czwartek, 8 stycznia 2015

Czy można zaszczuć osoby publiczne?

5 komentarzy:

 1. Oglądałam to pierwszy raz i ma dziwne skojarzenie z "matką kurką" "antykomorem" "taśmami wprost" itd. itd. Polska nie odbiega od Rosji Putina ani na krok. Wstyd !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. już po wyborach i opluwanie zbędne. Kto miał motyw, aby opluwać konkurentów? Najmniej nękani byli osoby uczestniczące w wyborach po stronie kandydatów. Ale nie wszyscy! Napewno ten kto motyw miał robił wszystko aby wybory wygrać i skasować po drodze niewygodnych... Mam nadzieję, że czas baranów nie wróci...

  OdpowiedzUsuń
 3. pani Prokurator nie raz "dała dupy". Stary komuch na posadzie!
  Od wielu lat nic nie może dla ludzi. Wiadomo baba układowa!
  Ciekawe ile emerytury będzie miała?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ścierwo media powiedzą zawsze prawdę. Red-aktorzyna nie próbował nawet dociec co było wspólnym mianownikiem. Reportaż sponsorowany. Te trzy warchoły kroiły kaskę na garbie wplątanego w przestępczą aferę byłego starosty. Pogonił bym psami i nakopał do dupy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic Panie nie wskórają w swojej sprawie i nawet niech się nie łudzą, ponieważ sąd im napisze, że nie było zagrożenia życia i tyle. Wiem co piszę i niech mi nikt nie mówi, że jesteśmy w Polsce pod ochroną i mamy prawo do prawdy. Ponoć nikt nie jest w sieci anonimowy, ale w Polsce się tego rodzaju spraw nie ściga, a tylko umarza, bo szkodliwość czynu jest minimalna. Dwie sprawy w Sądzie i dupa blada!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty