czwartek, 18 grudnia 2014

BURMISTRZ ROBERT ADAMCZYK

BURMISTRZ ROBERT ADAMCZYK

---

17 komentarzy:

 1. The best. Orędzie do mieszkańców, twarz wpatrzona w czytany tekst, ręce olewacko dłubią spinacz biurwowy. Odlot promocyjny. Dobrze że nie dłubał w nosie i strzelał kulkami. Już lepiej było jak kręcił kółeczka kablem od mikrofonu. Pa nie Szewc gdzie pan masz promocyjne oczy ????

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda gadać. Uruchomiony cały poziom inteligencji tego Pana wypadł bardzo blado. Po prostu cieniak i facet, któremu wydaje się, że ciągle ma do czynienia z baranami. Żenada= burmistrz Adamczyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz już wiem, że ulokowałem źle swój głos w wyborach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież ty masz żółte papiery - nie masz prawa głosu. Zażyj tabletki to wrócisz do normy.

   Usuń
 4. Żenada to grzecznie powiedziane o Adamczyku. Powinien on występować w mydlanej operze na zapleczu podając próbki keczupu. A później niech rozdaje te swoje tabletki "na wracanie do normy" zwykłym ludziom od których nigdy nie otrzymał poparcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy pic - burmistrz chce, ale niestety nie może podziękować 22 tys. mieszkańców gminy.W wyborach mogło głosować ok. 18 tys. mieszkańców, głosowało w II turze ok 8,2 tys., z tego na Adamczyka niecałe 5 tys. . To może należałoby podziękować wyłącznie tym niecałym 5 tysiącom, no może jeszcze ich dzieciom i niemowlakom. Gratuluję picu i bicia piany. Niestety ja też byłem durny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wygrał w uczciwych wyborach - zal ci dupę ściska. On jest burmistrzem i jak ci się nie podoba to się wyprowadź. A na początek przeczytaj sobie co to są demokratyczne wybory i kto w nich wygrywa

   Usuń
  2. co to za demokracja jak ponad 60% osób uprawnionych nie poszło na wybory a wygrany dostaje dwadzieścia parę procent i tylko dlatego że nagonił sobie elektorat

   Usuń
  3. Męczy mnie wciąż wracanie do tematu wyborów i tego, że Adamczyk został Burmistrzem. To już jest faktem i przynajmniej przez 4 lata tego nikt nie zmieni. Rozumiem natomiast że tzw. opozycja zgodnie z twierdzeniem, ze po zakończonych wyborach zaczyna się kampania do kolejnych właśnie ją zaczyna. Szkoda tylko, że jest to wciąż te sama śpiewka negowania, a nie dyskusja merytoryczna, o którą tu (na tym forum) naprawdę trudno. Ja nie byłem zwolennikiem Adamczyka, ale jak już pisałem gdzieś wcześniej przyjmuję ten wybór jako fakt i sam, jeśli będę miał możliwość i sposobność będę współpracował i popierał wszelkie działania dotyczące rozwoju naszego miast. I proponowałbym tym wszystkim, którzy nieustannie kontestują wynik wyborczy przyjąć podobną zasadę a wtedy naprawdę coś osiągniemy.

   Odnosząc się do wpisu powyżej, chciałbym zauważyć, ze taką retorykę negowania demokratycznych mechanizmów wyborczych stosuje dzisiaj pewna partia opozycyjna i szczerze mówiąc nie służy to ogólnemu dobru i nie wróży nic dobrego dlatego apeluje abyśmy nie przenosili tego na grunt gminny! Poza tym powyższe argumenty są co najmniej śmieszne bo:

   po 1) Właśnie na tym polega demokracja, że nie ma obowiązku uczestniczenia w jakichkolwiek wyborach. Nikt nikogo do głosowania nie zmuszał i nikt nikogo nie odpędzał od urn.Tak było za komuny gdzie głosowało 99% społeczeństwa z czego 98 na PZPR. Ten co nie poszedł do wyborów był później za to gnębiony przez SB. Na szczęście to już przeszłość i jeśli piszesz takie głupoty to oznacza (w co wątpię), że jesteś starym komuchem albo (co bardziej realne) niedouczonym gówniarzem.

   po 2) Z tych co poszli większość wybrała Adamczyka i to jest wybór demokratyczny i prawomocny bo demokratyczny mechanizm mówi o tym, że o wyborze decyduje ilość głosów oddanych a nie uprawnionych do głosowania. Nie ma gdybania co by było gdyby poszło 70 czy 80% bo wcale, nie jest uprawnione twierdzenie, że wygrałby ktoś inny. A co byście twierdzili gdyby frekwencja była 80% a na Adamczyka zagłosowało z tego także 56%. Wybory są zawsze wypadkową preferencji społeczeństwa, więc w mojej ocenie z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że bez względu na frekwencję wygrałby Adamczyk.

   3) Adamczyk "nagonił sobie elektorat" bo miał do tego prawo i każdy z kandydatów je miał. Na tym polega kampania i dobrze, ze ona jest.Nie sądzę, że ktokolwiek głosował pod przymusem, a nawet gdyby coś takiego założyć to nie ma możliwości sprawdzenia jak poszczególne osoby głosowały.

   A jeszcze jedno! Gdzieś powyżej napisał ktoś, że po obejrzeniu tych kilku słów wypowiedzianych, czy raczej przeczytanych przez Adamczyka uznał, że jego głos oddany właśnie na niego został zmarnowany.
   Szanowny uczestniku bloga!
   Nie obrażaj inteligencji innych Twoim mało inteligentnym wpisem. Czy myślisz, że ktoś w to uwierzy! Adamczyk zaczyna 3 kadencję, a więc ten kto oddawał na niego głos dobrze wiedział na kogo głosuje a taki z lekka nieudany filmik na pewno nie jest opiniotwórczy.

   Usuń
 6. tak jest i tego nie zmienisz.Widocznie ci co nie poszli są zadowoleni z jego rządów nie tak jak ty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Filmik jest lichutki.W nim właśnie Pan burmistrz mówił o sobie, swoich radnych i mieszkańcach. Niestety argumentów oprócz obiecenek nie było, i jak zwykle nie wiadomo jak przekona on opazycję- w tym mieszkańców którzy nie głosowali na niego. Następna kampania już się zaczęła i Adamczyk jeśli ponownie zapragnie szefować miastu to musi się poprawić. Daliśmy mu na to szansę, więc nich się bierze do rooboty i przestanie marnować czas. Napewni opozycja i wyborcy wyciągną wnioski z jego "osiągnięć".

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdzieś podano, że nasz burmistrz zarabia 11000 zł/m-c. Jeśli podzielimy to na 20 dni roboczych wypada 550. Za taką kasę wypadałoby nauczyć się tego tekstu na pamięć!
  Ps. Osoba, która pisze p. Burmistrzowi przemówienia i też bierze za to pieniądze, niech popracuje nad swoim stylem albo niech wcześniej daje swoje teksty do przeczytania komuś mądrzejszemu...

  OdpowiedzUsuń
 9. http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/barlinek-europejska-stolica-nordic-walking/ynzm9 proszę w Choszcznie zrobić coś co będzie stolicą Europy i aby o nas pisali na internecie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już staliście się znani i nawet jest o was reportaż telewizyjny. Stolica nienawiści, głupoty i chamstwa - gratulacje!

   Usuń
  2. to się wyprowadź :)

   Usuń
 10. Kto mieczem wojuje sam od miecza ginie wiec same sobie te panny zgotowały los jaki maja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W internecie można obejrzeć ten reportaż i nie ma w nim mowy, że te, jak to nazwałeś "panny", kogoś nękały. Sądzę więc, że przytoczone przez Ciebie przysłowie jest tu zupełnie nie na miejscu. Internetowe nękanie należy potępiać bez dwóch zdań!!! Twoja wypowiedź utwierdza tylko stalkera (lub stalkerów), że ma rację, a przecież tak nie jest, bo nikt nie ma prawa publicznie poniżać czy obrażać drugiej osoby.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty