wtorek, 2 kwietnia 2013

Rada powiatu oskarża Burmistrza Choszczna - Miłośnik zwierzyńca powiatowego

„Wół minister” jest bajką alegoryczną, narracyjną. Opisany w niej świat zwierząt odnosi się do świata polityków oraz osób zajmujących ważne i odpowiedzialne stanowiska. Wół symbolizuje osobę z długoletnim stażem pracy i doświadczeniem. Gdy wół był ministrem, wszystkie sprawy rozpatrywane były, co prawda w dość powolnym tempie, ale za to z pozytywnym skutkiem dla pozostałych zwierząt, symbolizujących naród (nawiązanie do wersu drugiego). Gdy posadę ministra objęła małpa, to choć z początku bawiło to osoby z wyższych sfer (w tym lwa – króla), to jednak „płakał lud ubogi”. Po pewnym czasie na stanowisku ministra małpę zastąpił lis. Ten z kolei był chytry i przebiegły, toteż zdradził i pana, i poddanych. Tak więc ministrem z powrotem został wół, który przywrócił ład i porządek w kraju („Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił”). Jaki z tego morał? Nie znajdzie się tu odpowiedniego fragmentu, który można by zacytować, tak więc morał jest domyślny: rządzić powinni ci, którzy się na tym dobrze znają, na każdym miejscu powinien być odpowiedni człowiek.

PRZECHODZĄC do bieżących wydarzeń a konkretnie do nadzwyczajnej Sesji rady powiatu,to trzeba przytoczyć wybrane fragmenty uzasadnienia uchwały Rady Powiatu w Choszcznie w sprawie panaa Konrada Bila w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z przewodniczącym tej rady.W uzasadnieniu uchwały podano cyt:według wyjaśnień radnego Konrada Bila jesto to dziłanie rzecz miejscowych polityków,mającą na celu zemstę za nieragowanie na wytyczne dotyczące pracodawczej polityki burmistrza Choszczna wobec powiatu gminy Choszczno.

Potwierdzeniem tej tezy jest reakcja polityków gminy Choszczno,a zwłaszcza tematy prowadzonych rozmów burmistrza Choszczna z radnymi powiatu przed roku i namawianie radnych powiatu do zmiany starosty i wybranie koleżanki protegowanej burmistrza Choszczna. Samo złożenie wniosku do prokuratury nie jest wystarczającym powodem do wyrażenia na wypowiedzenia umowy o pracę.W dalszej częsci zawarto epokowe stwierdzenie,że Rada Powiatu ma wiedzę na temat swoich obowiązków w świetle obowiązującego prawa,stąd też nie będzie regować i odpowiadać na zarzuty i pouczenia obecnego prezesa MPGK sp z oo w Choszcznie.Nie banalnym stwierdzeniem autorki tego uzasadnienia jest także,że Rada Powiatu jest też zaniepokojona brakiem szacunku dla przestrzegania prawa takiego jak ustawa o samorządzie powiatowym przez organy spółki MPGK w Choszcznie. Autorką tego uzasadnienia jest Pani LUSI sekretarz POWIATU wraz z koleżanką Elusi to najbardzej głupawe uzasadnienie projektu uchwały wskazujące na wysoki poziom hipokryzji tych pań .Zwyczajem rady jest nieregowanie na wezwania Wojewody na odwołanie radnego opalonego a co dopiero na wezwania Prezesa spółki,zatem swój swojego broni,a LUSI i Elusi biorą za to dużą kasę. Rada Powiatu zastępuje Prokuratora i jest moralizatorem społeczności Powiatowej. Należy zadać pytanie czy ta Rada Powiatu ma jakiekolwiek moralne prawo,kiedy w przważającej części jest amoralna przodują radni z klubu porozumienie dla swojej grupy z wątpliwym autrytetem .Wyróżniają się w tej grupie radna Buchajczyk,Zaniewska,Biesiada , Lubieniecki dawny opzycjonista kościoła ,ludzie nauki Brzustowicz oraz dziłacz caritas Drawno Konopelski oraz główny macher od prawa Puczyński.
Należy podkreślić ,że prosty człowiek a nie mylić z prostakie ma przyzwoitość w odniesieniu do tak zwanych inteligentów nabytych ,mowa tu o radnym Kużminskim ,który ptrafi wyrażić prawdę o sytuacji panującej w radzie Powiatu.Zaciętoś radnych klubu porozumienia dla dziłania bezprawnego nie przystoji.Odnosząc się wystąpienia Radnej Kaszak należy stwierdzić ,ze było ono mertoryczne bardzo dobrze poparte argumentami prawnymi.do których nikt się nie odniósł,nawet naczlny znawca prawa radny Puczyński.Jedynie kierowano nie wybredne zarzuty.Komentując artykuły zamiszczone :nasza gazeta: należy stwirdzić ,że jest stronnicza i artykuły w sprawie Konrada Bila są niobiektywne i posiadają błędy merytoryczne i nie znajomość prawa ,poza tym osoba bliska redaktorowi tej gazety pobiera wynagrodzenie z powiatu ,stąd atak tej gazety na :ulubieńca:poalonego starosty radnego Kużmińskiego. Mnie jako autorowi i ludowi Choszczeńskiemu pozostał zwierzynić w tym "salonowy lew, osły i małpy"

69 komentarzy:

 1. KRYMINALISCI oficjalnie rzadza powiatem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czerwone sk*****ny z SLD i złodzieje z PO czują się razem jak w korcu maku.

   Usuń
  2. Porozumienie dla Przestępców. Brawo !!!! Mafia powiatowa

   Usuń
  3. BiL Laden powinien dostać zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą z Maldzisem i Bogdanowiczem. A więc w końcu mamy mafię w choszcznie.

   Usuń
  4. Bil nawet z mordy wygląda jak AL Capone

   Usuń
  5. Teraz jarzmo choszczeńskiej moafi ciągnie buldog Konrad Bil. A to się zacieszał całą sesję przestępca Śliżewski :)

   Usuń
  6. Niestety nasza "elita mafijna" jest z pod budki z piwem. Pani dyrektor Zaniewska powinna oborę sprzątać a nie być na na stanowisku dyrektora. Niestety w dzisiejszym świecie chamstwo jest zaletą, Gdzie ja żyję? Przecież to jest kanał, rynsztok, Ta pro przestępcza idiotka Zaniewska nie powinna pełnić takiego stanowiska. Od najmłodszych lat nasze dzieci muszą być wychowywane przez patologię ?

   Usuń
  7. Pora wpuścić do Choszczna CyBA albo ABW, by przyspieszyli wyżynanie watah HAha

   Usuń
  8. Banda złodziei którzy dzielą się nie swoimi pieniędzmi rozje....trzeba tą dziadowską mafie ile można.

   Usuń
  9. Szary człowiek co ukradnie batonika w markecie albo jechał po pijanemu siedzi w pierdlu a prawdziwi przestępcy złodzieje i mafiozi jak ci powiatowi mataczą i śmieją się z nas i organów ścigania do rozpuku. Ja się pytam dlaczego płacimy podatki? Żeby prawdziwi kryminaliści mieli się dobrze.

   Usuń
  10. Nasza mafia powiatowa staje się coraz bardziej arogancka i cyniczna a na jej czoło wysuwa się opuchnięty świński ryj BilCapone odsuwający ryj ubogiego i zestresowanego AlaŚledzia. HiHi
   Porozumienie Przestępcze dla MACIOR KONKUBIN które odejdą od swoich KNURÓW jak tym drugim odrąbią ryje od koryta.

   Usuń
  11. Widzicie teraz, że wśród złodziei panuje zgodna solidarność !!!
   Wszystkie śmiecie które zostały po przerwie mają widocznie "brudne łapki". Jaka władza takie przyszłe pokolenia. Przy tym upadku moralności powiatu aż, wstyd naszej powiatowej policji gonić młodzież za piwko w parku.

   Usuń
  12. Bil jest już dostatecznie „zgnojony”. I to sam się zgnoił. Popytajcie ludzi w Pełczycach - to mała miejscowość. Szuja, krętacz i oszust usłyszycie pewnie od każdego (którego przypadkiem nie zatrudnił). Popytajcie jak przekręcił Koło Wędkarskie albo jak traktował swoją żonę. Później w teczce Boratyński przywiózł go do Choszczna. Zasłynął tym, że spektakularnie przywalił w kogoś autem po pijaku (wyrok był). Wstawił do MPGK połowę ludzi z Pełczyc (nie mówiąc już o swojej konkubinie), żeby się trochę wybielić i złapać poparcie. Teraz najprawdopodobniej nakradł jak głupi. Płacił za śmietniki, których nie było… a mówią, że na śmieciach nie można się dorobić. Dom też mu MPGK za darmo zbudował. Sam widziałem jak kopareczki pomykały u niego „na posiadłości”. Wszystko za nasze pieniądze. Nie mówiąc już o wycieczkach na GP do jakichś Indii i Chin, które fundował mu diler samochodowy. Teraz wiecie dlaczego MPGK ma taką „nowoczesną flotę pojazdów”…? Przekręt na przekręcie... a Wy tego Bila bronicie jak ognia. Swój do swego ciągnie :)

   Usuń
  13. Powiatowe porozumienie dla przestępczości oparte jest na złodziejskiej polityce ludzi skrajnie CHCIWYCH, pod przewodnictwem dwóch największych, zgeriaciałych idiotów Puczyńskiego i Lubinieckiego. Pozdrawiam te dwa potomne autorytety komunistycznych aparatczyków.

   Usuń
 2. Tym śmieciom Bilowi i Śliżewskiemu trzeba zwyczajnie? nakopać po tych świńskich ryjach i wszystko w temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BIL i Śledź to dwa darmozjady które żeby utrzymać się przy korycie płacą premie swoim klakierom. Ponoć Czarna Mamba też się załapała na jakieś ochłapy. Ciekawe za co były te zlecania ? Może za toczenie gały

   Usuń
  2. NIECH ZSTAPI DUCH TWOJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI TEJ CHOSZCZENSKIEJ ZIEMI BO ZLODZIEJE JA ROZKRADNA A RESZTA UMRZE W BIEDZIE I NEDZY POWTARZA SIE TO CO BYLO ZA KOMUNY ROBOLE CHAROWAC NA NIEROBOW BO IM ELICIE WYBRANEJ NALEZY SIE DOBROBYT PRZYWILEJE I BEZKARNOSC PAMIETAJMY TYCH CO ICH WYBRALI A NAM ZGOTOWALI TAKI LOS

   Usuń
 3. Samo skazanie Bil Ladena też nie będzie podstawą do zwolnienia z Naszej Mafii Powiatowej tym bardziej że chyba winę na siebie weźmie jakiś Bogdanowicz albo Maldzis.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mafia Powiatowa kwitnie a w Gówno Prawdzie Pana Zborawskiego i Pani Fałsz nic w temacie ???

  OdpowiedzUsuń
 5. Powstanie powiatów od samego początku było bezsensowne. To jest przechowalnia dla polityków lokalnego szczebla partii politycznych oraz terenowych cwaniaczków, oszustów, przestępców którzy poprzez różnego rodzaju stowarzyszenia czerpali i czerpią kasę na jakieś często idiotyczne cele zwane pożytkiem publicznym. Często członkowie tych partii kurwią się nawzajem zakładając lokalne grupy pro i przestępcze. Przykład Choszczna wpisuje się do tego jak ulał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chruściel przestań pisac te dyrdymały chodzisz na pasku Kaszakowej i Adamczyka po co myślisz przykleiła się ona do akcji katolickiej przez tyle lat w samorządzie to już powinieneś coś kumać dałeś się wkręcić i wykręcić najpierw PO bo nie miałeś z jakiej listy startować a do koryta ciągnie teraz pseudo-nieskazitelna pewnie z tych samych pobudek robisz z siebie byle co a co najgorsze zrażasz ludzi przez swoje fałszywe i interesowne postępowanie do kościoła ,co do merytoryczności wystąpienia Kaszakowej to chyba kpisz ,chyba że miałeś na myśli wystąpienie i wyjście zresztą wspólne z sali opuszczanie obrad jest na pewno patrząc na was bardzo merytoryczne kiedy prawda w oczy kole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od Chruściela się odwalcie, jak macie na niego jakieś kwity to dawać do publiki, a jak was prawda w oczy kole to nie czytać i tak wszyscy wiedzą że zwykłych mieszkańców macie w d...e!!!

   Usuń
 7. Ciekawe wnioski wypływają po obejrzeniu nadzwyczajnej sesji Rady POWIATU pseudodziałacz PSL radny Gibert to już od dawna jest w klubie porozumienie dla kasy .Ewidentnym przykładem jest ta sesja, koledzy partyjni opuszczają salę obrad a on pozostaje na sali i głosuje z tą bandą .Przewodniczący klubu PSL radny Dycha z tchórzył nie przyszedł na sesję ,bo trzeba wyraźnie zając stanowisko ,jak zwykle brakło odwagi?. Panie radny Kuzmiński pana szef klubowy dawno pana sprzedał. Pani Lusi i Elusi nie wysilajcie się bo wasza głupota obnaży się do dna?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gibert ostał się w grupie pro przestępczej ze względu na interesy rodzinne ? Wyglądał trochę jak zastraszona pizda

   Usuń
 8. Panie Fałsz ,Lusi ,Elusi oraz radne Zaniewska ,Buchajczyk szkoda czasu na wasze pisanie ,dałyście się poznać z tak zwanej dobrej strony ,przecież nie jesteście intelektualnym gejzerem ,lecz tylko liczy się kasa za nic ,to znaczy za służbę nie powiatowi lecz miernocie amoralnej i opalonemu staroście, dajcie spokój kościołowi i nie mieszajcie wiary do polityki bo to wstyd ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buchajczyk wyglądała na tej radzie jak zdezorientowana intelektualnie pół-świnia......

   Usuń
  2. Buchajowa ty czerwona zazdrosna krowo twoje miejsce jest w PGRze przy dojeniu krów.

   Usuń
  3. Pani Małgosiu kup sobie Pani tableta za swoje i pierd.... nim w ten swój pusty i zakuty łeb.

   Usuń
 9. Choszczeńska " TARGOWICA"
  Sesja rady powiatu to jeden skandal! Wszczyscy sprzedają się, juz nie wiadomo kto komu?? . Ostatnim nabytkiem sprzedajnym jest Gibert a cichotajnym sprzedajnym dycha. Ciekawa ta nieobecność? Gacek zostałeś z czolgany czy dieta wicka jest za mala na podróż z frycowa.Liska mieliśmy, malpa też byla teraz rządzi hiena ale woła w powiecie nie bylo? To musi byc ogromny wół!!! Bedzie miał ogromną robotę! Panie dr Brzustowicz wstyd, chyba nie slyszal pan tego belkotu co czytał? Pozwalaliście ludzi wywalać z powiatu za wyimaginowany brak zaufania a adamczykowi nie wolno? Buchajczyk przypatrz się dobrze w lustrze gwiazdą nie byłas i nie będziesz no, chyba w gronie analfabetek????? i przestępców!!! Wstyd dla tego powiatu!! Powinni dawno odebrać ci glos. Przecież wy ten powiat rozkradacie a wyborców macie jak to napisala corka hieny w du....pie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kropka nad "i "
  Sprzedajna FAŁSZ migajaca jak nimfa wsrod radnych. Komu te zdjecia przecież nigdzie sie ich nie publikuje.Moze chodzi o to aby uazasadnić wielką kase publiczną. Trzeba w jakiś sposob zaponsorować artykły w tym szmatlawcu.Ciekawe że dotycza tylko tych z opozycji. Przecież FAŁsz zalozyla te gazecinę jako opozycyjną a dziś sluzy tym ktorych krytykowala. Czy w ten sposób sluzy wyborcom !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Fałsz redaktor choszczeńskiej "Gówno Prawdy" kolportowanej już nawet przez prezesa Społem to sprzedajna polityczna prostytutka, która sprzedaje się za pieniądze dla koryta i choszczeńskim przestępcom.

   Usuń
 11. Słusznie
  Bil w ramach dobrej organizacji pracy rady powinien zorganizować radnym wspolne obejrzenie tej komedii, w rolach głównych z ich udziałem! Może zrozunieją jaki cyrk wyborcy oglądaj za swoje podatki, morale w tej grupie już dawno sięgnęło dna. Dziwicie się, spojrzcie
  na tych degeneratow- bil, lubiniecki,slizewski no i, i, puczynski, czego oczekujecie.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra organizacja pracy hi hi hi, przecież sesja byla fatalnie zorganizowana. dLATEGO PRZEPADLA Z KRETESEM.bIL NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY ZE PROWADZENIE SESJI WE WLASNE SPRAWIE JEST NIESMACZNE. pO CO SA WICEPRZEWODNICZACY I TO AZ DWOCH. ZEBY PRZEZ CZTERY LATA SIE NIE ODEZWAC ANI RAZU A JAK JUZ ROMCIU TO WSTYD!
   KASA,KASA,KASA,KASA, KASA I O TO CHODZI!!!

   Usuń
 12. Romciu, może odwiedzilbys jakiegoś lekarza. Bo coś chyba w tylku ci przeszkadza spokojnie siedzieć. Co prezes rzecka ci powie, jak sie ty zachowujesz, a może sumienie ci w czymś przeszkadza. nIE, NIE TY SUMIENIA NIE MASZ.!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie śmiejcie się z upośledzonego Lubienieckiego. Alkohol mu mózg chyba wypalił. Jeden wielki bełkot. Mina przestępcy Śliżewskiego nie zapomniana.

   Usuń
 13. bIEDNY PUCIO JUŻ NIE MA SIŁY NAWET ŁAPKAMI MACHAĆ. . tEN CYRK I PROCENTY NIE DA SIE TEGO PRZEZYC. JAKICH CZASOW DOCZEKALEM? NAWET NIE TRZEBA SIE WYSILAC I TAK WSZCZYSCY SIE SPRZEDADZĄ. NO TYLKO TEN KUZMINSKI? MOZE POMOZE TEN SPONSOROWANY ARTYKUL???
  MOZE ,MOZE DOSTANIE ZAWALU I BEDZIE SPOKOJ???

  OdpowiedzUsuń
 14. Aparatczyk Puczyński powinien dostać zarzut publicznego namawiania do wstąpienia do powiatowej grupy przestępczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NAMAWIANIA , KOGO TO NAMAWIAĆ WSZYSCY IDA JAK MUCHY DO LEPA!!!

   Usuń
 15. BRAKUJE KOGOŚ TAKIEGO JAK PAIEZ FRANCISZEK. WSZYSCY ZAPOMONIELI O CO TU CHODZI!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Tych 4 przygłupów którzy wyszli bo zabrakło im argumentów rzeczywiście reprezentują otoczenie Adamczyka i mafii Kaszaków i Okońskich w Choszcznie. Żenujące że tacy mogą funkcjonować w Choszcznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. N a glupote nie ma rady.Im zabraklo argumentów , Czy dr Brzustowiczowi!!!
   Wiadomo o co chodzi trzeba nieudacznikowi - bratu chronić tyłek.O to chodzi!!!!

   Usuń
 17. Nie otoczenie Adamczyka tylko Mafia Kaszaków!

  OdpowiedzUsuń
 18. Sledż nie załamują sie przeciez o to ci chodziło!
  tylko na baskiej armii jedziesz~!! zaden facet za toba nie pojdzie . no moze dr brzustowicz1! wykazuje sie dziwna aktywnoscia!!!. gratulacje takie swietoszkowate buchaczykowe i zaniewskie, biesiadowe nie oparly sie takiemu pijackiemu, zdemoralizownemu obliczu./ GRATULACJE dla ciebie i twojej coruni !!!!Ty nawet już terazs nic nie musiosz robic jak zawsze BABY ZROBIA ZA Ciebie.!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Hehe... Ci co zostali MY przestępcza elita mamy prawo dmuchać ciemniaków bez mydła :) kpina cyrk i patologia. Choszczno schodzi na psy totalnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyliłas miejsce, słoneczko ,. tak chcesz to nie dla ciebie!!!To nie to miejsce chcemy cos zrob dla potomnych a n ie dla ciebie lusi abys miala emeryture. Trzeba bylo sie nie sdprzedawac. Zadnego sasiada już nie masz twoja pazerność i glupota nie ma rownych idiotko!!!

   Usuń
  2. mAMY PRAWO KTO CI IDIOTO DAL TAKIE PRAWO PISANIA I MOWIENIA CIEMNIAKIEM TO JESTES TY?? NO ALE JAK MIERNE DYPLOMY ZDOBYWALO SIE ZA KASE SZWAGRA NO DOBRZE ZE TO BYL GDANSK NAJGORSZA UCZELNIA W KRAJU TO SZWAGRA MNIEj KOSZTOWALO!!!!!

   Usuń
  3. TY MASZ PRAWO DMUCHAC ALE SWOJA DUPE. A TO CO PISZESZ TO DO KATA A NIE DON PUBLIKI.

   Usuń
 20. Czy lusi Elusisi i AAAlusi z laską ktoś widział na tej sesji??? Bo ja nie.Nie maja odwagi sie pokazac publicznie? nie za takie pieniadze o co tu chodzi??????

  OdpowiedzUsuń
 21. Zaniewska z pgrówką Buchajową w drugiej cześci mogłyby ofijalnie zrobić pałę swojemu mocodawcy. Byłoby jeszcze bardziej śmiesznie

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja pierdolę ale pro przestępcy dupę obrabiają radnym, którzy nie chcieli uczestniczyć w tej patologii. A ta Zaniewska to mi przypomina Jagnę z "Chłopów"

  OdpowiedzUsuń
 23. Armia babskich idiotek? AAlusji, Lusji,Elusji, dwie Małgosie, i dwie Basie!!!W/g wieku!!Na tym powiat stoi, ha,ha!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O czarnej mambie zapomniales,cycowatej burmistrzowej itp

   Usuń
 24. Ludzie, trochę kultury i rzeczywistej oceny tego co się dzieje!!! Trzeba oglądać ze zrozumieniem a tu widać, że większości tego brakuje. WŁASNEGO ROZUMU!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. cHYBA NIE OCZEKUJESZ ROZUMIENIA NA POZIOMIE ROMCIA B UCHAJCZYKOWEJ ZANIEWSKIEJ. tO SIE W JAKIS SPSOB DA ZROZUMIEC?????

  OdpowiedzUsuń
 26. CZY KTOS ZAUWAZYL ZE SESJE ZE STRONY STAROSTWA NIE DA SIE OGLADAC. A TUTAJ WSZYSTKO WIDAC I SLYCHAC. CZY INFORMATYCY SA NIEUDOLNI. CZY KTOS WIE O CO CHODZI. O CENZURE? TO NIE MAMY WOLNOŚCI SLOWA. PRZY CZERWONYCH RELIKTACH WOLNOSC SLOWA- TO OBEJRZEC TRZEBA SESJE POWIATOWA.!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Puczyński jak długo będziemy dopłacić do solarium dla Pana Śliżewskiego

  OdpowiedzUsuń
 28. Pani Kaszak była bardzo dobrze przygotowana. Ta uchwała podjęta przez grupę proprzestępczych radnych pójdzie niestety do kosza.

  OdpowiedzUsuń
 29. Puczyński i Lubiniecki to dwa największe choszczeńskie debile nie potrafią się poprawnie wysłowić w ojczystym języku. Kogo my wybieramy ?

  OdpowiedzUsuń
 30. Może pana Jana K.? Ten to urodzony krasomówca!

  OdpowiedzUsuń
 31. a może zamiast zajmować się budową P.Bila zajmijmy się domkiem na Golczy burmistrza.
  pewnie tego bloga nakreca ktos z biura promocji urzedu miasta:)
  za nasze pieniązki)

  zgadnijcie kto jest Prezesem w Liderze Pojezierza?
  tak tak nasz zastepca:)
  a zgadnijcie kto zasiada w radzie Lidera pojezirza?
  nasza kochana albo raczej jego kochana pani sekretarz:)
  a zgadnijcie kto ubiega sie o pieniazki z Lidera Pojezierza?

  zanjomi prezesa, radni naszego burmistrza

  ciekawe jak tam z pozwoleniem na budowe na wiatraki koło stecyka za które ktoś wzioł pieniązki a wiatraków nie ma a z kaska trzeba sie rozliczyć.Dobrze ze Stecyk patrzy Burmistrzowi na ręce:)

  a jak już wypominamy budow Bilowi to ciekawe komu firma która robiła sciezke koło jeziora kładła polbruk koło domu w zamian za pozytywne decyzje i wzamian za to aby ich firmowe samochody jezdziły bez przeglądów i rzaden patrol ich nie zatrzymywał

  OdpowiedzUsuń
 32. a zapomniałeś dodać że firma ktora robiła orliki w naszej gmine miała specjalne chodu w urzedzie, ponoć w hotelu sportowym prezes miał pokoik tylko dla siebie i nie można było go nikomu wynajmować:)

  OdpowiedzUsuń
 33. a już wiem dlaczego naszego Burmistrza nigdy nikt nie zatrzymał po pijaku:)

  bo jak pieje on i jego swita to dzwonią do swojego szeryfa z komendy i maja dupe kryta

  OdpowiedzUsuń
 34. co ta laska tak lata z tym aparatem? jak na jakiejs komuni w kosciele

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybory ostatnie do Sejmu 2011
   Kandydatka z Komitetu Wyborczego Polska Jest Najważniejsza Pani Małgorzata Łausz dostała więcej głosów spoza Powiatu (261 a w powiecie 127). Chyba lepiej by wypadła kandydując z listy KW Ruchu Palikota.
   Gacek tak powiedział
   Wybory Samorządowe 2010
   KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE I LEWICA POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO
   2 na liście po Puczyńskim 123 głosy
   NAJZWYKLEJSZA POLITYCZNA PROSTYTUTKA
   OBECNIE NA ETACIE ALBO ZLECENIU POROZUMIENIA PRZESTEPCZEGO
   I WSZYTKO JASNE


   Usuń
  2. Chciała ładne zdjęcie zrobić Bilowi do gazety - ale jej nie wyszło...

   Usuń
 35. a co jej wyszło ??

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak na chorego na zwolnieniu lekarskim od psychiatry, BilLaden wyszedł całkiem nieźle. A co na to ZUS?

  OdpowiedzUsuń
 37. no to nieźle.........może zabierzecie go sobie z powrotem: http://dzierzgon.info.pl/konrad-bil-nowym-prezesem-zgkim/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tragedia - szkoda tej gminy

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty