niedziela, 30 listopada 2014

WYNIKI II Tura Wyborów samorzadowych 2014 - Gminy Pełczyce, Drawno, Bierzwnik, Recz
-----

18 komentarzy:

 1. Andrzej Chmielewski wygrał

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Panie Andrzeju!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bierzwnik Adam Błaszczyk:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewne info,że w Bierzwniku Adam Błaszczyk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. roznica tylko 19 glosow

   Usuń
  2. W Reczu wygrał Łoński, w Pełczycach Kluk

   Usuń
 5. Pełczyce podliczyli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1613 glosow Miroslaw Kluk, 961 glosow Carlo

   Usuń
  2. "Dzisiaj 28 listopada, o godz. 13.30, pojawiło się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej -BIP-Pełczyce- obwieszenie burmistrza Pełczyc RRO.6220.12.2014r. z dnia 27.11.2014 o wszczęciu postępowania administracyjnego dot. wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na budowę „Zespołu elektrowni wiatrowych Pełczyce II”. Inwestor: GM Wind Sp. z o.o., ul. Juwenalisa 24, 60-461 Poznań. Mieszkańcom dano dość krótki termin by zapoznać się z dokumentacją czyli tylko 7 dni od daty ukazania się obwieszczenia.
   Na zebraniu naszego Komitetu w Chrapowie, zapadły pytania od mieszkańców czy będą budowane nowe wiatraki, obecni wśród mieszkańców przedstawiciele PSL-u zaprzeczyli, jednak nasi eksperci stwierdzili, że obecna ilość wiatraków nie uzasadniałaby wielkość ekonomiczną inwestycji więc nachodziła uzasadniona obawa, że to były tylko początki.
   Jednak nie przypuszczaliśmy, że wbrew jakiejkolwiek przyzwoitości, pan Mirosław Kluk, niebędący już pełnoprawnym burmistrzem (po 21 listopada pełni on tylko funkcje zredukowane do zwykłego zarządu do czasu rozstrzygnięcia wyborów), mógłby się dopuścić podpisania takiego aktu, który z całą pewnością nie należy ani do aktów pilnych ani do aktów koniecznych.
   Przeraża nas sposób pchania tematu wiatraków prawie na siłę! Czemu Kluk tak to załatwił szybko jeszcze przed wyborami? Jaki ma w tym interes? Żaden burmistrz, nawet w Choszcznie, nie dopuścił się do takiego pośpiechu przedwyborczego, bez słuchania głosu mieszkańców i bez możliwości zaciągnięcia opinii Radnych, którzy nie mogą jeszcze urzędować przed ślubowaniem!
   Jak na razie wiemy tylko, że działanie Kluka popiera sołtys wsi Chrapowo Henryk Ciepłuch, który podpisał się -nadużywając pieczątki urzędowej- pod apelem sołtysa Wsi Lubiana o udzielenie poparcia staremu burmistrzowi.
   Mirosław Kluk przegiął!
   My wszyscy jesteśmy również za energią alternatywną pod warunkiem, że wiatraki są postawione w bezpiecznej odległości od miejsca zamieszkania ludzi czyli o co najmniej 3 km do terenów zabudowanych!
   Czy pan Kluk, który dzisiaj lekceważy głos mieszkańców, ekspertów, Naczelnej Izby Kontrolnej, bierze odpowiedzialność za szkodliwe skutki dla ludzkiego zdrowia i dla środowiska? Ten kto troszczy się o dobro mieszkańców i dobro gminy tak nie może się zachowywać! To jest poniżej godności! To jest działanie na szkodę ludzi mieszkających w naszej gminie!

   Carlo Paolicelli
   Radny Rady Miejskiej w Pełczycach
   Kandydat na Burmistrza Pełczyc

   Usuń
  3. Zwyciężyliśmy !!! A teraz POmorze Zachodnie cała naprzód !

   Usuń
  4. Bardzo dobrze nikt mu nie powie, że czakał na wybory. U nas też powinni jak najszybciej zacząć montować wiatraki

   Usuń
 6. Szał , oczarowanie , zaczarowanie ,(brutalne ataki) kłamstwa ,oszustwa, oszczerstwa , to nie kwestia słów ale tego co wydarzyło się w tej kampanii .Przeżyłam aktywnie cztery kampanie , ale tak nigdy nie było brudno w naszej małej ojczyżnie . Poniedziałek czas rozpocząć.Trzeba zabrać się do pracy.Tylko proste pytanie kto teraz wróg ,a kto przyjaciel?Czy ten co dostał najmniej głosów będzie miał władzę bo tak się dogadali?Czy są warte coś głosy obywateli. Wszystkim wygranym gratuluję imam nadzieję że będziemy wspólnie pracować dla dobra obywateli '

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak to jest jak do wladzy dochodza szuje i zlodzieje.

   Usuń
 7. Pani Małgorzato! Gdyby P. Irmina zdrowo i rozsądnie kierowała swoją kampanią do takich sytuacji jakie śmie Pani opisywać, by nie doszło. To P. Irmina ciągłym oczernianiem doprowadziła do tego wszystkiego. Obecny burmistrz (całe szczęście, że także na kolejne 4 kadencje) na temat P. Irminy się nie wypowiadał - do czasu gdy P. Irmina nie zaczęła przekraczać granic przyzwoitości. A Pani radziłabym spojrzeć obiektywnie a nie pod względem "Kongresu kobiet".

  OdpowiedzUsuń
 8. Własnie wróciłam i ciesze się, że z Bierzwnika wyleciał Kowalczyk. To najwieksze nieszczęscie dla mieszkańców meczyc sie z tym cwaniakiem To komuch, który najpierw doprowadził do ruiny spółdzielnie rolniczą, później nic nie robił w ANR ale kase brał sporą a dalej chciał znów zarabiać na biednym Bierzwniku. Nareszcie się go pozbyliśmy. Dziękuję wszystkich wyborcom logicznie myślącym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Aneta mówiła, że obsługę prawną z Choszczna też zabierze do politycznego grobu.

   Usuń
 9. Jego szefunio Tadek z Jaźwin też dostał kop w du.ę. Koleżanka z ZNP powiedziała, że ten ich główny złodziej Miler też liczy dni na odpalenie go od koryta. A tak się starał Loczek nawet zaprosił złodzieja na swój rewir.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty