękne zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego lenia i nieroba Gacka na zastepcę?! Nieźle! Promuje się i nagradza leni i oszustów. Tak może być tylko w Choszcznie. Dlatego tak prężnie się rozwijamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego Gacek to leń? Gacek to nieudacznik który na niczym się nie zna. Zawsze się ślizgał jako kurwa polityczna, tak go nauczył PSL i Puczyński. Teraz odpowiada za urząd i z tego będzie rozliczany, pod warunkiem że komuś w tej ekipie będzie zależeć na pracy. Bo jak widać to same gwiazdy! No, może i jedna kurwa.

   Usuń
  2. A która to?

   Usuń
  3. Panie Gacek weź się Pan za to środowisko im się w dupach poprzewracało. Okupują rady w samorządach jak te hieny 2 miesiące wakacji wolnego, ferie zimowe 2 tygodnie wolne, przerwa świąteczna wolne plus co 45 minut pracy przerwa. A zwyczajny człowiek zapierdziela od rana do nocy i przy odrobinie szczęścia ma 28 dni urlopu. Pewnie jakaś nadworna Pani Dyrektor się na Panu powiesiła.

   Usuń
  4. Staszek ma dobry charakter a jak zwolni jednego albo drugiego oświatowego matoła to nabiorą do niego szacunku i respektu. Trzymaj się Stachu i nie zadawaj więcej z tymi czerwonymi kurwami.

   Usuń
  5. Ponoć dostał nowe zadanie pilnować starych kolegów z PSL, bo z nimi różnie bywa. Elusi dalej będzie cedzić pieniążki stąd wiadomo, że Gacek zakotwiczy się jako sekretarz.

   Usuń
  6. Gacek jest od myślenia a ty od roboty. Zejdź z niego niedojdo. Z listy Wioletty miał piąte miejsce. Jak by poszedł do Adama to by był w radzie bo ludzie kojarzą go z PSL

   Usuń
  7. Trzeba się było uczyć, to miałbyś 2 miesiące wakacji wolnego, ferie zimowe 2 tygodnie wolne, przerwa świąteczna wolne plus co 45 minut pracy przerwa. Nie musiałbyś zwyczajny człowieku zapierdzielać od rana do nocy i przy odrobinie szczęścia mieć 28 dni urlopu.
   Nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić woreczki.

   Usuń
  8. To on mówił o łączeniu oświaty z promocją? Jeśli tak to nie wiem czy będzie długo sekretarzem. Jeśli przejdzie na oświatę to niech przywróci Wieśka do ZS2

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty